پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازیکنان قرضی یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
487 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
توی این فصل یوونتوس 22 بازیکن رو به صورت قرضی به تیم های دیگه داده!(رضا لیستی رو به عنوان اولین پست این تاپیک گذاشته اما اینی که من میذارم کامل تره) البته تعداد زیادی بازیکن هم هستند که در مالکیت مشترک یوونتوس و تیمی که در حال حاضر براش بازی میکنند هستند.(من این دسته از بازیکنان رو توی این آمار حساب نکردم)

Davide Lanzafame* (Bari) - loan
Riccardo Maniero (Ascoli) - loan
Antonio Mirante (Sampdoria) - loan
Sebastian Giovinco** (Empoli) - loan
Dario Venitucci (Treviso) - loan
Raffaele Bianco (Piacenza) - loan
Andrè Cuneaz (Cremonese) - loan
Claudio Marchisio (Empoli) - loan
Andrea Pozzato (Tritium) - loan
Andrea Pisani* (Pistoiese) - loan
Alessandro Lepre (Vogherese) - loan
Samòn Reider Rodriguez (Cecina) - loan
Alessandro Rossi (Vogherese) - loan
Fabian Segale (Vogherese) - loan
Andrea Ciolli (Cecina) - loan
Francesco Camilli (Cecina) - loan
Giuseppe Rizza (Juve Stabia) - loan
Lorenzo Russo (Catania) - loan
Luca Lagnese (Bellaria) - loan
Domenico Criscito (Genoa) - loan
Ruben Olivera (Penarol) - loan
Sergio Almiron (Monaco) - loan

*حق خرید نیمی از قرارداد رو داره
**حق خرید کامل بازیکن با پرداخت نیمی از مبلغ قرارداد به صورت یکجا به یوونتوس (من همیچین چیزی رو در مورد جووینکو نمی دونستم!یعنی امکان اینکه امپولی این بازیکن رو بخره وجود داره!)
***از نقل و انتقالات فصل 2006/07 به حساب می آید.

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
اااااااااااااههههههههههههههههههههههههه ......چه خبره ......!!!!!!!!!؟؟ :o :o :o

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
ماشااله خودش یه تیمه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
جیوینکو گفته که من واقعاً دوست دارم به تورین برگردم و لباس یووه رو بپوشم.گفته که من عاشقه شماره 10 یوونتوس هستم!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

Davide Lanzafame* (Bari) - loan
Riccardo Maniero (Ascoli) - loan
Antonio Mirante (Sampdoria) - loan
Sebastian Giovinco** (Empoli) - loan
Dario Venitucci (Treviso) - loan
Raffaele Bianco (Piacenza) - loan
Andrè Cuneaz (Cremonese) - loan
Claudio Marchisio (Empoli) - loan
Andrea Pozzato (Tritium) - loan
Andrea Pisani* (Pistoiese) - loan
Alessandro Lepre (Vogherese) - loan
Samòn Reider Rodriguez (Cecina) - loan
Alessandro Rossi (Vogherese) - loan
Fabian Segale (Vogherese) - loan
Andrea Ciolli (Cecina) - loan
Francesco Camilli (Cecina) - loan
Giuseppe Rizza (Juve Stabia) - loan
Lorenzo Russo (Catania) - loan
Luca Lagnese (Bellaria) - loan
Domenico Criscito (Genoa) - loan
Ruben Olivera (Penarol) - loan
Sergio Almiron (Monaco) - loan

------------
***از نقل و انتقالات فصل 2006/07 به حساب می آید.

هدفت از این 3ستاره هه که گزاشتی چی بود؟
بعدش چرا این باهوشا الیویرا و آلمیرون رو دادن رفته؟؟؟؟
من نمیدونستم!!!!!!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
تو از دست نوچرينو و بلاردي مي نالي بعد دنبال اوليويرا و آلميرون مي گردي ؟!!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

تو از دست نوچرينو و بلاردي مي نالي بعد دنبال اوليويرا و آلميرون مي گردي ؟!!!

من غلط بکنم از بلاردی بنالم دیگه بلاردی رو دوست دارم :D ولی اولیویرا و آلمیرون به نظرم اگه میبودن باز تیم یکمی وضع هافبک هاش بهتر میبود!!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
سلام دوستان من جووينكو بازهم براي تيم منتخب هفته انتخاب شد . سال بعد بايد بياد يووه ! ستاره اي بي همتا ميشه ! با تشكر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
جووینکو خیلی بازیکن خوبیه و خودم به شخصه منتظرم تا خیلی زود تو لباس یووه ببینمش ، درسته گاهی یه مقدار کم تجربگی تو بازیش دیده میشه ولی اون رو باید به حساب جوونیش گذاشت و اینکه مطمئنا با افزوده شدن به تجربش میتونه یه ستاره بزرگ بشه . جووینکو باید به یووه برگرده و من آرزو میکنم که ندود فصل آینده رو هم بازی کنه و جووینکو بتونه در سال آینده از کنار ندود بودن به تجربیاتش اضافه کنه . من شماره 11 یووه رو بعد از ندود برازنده جووینکو میدونم البته امیدوارم که مغرور نشه و فقط به فکر بازی فوتبال باشه که البته با شناختی که ازش داریم بعیده که به بیراهه بره چون از نظر اخلاقی هم نمونه هستش .

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

جووينكو بازهم براي تيم منتخب هفته انتخاب شد .

بازی عالی در مقابل رم و با گل دیدنی باعث این انتخاب بود

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
سلام دوستان من امشب تيم اميد ايتاليا برد با نتيجه 2 بر 0 . Goal اول رو جووينكو ساخب و Goal دوم رو هم جووينكو Penalty كرفت ! تا ميتونستند هم روش خطا ميكردن ! همه كاره تيم بود ! بي نظير بازي كرد . ماركزيو هم خوب بود و در دقايق آخر فرصت Goal داشت كه خراب كرد ! ‏ با تشكر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یووه بازیکنای قرضی خوبی داره که بهترینهاش که میتونن خیلی در سالهای آینده برای تیم مفید باشن همین جووینکو ، مارچیسو و دی چیلیه هستند . باور کنید همین استعدادهای گمنام هستن که روزی تبدیل به بهترینها میشن و باید به امثال این نفرات بهای بیشتری داده بشه ، اتفاقی که در مورد کیلینی هم افتاد و همگان شاهد ظهور یک مدافع خوب و با کلاس شدیم و حالا هم باید همین اعتماد رو نسبت به جووینکو ، دی چیلیه و مارچیسو داشته باشیم .

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
http://uk.youtube.co...feature=related
اینو ببینید تا با جووینکو بیشتر اشنا بشید واقعا یه ستاره هست کاش امسال تو تیم بود
البته فکر کنم خیلی از بچه ها دیده باشند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
سلام دوستان من اولین بازی سباستین برای یوونتوس فقط 7 دقیقه بود که در پایان نمره 5/7 گرفت !!! یک پاس گل و خلق پندین فرصت گل "فقط"در 7 دقیقه ! من تمامی بازی های جووینکو رو در یوونتوس دیدم ، در امپولی هم فقط یکی دو تا ، در تیم ملی هم دیدم . برای سال بعد نمیتونه یک بازیکن فیکس باشه اما یک بازیکن خیییییلی تاثیر گذار خواهد بود . یک نابغه هست ! قدش خیلی کوتاهه و ورزنش هم فقط 55 کیلو هست ! اما فوق العاده در در گیریهای ظاهر میشه و شوت های بی نظیری داره ! امسال رم به اندازه کافی طعم شوت های جووینکو رو چشیده ! با تشکر

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
اگر نظر من را در مورد جووينكو بخواهید به نظر من در حد میکولی خواهد شد

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
کلا با هم قابل مقایسه نیستن جووینکو یه بازیکن خلاق و تکنیکی و گلزن هست که ضربات ایستگاهی رو هم عالی می زنه ولی میکولی یه مهاجم بود کسی که باید جای الکس بازی می کرد و خلاقیت چندانی توی بازیش نبود من موندم اگه سال دیگه بیاد کی ضربات کاشته رو میزنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه سری آمار از جووینکو : بهترین سانتر کننده یووه دلپیرو با 171 سانتر (بعد از اون پالادینو با 102 و مولینارو با 100 ) ولی جووینکو 168 سانتر داشته (یعنی توی یووه فقط دلپیرو بیشتر از اون سانتر کرده و بقیه با اختلاف عقب اند ) اما جووینکو 473 پاس داده که 380 تاش سالم بوده که برای یه هافبک خلاق شدن واقعا خیلی کمه، جووینکو 48 شوت کرده که توی هافبک های یووه فقط ندود با 60 شوت از اون بالاتر بوده(در کل الکس با 90 شوت و ترزگه با 77 شوت بالاتر از جووینکو هستند ولی اونها مهاجم اند) این آمار نشون میده جووینکو یه بازیکن خلاق نیست،ولی یه بال نفوذیه. و با توجه به سرعت و تکنیکش میشه برای گل زنی روش حساب کرد و نمیشه یه بازی ساز دیدش... این رو فقط از لحاظ آماری گفتم ! ولی همیشه آمار گویای همه چیز نیست.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

کلا با هم قابل مقایسه نیستن جووینکو یه بازیکن خلاق و تکنیکی و گلزن هست که ضربات ایستگاهی رو هم عالی می زنه
ولی میکولی یه مهاجم بود کسی که باید جای الکس بازی می کرد و خلاقیت چندانی توی بازیش نبود
من موندم اگه سال دیگه بیاد کی ضربات کاشته رو میزنه

بازیهای میکولی در بنفیکا عالی بود خیلی خیلی بهتر از جووینکو در امپولی

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
بستگی داره منظورتون از بازیکن خلاق چی باشه 60% پاس های جووینکو پاس ها ریسکی هستند و امکان لو رفتنشون زیاد ولی اگه به مقصد برسند به موقعیت گل تبدیل می شن ژاوی معروف که درصد پاس های درستش خیلی بالاس و توجه داشته باشین ژاوی یه توپ پخش کن هست و کم تر پاس ریسکی میده بر عکس بازیکنی مثل رونالدینهو من که کلا از میکولی چیز خاصی ندیدم ولی اگه مهاجم خوبی بود بیشتر از یه سال تو یووه دووم میاورد

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
این جووینکو بنده خدا خیلی جوگیر شده!امروز گفته فصل بعد می خوام با ارائه بازی های خوب در یووه و جلب کردن نظر مربی بتونم بیشتر از الکس در تیم بازی کنم و برای الکس مشکل ساز بشم!! در ادامه هم گفته : از همین الان به بازی در یووه در فصل بعد فکر میکنم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی