پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تحلیل خط دفاعی و دروازه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
485 پاسخ برای این موضوع

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

خوب منم همینو گفتم

آفرین بر تو
ولی جای اونا با هم فرق میکنه

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
اخه لگروتالیه دفاع گوش بازی می کنه ؟ مگه پست اصلی کیلینی دفاع گوش نیست!

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
کمبود بازیکن خوب

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب قرار نیست که هرکسی خوبه همه جا خوب باشه،لگروتالیه همون وسط هم سرعت دویدن نداره،همیشه توی معدود کورس های سرعت مرکز هم جا می مونه،بره کنار بازی کنه که همش دویدنه !؟! از وسط با مدافع هایی سر و کار داره که از روبرو باید باهاشون برخورد داشته باشه،یا روس سانتر ها یا پوشش فضاها ! ولی از کنار باید بدوه دنبال بازیکن هایی که حالای یا می خوان سانتر کنند،یا کار دیگه ! اونجا فضی برای دویدن هست و مدافع هم باید دونده باشه. بابا playstation بازی نمی کنی که بگی حالا این بازی اینو می زارم گوشه بازی کنه !!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

بابا playstation بازی نمی کنی که بگی حالا این بازی اینو می زارم گوشه بازی کنه !!

جان هر کسی دوست دارید اول این رو بخونید و بعدش سیستم دفاعی یووه رو ارنج کنید
اخه لگروتالیه تحت هیچ شرایطی قادر نیست اونجا بازی کنه حتی توی گیم !!!!

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
منم همینو میگم بهترین ترکیب : کیلینی لگروتالیه ملبرگ زبینا

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
این چهار تا مدافعان تقریبا خوبی هستند ولی برای تیمی که توی سه جام برای قهرمانی بازی میکنه 4 یا 5 تا کافی نیست خصوصا با این مصدومیت ها

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 ارسال
بهترین مدافعان مرکزی یووه حداقل توی این سه سال نیکولا لگروتالیه و کیلینی هستند. چرا که فصل پیش توی تمام بازی های حساس اون ها بازی کردند و واقعاً هم خوب بودند.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه چیزی بگم کف کنید ! لگروتالیه- کیه لینی در بازی های زیر زوج دفاعی همدیگه بودند : یوونتوس 4-0 آرتمدیا یوونتوس 1-0 زنیت یوونتوس 1-0 تورینو یوونتوس 2-0 رم یوونتوس 2-0 رئال. فهمیدید ؟ ;D بازی رئال-یووه رفت هم نیمه اول لگرو-کی لینی بود که یووه 1-0 جلو بود و گلی که خوردی بعد از خروج لگرو بود. این فصل این زوج دفاعی تاحالا حتی 1 گل هم نخورده ! الان 495 دقیقه است که این ترکیب دفاعی گل نخورده ! حتی در سانتیاگو برنابئو !!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
واقعا عالی بوده ولی نمیدونم چرا؟وقتی لگرو در خط دفاعی هست خیالم آسوده هست.لگرو واقعا لیاقت بیشتر از تیم ملی را داده و فکر کنم لیپی با دیدن روج کیلینی و لگرو او دو تا را به تیم ملی دعوت کنه و بگذارشون در ترکیب نخست تیم.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خط دفاع واقعا در نبود کیلینی نا به سامانی داره یعنی در چند موقعیت شانس آوردیم و بوفون هم به دادمون رسید ملبرگ به شدت کنده و وقتی مهاجمان سرعتی مثل جیلا بهش می خورند دائم جا می مونه 1 مدافع کمبود داریم واقعا گریگرا هم همچین جالب بازی نمی کنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه نکته خوب راجب خط دفاع اینه که، آفساید گیری رو عالی اجرا می کنیم. یعنی من ندیدم تیمی اینقدر دقیق و ظریف تله آفساید رو اجرا کنه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
یووه توی چهار بازی اخیر خودش فقط و فقط یک گل خورده که اون هم روی اشتباه دروازه بان بود که بازیکنان خط دفاعی !!!و جالب تر اینکه هر بازی با یه ارایش دفاعی بازی کرده و هیچ موقع بازیکنان ثابت نبودند برای قرار گرفتن در ترکیب !!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
عاطفه تو تاپیک بازی امشب یه پست داد که بخشیش در مورد خط دفاع تیم بود که من میخوام کاملش کنم :

خط دفاع که افتزاح بود! گریگرا اصلا معلوم نبود داره چی کار می کنه!! با این بازی ای که من دیدم، ترجیح می دادم شاید آریائودو و لگرو وسط باشن، و ملبرگ باز دفاع راست واسته !

باتوجه به ضعف مفرط در کناره های خط دفاع من ترجیح میدم کیلینی دوباره برگرده به دفاع چپ و جانشین مولینارو بشه . ملبرگ به سمت راست خط دفاع بره و گریگرا که واقعاً روی اعصاب هستش بره رو نیمکت . مرکز خط دفاع هم آریائودو و لگروتالیه باشن .

باید برای فصل بعد کناره های خط دفاع رو درست کنیم . خدا کنه تا اونموقع بتونیم به سلامت این فصل رو تموم کنیم !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
به به کیلینی بعد از مصدومیت تازه برگشته بود باز دوباره مصدوم شد خدا کنه فقط خدا کنه یک طوری بشه که واسه بازی با چلسی برسه پس با این حرفا ملبرگ فیکس شده و آریائودو هم هر بازی روی نیمکت هست.چرا؟ آخه چرا ما این قدر باید مصدوم بدیم مگه این رانیری با این بازیکنان چه میکنند؟ شما تیمی را سراغ دارید که وضعیت بازیکنانش چنین اسفناک باشه؟ زبینا را که ما اصلا در این فصل اسمش هم نشنیدیم.مائورو رو هم که 3 خط درمیان بازی میکنه؟-2 خط در میان هم یا کیلینی مصدومه یا لگرو- بعضی بازیها رو هم که میگن دل پیرو نمیدونم سرما خورده پاش درد میکنه و از این حرفا- خدا را شکر جی جی بعد از مصدومیت طولانی مدتش سالم است بازم جای شکرش باقیه؟ خدا عاقبت این بازیکنان و تیم و رانیری و ما هوادرانان را ختم بخیر بکنه.الهی آمین.

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
به نظر من این 2 مدافع مدافعان خوبی هستن و میتونند برای یووه مفید باشند Martin Skrtel و Daniel Agger

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
به نظر من این بهترین ترکیب میشه اگه همه رو فورم باشن: زبینا - ملبرگ - لگروتالیه - کیلینی البته دور از انتظاره به خاطر کیلینی.

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
من که دیشب بازی رو ندیدم اما از این افتضاح تر نمیشد نتیجه گرفت واز این بدتر نمیشد گل خورد . نمیدونم کدوم افغانی رو دفاع راست گذاشته بودن که هر 3 تا گل رو از اون جناح خوردیم گل اول که رو تیر 2 هیچکس نبود تا نزاره بازیکن حریف راحت ضربه سر بزنه رو تا گل بعدی هم از پشت سر مدافع راست تیم" مهاجم کالیاری حرکت کرد و دو تا پاس گل یه شکل داد تا بازی رو 3-2 ببازیم !!!!!! واقعا تو این بازی خط دفاع در حد فاجعه کار کرد اگه اینطوری پیش بره جلو چلسی افتضاح ببار میاد .

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

من که دیشب بازی رو ندیدم اما از این افتضاح تر نمیشد نتیجه گرفت
واز این بدتر نمیشد گل خورد . نمیدونم کدوم افغانی رو دفاع راست
گذاشته بودن که هر 3 تا گل رو از اون جناح خوردیم گل اول که رو تیر
2 هیچکس نبود تا نزاره بازیکن حریف راحت ضربه سر بزنه رو تا گل بعدی هم
از پشت سر مدافع راست تیم" مهاجم کالیاری حرکت کرد و دو تا پاس گل
یه شکل داد تا بازی رو 3-2 ببازیم !!!!!!
واقعا تو این بازی خط دفاع در حد فاجعه کار کرد اگه اینطوری پیش بره
جلو چلسی افتضاح ببار میاد .

نه عزیز من بازی رو دیدم.
گل اول رو نمیشه کسی رو مقصر دونست چون خیلی عجیب بود واقعا یه حمله و سانتر عجیب و بعدش هم گل.
یه گل رو هم که سیسوکو مقصر بود و ربطی به دفاع نداشت چون تیم نزدیک نیمه برای حمله بود و سیسوکو همه رو غافل گیر کرد .
اما گل آخر رو چرا ، دفاع مقصر بود .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
توی مسابقات سری آ یووه توی سه دیدار خودش هنوز گلی دریافت نکرده و این در حالیه که توی هر دیدار با یه ترکیبی بازی کرده !!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی