پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازیکنان قرضی یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
487 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
سلام دوستان چند تا سوال داشتم؟ یک بازیکنی یوونتوس داشت روبن الیورا فهمیدم در جنوا است؟به طور قرضی در آنجاست؟یا واقعا فروخته شده به جنوا؟ لرنزو دلپرته بازیکنی است که امسال از یوونتوس رفته سیه نا در سیات گل زده بود درلیست ترانسفر یووه در سال 09-2008 قرضی است یا به طور واقعی فروخته شده؟و این جریانش چیه؟

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

سلام دوستان چند تا سوال داشتم؟

یک بازیکنی یوونتوس داشت روبن الیورا فهمیدم در جنوا است؟به طور قرضی در آنجاست؟یا واقعا فروخته شده به جنوا؟

لرنزو دلپرته بازیکنی است که امسال از یوونتوس رفته سیه نا در سیات گل زده بود درلیست ترانسفر یووه در سال 09-2008 قرضی است یا به طور واقعی فروخته شده؟و این جریانش چیه؟

الیورا به عنوان بازیکن ازاد به جنوا پیوست و دلپرته هم با سیه نا مالکیت مشترک است

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
میرانته .تو بازی با ادینزه هم هنرنمایی کرد و باعث شد تیمش در ضربات پنالتی صعود کنه.به نظر من میتونه جانشین بوفون بشه و یووه هم الکی خرج نکنه.چون میرانته واقعا دروازه بان خوبی هست.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
مگه بوفون میخواد بره که میرانته جانشینش بشه ! اگر هم منظورت ذخیره جیجی هستش که منینگر رو داریم به این خوبی . کلاً دروازه بانی که میاد یووه باید قبول کنه همیشه ذخیره بوفون هستش حتی اگر مثل منینگر و آبیاتی خوب باشن . در ضمن میرانته در تابستان بصورت کامل به سمپدوریا فروخته شد و دیگه بازیکن یووه نیست .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یووه اولین بازیکن ژانویه رو خرید ولی سریع قرضش داد ! ماریو کریف دروازه بان 19 ساله بلغارستانی رو با قرارداد 4/5 ساله به ارزش 800 هزار یورو از اسالویا صوفیه خرید ولی به مدت 6 ماه به باشگاه گراسشاپر سوئیس قرض داد . کریف از ماه گذشته در تمرینات یووه حضور داشت و بالاخره موفق شد دیروز با یووه قرارداد ببنده . کریف عضو تیم ملی زیر 21 ساله های بلغارستان هستش .

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
امیدوارم یه دروازبان بزرگی برای یووه بشه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من اشتباه کردند که خریدنش یوونتوس فقط یک دروازبان خارجی تا الان داشته که اونم ادوین فن در سار بوده من امیدوارم هیچوقت نشه دو دروازبان خارجی و ما همیشه دروازمون دست ایتالیایی ها باشه دروازبان هایی که همیشه از بهترین های جهان بودن با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
من هم از اینکه ایتالیایی نیست چندان دل خوشی ندارم !!! مسئول استعداد یابی باشگاه رفته بوده بازی زیر 21 ساله های رومانی و بلغارستان رو ببینه که نظرش رو جلب کرده و سریعا خواستار بستن قرارداد شده !!! بعد از یستن قرارداد هم کلی ذوق کرده و گفته خیلی خوشحالم که بوفون رو از نزدیک دیدم ;D ;D

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
درسته که ایتالیایی نیست. اما یووه به دروازبان وفادار به باشگاه و نیز آینده دار نیاز داره تا پس از خداحافظی (خدانکنه)بوفون بشه بهش اتکا کرد. حالا مهم نیست که ایتالیایی باشه یا نه. مهم وفاداری و آیندشه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
با توجه به اینکه کیمنتی در پایان فصل بازنشسته میشه و اگر هم نشه دیگه تو یووه جایی نداره پس لزوم داشتن یک دروازه بان سوم خوب احساس میشد و رو این حساب ماریو رو خریدن . البته با توجه به حضور پینسولیو و نوچی از تیم جوانان باید دید که در پایان فصل کدامیک جانشین کیمنتی میشن و یا اصلاً باشگاه به یک دروازه بان سوم جوان و 19-20 ساله اعتماد میکنه ! در کل بازگشت ماریو در پایان فصل 50-50 هستش و احتمال داره باز هم قرض داده بشه .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21231 ارسال
  • LocationDeutschland
معمولا يووه اين بازيكنا رو ميگيره كه هي قرضي بده به اينو اون ! اصلا فكر نكنم بتونه براي يوونتوس بازي كنه !

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
آره بازیکن میخره !!!!! 1 روز بعد قرض میده!!!!!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

معمولا يووه اين بازيكنا رو ميگيره كه هي قرضي بده به اينو اون !
اصلا فكر نكنم بتونه براي يوونتوس بازي كنه !

ببین مسئول استعداد یابی باشگاه کشفش کرده پس هدف نهایی بازی برای یووه هست و خالا برای کسب تجربه قرض داده شده

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من توی ایتالیا تیم های بزرگ مالکیت بازیکن رو به عهده میگیرن و به تیم های مختلف میدنش یادمه وقتی که رحمان توی پروجا بود یووه می خواست همچین کاری باهاش بکنه و بفرستش یه تیم سری بی که قبول نکرد با تشکر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بازی جنوا و اینتر رو میدیدم که کریشیتو رو یجورایی بردم زیر ذره بین ! خیلی به نسبت فصل پیش پخته تر بازی میکنه ولی همچنان از نظر فیزیک بدنی ضعیف هستش هرچند بهتر شده به نسبت چیزی که فصل پیش در برابر توتی در رم دیدیم ولی هنوز اونقدر قوی و جثور نیست که بتونه از پس مهاجمان قوی تر از خودش بربیاد . تو جنوا به عنوان مدافع چپ بازی میکنه که نفوذهاش خیلی خوبن و خیلی خوب تو کارهای هجومی و دفاعی شرکت میکنه ولی همچنان کم تجربه هستش اما خیلی به نسبت فصل پیش بهتر شده . فکر کنم برگردوندن دومنیکو با توجه به ضعف خط دفاع و کمبود مدافع قابل خیلی خوب باشه . فکر کنم اگر اینبار برگرده بتونه کیفیت بهتری از خودش نشون بده .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
آره واقعا دومنیکو کریشیتودر جنوا فوق العاده هست تا حالا فکر کنم 3 یا 4 تا گلزده یک پنالتی هم گرفته واقعا از ارکان اصلی تیم هست.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

آره واقعا دومنیکو کریشیتودر جنوا فوق العاده هست تا حالا فکر کنم 3 یا 4 تا گلزده یک پنالتی هم گرفته واقعا از ارکان اصلی تیم هست.

توی سری آ فقط یکی زده !!! 25 بار هم بازی کرده

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
فکر نکنما مدیر!!! من تا دو تا گلش هم دیدم!!! یک پنالتی هم گرفته که جول دروزاه حریف هم بود!!!!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
اگه فصل دیگه از دومنیکو واسه دفاع چپ استفاده کنیم فکر کنم خیلی بهتر باشه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
نه بابا بهترین پست براش همین دفاع وسط هست و فکر کنم اگه دو سال دیگه بیاد بهتر باشه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی