پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تحلیل خط دفاعی و دروازه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
484 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21090 ارسال
سلام دوستان من به نظر من بعد از بازگشت آنداره عزیز ترکیب دفاعی یوونتوس این باشه بهتره : کیه لینی . آندراده - لگروتالیه . زبینا اندراده واقعا فوق العادس ! با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من حاضرم نوچرينو دفاع بايسته ولي زبينا روي سكو هم نباشه فاجعه ست اين بشر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21090 ارسال
سلام مانی عزیز فکر کنم در حال حاضر بین مدافع های راست زبینا بهتر باشه ! گریگرا که اصلا پستش نیست و البته جالب هم کار نمیکنه ، حسن هم بیشتر توی کارهای تهاجمی هست . البته به نظر من در بازیهایی که نیاز داریم به حمله حسن در ترکیب قرار بگیره بهتره . با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توی یوونتوز یه بار دیدم یکی نوشته بود : ببین کار ما به کجا رسیده که میگیم کاشکی زبینا به بازی برسه !!!! از نظر من فعلا بهترین مدافع راست ماست. ولی اصلا مدافع راست مطمئن و کاملی نیست. من اعتقادم رو به مولینارو هم تا حدودی از دست دادم.البته نه تو کارای دفاعی، تو کارای تهاجمی.چون خیلی جنگندست به راحتی جا نمی مونه،و شادابی خوبی داره و سریع بر میگرده. ولی اصلا کمکی به حمله ی یووه نمی کنه. به نظر من اطراف دفاع یووه ایراد داره و ما همیشه داریم ازینجاها ضربه می خوریم.

arash-piero

arash-piero

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 194 ارسال
کیه لینی و لگروتالیه وسط مولینارو و زبینا کنار

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

به نظر من اطراف دفاع یووه ایراد داره و ما همیشه داریم ازینجاها ضربه می خوریم.

دقيقا ً
توپ هايي رو كه دفاع دفع مي كنه رو كسي نيست سر و سامون بده
دو تا حفره بصورت فلش در مقابل خط دفاعي تيم وجود داره كه خوشبختانه
توي بازي ديشب به خوبي توسط كامو و سيسوكو پوشش داده شده بود
اين ضعف مخصوصا ً زماني بيشتر نمود پيدا مي كنه كه مدافعان يوونتوس قدرت بازيسازي بالايي ندارن
توپ هايي كه دفع ميشن بايد يه سرنوشتي پيدا كنن و چه بهتر كه دو تا از هافبك ها اين توپ ها رو دريافت كنن

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21090 ارسال
سلام دوستان من به نظر من در مفابل اينتر خط دفاعي تيم نقش مهمي رو داره . GOAL نخوردن از اينتر خيييييلي مهمه ! بوفون هم بايد با روحيه باشه ! با نشاط باشه ! سر و حال ! با تشكر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
به یه نکته توجه کردید، از وقتی که خط دفاع یووه پر اشتباه و کمی متزلزل شده، درست از وقتیه که زانتی مصدوم شده. چند بازی که خط دفاع یووه خیلی تحت فشار قرار میگیره،ضریب اشتباهاتش میره بالا،توپ رو خوب نمی رسونند به هافبک ها و لو میدند. درست از وقتی که زانتی مصدوم شد اینطوری شده ! به قول رانیری : زانتی شیرازه ی تیم یوونتوسه...

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من به چیزی که تو این چندتا بازی توجه کردم اینه که : دفاع یووه مثل قبل افساید گیری نمیکنه حالا دلیلش چیه نمیدونم شاید تیم های مقابل یووه فهمیدند چطوری از دفاع یووه رد بشند یه چیزه دیگه اینکه خط دفاع یووه توی دفع کردن توپ خیلی ایراد داره و توپ ها رو به نقطه کور دفع نمیکنه یا بهتر بگم توپ های دفع شده با سر همه میاد روی خط محوطه جریمه یا یه کم عقب تر و هافبک دفاعیه فعلیه یووه که همه ازش تعریف میکنیم و واقعا تعریفی هم هست توی جمع کردن این توپ ها یه کم ضعف داره (به بازیه یووه پالرمو و یووه میلان نگاه کنید) ولی زانتی این توپ ها رو خوب جمع میکرد و تبدیل به حمله برای یووه میکرد ( بهترین کسی که این کار رو انجام میده ده روسیه یه بار به این نکته تو بازیهاش توجه کنید) من مطمئنم با اومدن زانتی که در اصل یه هافبکه خط دفاع یووه خیلی خیلی بهتر میشه چون دیگه اون مشکل توپ های سرگردان پشت محوطه جریمه رو نداریم (گل سوم که از پالرمو خوردیم)

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
در کل خط دفاع یووه امسال افتضاح بود . کیه لینی مدافع پر قدرت ولی بی عقلیه اگه 50% هوش کاناوارو رو داشت انتهای مدافع میشد . لگروتالیه از چند سال پیش خیلی بهتر بازی میکنه . ولی زوج لگرو . کیه لینی کجا و زوج کاناوارو . تورام کجا . کجایند فراراها . تورامها . کاناواروها . زامبروتا ها . تودورها. یولیانوها . وایییییییییییییییییییییی چه دوران خوبی داشتیم .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

در کل خط دفاع یووه امسال افتضاح بود . کیه لینی مدافع پر قدرت ولی بی عقلیه اگه 50% هوش کاناوارو رو داشت انتهای مدافع میشد .

مطمئنی ؟ بعید میدونم !

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
اقای ویالی ما داریم در مورد یوونتوس فعلی حرف میزنیم یوونتوسی که توش تعصب حرف اول رو میزنه اگه نه همه افراد این فروم خیلی خوب میدونند که تورام و کاناوارو و زامبروتا بهترین های دنیا بودند ولی چیزی که توی وجود افرادی مثل کیلینی و لگروتالیه هست توی وجود اونا نبود اینا رو تیمشون یعنی یوونتوس تعصب دارند و برای تیم چیزی کم نمیزارند با جون و دلشون برای یووه بازی میکنند نه به خاطر پول و دلار کیلینی که شما بهش میگید بی عقل همین الان اراده کنه میتونه توی تیم هایی مثل رئال بارسا اینتر یا فیورنتینا بازی کنه مثل همون 8 نفر که به این تیم ها رفتند ولی این بازیکنان فعلی خونشون سیاه و سفیده و روحشون یوونتوسی این بحث تعصب و غیرت بازیکنان فعلی بود ولی بحث تاکتیک و اماری رو هم که نگاه کنی یووه یکی از 3 خط برتر دفاعی ایتالیا رو داره یا بهتر بگم دومین خط دفاع برتر لیگ رو داره فقط 2-3 تا بازی بوده مه امار این خط رو تا حدی زیر سوال برده اگه نه خیلی هم خوب بوده

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ما هنوز تو خط دفاع ضعف داریم ! تنها ستاره دفاع ما کیلینی هستش و بقیه اصلا مدافعان ایده آلی نیستن . به شخصه به ملبرگ خیلی دل خوش کرده بودم اما ضعف هایی که تو یورو بروز داد باعث شد که تا حدودی ازش نا امید بشم ! به نظرم چیزی از لگروتالیه بیشتر نداره و شاید همون نیکولا که فصل خوبی رو سپری کرد به مراتب بهتر باشه . البته اگر خوش شانس باشیم شاید آندراده هم دیگه مصدوم نشه و بشه ازش استفاده کرد . اما مشکل اصلی ما در کناره های خط دفاع هستش که واقعا در حد و انداره های تیم بزرگی مثل یووه نیست ! گریگرا کاملا مدافع متوسطی هستش که البته امیدوار کننده بازی میکنه و اگر مشکل نفوذهاش رو برطرف کنه میتونه یک مدافع قابل اطمینان تر باشه . با توجه به هماهنگی که به واسطه یک سال حضور در تیم بدست آورده میشه پیش بینی کرد که فصل خوبی رو در پیش داشته باشه . هرچند در رقابت های یورو به همراه چک ناموفق بود . البته بازیهای خیلی بدی رو انجام نداد اما باید خیلی بهتر از اینها عمل کنه . البته با توجه به حضور کامورانزی در جلوی زدنیک ، میشه این توقع رو از مائورو داشت که جور گریگرا رو تو مواقع حمله و نفوذ تیم بکشه . اما به عقیده من پاشنه آشیل یووه در فصل گذشته جناح چپ تیم بود که مولینارو نتونست انتظارات رو بر آورده کنه . عدم کارآیی لازم مولینارو و عدم هماهنگی با ندود باعث شده بود که حتی کیفیت کار پاول هم پائین بیاد و باعث بشه که ندود برای کمک بیشتر به مولیناروی جوان انرژی بیشتری صرف کنه . اما مشکل ما در این فصل و در جایی که مولینارو ایستاده اینه که ، ندود یک سال پا به سن گذاشته تر شده و توانایی شرکت در تمام مسابقات و این قبیل رفت و برگشت ها رو نداره . پس شاید گاهی از جووینکو به جای پاول استفاده بشه که این امر با توجه به متزلزل بودن مولینارو و عدم علاقه و هنر دفاع کردن از جانب جووینکو باعث به خطر افتادن تیم از جناح چپ میشه . رانیری و بلانک خودشون هم به این مسئله واقف هستن و از همین رو صحبت هایی از پیوستن گروسو کردند که به نظر این انتقال منتفی میرسه . پس شاید اعتماد به دچلیه جوان تنها راه باقی مانده باشه مگر اینکه مولینارو بر قابلیت و کیفیت بازی دفاعی خودش اضافه کنه و البته کیفیت ارسال های خودش رو بهبود ببخشه چون حیف هستش مدافعی که در حملات شرکت میکنه فاقد توان و کارآیی لازم باشه . در کل به شخصه این آرایش تدافعی رو برای خط دفاع بیشتر میپسندم که کیلینی و ملبرگ در مرکز و گریگرا و دچلیه در کناره ها . البته میشه از گریگرا در چپ و زبینا در راست استفاده کرد . صالی آمیجیچ هم قابلیت بازی در هر دو جناح رو داره اما در طول فصل گذشته ثابت کرده مدافع کناری قابلی نیست ! به شخصه به درخشش دچلیه در فصل آینده امیدوارم ... **

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ولی من فکر میکنم اگر از کیلینی و نیکولا در میانه دفاع استفاده کنیم خیلی بهتر باشه من نیکولا رو بهتر از اندراده و ملبرگ میدونم و فکر کنم تو مدافع ایتالیایی در کنار هم موفق تر باشند با حرف های بابک موافقم مولینارو بازیکن جالبی نیست ولی فکر کنم گریگرا بتونه این فصل نمایش خیلی بهتری نسبت به فصل پیش داشته باشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دقیقا این مسئله یکی از نقص های یووه است که به نظر میرسه فصل دیگه هم همراه ما خواهد بود ! نداشتن بازیکن کامل در دو سمت خط دفاعی. هیچ بازیکن تاثیر گذاری در 2 سمت خط دفاعی نداریم،گریگرا مدافع نسبتا خوبیه،ولی اوقندر سرعت نداره که مرتب به جلو و عقب بره و معمولا نفوذ نمی کنه.مولینارو سرعتش رو داره،و خیلی انرژی مصرف میکنه،ولی کیفیت بازیش خوب نیست در جلو.هرچند در دفاع کردن میشه بهش تاحدود قابل قبولی اعتماد کرد.ولی موقع حمله خیلی راندمان پایینی داره. زبینا هم که در ایده ال ترین شرایط یه مدافع بدون سوتیه ! که اگر روی فروم باشه برای دفاع کردن تجربه ی خوبی داره.ولی در طول یک فصل به ندرت پیش میاد در این شرایط ایده ال باشه. تهاجمی ترین بازیکن کناری ما صالی امیجیچ که در طول فصل از کنارها گاهی موثر بود،گل های حساسی زد،پاس گل های حساسی داد. و کلا سرعت جنگندگی فوق العاده داره،ولی به همون اندازه در دفاع کردن ضعیفه ! چون ذاتا مدافع نیست. ترکیبی از بازیکن های کناری داریم که هرکدوم یه جای کارشون خوبه و یه جای کاره دیگشون می لنگه ! باید فقط امیدوار بود رانیری از هرکدوم در موقع درستی استفاده کنه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
با توجه به حرف های رانیری و مدیران یووه به احتمال خیلی زیاد ده چلیه به عنوان بازیکن ثابت استفاده میشه. من فقط بازی های سیه نا مقابل یوونتوس رو دیدم و مطمئنا دو بازی برای قضاوت کافی نیست اما ده چلیه هم چیزی بیشتر از مولینارو نداره!ارسال هاش دقیق تره هست اما خب مسلما برای یوونتوس زامبروتا نمیشه! در سمت راست هم واقعا بازیکن نداریم!تمایلات دفاعی گریگرا خیلی زیاد هست و زبینا هم به هیچ قابل اعتماد نیست.صالی آمیجیچ هم که اصلا پست تخصصیش مدافع راست نیست!درضمن سنش هم برای بازی در اون پست زیاده.بازیکنی که در دفاع کناری قرار میگیره حداقل در تاکتیک های جدید باید دوندگی خیلی زیادی داشته باشه و بتونه طول زمین رو بارها طی کنه. از طرفی هم مدیران یووه برنامه خرید های تیم رو بار ها اعلام کردن و خبری از جذب مدافع نیست.بدون شک اگر هم بتونیم از پس سری آبر بیایم توی لیگ قهرمانان به مشکل بر می خوریم

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
فکر کنم دچلیه خیلی جوون تر از مولینارو باشه جا برای پیشرفت زیاد داره یوونتوس سال ها هستش که تو دفاع راست مشکل داره من سال دیگه واقعا نگران خط دفاع هستم چون هیچ بازیکنی اضافه نشد ملبرگ که قابل پیش بینی بود که مهره ای قابل اتکا نیست تو مرکز دفاع می مونه کیه لینی و اندراده و لگرو کیه لینی که حرفی درش نیست باید نفر اول دفاع باشه ولی لگرو بعضی موقع ها متزلزل نشون داده و اندراده هم زیاد مصدوم میشه من موندم یوونتوس چقدر پول خرج کرده تو خرید بازیکن ها؟؟؟؟ این جوری می خواستن تیم رو تقویت کنند؟؟؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
تو فصل پیش بارها شاهد تزریق مسکن از جانب رانیری برای مدافعان کناری بودیم و حالت نسبتا چرخشی که البته بیشتر از مولینارو و گریگرا استفاده میشد باعث شده که پی به این نکته ببریم که یووه تو هر دو جناح مشکل بزرگ داره و این مسئله اصلا خوشایند نیست ! الان به مراتب سمت چپ یووه ضعیفتر هستش و باید گفت که بزرگترین ضعف یووه هستش که میتونه ضربات هولناکی رو بزنه ! مولینارو فقط یک مدافع ذخیره نسبتا خوب هستش نه بازیکنی برای ترکیب ثابت و به خصوص شرکت در لیگ قهرمانان . من حتی عقیده دارم اگر تیم نتونه به یک ثبات مناسب در سمت چپ خط دفاع برسه باید کیلینی رو به این منطقه برگردوند و از مدافعی دیگر در مرکز دفاع استفاده کرد .

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
بابک جون کی بود که میگفت کریشتو دفاع یووه رو بیمه میکنه ؟؟؟ این که رفت جنوا!!!!!!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من که همچین چیزی نگفتم ! البته برای آینده میتونه مدافع ارزشمندی باشه ولی فعلا نه . برای کسب تجربه بهترین کار رو کردند و قطعا برای دو فصل بعد میتونه تو تیم باشه . من فعلا به دچلیه امیدوارم ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی