پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تحلیل خط دفاعی و دروازه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
485 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
منم شاید تا قبل از بازی دوستانه با براندبی مولینارو رو انتخاب نمی کردم اما با دیدن اون بازی تا حدی نظرم عوض شد! نیمه اول اون بازی موبینارو نسبتا خوب حرکت میکرد و سانتر هاش خیلی دقیق تر شده بودن البته نیمه دوم افتضاح بود!اما در کل پیشرفت رو به طور کامل میشد توی بازیش دید ترکیب ایده آل منم اینه : گریگرا-ملبرگ-کیلینی-مولینارو

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من به این گزینه رای دادم:گریگرا-لگرو-کیه لینی-دچلیه من هنوزم به لگرو کیلینی بیشتر از بقیه اعتماد دارم در کناره ها دچلیه و گریگرا که امیدوارم دچلیه همون بازیکنی باشه که همه فکر میکنند

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
بازم معلوم شد که خط دفاع یووه خیلی مشکل داره !! یعنی با این خط دفاع توی لیگ قهرمانان مقابل تیم های بزرگ به مشکل می خوریم !!! امیدوارم ملبرگ و کنزویچ با کیلینی هماهنگ تر شوند !!! ولی هرچی که باشه من حاظرم زبینا بیاد دفاع چپ بازی کنه ولی مولینارو بازی نکنه !!! واقعا سطحش پایین تر از یووست !!! امیدوارم دچلیه بتونه به جاش تو ترکیب قرار بگیره و خوب بازی کنه !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اونقدرها هم بد نیست مولینارو! به قول امین بی اشتباه ولی کم اثر ! ولی خود زبینا هم فاجعه بود ! چند بار توپ رو برد جلو در موقعیت سانتر قرار گرفت،حتی نتونست اوت بگیره !! هردفه یه جوری توپ رو لو می داد. نزویچ خیلی پرتلاش و خیلی خیلی درگیرانه بازی می کرد.حواسش به همه چیز بود،ولی 1-2 اشتباه هم داشت.اگر نزویچ همیشه اینطوری باشه می تونه توی ترکیب اصلی بازی کنه،خصوصیت اصلی بازیش این بود که اگر نزویچ و کیه لینی مدافع های مرکزی ما باشند هیچ کس نمی تونه روی سرشون ضربه ی سر بزنه !!! کیه لینی که عالی ضربه سر میزنه،نزویچ هم نشون داد که حتی در حالت نا متعادل می تونه با سر ضربه ی مفید بزنه ! کیه لینی حتی سمت چپ هم که بازی کرد عالی بود.یه تکل خوب رفت و یه بار وقتی نزویچ از آدریانو جا موند رفت و توپ رو گرفت از ادریانو. ملبرگ و لگرو هم بد نبودند،ولی خیلی هم خوب نبودند. ملبرگ خیلی دوست داشتنیه ! و مشخص بود خیلی خیلی داره سعی میکنه خوب باشه.ولی شاید کمی اضطراب داشت.چون یه جورایی گیج می زد. دوست دارم ملبرگ به شرایط ایده ال برسه.می دونم که توانش خیلی بیشتر از اینه. **

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اولین چیزی که بعد از دیدن بازی نزویچ به ذهنم رسید این جمله بود که «می تونه بازیکن ثابت خط دفاعی بشه» خیلی پخته بازی می کنه تکل های شجاعانه ای می زنه ولی احتمالا ً پنالتی هایی خواهد داد من بر خلاف همه مولینارو رو یه بازیکن خیلی مفید می دونم یه پاس عالی الکس بهش داد که با نفوذ خوبش یه پاس رو به عقب خیلی خوب توی محوطه جریمه حریف داد که می تونست گل بشه من از ملبرگ انتظار بیشتری دارم که البته به مرور بهتر میشه اما چیزی که هست مطمئنا ً با این روند بازی زیادی بهش نخواهد رسید آماده شدن و خو گرفتن این بازیکن با جو سری آ مطمئنا ً بازی های بیشتری رو می طلبه امیدوارم توی بازی های دوستانه این مشکلات رو برطرف کنه چون رانیری نشون داده اگه بازیکنی ناامیدش کنه دیگه حسابی روش باز نمی کنه مگر اینکه مجبور بشه **

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
به نظرم ما از همون اول هم نبايد ملبرگ رو جذب ميكرديم يك بازيكن كند كه به راحتي جا ميمونه و وحشتناكتر اينكه با اينهمه سابقه بازي در ليگ برتر و تيم ملي ، با يك بدن در محوطه جريمه فريب خورد زبينا هم كه مثل هميشه ،بيچاره هر كاري ميكنه دركش بيشتر از اين بالا نميره طفلك رو چه انتظاري ازش داريد !!!!!!!؟؟؟ ساير عوامل خط دفاعي خوب بودند اما هيچ كس حتي كيه ليني ستاره نبودند در ضمن بازهم بازيكنان خط مياني كمك خاصي به خط دفاعيشون نكردند خصوصا" در جناح راست

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من این ترکیب رو انتخاب میکنم : گریگرا در راست ، ملبرگ و کیلینی در مرکز دفاع ، دچلیه در چپ . من دچلیه رو خیلی بیشتر از مولینارو قبول دارم و مطمئنم که در یووه موفق میشه . دیروز هم در المپیک بازی خوبی انجام داد . با بازگشت پائولو ، مولینارو به نیمکت خواهد رفت .

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
متاسفانه در بازی با میلان مدافعان کناری تیم اصلا در حد و اندازه یوونتوس نبودن مولینارو بعد از 2 فصل بازی مستمر در ترکیب یووه هیچ پیشرفتی در کارش دیده نشده . و البته گریگرا در حد یه بازیکن کاملا معمولی برای یوونتوس توپ زده . امیدوارم دچلیه بتونه رقابتی با مولینارو بوجود بیاره که باعث پیشرفت هر دو بازیکن بشه . در مورد گریگرا هم بگم در پست دفاع راست هم بازیکنی بهتر از گریگرا نداریم پس باید امیدوار بود . **

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
مولینارو بازیکن متعصبی نیست در حالیکه دچلیه متعصبه ! این تعصب رو تو همون سری ب با زدن گل به لچه نشون داد و من فکر میکنم به خاطر همین فاکتور تعصب موفق تر از مولینارو باشه ! اما در مورد نقاط دیگه ی زمین اگه کلینی مصدوم نمیشد میگفتم گریگرا - جورجو - لگرو - دچلیه ولی حالا (( مجبورم )) از ملبرگ جای جورجو اسم ببرم ! منم فکر میکنم لگرو خیلی بهتر و متعصب تر از ملبرگه ! ( بازی نزویچ رو هنوز ندیدم و نمیدونم چه جوریه )

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

متاسفانه در بازی با میلان مدافعان کناری تیم اصلا در حد و اندازه

یوونتوس نبودن مولینارو بعد از 2 فصل بازی مستمر در ترکیب یووه

هیچ پیشرفتی در کارش دیده نشده . و البته گریگرا در حد یه بازیکن کاملا معمولی

برای یوونتوس توپ زده . امیدوارم دچلیه بتونه رقابتی با مولینارو بوجود بیاره که باعث

پیشرفت هر دو بازیکن بشه . در مورد گریگرا هم بگم در پست دفاع راست هم بازیکنی بهتر از

گریگرا نداریم پس باید امیدوار بود .

**

گریگرا با میلان افتضاح بود..................

2 بار از سمت اون ضربه خوردیم ....درسته که مولینارو باید تیر 2 رو بگیره .....

ولی اگه دقت کنید روی 2 گلی که سیدرف ساخت ...گریگرا بیش از حد در برابرش عقب اومد در حالی که باید میرفت تو پاش و توپ رو میزد

بار 3 وم که سیدرفت داشت این حرکت رو تکرار میکرد تازه 2 هزاریش افتاد که باید بره تو پاش .......هر چند رفت و خطا کرد ولی از گل خوردن بهتره ;D ;D ;D ;D :D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
تو خط دفاع فقط و فقط میشه بطور کامل بروی کیلینی و تا حدودی هم بروی لگروتالیه حساب کرد . ملبرگ امشب در برابر فیورنتینا فاجعه بود ! مولینارو هم ثابت کرد که چیزی به اسم پیشرفت رو بلد نیست و هنوز هم همون مدافع کناری بی اثر و گنگی هستش که در فصل پیش هم بود ! گریگرا هم که فقط روی گل موفق بود و ثابت کرد که اصلاً نفوذ کردن بلد نیست ! حتی تو دفاع کردن هم تبحر فوق العاده ای نداره . یعنی در کل مولینارو و گریگرا مثل هم هستن ! البته یزره گریگرا بهتره . امشب فقط نیکولا خوب بود که اونهم بین این همه ایراد دفاعی  و مدافعان کند و ضعیف ، خیلی خسته شد ولی در کل خوب بود . ما باید حداقل یک مدافع کناری بزرگ و با کلاس داشته باشیم تا حداقل از یک جناح از حریفان برتر باشیم . در ضمن دل بستن به ملبرگ هم اشتباه هستش ! همون زوج جورجو و نیکولا از همه بهتره . **

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
اگه چند تا پست بالاتر رو بخونيد متوجه ميشيد كه من قبلا" هم گفتم كه اين ملبرگ مالي نيست البته نه اينكه به تنهايي مقصر باشه ،نه اون تنها ضعيف نبود بقيه عوامل خط دفاعي هم ضعفهاي زيادي داشتند اما اون فاجعه است ديديد كه بازهم درون محوطه جزيمه و اونهم 6 قدم چقدر راحت گول بدن حريف رو خورد ؟؟ من مطمئنم كه اون بدرد يوو نميخوره و حتي اگر همه مدافعين ما آسيب ديده و يا محروم باشن هم نبايد بازي كنه و حضور يك هافبك بجاي اون ضريب اطمينان بيشتري داره(البته شايد كمي اغراق باشه اما بخدا اون اينكاره نيستتتتتتتتتتتتتتتت)

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
منم از روز اول گفتم ملبرگ به درد یوو نمیخوره و گفتم که با زوج نیکولا و جورجو خیلی موافق تر هستم از اول هم مشخص بود یه مدافع 31 ساله سوئدی هیچ دردی از خط دفاع یوو کم نمیکنه امسال کریشکیتو خلی بهتر از این آدم مو زرد بدردمون میخورد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من کم و بیش دوباره بازی رو دیدم از  تکراری که الجزیره گذاشت(بازی که تمام 1 ساعت بعد دوباره گذاشتش منم پای کامپیوتر بودم میدیدم) لگروتالیه واقعا دیشب خوب بود.اینو بهتر فهمیدم حالا.حتی تکل هم میرفت !! کاری که هیچوقت نمی کرد. ولی هم تیمی خوبی نداشت.ملبرگ بارها جا موند،ملبرگ با اون قدش ضربات سر رو نمی زد.روی صحنه ای که جیلاردینو بوفون هم دریبل کرد ملبرگ جلوی جیلاردینو بود ولی خیلی راحت تسلیم شد. مولینارو نسبت به چیزی که توی بازی با آرتمدیا دیدم خیلی خوب بود :D خدارو شکر کنید اون بازی رو ندیدید وگرنه به شهردار تورین هم فحش می دادید ! برای من سواله،وقتی ما کسی مثل آمائوری رو داریم که به جرات یکی از بهترین سرزن های حال حاضر دنیاست، وقتی می بینیم بازی قبل از 3-4 سانتری که در مجموع روی دروازه شد،یکی رو زد به تیر دروازه،و یکی رو گل کرد. چرا نباید مدافعی داشته باشیم که بتونه نفوذ کنه و سانتر کنه ؟؟؟ بهتر بود کسی که می تونه سانتر کنه اونجای بازی کنه. جدا اگر بشماری سانتر های مولینارو و گریگرا رو،روی هم رفته 5 سانتر کردند ؟؟ دچلیه توی 5 دقیقه 2 بار سانتر کرد.شاید دقیق نبودند ولی خوب باید میومد توی زمین،گرم میشد و در شرایط بازی قرار می گرفت. به نظر من از شروع نیمه ی دومم باید دچلیه میومد توی بازی. گریگرا هم کم کم داره نشون میده خیلی مطمئن نیست توی اون سمت، من کلیپهای از فصل پیش داشتم که هفته پیش نگاه میکردم،حسن خیلی خیلی پر تحرک تر و سریع تر توی اون پست بازی میکنه، می دونید چند بار با نفوذ ها و سرعت حسن ازون سمت گل زدیم؟ حقش هست حداقل یه نیمه بازی کنه. به نظر من کسی که بد بازی میکنه،باید فرصت به بقیه داده بشه. من جای رانیری باشم از حسن و دچلیه استفاده ی بیشتری میکنم در بازی های پیش رو. - درضمن بوفون هم نشون داد آماده و هوشیاره ! هوشیاری بوفون خبر خوبی برای یوونتوسه. به ضربات سر هم علاقه مند شده ;D این بازی هم یه ضربه ی سر دیگه زد که البته چون خارج از محوطه بود کاری نمی تونست کنه. چقدر اطمینان بخش و دلگرم کننده است وقتی بوفون اینطور آماده نشون میده. **

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
ولی انصافا تمام گناه رو نمیشه به گردن خط دفاعی انداخت گلی که جیلاردینو زد انصافا استثنایی بود من اصلا تو این مدت که جیلاردینو رو میشناسم همچین گلی ازش ندیده بودم . واقعا حرکتش فریبنده بود و از بوفون هم در مصاف تک به تک کاری بر نمیومد .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خب امین جان همین تک به تکی که میگی با وجود ملبرگ پشت سر جیلاردینو نباید اتفاق می افتاد اتفاقا ً خوب گفتی تک به تک یعنی ملبرگ هیچ نقشی رو اونجا بازی نکرد حتی پاهاشو دراز نکرد که مثلا ً تکل زده باشه

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
ولی مانی جان انصافا حرکت جیلاردینو بی نظیر بود مثل این پاس گلهای گارد راسی که رونالدینیو میده فریب داد ملبرگ رو به نظر من اگه تری یا نستا هم بودن فریب میخوردن .

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

اگه چند تا پست بالاتر رو بخونيد متوجه ميشيد كه من قبلا" هم گفتم كه اين ملبرگ مالي نيست
البته نه اينكه به تنهايي مقصر باشه ،نه اون تنها ضعيف نبود بقيه عوامل خط دفاعي هم ضعفهاي زيادي داشتند اما اون فاجعه است
ديديد كه بازهم درون محوطه جزيمه و اونهم 6 قدم چقدر راحت گول بدن حريف رو خورد ؟؟
من مطمئنم كه اون بدرد يوو نميخوره و حتي اگر همه مدافعين ما آسيب ديده و يا محروم باشن هم نبايد بازي كنه و حضور يك هافبك  بجاي اون ضريب اطمينان بيشتري داره(البته شايد كمي اغراق باشه اما بخدا اون اينكاره نيستتتتتتتتتتتتتتتت)

و اقا سجاد فکر می کنی که هافبک رو بذارن توی دفاع و ملبرگ بیرون باشه... در حد شوخی خنده دار نیست، اگر هم جدی هست که خنده داره..اون اتفاقا اینکاره هست... ودر اخر صحبتم می گم چطور اینکاره هست..

**
توی گل دریافتی میشه گفت تا مقصر بود ولی به قول امین گاهی موقعیتی پیش میاد که مهاجم جوگیر میشه و حتی بهترین دفاع و دروازبان از پسش برنمیاد... مثلا وقتی شوچنکو اون گل زیبا رو به بوفن از گوشه زمین سن سیرو می زنه، یا وقتی مارادونا کل دفاع انگلیس رو دریبل میزنه دلیل بر اینکاره نبودن طرف مدافع و دروازه بان نیست...

در ضمن شما طوری حرف می زنید که انگار 10ساله ملبرگ توی لیگ ایتالیا بازی می کنه.. اولین بازیش بود اگر خدا بخواد. اونم برای یوونتوس. همین بوفن رو یادتون نرفته که اوایل حضورش توی یوونتوس در بازی با کیه وو سه تا گل نافرم خورد... این استرس برای بازدارنده های تازه وارد تیم یوونتوس که دفاعش توی تاریخ مثال زدنی هست، وجود داره..

من روی تنها کسی که بجز بوفن اطلاعاتی دارم که بتونم راجع بهش کاملا بحث کنم همین ملبرگ هست. پس بخونید چرا من بهش اعتقاد دارم.
اونم مثل بقیه بازیکنای فوتبال هم نقص داره هم قوت..

از نظر تعصب و تفکر خیالتون راحت. شاید هم براتون جالب باشه وقتی پای تعصب در کار باشه این ملبرگ حتی از گاتوسو برای میلان رگ به رگ تر میشه..
از نظر بدنی هیچ نقصی نداره. هم قد مناسب (فکر کنم 185) رو برای دفاع مرکزی داره، هم استیل خوبی داره و اضافه وزن دردسرساز نداره، و هم قدرت بدنی ارزنده ای داره.. پس میشه از نظر بدنی هم روش حساب کرد..
یک مساله تجربه هست که اون کاپیتان تیم سابقش بوده و در لیگ انگلیس جلوی تیمهای قوی مقابله کرده.. همینطور در تیم سوئد. پس بازیکن بی تجربه ای هم نیست..

مشکلاتش هم یکی اینه که در انگلیس بازی کرده بیشتر دوران بازیگریشو.. و لیگ انگلیس و ایتالیا از ریشه باهم فرق دارن و تا این بازیکن جا بیافته توی ترکیب زمان لازم هست... (فکر کنم این اولین بازیش کالچو بود... البته اگر خیلی مایل هستید عیسی مسیح رو بیارن برای تیم که معجزه کنه و در یک بازی با همه چیزهای کالچو خودشو وقف بده چیز دیگه ای هست)

از نظر فنی هم سرعتش کمی پایینه.. هم توی دوندگی جلوی "فروارد سرعتی" کم میاره.. هم توی تصمیم گیریش کنده... مشکل اول خطرناک هست ولی توی سیستم چهار دفاعه میشه این مشکل رو حل کرد (مربی دانا).. مشکل دوم هم که بجز زبینا که توی جمجه اش فکر یک سیم برای اتصال دو گوش هست، فکر نکنم هیچ کسی توی این چندین سال کودن تر از لگروتالیه توی یوونتوس بوده باشه.. همون لگروتالیه با تمرینات و انگیزه بازی در ترکیب اصلی و کلا حضور در یوونتوس مشکلش حل شد و الان جز دفاع های مورد اعتماد هست...

همه اینارو گفتم که بدونید اینکاره هست.. و اینم براتون مفیده که بدونید هیچ دفاعی نمی تونه بی عیب و نقص باشه (مگر اینکه کاناوارو باشه) پس اینجا مربی باید تیم بازدارنده رو طوری تنظیم کنه که 5نفر عیب هم دیگه رو رفع کنن.. شما می تونید بجای گیر دادن بیهوده به ملبرگ اگر اینکاره هستید راجع به اکیپ دفاعی یوونتوس بحث کنید...

**

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اولین باری که راجب ملبرگ نظر دادم بعد از یک بازی دوستانه بود،گفتم چیزی که مشخصه خیلی تلاش میکنه خوب باشه. سعی میکنه دقیقه پاس بده و دقیق باشه. اما یه جورایی هنوز استرس داره،همونطور که خودش گفت این بزرگترین باشگاهی که توش پاگذاشته. مثلا من توی بازی های دوستانه دیدم که حتی اینقدر ذهنش متوجه حرکت بعدیش بود که استپش رو اشتباه انجام میداد. چیزی که دیدیم این بود که این روند اشتباهات ادامه داشت و درست نشد. مشکل اصلی ملبرگ اینه که با فوتبال ایتالیا سازگار نشده.مثلا،توی انگلیس به ندرت پیش میاد که مثل صحنه ی گل یه مهاجم حریف رو اینطوری ببینی جلوی خودت.بیشتر مجبور بود کارهای سرعتی و رقابت در مقابل حمله ی سریع حریف باشه،مخصوصا که ملبرگ سال های اخر سمت راست بازی میکرد.ولی توی ایتالیا باید یک بازی کند و فکر انجام بدی،مثلا اول بازی یه بازیکن فیو اومد از سمت راست،و توپ رو نگه داشت ایستاد تا آروم و با حوصله حرکت بعدی رو انجام بده،اکثر مدافع ها جلوی مهاجم می ایستند تو منتظر حرکت بعدیش باشند و اگر به سمت دروازه رفت باهاش حرکت کنند،ولی ملبرگ به سمت بازیکن حریف رفت و با یه استارت سریع اون بازیکن جا موند. ملبرگ هم با تجربه است،و همچین حرکتی باعث تعجب من شد. پس تنها نتیجه اینه که ملبرگ با فوتبال ایتالیا آشنا نیست و این نباید به ضرر یووه تمام بشه. به نظر من حتی گریگرا هم فصل پیش توی اون پست بهتر از الان ملبرگ بازی میکرد.درحال حاضر با و جود مصدومان بهترین خط دفاع رو اینطوری می دونم : دچلیه لگرو نزویچ حسن. ولی از طرفی بیرون کشید ملبرگ از ترکیب اصلی واقعا روحیه اش رو خراب خواهد کرد و شاید دیگه درست نشه. بازی با اودینزه با عملکرد خوب می تونه برای خودش مدت طولانی تر فرصت اثبات بخره،که امیدوارم بتونه خودش رو با فوتبال ایتالیا هماهنگ کنه. **

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
موافقم که مشکل استرس رو هنوز داره.. راجع به استرس هم توی دفاع هرچقدر هم بزرگ باشه زیاد هست... پست دفاع خیلی حساسه و کسی که رهبری اونو داره فشار زیادی رو تحمل می کنه.. حالا ممکنه زرینچه باشه موقع بازی حساس مقابل پرسپولیس و امریکا و ... یا مثل هیرو بخاطر اینکه به عنوان کاپیتان تیمش زیر ذره بین بود. حتی مونترو هم زمانی که رهبر دفاع یوونتوس میشد این مشکلات رو گاهی داشت.. حالا هم ملبرگ این مشکل رو داره چون اولین روزای حضورش هست و خودش می دونه که توانایی فیکس بودن رو داره و عجله هم داره که اینو اثبات کنه برای بقیه.. این باعث شده که استرس پیدا کنه و اون مشکلاتی که گفتی رو داشته باشه.. ولی اینکه "پس تنها نتیجه اینه که ملبرگ با فوتبال ایتالیا آشنا نیست و این نباید به ضرر یووه تمام بشه." رو تا حدی قبول ندارم. چون اگر یوونتوس این فصل بتونه این دفاع رو اماده کنه می تونه تا 2 فصل مشکل این دو-سه سال دفاع رو رفع کنه.. چون اگر ملبرگ اماده بشه خیلی موثر میشه.. شاید اگر کسی مثل تورام کنارش بود اصلا این مشکلات پیش نمی امد ولی موضوع اینه که کنارش کسی نیست که بتونه تجربه بازی ایتالیایی رو اونطور که لازمه بهش بفهمونه.. الان مشکل دفاع یوونتوس اینه که اسمی توی لیست دفاع نیست که بشه بهش اعتماد کرد.. منظورمو می فهمی، مثلا وقتی می گی تورام یا کاناوارو یا تری یا فردیناند توی دفاع هستن بقیه مدافع ها روحیه می گیرن.. شاید اگر ملبرگ تجربه بازی ایتالیا رو داشت میشد روش این تکیه رو کرد. ولی الان شخص قابل تکیه ای نیست.. .ولی موضوعی هست که این رو می تونه از بین ببره. اونم انگیزه بازیکنا هست.. گفتم اگر مربی هنرمند باشه می تونه طوری چهار نفرش رو انتخاب کنه که خطای دفاع به حد اقل برسه.. من فکر می کنم با "صالی حمیدزیچ، لگروتالیه، ملبرگ و مولینارو" دفاع خوبی باشه.. دچیله رو زیاد نمی تونم بگم چطوره؟ **

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی