پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تحلیل خط دفاعی و دروازه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
484 پاسخ برای این موضوع

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
در این تاپیک در مورد خط دفاع و دروازه یووه صحبت میکنیم . ( این تاپیک با بهمن هماهنگ شده ) .

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
دروازه مطمئن ترين نقطه دفاعي يووست دفاع هم خوب داريم هم بد. من تا حالا كه كيليني و لگروتاليه رو كم اشتباه نرين ديدم كريشكيتو هم نشون داده كم كم با بالا رفتن اعتماد به نفسش پيشرفت ميكنه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
امسال خط دفاعی از اونی که فکر میکردیم بهتر کار کرد.دروازه بان هم که دیگه جای بحثی نداره. ولی با این حال اگه یه مدافع مطرح و طراز اول دیگه به خط دفاعی اضافه بشه دیگه عالی میشه و مشکلی در خط دفاعی نداریم.البته این وقتیه که با مدافعان اصلی بازی کنیم اما اگه یه بازی یکی از مدافعان اصلی نباشن با مشکل جدی روبرو میشیم به خاطر همینه که میگم باید یکی دوتا مدافع سرشناس رو به تیم اضافه کرد تا توان دفاعی تیم بالا بره.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من فکر کنم مشکل اصلی یووه تو ساختار دفاعی کندی مدافعان باشه . کلا مدافعان چابک و سریعی نداریم که بتونه به خوبی فضاها رو پوشش بدن و به خوبی جمع بشن . شاید سریع ترین مدافع ما جورجو باشه که اونم باید سریعتر بشه البته این مساله برمیگرده به خود بازیکنا چون اونا ذاتا سریع نیستن .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من زوج كيليني ، لگروتاليه رو در وسط و گريگرا و مولينارو رو در كنار ترجيح مي دم

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
با توجه به نزدیک شدن به پایان مصدومیت بومسونگ و آندراده و احتمال خرید مدافعی نظیر ملبرگ و ترافیک شدیدی که در مرکز خط دفاع ایجاد میشه ، پس بهتره جورجو به سمت چپ بره .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
به نظر من با وجود جیجی امن ترین نقطه تیممون دروازه تیمه دفاع هامون هم بد نبودن البته گاهی اوقات افت و خیز داشتن اما در مجموع بد کار نکردن اما به نظر من هنوز جای یه مدافع بزرگ با یه شخصیت کاریزماتیک تو دفاع خالیه

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
کاملا موافقم باهات محمد هرچند منکر ارزش مدافعان نیستم ولی یه مدافع مرکزی قوی میخوایم . کلا مدافعان تیک باید بیشتر ایتالیایی باشن .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فکر کنم باید سمت راست تقویت بشه ! دفاع یووه دفاع تقریبا خوبیه.میشه بهش اعتماد کرد.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من فکر میکنم از وقتی 2تا دفاع وسط یووه ایتالیایی شدند کلی از مشکلات یووه حل شد حالا اگه قرار باشه دفاع اضافه کنیم باید حتما ایتالیایی باشه که بابک میدونه من کیو میگم بارزالی ولی جای مهمتر توی خط دفاعی دفاع راسته البته گزینه خوب واسه این سمت من سرجیو راموس رو میدونم ولی این رو هم میدونم عمرا رئال نمیفروشتش

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منم بي صبرانه منتظر اومدن بارزالي هستم مطمئنم يه روز مياد يووه جالبه بعد از اين همه سال كه يوونتوس دنبالشه هنوز 26 سالشه

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من رویایی ترین خط دفاع رو برای یووه تو فصل آینده این میدونم : کریشیتو و بارزالی در میانه دفاع و کیلینی در سمت چپ و از گزینه های فعلی تیممون همین زبینا ولی از گزینه های خارج از یووه ویلی سانیول . در کل هر چی دفاع ایتالیایی بیشتر داشته باشیم بهتره .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
نه ویلی سانیول به نظر من گزینه چندان خوبی نیست.ما به یه مدافع کلاس بالاتر نیاز داریم.چیزی در حد کاناوارو یا حتی تورام و زامبروتا.چون واقعا خلا چنین بازیکنی تو دفاع به چشم میخوره.با این بازیکنهای جوون تو خط دفاعی یه دفاع وسط با تجربه میتونه قدرت خط دفاع رو خیلی بالاتر ببره.از ترکیب قدرت جوونی و تجربه میتونیم یه دفاع محکم رو داشته باشیم خصوصیتی که از سالهای دور یوونتوس داشته.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی با سیه ناصالی امیجیچ خیلی خوب بازی کرد ! سمت راست واقعا خوب نفوذ کرد،خوب موقعیت ساخت.1 بار نزدیک بود گل بزنه آخرای بازی روی یه ضربه ی سر،یه بار به تیر دروازه زد و یه بار هم گل زد !! در کل بر خلاف زبینا بازیکن پرتلاش و جنگنده ایه !! و دقیقا وظایفش رو انجام میده،یه صحنه بود کرنر شد خطا روی دفاع یووه گرفته شد.حسن با سرعت دوید به سمت پایین زمین من فکر کردم تعویض شده بعد رسید به پستش و همونجا ایستاد و آروم آروم رفت جلو !! یعنی اینقدر به وظایفش دقیق بود که با تمام سرعت رفت سر پستش در حالی که بوفون می خواست یه شوت بلند کنه و احتیاجی به این همه دفت نبود !!! من از تلاش و جنگندگی حسن خوشم میاد و فکر میکنم در خال حاضر بهترین گزینه برای سمت راست خط دفاع یووست در مواقعی که یووه ازون سمت برنامه تهاجمی داره. وقتی قرار نیست کسی ازون سمت نفوذ کنه گریگرا هم گزینه ی مناسبیه. سمت چپ هم مولینارو عالی کار میکنه هم در دفاع کردن هم در حمله کردن،هم در سرعت رفت و برگشت در حد بهترین هاست.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
حسن یکی دو بار دیگه هم تو دفاع بازی کرد که من داد میزدم و میگفتم باید فیکس بشه ! ولی گریگرا و زبینا ( ! ) بازی کردن . حسن واقعا تو این پست عالی بازی میکنه ، یه جورایی بی نظیره !

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
قدرت بلامنازع و بدون هيچ حرفي در اين 5 ,6سال گذشته بوفون بوده.

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
بوفون که ... .     بلاردی که !!! لگرو که ... .       جورجو که ... . حسن که ... .    مولینارو که ... . بومسانگ که !!!  زدنیک که !!! زبینا که !!!        آندارده که ؟؟؟ در غیر اینصورت ... . خب . از صحبتهای بالا (!) نتیجه میگیریم که همگیمون دست به دعا برداریم و برای خوب شدن سریعتر آندارده و کیه لینی دعا کنیم . چون اون سه تایی که بالا میبینیم از مخ رفتن کریسمس . در ضمن خوشحال میشیم اگه روی ماه فن استراتان رو هم دقایقی ببینیم و امیدواریم که هر چقدر بلاردی علامت تعجبه ، (( جس )) سه نقطه باشه ! ;D ;) :D ( مسابقه ی ترجمه ی ادبیات غلیظ بابِلی ! به برندگان از یک تا سه سکه ی 25 تومنی ، به نیت زالایتای خدابیامرز اهدا می گردد . پاسخ های خود را به دبیرخانه جشنواره واقع در ضلع غربی فوروم ارسال نفرمایید ! :D :D )

hesam

hesam

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال
kolan khatte defai ke ye meghdar soty shode in fasl,valki negaran nabashid ,luigy ba mast كلا خط دفاعي كه يك مقدار سوتي شده اين فصل ، ولي نگران نباشيد ، لوئيجي هست .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
امشب جلوی تورینو مرکز خط دفاع خوب بود بخصوص کیلینی که فوق العاده نشون داد ولی کناره ها واقعا افتضاح بود و هم مولینارو هم زبینا اصلا نتونستن انتظارات رو بر آورده کنن . من خیلی منتظر ورود صالی آمیجیچ بجای زبینا بودم تا حداقل در روزی که کامورانزی بیشتر رو به مرکز زمین بازی میکرد بتونه سمت راست رو بچرخونه ولی نمیدونم چرا به زمین نیومد ! در کل یووه از کناره های خط دفاعی مشکل داره و به خصوص باید فکری به حال سمت راست خط دفاع بکنه .

mostafa

mostafa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
بدون شک لگروتالیه و کیه لینی خیلی خوب کار کردن اما مولینارو وگریگرا هم نباید فراموش کرد روز به روز دارن پیش رفت می کنن فکر می کنم به خط دفاع یووه برای سال بعد خیلی بتونن کمک کنن

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی