پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اینتر-یوونتوس(بازی رفت مرحله یک چهارم کوپا ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
252 پاسخ برای این موضوع

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 ارسال
امیدوارم فقط برنده این بازی یووه باشه بدجور حیثیتیه این بازی ! داورا هم که شورشو درآوردن امسال دیگه دارن از اونور بوم میوفتن مسخره ها !! فقط خدا کنه رانیری یه کم عرضه به خرج بده!

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
به هيچ عنوان نبايد مقابل اينتر با ذخيره‌ها بازي كرد. تيم اصلي بايد با تمام قوا به ميدان بره. اينتر اونقدرها هم مستحكم نيست و ميشه توي سن سيرو بهش گل زد. كاري كه پارما ديشب دو بار موفق به انجام آن شد.

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 ارسال

به هيچ عنوان نبايد مقابل اينتر با ذخيره‌ها بازي كرد. تيم اصلي بايد با تمام قوا به ميدان بره. اينتر اونقدرها هم مستحكم نيست و ميشه توي سن سيرو بهش گل زد. كاري كه پارما ديشب دو بار موفق به انجام آن شد.

کاملا درسته بازی کرذن با ذخیره ها یعنی تقدیم پیروزی به اینتر! مخصوصا بوفون حتما باید بازی کنه !

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
اصلاً شما بگید انتر با تیم سومش بازی میکنه ! در این صورت بازم از نظر بازیکن به یووه سره ! انتر اینقدر بازیکن داره که از این نظر دغدغه ای نداشته باشه ولی بازم من به طور قطع نمی گم که یووه حذف میشه به نظر من یووه میتونه صعود کنه در صورتی که بخواد ! من رو باش که سر صعود یووه با یکی از دوستای اینتریم ، ده هزار تومن شرط بستم ! دیوونه ام ؟ میدونم !!! البته قبل از اینکه بازی با سمپتوریا رو ببینم شرط بستم وگرنه شاید پشیمون میشدم !  ;D بیخیال ، دیونه بازی هم عالمی داره ! ولی جدی میگم اینقدر نا امید نباشید ، انرژی مثبت بفرستید  ;)

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

یووه می بره ...

نمی خوام به چیزی غیر از این فکر کنم ...

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
این بازی رو بی خیال جام حذفی باشید اصلا این بازی کاری به جام و لیگ و اینجور چیزا نداره این بازی حیثیتیه کاری هم به تیم دوم و اول نداشته باشیم چون این نبرد یووه و اینتره در هر شرایطی جلوی اینتر برد میخواهیم همین و بس احتمالش هم کم نیست اگه تیم اصلی بره تو زمین در غیر این صورت رانیری حیا کن ... مدیرهای یووه شما هم حیا کنید ...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من نه از ابرا مي ترسم نه كروز نه هيچ كس ديگه اي از اينتري ها من از دارا مي ترسم.اگه داورا رو ببريم قطعا اينتر رو له مي كنيم.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
من به شخصه با این مربی و بازیکنا از وقوع یه فاجعه می ترسم خدا کنه اینتر چهارشنبه روز خوبش نباشه

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
شاید یووه این بازی رو ببره ( کفتم شاید چون داورا با اینتر هستن- شک نکنید تو این بازی اشتباهات داوری رو میبینید که تا حالا ندیدید - اشتباهاتی که همه به سود اینتر هست)

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

اصلاً شما بگید انتر با تیم سومش بازی میکنه !
در این صورت بازم از نظر بازیکن به یووه سره !
انتر اینقدر بازیکن داره که از این نظر دغدغه ای نداشته باشه

ولی بازم من به طور قطع نمی گم که یووه حذف میشه
به نظر من یووه میتونه صعود کنه در صورتی که بخواد !

من رو باش که سر صعود یووه با یکی از دوستای اینتریم ، ده هزار تومن شرط بستم !
دیوونه ام ؟
میدونم !!!
البته قبل از اینکه بازی با سمپتوریا رو ببینم شرط بستم وگرنه شاید پشیمون میشدم ! ;D
بیخیال ، دیونه بازی هم عالمی داره !

ولی جدی میگم اینقدر نا امید نباشید ، انرژی مثبت بفرستید ;)

عزیزم تا روز بازی فرا نرسیده برو و بزن زیرش!!!!
در مورد این حرف دوستمون که گفت:

بذارین قبل از اینکه در مورد نتیجه و برد و باختمون صحبت کنیم ، قبلش یه نگاهی به انتر و یووه بندازیم و یه چیزایی رو از توشون دربیاریم !

در مورد تاکتیک انتر چیزی که اظهر من الشمسه ، اینه که اونا با گلر و خط دفاعی اصلی خودشون وارد زمین میشن . اما از لحاظ هافبک و مهاجم ، بازیکنای اکثرا ذخیره خودشون رو بازی خواهند داد . به نظرم مانچینی اول یووه رو خسته میکنه ، بعد تو نیمه دوم با تزریق سه تا بازیکن خلاق و اصلی خودش ، یووه رو تو خودِ سن سیرو حذف میکنه . قطعا بوفون و لگرو روز وحشتناکی رو در پیش خواهند داشت . مخصوصا تو نیم ساعت پایانی بازی که اوج حملات انتر رو به خود خواهد دید . با این توصیفات ما کارمون تمومه ... .

اما ما میتونیم برنده ی بازی باشیم !

فقط کافیه تا مانچینی از موضع غالب به موضع مغلوب برسه ! منظورم اینه که همین الانش به نظر من و با توجه به بازی امروز ، مانچو خودش رو یه برنده میدونه . جوونی و کم تجربگیش هم به ما کمک خواهد کرد تا مغرورتر بشه . پس ما باید از دقیقه یک حمله کنیم ! به ظاهر این خواسته ی خود مانچینی هست و با دفاع چند لایه ی خودش یوونتوس رو خسته میخواد بکنه . ولی در اصل اگه رانیری یه کمی از نبوغ خودش رو به نمایش بذاره ، میتونیم حتی برد شیرینی رو تجربه کنیم . مانچینی در اکثر اوقات فصل نشون داده که آدم باهوشی نیست و صرفا با تکیه بر ستارگانشه که داره نتیجه میگیره . حالا تو این بازی که از ستاره های هجومیش استفاده نمیکنه ، باید کاری کرد که زود به وحشت بیفته و خیلی زودتر از نیمه دوم تو تاکتیک تیمش تغییر ایجاد کنه .

به نظرم حضور فیزیکی کامو تو دقایق اول بازی فشار خیلی زیادی رو روی انتر وارد خواهد کرد . لزومی هم نداره که زیاد بازی کنه . همین که چند تا حمله رو پی ریزی کنه کافیه . مارکو صرفا باید هافبک راست باشه . ندود خیلی کمک حالمون میتونه باشه در سمت چپ . مولینارو باید حمله کنه و ندود رو ساپورت کنه . نوچرینو و زانتی دقیقا نتیجه بازی رو در اختیار خواهند داشت . ترزگه و یاکوینتا باید از اول بازی تو زمین باشن . ما باید از خستگی دفاع انتر تو نیمه ی دوم استفاده کنیم و الکس رو به یاکوینتا و ترزگه اضافه کنیم . به نظرم میشه یکی از مدافعین رو بیرون کشید ! قطعا با لگرو ، مولینارو ، آمیجیچ و گریگرا وارد زمین خواهیم شد . پس چه بهتر که با خارج کردن گریگرا ، الکس تو نیمه ی دوم وارد زمین بشه . بازم میگم ، همه چیز به نوچرینو و زانتی بستگی داره که چه جوری بازی کنن . هر چقدر اونها تو تخریب هافبک بازیساز انتر موفقیت داشته باشن ، یووه پیروزی بزرگ تری رو جشن خواهد گرفت . گفتم ، ندود ، مولینارو و مارکو از طرفین میتونن بازیسازی کنن و احتیاجی نیست وسط زمین به آلمیرون یا تیاگو سپرده بشه .

ما خیلی راحت میتونیم انتر رو ببریم . باید فقط باور کنیم که میشه با سه مهاجم هم بازی کرد . اگه ما از همون دقیقه 1 ، منسجم حمله کنیم و بتونیم نفس خط دفاعی انتر رو تا دقیقه 30 بگیریم ، حتما مانچو برای تقویت خط دفاعی تیمش ، گزینه های هجومی خودش رو حذف خواهد کرد و این یعنی پیروزی رانیری . بقیه ش بر عهده بازیکنها خواهد بود که صد البته با شناختی که از بازیکنامون دارم ، مطمئنم تعصب امثال یاکوینتا به دردمون خواهد خورد . فقط کافیه که همه حملاتمون برنامه داشته باشه . مثل بازی با سامپا بی برنامه حتی یه دونه پاس هم داده نشه ... .

انشاالله که می بریم ;) ...

آره اینجوری شاید بشه کارایی کرد ولی اگه رانیری یه پشیز عقل تو سرش باشه و با زخیره هایی مثل: بلاردی و مولینارو و تیاگو و ... پانشهبیاد تو سانسیرو و بگه آِ نفس کش میخوام که نفسشو بگیرم و اینتر همون 5 دقیقه اول 10 تا گل بهمون میزنه و با فریاد میگه آِی تو که میگفتی نفسکش حالا نفستو بکش که نفست رو بریدیم!!!! هه خیلی خندهدار بود این حرف آخرم!!
و در مورد این حرف که گفتی:

یووه می بره ...

نمی خوام به چیزی غیر از این فکر کنم ...

هیچکدومون به غیر از این فکر نمی کنیم ولی نه در مقابل اینتر و با این وضعیت تیم که به این بی در و پیکریه ببینین تنها شانس ما در مقابل اینتر اینه که بازی رو مساوی کنیم و در آخر به پنالتی بکشونیم چون فقط تو اونجا یه کمکی شانس برامون میمونه!!! ولی باز یه مشکل اینجاست که توی اینتر همه پنالتیزن هستن به غیر از سزار ولی در مقابل همه بیرون زنن به غیر از دلپیرو و ندوید و یه کمکی یاکوینتا!!!! خدا به دادمون برسه این روز روز گریه یونتووسیاست من که همون صحبت دوستمون رو دوباره تکرار میکنم که گفت:

با اين افتضاحي كه داور بازي انتر - پارما به بار آورد بهتره بي خيال همه چيز بشيم
ليگ امارات رو ببينيم بهتره

منم به شما پیشناهاد میکنم این بازی رو زیاد جدی نگیر و دل نبند به بردن!!

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
بابا مشکل بازیکنه نه مربی ... خدایی این هافبکه یووه داره ؟! مربی باید ابزارشو داشته باشه تا بتونه تیمو به جایی برسونه ....

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ولی من مطمئنم با یه نتیجه خوب از سن سیرو برمیگردیم . چهارشنبه شب بیانکونری و البته الکس دل پیرو خواهد بود ؛ یه ایستگاهی از کاپیتان کار اینتر رو یسره میکنه ...

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
اگه رانیری عقل داشته باشه که این بازی باید الکس 90 دقیقه بازی کنه....

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
این بازی رو اینتر در هر شرایطی می بره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! حتی اگر بازی مساوی باشه !!!!!!!!!! حتی اگر تا دقیقه 70 یووه 3-1 جلو باشه مسئله ای نیست کار 3 تا پنالتیه و دراز احمق هم که فقط بلده پنالتی بزنه.........

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 ارسال
چرا شماها اینقدر نا امیدین ناسلامتی داریم در مورد یووه حرف می زنیما بهترین و پرطرفدارترین باشگاه ایتالیایی ! اگه کمکای داورا نبود اینتر تا امروز کلی باخت داده بود ولی مطمئنا همیشه اینجوری نیست . تیمی مثل اینتر نه شخصیت قهرمانی داره و نه لیاقت برد از یووه رو . این زلاتانم امیدوارم همون اول بازی پاش بشکنه بره بیرون بدم میاد ازش!! >:(

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
مگه تا كي مي خواد پنالتي گل بزنه ايشالا بوفون يه پنالتي ازش مي گيره حالش جا مياد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
فقط و فقط نتیجه این دیدار بستگی به ترکیبی داره که رانیری ارنج می کنه و احتمال داره مثل بازی در لیگ کامورانزی بتونه دقایقی بازی کنه - بازی توی لیگ که یادتون هست کامو مصدوم بود و اعلام شده بود دقایقی به بازی می رسه و به بازی اومد و روند بازی رو عوض کرده البته نفع یوونتوس امیدوارم با بازگشت کامو - نوچرینو تیم به ترکیب ایده ال خودش برسه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
هیچ راهی برای این فصل وجود ندارد درست شده مثل 2 فصل قبل که تازه آبراموویچ چلسی رو خریده بود . 2 سال چلسی با اختلاف 10 15 انتیاز قهرمان شد و منچستر و آرسنال و لیورپول زیرش دست و پا می زدند . اما فقط 2 سال طول کشید ..... امروز اینتر چلسی 2 فصل پیش است . و یووه و رم و میلان آرسنال و منچستر و لیورپول هستند . و خوش بختانه این سال دوم و آخر سلطنت مطلق اینتر است . و سال بعد رقابت بین یووه -اینتر یا میلان - اینتر و 2 فصل بعد رقابت بین یووه و میلان است . به نظر من اینتر چلسی است میلان منچستر است و یووه آرسنال است . یووه امسال شانس کاپ آوردن ندارد.....

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 ارسال
این بازی میتونه همه چی رو معلوم کنه ! در اینکه اینتریا ترکیب بازیکناش خیلی بهتر از یووه است شکی نیست ولی این بازی حیثیتیه ! یه جورایی مثل دربی خودمون ! همه چیز بستگی به تجربه بازیکنا و هنر مربی داره ! فقط امیدوارم رانیری خرابکاری نکنه!

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
فکر کنم اینجا میخواستی بنویسی انتر

خوش بختانه این سال دوم و آخر سلطنت مطلق یووه است .

یه چیز دیگه :
فوتبال ریاضی نیست !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی