پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازیکنان قرضی یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
487 پاسخ برای این موضوع

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال

امار جیوینکو.یه نگاهی به پاس ها بندازید !!!!

بازی: 15
گل:3
پاس گل:1
دقایق بازی :625
شوت:17
در چارچوب:7
شوت خارج:10
پاس:232
پاس اشتباه:8
دریبل موفق:16
از دست دادن توپ:9
آفساید:0
خطا :18
خطا روی این بازیکن:21
کرنر:11
کارت زرد:2
کارت قرمز:0

چه آمار جالبی.

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
عجب آماری دای این جووینکو...!!!!!! :o :o

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

عجب آماری دای این جووینکو...!!!!!! :o :o

اون امار اول فصل بود،

این آمار جووینکو تا 2 هفته مونده به پایان لیگ :

بازی: 33
گل:6
پاس گل:4
دقایق بازی :1934
شوت:63
در چارچوب:19
پاس:606
پاس اشتباه: 135
دریبل موفق:؟؟ (نمی دونم !)
از دست دادن توپ:26
آفساید:0
خطا :38
خطا روی این بازیکن:79
کارت زرد:6
کارت قرمز:0

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه ها این جمله رو بخونید و خیالتون راحت بشه دیگه هرگز حاضر به از دست دادن جوونکو نیستیم و مطمئنا این بازیکن جوان در کنار ما خواهد ماند و به تیم دیگری نخواهد پیوست

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام این جمله رو کی گفته ؟ با تشکر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

سلام
این جمله رو کی گفته ؟
با تشکر

کوبولی .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
سلام دوستان من ميشه از وضعيت الميرون يه خبري بديد ؟ مثل اينكه همه فراموشش كردن ! باتشكر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

سلام دوستان من
ميشه از وضعيت الميرون يه خبري بديد ؟
مثل اينكه همه فراموشش كردن !
باتشكر

نه من همیشه پی گیر بازی هاش بودم.
تقریبا ثابت بازی میکنه در نقش هافبک چپ و هافبک وسط.
می دونم 1 باز گل زده بود.
الان باز هم چک میکنم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
3 هفته ی آخر بازی نکرده. هفته ی 35 -34 - 33 - بازی کرده 90 دقیقه هافبک راست. هفته ی 34 دومین گل خودش رو برای موناکو میزنه در دقیقه 90 که موناکو 2-0 برنده میشه. هفته 33 -32-31 هافبک مرکزی بازی کرده. هفته ی 30 هافبک تهاجمی بازی کرده پشت سر تک مهاجم موناکو که نیمه دوم دقیقه 65 تعویض میشه. هفته ی 29 هافبک راست بازی کرده باز هم. هفته 28 و 27 بازی نکرده. هفته ی 26 راست بازی کرده.و اولین گلش رو برای تیم زده در دقیقه 70 که گل تساوی بخش بازی 1-1 بوده. هفته ی 25 دقیقه 70 به جای تک مهاجم تیم وارد زمین میشه و هافبک تهاجمی بازی می کنه. هفته ی 24 دقیقه 68 از بازی بیرون میره در حالی که هافبک مرکزی بازی میکرده. هفته ی 23 دقیقه 70 وارد زمین میشه و هافبک مرکزی بازی می کنه. در مجموع از از حدود فکر کنم 19 بازی در 11 تا بازی کرده.در 2 بازی حدود دقیقه 70 به بازی اومده.2 بازی حدود دقیقه 70 از زمین خارج شده. 7 بازی رو کامل انجام داده.2 گل زده و 1 کارت زرد گرفته. آمارش در حد یووه نیست. یعنی کسی که بازیکن ثابت تیم موناکو نشده،قطعا بازیکن ثابت یووه هم نخواهد شد. **

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام رضا جان پس با این حرفهای تو فکر میکنی حالا حالا ها باید قرضش بدن ؟ من فکر میکنم میتونه ذخیره خوبی برای خط هافبک باشه باتشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نه،نگفتم جاش توی یووه نیست،گفتم نمی تونه بازیکن ثابت یووه باشه.در حد ثابت یووه بودن نیست. اون عملکردی هم که من ازش دیدم،ترجیح میدم یه بازیکن پرتلاش تر و با انگیزه تر مثل مارکیونی ذخیره یووه باشه (یا خودش یا مثلش !) چون وقتی به بازی میاد میجنگه،ولی المیرون بیخیاله ! توی زمین قدم میزد یادمه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دیوید لانزافامه هم گفته که ترجیح میده به وستهم منتقل بشه تا پالرمو . وستهم خواهان جذب دیوید بصورت قرضی هستش .

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
من میگم لانزافامه رو دیگه قرض ندیم و مثل سباستین ازش استفاده کنیم.... :-\

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
این دیوید لانزافامه کی هست ؟ بازیش خوبه؟

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
والا قدیمی های یووه ازش خیلی تعیف میکنند و میگند در اینده بازیکن خوبی میشه فکر کنم انتونیو کونته بود که گفته در اینده کریس رونالدو میشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
متولد تورین هست و واسه تیم زیر 21 ساله های ایتالیا هم بازی کرده توی تیم باری هم 37 بار به میدان رفته و 10 گل زده الان هم 21 سالش هست

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
مارکیزیو امروز در مصاحبه ای با کوریره دلو اسپورت ابراز تمایل کرده بتونه در فصل بعد برای لاتزیو بازی کنه!در این مورد به خبرنگار روزنامه کوریره گفته : شایعات مربوط به علاقه لاتزیویی ها به من رو خوندم و شنیدم!اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که اگر تیمی مثل لاتزیو به دنبال من است پس باید بهترین بازی های خودم رو ارائه بدم.بعد هم به این قضیه افتخار میکنم و بسیار خوشحالم که در لیست خرید لاتزیو قرار دارم! دلیو روسی از تاکتیک های جالبی استفاده میکنه و بازی برای این مربی میتونه خیلی فوق العاده باشه در آخر هم گفته : من در این فصل بازی های خوبی برای امپولی انجام دادم و اگر بتونم برای لاتزیو بازی کنم قدم رو به جلویی خواهد بود

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
کسی خبری از آلمیرون داره؟؟؟در موناکو چگونه بازی میکنه؟فصل بعد به یووه میاد یا نه؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

کسی خبری از آلمیرون داره؟؟؟در موناکو چگونه بازی میکنه؟فصل بعد به یووه میاد یا نه؟

صفحه ی قبل همین تاپیک :

3 هفته ی آخر بازی نکرده.
هفته ی 35 -34 - 33 - بازی کرده 90 دقیقه هافبک راست.
هفته ی 34 دومین گل خودش رو برای موناکو میزنه در دقیقه 90 که موناکو 2-0 برنده میشه.

هفته 33 -32-31 هافبک مرکزی بازی کرده.
هفته ی 30 هافبک تهاجمی بازی کرده پشت سر تک مهاجم موناکو که نیمه دوم دقیقه 65 تعویض میشه.

هفته ی 29 هافبک راست بازی کرده باز هم.
هفته 28 و 27 بازی نکرده.
هفته ی 26 راست بازی کرده.و اولین گلش رو برای تیم زده در دقیقه 70 که گل تساوی بخش بازی 1-1 بوده.

هفته ی 25 دقیقه 70 به جای تک مهاجم تیم وارد زمین میشه و هافبک تهاجمی بازی می کنه.
هفته ی 24 دقیقه 68 از بازی بیرون میره در حالی که هافبک مرکزی بازی میکرده.
هفته ی 23 دقیقه 70 وارد زمین میشه و هافبک مرکزی بازی می کنه.

در مجموع از از حدود فکر کنم 19 بازی در 11 تا بازی کرده.در 2 بازی حدود دقیقه 70 به بازی اومده.2 بازی حدود دقیقه 70 از زمین خارج شده.
7 بازی رو کامل انجام داده.2 گل زده و 1 کارت زرد گرفته.

آمارش در حد یووه نیست.
یعنی کسی که بازیکن ثابت تیم موناکو نشده،قطعا بازیکن ثابت یووه هم نخواهد شد.
**

-=-=-=-=-=-=-=-=

مدیر برنامه های جووینکو گفت،1 سال پیش یووه تصمیم گرفت بود این بازیکن رو به لاتزیو بفروشه،که مدیر لاتزیو به دلیل "بیش از حد کوچک "بودن این بازیکن حاضر به این معامله نشد !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
امشب بازی زیر21 سال ایتالیا با ژاپن رو یورو اسپورت میزاره و می تونید بازی جووینکو رو ببینید. بازی قبلی با امریکا خیلی خوب بازی کرده و فکر کنم یه پاس گل هم داده.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی