پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تحلیل خط میانی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
400 پاسخ برای این موضوع

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
از نظر من ما یه خط میانی خوب داریم ولی یه مشکل داره اونم اینه که بازیکنای میانی که الان دارن بازی میکنن اصلا به مهاجما پاس نمیدن و میخوان خودشون گل بزنن نمونش هم تو بازی یووه با بایرن دیدین ...

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

از نظر من ما یه خط میانی خوب داریم ولی یه مشکل داره اونم اینه که بازیکنای میانی که الان دارن بازی میکنن اصلا به مهاجما پاس نمیدن و میخوان خودشون گل بزنن نمونش هم تو بازی یووه با بایرن دیدین ...

هااااااا چی؟؟؟؟!!!!! پاس نمیدن....

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال

به نظر من می خوان بدن ، ولی نمی تونن!! :دی:
احساس می کنم که خط هافبک یوونتوس با توجه به تغییراتی که چه ز نظر بازیکن ها و چه از نظر تاکتیک پیدا کرده ، هنوز کاملأ هماهنگ نشده و با ین بازیکن ها می شه امیدوار بود که تیک خیلی قوی تر بشه!!

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
نقطه ضعف استفاده از سیستم 4-4-2 با خط هافبك لوزی شكل كه فاقد هافبك راست و چپ كلاسیك است میتواند مشكل ساز شود. این قسمتی از مطلب است در مورد بازی تیم چلسی که یوونتوس هم مثل چبلسی هافبک لوزی گونه دارد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

صرف تعداد پاس شاخص خوبی نمی تونه باشه برای مقایسه عملکرد میان دو بازیکن.
مهم اینه که بحث پاس دادن رو عمیق تر باید کرد. یعنی باید به مواردی مانند اینکهد چند درصد پاس ها رو به جلو بوده و یا اینکه چند درصد رو به عقب بوده هم توجه داشت و اصولا بحث را از حالت کمی به کیفی برد. مهم کیفیت پاس دادن است. از این لحاظ به نظر من درسته که ملو همین حالا بر اساس تعداد پاس دهی بالاتر از مارکیزیو است اما کیفیت پاس های ملو هم بسی بهتر از مارکیزیو است. در زمینه گلزنی هم اینو بگم که ملوی هافبک دفاعی به اندازه مارکیزیو هافبک کناری گل زده و اگر قدری ملو جلوتر باشه بیش تر می تونه هنر گلزنیشو نشون بده

در درجه اول من اصلا مقایسه نکردم و داشتم دو هافبک خوبمون که دیدم بین برترین های سری آ هستند رو معرفی می کردم.اما در مورد پاس تهاجمی هم که پرسیدی پاس های تهاجمی مارکیزیو به مراتب بیشتر از ملوئه :

پاس های ریسکی و تهاجمی مارکیزیو 185 تا بوده که با 76.75 درصد صحت در بین نفرات برتر سری آ حضور داشته.
برای ملو این تعداد 146 بوده که 57.53 درصد صحیح بوده و بین 30 نفر اول سری آ اسمش نیست، نمی دونم چندمه.

من تو این بحث ملو مارکیزیو شرکت نکردم چون خیلی Playstation وار نظر داده میشه ! کلا چیزی گفته میشه در نوع خودشون عجیب اند. چیزایی که راجب مارکیزیو و ملو و سیسوکو دیدم این مدت واقعا به سبک چینش تیم توی PES بوده چون این دو بازیکن های متفاوتی هستند و من هم قصد ندارم مقایسشون کنم.چون هردو برای یوونتوس تا اینجا فوق العاده بودند.

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
اگه این مصدومیت ها دست از سر تیم برداره ، اتفاقا شلوغی تو این خط خیلی می تونه به نفع ما باشه ، مثال بارزش الان رئال هست ، تو بعضی بازیا کاکا میشینه رو نیمکت و این دلیل بر ضعف عملکردش نیست ، در مورد این آمار که البته خیلی هم خوشحال کننده است ، من خودم به شخصه بازیه ملو رو موثر تر و مسلط تر می بینم ، ولی اینجوری به خاطر اون به مارکیزیو یا هر هافبک دیگه ای نمی توپم ، فرارا میاد تو بازی دوستانه جلوی میلان ( به هر حال میلان ، میلانه ) از مارونه استفاده می کنه ، اون وقت مارکیزیوئیکه فیکس تیم ملی امید ایتالیا بوده ، یه چیزیه در حد جام حذفی؟! اتفاقا تو خط هافبک ترافیک چیز لازمیه ، تو این حجم مسابقات حتما بیشتر از بقیه پستها خسته میشن ، یادتونه فصل قبل ، ندود و اینا؟ از بس به ندود 90 دقیقه 90 دقیقه بازی داد تو بعضی بازیا ، ندود - برای اولین بار در دوره حضورش در یوونتوس - ضعیف هم بازی می کرد ؛ حالا ندودی که اون همه قدرت بدنیش زبون زد بود ، بازیکنای دیگه هم به همین منوال ، خود مارکیزیو تابستون امسال یه مصاحبه کرد ، گفت :" ما هافبکا تو این سیستم کارمون عوض شده و خسته تر میشیم ، من هم وظایفم فرق کرده و طول میکشه تا با این سیستم عادت کنم."

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

در درجه اول من اصلا مقایسه نکردم و داشتم دو هافبک خوبمون که دیدم بین برترین های سری آ هستند رو معرفی می کردم.اما در مورد پاس تهاجمی هم که پرسیدی پاس های تهاجمی مارکیزیو به مراتب بیشتر از ملوئه :

پاس های ریسکی و تهاجمی مارکیزیو 185 تا بوده که با 76.75 درصد صحت در بین نفرات برتر سری آ حضور داشته.
برای ملو این تعداد 146 بوده که 57.53 درصد صحیح بوده و بین 30 نفر اول سری آ اسمش نیست، نمی دونم چندمه.

من تو این بحث ملو مارکیزیو شرکت نکردم چون خیلی Playstation وار نظر داده میشه ! کلا چیزی گفته میشه در نوع خودشون عجیب اند. چیزایی که راجب مارکیزیو و ملو و سیسوکو دیدم این مدت واقعا به سبک چینش تیم توی PES بوده چون این دو بازیکن های متفاوتی هستند و من هم قصد ندارم مقایسشون کنم.چون هردو برای یوونتوس تا اینجا فوق العاده بودند.

اگر شما مقایسه نکردید که هیچ اما چیزی که الان بحث است مقایسه کارامدی این دو بازیکن است که تا حالا خیلی از کاربران در موردش نظر داده اند و البته چون هر دو هافبک هستند باید به قیاس بین آن ها پرداخت و گزینه احسن را برای هر کدوم از پست ها قرار داد. در واقع باید بین سه بازیکن خط میانی یووه یعنی سیسوکو- ملو و مارکیزیو به قیاس توانایی هایر آن ها پرداخت و باید تصمیم گرفت که برای ذدو پست هافبک تدافعی و هافبک چپ کدوم دو نفر چزینه های بهینه هستند. بنابراین قیاس این سه و انچه بحث اصلی است دیعنی مبان مارکیزیو و ملو الان واجب است و با ورود سیسوکو اهمیتش بیش تر هم میشه.
در خصوص پاس های ریسکی هم بگم با فرض صحت آمار ارایه شده اولا چون مارکیزیو پستش به درواز حریف نزدیک تره قاعدتا تعداد پاس های ریسکی او باید بیش تر باشه.. ولی ملو که یک هافبک تدافعی تا حالا بوده قاعدتا از عقب بازیسازی می کنه و طبعا پاس ریسکی کم تری میتونه بده...یکی از شاخص های ارزیابی یک هافبک خوب تعداد پاس های منجر به گل او و تعداد فرصت سازی ها در محوطه جریمه است. به علاوه اضافه کنید توانمندی شوت زنی در نقاط مختلف زمین... به اعتقاد من از این لحاظ و برخی جوانب دیگر مارکیزیو هنوز خیلی باید کار کنه.
ضمن اینکه باید به اون کسی که این امارها رو جمع کرده باید گفته بشه منظورش از پاس ریسکی چه بوده... علاوه بر این قدرت دریبلینگ مارکی از ملو کم تره و این هم نوعی مزیت برای ملو است.
حتی با فرض فوق العاده بودن اونها برای یووه با توجه به ورود سیسوکو به میدان مبارزه لازمه که توانمندی های این سه بازیکن تحلیل و ارزیابی بشه تا تیم عملکرد بهتری داشته باشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اگر قرار باشه مقایسه کنم،

ملو یه بازیکن پا به توپ هست ولی اصلا تکنیک مارکیزیو رو نداره.هردو پاسور هستند ولی ملو خیلی بازی پخش کن بهتریه.مارکیزی ذهن خلاق تری داره ولی ملو کیفیت بهتری داره. مارکیزیو سرعت بیشتری داره پس می تونه متمایل به چپ و راست بازی کنه ولی ملو سرعت پایین تری داره و کارامدیش در اطراف به شدت کم میشه.مارکیزیو جنگنده تره ولی ملو بازیخونی بهتری داره.مارکیزیو با هردوپا قدرت شوت زنی خیلی خوبی داره و معمولا تو هر بازی چندین بار اقدام به شوت زنی می کنه، ولی ملو با وجود شوت زن بودن چون دور از دروازه بازی می کنه خیلی شوت زدنش به چشم نمیاد. در بازی هوایی با سر هردو متوسط هستند.

سیسوکو،
سیسوکو بازیکن تخریبی دونده است، از ملو و مارکیزیو خیلی قدرت تخریبی بالاتری داره به جهت پاهای کشیده ای که داره می تونه با گام های سریع در زمین جابه جا بشه و تکل های استثنایی بره.هم بازی خونی خوبی داره هم جنگندگی بالایی داره.چندان شوت زن نیست و اکثر شوت هاش دقت پایینی دارند.می تونه بازی پخش کنه ولی کیفیت بازی پخش کردن و پاسور بودن ملو و مارکیزیو رو نداره. سیسوکو هم مثل ملو پا به توپ هست ولی چندان تکنیکی نیست.البته تکنیکش از ملو کمی بهتره اما هردو تکنیک مارکیزیو رو ندارند.تو بازی با سر هم معمولا موفقه.در پاس های ریسکی خیلی ضعیفه و حتی در عوض کردن جناح بازی هم نشون داده مشکل داره.

بقیه هافبک ها،
پولسن بازیکنیه که در بازی های کند بدرد می خوره، سرعت فکر کردنش پایینه، ولی دقت پاسکاریش بالاست.هرچند خلاقیت و بازی خونی خوبی نداره و بازیکن تنبلی حساب میشه ولی از لحاظ کیفیت پاسکاری شاید بعد از ملو بهترین قدرت پاسکاری رو داشته باشه، البته کیفیت پاسکاری ملو مثل کسی می مونه که ساز خیلی خوبی داره ولی بلد نیست ازش استفاده کنه ! ملو قدرت ارسال پاس های بلند، عمقی و ریسکی رو خیلی خوب داره ولی نه جنگنده است و نه دید خوبی نسبت به اطرافش داره.بازیکن شوت زنی هم هست.توانایی اینکه با پاس هاش موقعیت های خوبی از راه دور خلق کنه رو داره.

تیاگو بازیکن که تقریبا تکنیک خوبی داره،اطرافش رو خوب می بینه و بازی خونی خوبی داره، اما خلاقیت خیلی پایینه داره و جرات دادن پاس های ریسکی نداره و معمولا توپ رو به نزدیک ترین فرد کنارش پاس میده.معمولا خوب خطا میگیره و شوت زن خوبی هم هست.ولی تیم رو نمی تونه در حملات کمک کنه. وقتی سرعت بازی بالا بشه خیلی پراشتباه میشه. تیاگو هم نسبتا شوت زنه خوبی هست !

کامورانزی هم که خیلی نیاز به توصیف نداره همه بازیش رو به اندازه کافی دیدند، قبلا بارها تو تاپیکش گفتم یکی از کامل ترین هافبک های فوتباله، سرعت خوبی داره، قدرت دریبل استثنایی داره، قدرت سانتر عالی داره، شوت زن خوبی هم هست، پاس های ریسکی و تهاجمی فوق العاده می فرسته. موقعیت های گل خیلی عالی می تونه بسازه.در کارهای دفاعی هم معمولا بازی خونی خوبی داره و می تونه خیلی مفید باشه.منتها جنگنده نیست و خیلی درگیر نمیشه با یک بازیکن.

اینم مقایسه از نظر من، اما یه چیزی رو باید توجه کنید،
تاکتیک 4-4-2 الماسی وینگر نداره. یه تاکتیک مرکز گراست، وظیفه بازی در دو سمت زمین 90 درصد به عهده ی مدافع های کناریه.مارکیزیو هافبک چپ نیست، مارکیزی ملو و کامورانزی هرسه دارند هافبک مرکزی بازی می کنند. درسته کامورانزی متمایل به راست و مارکیزیو متمایل به چپه ولی اسم پست مارکیزیو هافبک چپ نیست، یوونتوس با 3 هافبک مرکزی، یه هافبک تهاجمی و 2 مهاجم بازی می کنه.مثلا سال قبل که سیدورف در این پست مارکیزیو بازی می کرد در تاکتیک درخت کریسمس آنجلوتی (4-3-2-1) نمیشه گفت هافبک چپ بود ! پس "به هیچ وجه" مارکیزیو جانشین ندود نیست و اگر ندود بود نه اونجا، بلکه توی پست دیگو بازی می کرد، چون اون پست یک هافبک ذاتا تدافعی می خواد. مثلا وقتی یووه بخواد 4-4-2 فلت بازی کنه فرارا دچلیه رو برای هافبک چپ میاره ! توی 4-4-2 دایمون دو هافبکی که در دوطرف ته الماس قرار دارند به صورت چرخشی مدام در زمین می چرخند و اون ته الماس حکم شیرازه ی تیم رو داره.

نمودار حضور مارکیزیو و کامورانزی در اطراف زمین رو با نمودار ملو مقایسه کن، پراکندگی بازی کامو و مارکیزیو رو ببین و تمرکز بازی ملو. برای این میگم که اصلا اینا بازیکن های متفاوتی هستند با وظایف متفاوت و Playstation نیست که بگیم این تکینیکی تره بزاریمش اون بالا یا اون بیشتر می دوه بزاریمش فلان جا.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
مثلا سال قبل که سیدورف در این پست مارکیزیو بازی می کرد در تاکتیک درخت کریسمس آنجلوتی (4-3-2-1) نمیشه گفت هافبک چپ بود ! پس "به هیچ وجه" مارکیزیو جانشین ندود نیست و اگر ندود بود نه اونجا، بلکه توی پست دیگو بازی می کرد، چون اون پست یک هافبک ذاتا تدافعی می خواد.

شما بینید الان همین انجلوتی داره با روش الماس تو چلسی کار می کنه.. تو همین پست مارکیزیو اونها ملودا دارند که می بینید تا حالا تو epl و شمبیونز لیگ چه قدر تو حملات شرکت موثر داشته و گل هم زده که امروز یکیش دیدیم. بنابراین نمیشه گفت که این پست مورد بحث ما یک هافبک ذاتا تدافعی میخاد. بلکه برعکس من فکر می کنم باید تواناییهای حمله ای و انفجاری بازیکن این پست باید چشم گیر باشه تا تیم دو فاز حمله کم نیاره... حالا کجا این مارکیزیو توانایی تهاجمی سطح بالایی داره.. من فکر می کنم تو این پست وزن صفات هجومی بازیکن باید بالاتر از توان دفاعی باشه.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
نمودار حضور مارکیزیو و کامورانزی در اطراف زمین رو با نمودار ملو مقایسه کن، پراکندگی بازی کامو و مارکیزیو رو ببین و تمرکز بازی ملو. برای این میگم که اصلا اینا بازیکن های متفاوتی هستند با وظایف متفاوت و Playstation نیست که بگیم این تکینیکی تره بزاریمش اون بالا یا اون بیشتر می دوه بزاریمش فلان جا.

پراکندگی حضور بازیکن متاثر از پست فعلی اونها میشه و در صورت تغییر پست قطعا توزیع حضور بازیکن نیز تغییر می کنه.. ضمن این که سه عکس فوق دارای رنگهای مختلفی هستندو معنای رنگها مشخص نیست.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آقا جان بیخیال اصلا :دی: شما که همش گیر دادی به موثق بودن آمار یا نامشخص بودن رنگ عکس! :دی: هدف منم گفتن همین بود دیگه، اینکه این پست ها باهم متفاوت اند و نمیشه همینطوری بگیم این بره اونجا اون بیاد اینجا ! چیزایی که گفتم رو مخلوط نکن و به منظورم توجه کن، چرا راه دور میری کامورانزی هم ذاتا تدافعی نیست ولی اون پست بازی می کنه اما من اصلا دارم راجع به چیز دیگه ای حرف میزنم. هدف من از گفتن این مسئله مقایسه اش با پست ندود و مشخص کردن خصوصیات ملو بود و اینکه "پست" پست تدافعیه.یعنی هر بازیکن با هر خصوصیاتی توش شرکت کنه باید 80 درصد توی کارهای دفاعی شرکت کنه و مثال چرخش تو زمین و اینا هم زدم و گفتم مقایسه کن که 1- ببینی این پست با پست ندود زمین تا آسمون فرق داره و مارکیزیو جانشین ندود نیست 2- ملو نمی تونه همچین دوندگی داشته باشه و پست مفیدی براش نیست. (چون اعتقاد داری ملو به این پست بره و سیسوکو بیاد مرکز) بهرحال... من در اصل مطلب حرفای شمای رو قبول ندارم و نظرم چیز دیگه ایه، اونم اینکه مارکیزیو در کارهای تهاجمی خیلی خوب بوده، تکتیکی و خلاق و شوت زن هم هست و کلا موارد استفاده اش با سیسوکو خیلی فرق داره و چیزی نیست که بشه گفت می تونند هرکدوم جایگزین اون یکی باشند.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
اونم اینکه مارکیزیو در کارهای تهاجمی خیلی خوب بوده، تکتیکی و خلاق و شوت زن هم هست

خب میشه با دیدن عملکرد این بازیکن تا حدود 30 دقیقه دیگه به سه خصلت اشاره شده پی برد و یا این که این بازیکن به درد پست هافبک چپ نمی خوره... الگوی قیاس من هم سیستم تیم چلسی است جایی که در پست مارگیزیو ملودا هست و تا حالا نقش عمده ای در بردهای بلوز داشته... :Juveflag: :flag3:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من اون جمله رو بر اساس دیدن بازی های مارکیزیو توی فصل پیش و این فصل گفتم، با یک بازی نظرم عوض نمیشه متاسفانه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
آخه حرف رضا میدونی چیه ، اون داره میگه یووه هافبک کناری نداره بعد شما میگی مارکیزیو بدرد پست هافبک چپ نمیخوره ! اصلاً هیچ جایی تو سیستم الماس نمیتونید چیزی در مورد هافبک کناری پیدا کنید چون وظیفه مدافعین هستش که اون نقطه رو پوشش بدن .

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

آخه حرف رضا میدونی چیه ، اون داره میگه یووه هافبک کناری نداره بعد شما میگی مارکیزیو بدرد پست هافبک چپ نمیخوره ! اصلاً هیچ جایی تو سیستم الماس نمیتونید چیزی در مورد هافبک کناری پیدا کنید چون وظیفه مدافعین هستش که اون نقطه رو پوشش بدن .

من کی گفتم یوونتوس هافبک چپ کلاسیک داره
من میگم هر بازیکنی که بخاد تو همین پست مارکیزیو الان هست بازی کنه باید قدرت انفجاری و تهاجمی بالایی داشته باشه... مثالم هم الگوی بازی الماس گونه چلسی است که دقیقن تو همین پست مارکیزیو ملودا چقدر فعال تو حملات شرکت کرده و گلهای بیروزی ساز هم زده اما به نر من مارکیزیو یک بازیکن با خصایل تدافعی است و به درد اون پست نمی خوره.... همین...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
این وظایف تدافعی بودن و تهاجمی بودن رو فکر نمیکنی مربی تیم احتمالاً مشخص میکنه ؟! مگه کامو استعداد دفاع کردن داشته ؟! کامو بارها چه در تیم ملی و چه در یووه در پستهایی بازی کرده که مثل سایه پشت سر مهاجمین بودن ، تو جام جهانی در 4-2-3-1 لیپی بال راست بود و حکم یه مهاجم وینگر رو داشت که حتی در دوره دونادونی هم بارها اونجا بازی کرد ، ولی امروز چطور شده که بیش از حد چه در یووه و چه در آتزوری میاد و دفاع میکنه و کمتر داخل محوطه حداقل به نسبت قبل دیده میشه ؟ خودش این تصمیم رو گرفته ؟!

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال

من کی گفتم یوونتوس هافبک چپ کلاسیک داره
من میگم هر بازیکنی که بخاد تو همین پست مارکیزیو الان هست بازی کنه باید قدرت انفجاری و تهاجمی بالایی داشته باشه... مثالم هم الگوی بازی الماس گونه چلسی است که دقیقن تو همین پست مارکیزیو ملودا چقدر فعال تو حملات شرکت کرده و گلهای بیروزی ساز هم زده اما به نر من مارکیزیو یک بازیکن با خصایل تدافعی است و به درد اون پست نمی خوره.... همین...

فکر نکنم یه بازیکن با خصوصیات تدافعی بتونه یه گل مثل گلی که فصل پیش به فیورنتینا زد یا همین گلی که این فصل به لاتزیو زد بزنه مارکزیو داره مسیر دروسی رو طی می کنه تازه از اوایل دروسی هم بهتر شروع کرده

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
اگر میخای ت

فکر نکنم یه بازیکن با خصوصیات تدافعی بتونه یه گل مثل گلی که فصل پیش به فیورنتینا زد یا همین گلی که این فصل به لاتزیو زد بزنه مارکزیو داره مسیر دروسی رو طی می کنه تازه از اوایل دروسی هم بهتر شروع کرده

ا

اگر میخای تا ده نمونه برات بیارم.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
به نظر من مارکیزیو از هیچ لحاظ به جزء قدرت بدنی چیزی کم نداره و این فصل از ملو هم بهتر بوده البنه نمیخوام بگم ملو بد بئده ولی اشتباه تاثیر گذار داشته .

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
البته ملو هم خیلی خوب بوده و اصلا قابل قیاس نیستن با همدیگه ملو و مارکیزیو ملو بیشتر رو کارای دفاعی تمرکز داشته برعکس مارکیزیو ولی به شد باحات موافقم من مارکیزیو رو بهتر از دیگو میدونم در حمله ولی در کارای دفاعی ملو بهتر بوده ( چون کلا سبک این دوتا اینطوریه)

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی