پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اینتر-یوونتوس(بازی رفت مرحله یک چهارم کوپا ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
252 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
چهارشنبه 3 بهمن 1386 (ساعت 23:30 به وقت تهران)
بازی رفت مرحله یک چهارم کوپا ایتالیا
اینتر-یوونتوس(ورزشگاه سن سیرو)
سایر مسابقات این مرحله
سمپدوریا - رم
اودنیزه - کاتانیا
فیورنتینا - لاتزیو
یوونتوس - اینتر

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
از هم اکنون منتظر یاری سبزتان هستیم! از این تیم که امیدی نیست! بیایین پول هامونو واسه صدقه دادن جمع کنیم!!

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
والا نه میتونیم بگیم نا امیدیم نه میتونیم امید داشته باشیم خدا رو چه دیدی شاید زدیم اینتر رو له کردیم

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
مطمئنا اینتر ترکیب اصلیش رو بازی نمیده و فکر کنم یووه هم تا حدودی همین کا رو بخواد انجام بده ولی چون بازیکن نداریم تیم اول و دوم هم با هم فرقی ندارن

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يووه فقط بايد توي اين بازي گل بزنه.بايد توي سن سيرو گل زنه و اگه تونست ببره.بردن توي سن سيرو كار رو تموم مي كنه.وگلزني تو سن سيرو برد رو خيلي بالا مي بره.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
نباید اینقدر ناامید باشیم برد اینتر دور از دسترس نیست اگر بخواهیم اگر رانیری تیم را درست ارنج کنه میبریم یا حداقل تو میلان مساوی میکنیم

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من مطمئنم اینتر تیم دومشو بازی میده شاید اینجوری شانس یووه بیشتر باشه ولی اگه ببازیم خیلی ابرو ریزی میشه

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
مطمئنا تساوی گل دار تو سن سیرو خیلی کارمونو راحت میکنه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
به شرطي كه نخواد گنده بازي بياره و تيم دوم بذاره.

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
نمیدونم اصلا چی بگم اینتر ادم شده واسه خودش تو این فصل.با این بازیکنای درپیتیم که ما داریم فکر نکنم بتونیم کاری از پیش ببریم. من فقط 1سوال از این رانیری دارم اونم اینکه این صالح حمیدزیچ چه تاثیری داره که هی ازیش میده امروز الکس خوب بازی کرد ولی نیمه دوم تعویض شد از کارای رانیری سر در نمیارم. ایاشلا جلو اینتر عقلش درست کار کنه و شانس بیاریم خط دفاعمون روز خوبش باشه. من 60% احتمال برد اینتر 30%برد یووه و 10% مساوی میدم.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من فقط اميدوارم بوفون ، ترز و الكس بازي كنن و روز روز اونا باشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
منم فکر میکنم یووه بازی مقابل با اینتر باید 90 دقیقه از الکس استفاده کنه، مگر اینکه اینتر بازی تهاجمی انجام بده یا با ترکیب دوم توی بازی بیاد و کلا بازی فشرده ای نباشه. ممکنه رانیری با بازی دادن تیم دوم حساسیت بازی رو کم کنه و از زیر فشار بازی در بره،که با اینکه می دونم اینکارو میکنه،امیدوارم اینکارو نکنه ! چون خیلی ازش نا امید میشم. یووه نیاز داره به جام. یووه باید شخصیت خودش رو ثابت کنه و حذف کردن اینتر یکی از قدم های این مهمه.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

من فقط اميدوارم بوفون ، ترز و الكس بازي كنن و روز روز اونا باشه.

ندویدش رو جا اینداختی!!!!! بعدش واقعاً باید به امید اینا باشیم تازه اگه روحیشون خراب نشه چون  فقط اینتر نیومده به جنگشون کل شهر میلان و یا بهتره بگم( سانسیرو) اومده به جنگ اینها!!!!! خدا به دادشون برسه!! من که چشم آب نمیخوره باز با میلان می افتادیم یه چیزی ولی!!!!!!ولی  با این رانیری که ما داریم به هیچ جا نمیرسیم!!!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
دوستان بیاین خیلی آبرو مندانه با جام خداحافظی کنیم. با بودن رانیری امیدی به برد نداریم...هیچ دلم نمیخواست این حرفو بزنم ولی اینتر سن سیرو رو روسرمون خراب میکنه... وقتی فکر میکنم تو دفاعمون جلو اینتر بومسونگ و زبینا با هم بازی میکنن...الله اکبر چی بگم... در هرصورت نه امیدی به این بازی هست و نه به جام... حتی من که خیلی خوشبینم میگم امیدی نیست... دیگه همه فهمیدن جلو یووه چطوری بازی کنن... بااین بازیهایی که ما میبینیم 6 تا نخوریم شانس اوردیم. بحران بی بایکنی...بحران ناداوری... هووووووووو چه خبره اینهمه بحران یقه یوونتوس رو گرفته که چی؟؟؟!!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

دوستان بیاین خیلی آبرو مندانه با جام خداحافظی کنیم. با بودن رانیری امیدی به برد نداریم...هیچ دلم نمیخواست این حرفو بزنم ولی اینتر سن سیرو رو روسرمون خراب میکنه... وقتی فکر میکنم تو دفاعمون جلو اینتر بومسونگ و زبینا با هم بازی میکنن...الله اکبر چی بگم...
در هرصورت نه امیدی به این بازی هست و نه به جام... حتی من که خیلی خوشبینم میگم امیدی نیست... دیگه همه فهمیدن جلو یووه چطوری بازی کنن...
بااین بازیهایی که ما میبینیم 6 تا نخوریم شانس اوردیم. بحران بی بایکنی...بحران ناداوری... هووووووووو چه خبره اینهمه بحران یقه یوونتوس رو گرفته که چی؟؟؟!!!

یقمون رو گرفته که این رانیری مزخرف رو اینداخته به جون و دلمون دیگه لامسب ول کن معامله هم نیست اگه به این رانیری باشه میاد جلوی اینتر اون بلاردی ماست رو میزاره تو دروازه و ندود و ترزه و دلپیرو هم نمیگه بیان تو بازی حتی رو نیمکت هم پیداشون نمیکنی
و ...!!!

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
به نظر من که حذف میشیم. با این شاهکار رانیری تو بازی امروز و نداشتن بازیکن من که میگم حذف میشیم.

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
بذارین قبل از اینکه در مورد نتیجه و برد و باختمون صحبت کنیم ، قبلش یه نگاهی به انتر و یووه بندازیم و یه چیزایی رو از توشون دربیاریم ! در مورد تاکتیک انتر چیزی که اظهر من الشمسه ، اینه که اونا با گلر و خط دفاعی اصلی خودشون وارد زمین میشن . اما از لحاظ هافبک و مهاجم ، بازیکنای اکثرا ذخیره خودشون رو بازی خواهند داد . به نظرم مانچینی اول یووه رو خسته میکنه ، بعد تو نیمه دوم با تزریق سه تا بازیکن خلاق و اصلی خودش ، یووه رو تو خودِ سن سیرو حذف میکنه . قطعا بوفون و لگرو روز وحشتناکی رو در پیش خواهند داشت . مخصوصا تو نیم ساعت پایانی بازی که اوج حملات انتر رو به خود خواهد دید . با این توصیفات ما کارمون تمومه ... . اما ما میتونیم برنده ی بازی باشیم ! فقط کافیه تا مانچینی از موضع غالب به موضع مغلوب برسه ! منظورم اینه که همین الانش به نظر من و با توجه به بازی امروز ، مانچو خودش رو یه برنده میدونه . جوونی و کم تجربگیش هم به ما کمک خواهد کرد تا مغرورتر بشه . پس ما باید از دقیقه یک حمله کنیم ! به ظاهر این خواسته ی خود مانچینی هست و با دفاع چند لایه ی خودش یوونتوس رو خسته میخواد بکنه . ولی در اصل اگه رانیری یه کمی از نبوغ خودش رو به نمایش بذاره ، میتونیم حتی برد شیرینی رو تجربه کنیم . مانچینی در اکثر اوقات فصل نشون داده که آدم باهوشی نیست و صرفا با تکیه بر ستارگانشه که داره نتیجه میگیره . حالا تو این بازی که از ستاره های هجومیش استفاده نمیکنه ، باید کاری کرد که زود به وحشت بیفته و خیلی زودتر از نیمه دوم تو تاکتیک تیمش تغییر ایجاد کنه . به نظرم حضور فیزیکی کامو تو دقایق اول بازی فشار خیلی زیادی رو روی انتر وارد خواهد کرد . لزومی هم نداره که زیاد بازی کنه . همین که چند تا حمله رو پی ریزی کنه کافیه . مارکو صرفا باید هافبک راست باشه . ندود خیلی کمک حالمون میتونه باشه در سمت چپ . مولینارو باید حمله کنه و ندود رو ساپورت کنه . نوچرینو و زانتی دقیقا نتیجه بازی رو در اختیار خواهند داشت . ترزگه و یاکوینتا باید از اول بازی تو زمین باشن . ما باید از خستگی دفاع انتر تو نیمه ی دوم استفاده کنیم و الکس رو به یاکوینتا و ترزگه اضافه کنیم . به نظرم میشه یکی از مدافعین رو بیرون کشید ! قطعا با لگرو ، مولینارو ، آمیجیچ و گریگرا وارد زمین خواهیم شد . پس چه بهتر که با خارج کردن گریگرا ، الکس تو نیمه ی دوم وارد زمین بشه . بازم میگم ، همه چیز به نوچرینو و زانتی بستگی داره که چه جوری بازی کنن . هر چقدر اونها تو تخریب هافبک بازیساز انتر موفقیت داشته باشن ، یووه پیروزی بزرگ تری رو جشن خواهد گرفت . گفتم ، ندود ، مولینارو و مارکو از طرفین میتونن بازیسازی کنن و احتیاجی نیست وسط زمین به آلمیرون یا تیاگو سپرده بشه . ما خیلی راحت میتونیم انتر رو ببریم . باید فقط باور کنیم که میشه با سه مهاجم هم بازی کرد . اگه ما از همون دقیقه 1 ، منسجم حمله کنیم و بتونیم نفس خط دفاعی انتر رو تا دقیقه 30 بگیریم ، حتما مانچو برای تقویت خط دفاعی تیمش ، گزینه های هجومی خودش رو حذف خواهد کرد و این یعنی پیروزی رانیری . بقیه ش بر عهده بازیکنها خواهد بود که صد البته با شناختی که از بازیکنامون دارم ، مطمئنم تعصب امثال یاکوینتا به دردمون خواهد خورد . فقط کافیه که همه حملاتمون برنامه داشته باشه . مثل بازی با سامپا بی برنامه حتی یه دونه پاس هم داده نشه ... . انشاالله که می بریم ;) ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من فکر میکنم خیلی ساده تر از اینه، رانیری با تیم دوم میره،و باختش به اینتر به همین سادگی توجیه میشه ! احتمالا لگرو و بوفون هم نخواهند بود!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

من فکر میکنم خیلی ساده تر از اینه،
رانیری با تیم دوم میره،و باختش به اینتر به همین سادگی توجیه میشه !
احتمالا لگرو و بوفون هم نخواهند بود!

آره دیگه عاقلانه ترین کار واسه این مربی بی کفایت همینیه که تو گفتی.
ولی اینتر رو هم اینجوری دست کم نگیرید که با تیم دوم میاد.اونا خیالشون از بابت سری آ راحته!
با تیم تقریباً اصلیشون مقابل یووه ظاهر میشن تا مثلا شایستگی هاشونو به اثبات برسونن و به همه بفهمونن از یووه سر تر هستن.

حالا کو تا بازی های چمپیونز!

ببینیم غیرت بازیکنا چقدر به دادمون میرسه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
با اين افتضاحي كه داور بازي انتر - پارما به بار آورد بهتره بي خيال همه چيز بشيم ليگ امارات رو ببينيم بهتره

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی