پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اینتر-یوونتوس(بازی رفت مرحله یک چهارم کوپا ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
252 پاسخ برای این موضوع

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
فقط باید دعا کرد فقـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــط !!!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21184 ارسال
با این ترکیبی که حسین گفت کمی نا امید شدم ! بلاردی ؟! یاکوئینتا بازم نیست ؟! اما نا امید کامل هم نیستم !

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
بازم امشب این کروز ............ گل می زنه .می گید نه نگاه کنید . بازی چه ساعتی تموم میشه من اون موقع فقط بیام ببینم چند چند شده ؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا تحمله گزارش لحظه لحظه رو ندارم. دوباره از فردا تیکه های انتر ها و میلانی ها و........ شروع میشه تازه شانس آوردم اصلی ترین اینتری رفته مشهد!!!!!!!!!!!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
با این ترکیب از دقیقه 1 سه بر صفر اینتر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا بهترین ترکیبی هست که میشه فرستاد تو این زمین دیگه - واقعا دست رانیری خالیه

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
مطمئن باشید این بازی اگه توی لیگ برگزار میشد یه جوری ندود و بوفون وکامورانزی رو میرسوندندولی خوب این جوری بهانه باخت برای رانیری جوره

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
اگه یووه هم با تمام قواش میومد تو زمین چون اون بلاردی مربا تو دروازست بازم میباختیم چه برسه به العان که هیچکس تو ترکیب نیست ترزگه هم که فقط تموم کنندست میمونه دلپیرو اونم که تکی هیچ کاری نمیتونه بکنه! آقا نتیجه ای که بهتون گفتم یادتونه اون رو دوبرابر کنین امشب ما کم کم 10تا میخوریم!!!!!!!!! و خیلی بخوایم بترکونیم 1-  یا به زور و شانس و بخت و اقبال و یدفعه پلک زدن تولدو شاید بتونیم 2 تا رو بزنیم!!!!!!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب پزشکان باشگاه هم اعلام کردند که به دلیل اینکه دوران مصدومیتشون طولانی نشه امشب بازی نمی کنند - خدا به خیر کنه دیگه

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
حسن جان یعنی اگه تو این تاپیک یه رای گیری میزاشتی که میبریم یا میبازیم همه رای میبازیم رو میدادن یه کاری از این به بعد بکن هر تاپیک مسابقه که میزاری یه رای گیری میبریم میبازیم مساوی میکنیم بزار. العان هم این رایگیری رو بزاری میبینی چند نفر میگن: میبازیم!!!!

AlirezzA

AlirezzA

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 41 ارسال
همین بلاردی برای باختمون کافیه !! تصویر

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اااااااااااااا.چقدر همه نا امیدن!!! ;D من که مطمئنم اصلا اگر قرار باشه ببازیم هم بدجور نخواهیم باخت!من شانس یووه برای برد رو 40 به 60 میدونم.دل پیرو امشب غوغا خواهد کرد!

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
بابا اینجا چه خبره شبیه عذا کده شده چتونه شما ها؟ درسته اگه بخوایم واقع بین باشیم ایننتر امشب به احتمال زیاد برندس اما یووه از کی تا حالا یه تیم از ÷یش باخته شده که شما دارید اینطوری صحبت میکنید بازی خیلی خیلی سختیه و احتمال برد هم خیلی کمه اما یووه هیچ وقت حتی ÷ارسال در برابر بهترین تیمهای دنیا یه تیم از پیش باخته نبوده ونیست غیرت بیانکونری ها رو فراموش کردید؟؟؟ یکم امیدوار باشید فقط دعا کنید یووه و این رانیری احمق روز خوبشون باشه همین به امید موفقیت بیانکونری

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نوید خواهشا در مورد مربی درست صحبت کن

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

بابا راست میگه دیگه این رانیری هم شورش رو در آورده!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
حسن جان چیکار میکنی با پیشناهادم چطوری از این به بعد واسه تاپیکهای مسابقات سه گزینه: می بریم! می بازیم! مساوی میکنیم! رو بزا خوبه؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
Rai 2 الان ترکیب دو تیم رو نوشت.برای یووه تو خط حمله از یاکوئینتا و الکس استفاده خواهد شد (البته با استناد به این کانال)

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
حاضرم شرط ببندم كه مي بريم.من سر هر چي بگين شرط مي بندم... نا اميد ها جايي در يوونتوس دات آي آر ندارند.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
بابا هیچکس نا امید نیست همه یقین دارند که ما شانسموئن تو این بازی تقریباً هیچه!!!! اگه این نا امیدی پس حتماً میبریم!!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
تو تحلیل سایت گل بلاردی هم تو لیست مصدوم ها نوشته شده!!!!! مثل اینکه قحطی افتاده به جون تیم!!

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال

نظر منه واسه خودمم مهمه
به نظر من این مربی هیچی سرش نمیشه
حسین فکر کنم توی این فوروم نباید از یووه تعریف بشه
من از این مربی خوشم نمیاد بهش هم اعتقاد ندارم دلیلی هم نداره که این مطلب رو انکار کنم
من طرفدار یوونتوسم و دلم میخواد یووه موفق باشه ولی دلیلی نداره که فقط از تیم تعریف بکنم
همونطوری که گفتم از ته دل امیدوارم یووه امشب پیروز بشه
به ایمد موفقیت بیانکونری

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی