پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازیکنان قرضی یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
487 پاسخ برای این موضوع

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
rai نشون نمیده؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
کلودیو پاسکوآلین مدیر برنامه های جووینکو در مصاحبه کوتاهی گفته : به احتمال زیاد سباستین در یووه میمونه و یوونتوسی ها قصد دارن این بازیکن رو نگه دارند

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
سباستین جووینکو (که با توجه به حرف های بلانک فصل بعد صد در صد در یوونتوس بازی خواهد کرد) در مصاحبه کوتاهی گفته : ما میتونیم همین امسال قهرمان اروپا شویم! در مورد نقل و انتقالات هم گفته : یوونتوس بازیکن زیادی جذب نکرده اما ما تازه در پایان ماه می هستیم و وقت خیلی زیادی برای رسیدن به اهدافمون داریم درضمن گفته در حال حاضر تمام فکرش معطوف به رقابت های المپیک در چین هست

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
جووینکو به طور رسمی به تیم بزرگ سالان یوونتوس برگشت و از تاریخ چهارم جولای مثل بقیه بازیکنان کار خودش زیر نظر رانیری رو آغاز میکنه بلازی هم قراداد خودش با تیم ناپولی رو دائمی کرد و به این تیم پیوست.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
میرانته هم به طور کامل به سامپدوریا منتقل شد. لانزافامه هم به طور کامل خریداری شد و در اختیار رانیری خواهد بود. متیو پارو به جنوا رفت و همچنین پلوچی یک فصل دیگه در اودینزه خواهد ماند.

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
پس الن درواز ه بان دوم .... سوم.... چهارم ما کیه؟؟؟؟؟ استنداردو چی شد قراردادش رو دایمی کرد یا میره؟؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فعلا همون هایی که از قبل داشتیم. بلاردی و فن استراسان. (آره؟) که البته گفته شده یک دروازه بان ذخیره خریده میشه.

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
بلاردی میگن رفتهبه ناپولی که.....!!!!!!

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
لانزافامه امسال تو یووه بازی می کنه یا پالرمو؟؟؟ راستی مگه جووینکو نباید برای المپیک بره ؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توی یووه. نمی دونم،هنوز مشخص نشده فکر کنم.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام اگر از لانزافامه به عنوان مهاجم پنجم استفاده بشه عالیه با تشکر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

راستی مگه جووینکو نباید برای المپیک بره ؟؟؟

آره .
جووینکو ، دچلیه ، مارچیسو و لانزافامه از یووه به المپیک میرن . البته بعیده یووه بازیکنی بالای 23 رو تو المپیک داشته باشه . البته کریشیتو هم هستش .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
کریشیتو با تصمیم مدیران یووه یک فصل دیگه رو هم به طور قرضی در جنوا خواهد موند. دومنیکو در مورد این تصمیم گفته : از اینکه میتونم یک فصل دیگه رو برای جنوا بازی کنم و یوونتوس این موقعیت رو در اختیار من قرار داده خوشحال هستم .جنوا برای من تیم مهمی خواهد موند و من خیلی به هوادار ها بدهکار هستم.من باید تلاش کنم تا ارزش خودم رو بالاتر ببرم در پایان هم گفته : از اینکه نتونستم به یوونتوس برگردم یک مقدار ناراحت شدم اما همچنان برای موندن در جنوا خوشحالم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خوبه که به طور قرضی در جنوا هست ولی در اصل مال یووه هست چون اونجا پیشرفت میکنه و وقتی مدافع عالی شد میاد یووه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
دومنیکو کریشیتو و قرازداد قرضی خودش رو یک سال دیگه هم با جنوا تمدید کرد ضمن اینکه در قرارداد جدید قید شده در پایان فصل این باشگاه میتونه ۵۰٪ از مالکیت بازیکن رو از یوونتوس بخره جزپه ریتزا هم به تیم یووه استابیا رفت و در حال حاضر درصدی از مالکیت بازیکن در اختیار این باشگاه هست.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21211 ارسال
سلام دوستان من دیوید لانزافامه سال بعد در پالرمو خواهد بود و با قراردادی قرضی به این تیم رفت . ضمن اینکه پالادینو هم به جنوا رفت و مالکیت مشترک یوونتوس و جنوا رو داره . کریشیتو هم همونجوری که اعلام شد به جنوا رفت با مالکیت مشترک یوونتوس و جنوا ! میرانته به سمپدوریا رفت باز هم با مالکیت مشترک یوونتوس و سمپدوریا ! پارو هم به جنوا رفت با شرایطی مشابه بقیه ! با تشکر

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
طبق اعلام سایت رسمی یوونتوس که بازیکنای این تیم رو معرفی کرده سرجیو آلمیرون دوباره برگشته (بعد از دوران قرضی در موناکو)

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دیوید لانزافامه که در مالکیت مشترک یوونتوس و پالرمو هستش بعد از یک نیم فصل بد در پالرمو مجدداً به باری قرض داده شد . لانزافامه در فصل 2006-2007 فقط یکبار برای یووه به میدان رفت و فصل گذشته بطور قرضی در باری بود که در 37 بازی 10 گل زد و در تابستان سال 2008 به همراه نوچرینو برای پرداخت بخشی از قرارداد خرید آمائوری بصورت مالکیت مشترک به پالرمو منتقل شد که تنها یک بازی برای پالرمو انجام داد و مجدداً با تصمیم مدیران پالرمو و یووه به سری ب و تیم باری به سرمربیگری آنتونیو کونته منتقل شد تا به رافائله بیانکو دیگر بازیکن قرضی یووه در باری بپیونده .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
دیشب توی میدان امام اصفهان بودم یه خانواده ی ایتالیایی دیدم !!! رفتیم با دوستام پیششون و بعد از حال و احوال و خوش امدگویی ازش پرسیدم یوونتوس یا میلان یا اینتر ؟؟؟ داد زد با حالتی عصبانی و گفت نه نه فقط جنوا جنوا دومنیکو !!! دومنیکو کریشیتو دومنیکو کریشیتو دومنیکو کریشیتو دومنیکو کریشیتو چند بار پشت سر هم اسم این رو گفت !!! یارو از اون طرفدارن تیفوسی دومنیکو کریشیتو بود

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21211 ارسال
دمشون گرم ;D کریشیتو جیگره واقعا !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی