پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تحلیل خط میانی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
400 پاسخ برای این موضوع

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
خب الان وضعیت خط میانی کاملا بحرانیه با این مصدومیت کلودیو فرض کنید خدایی نکرده سیسوکو هم آماده نشه اون موقع با پولسن و تیاگو میشه جاشونو پر کرد ؟ نمی خوام بحث تکراری کنم ولی واقعا یووه انقدر به 2 میلیو یورو احتیاج داشت که زانتی رو فروخت همه میدونیم زانتی 2 سال دیگه پیرتر از الانشم بود بهتر از پولسن بازی می کرد اینکه می گن خودش خواسته بره همش حرف اگر یووه می تونست بهش بفهمونه که تیم بهش احتیاج داره هیچوقت تیمیو که حاضر شده باهاش بره سری ب رو ترک نمی کردتازه اون موقع جوونترم بود خلاصه باید دعا کنیم دیگه نه ملو نه سیسوکو مصدوم بشن با تشکر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خب مصدومیت جزیی از فوتبال هستش و قابل پیش بینی نیست . هیچکس فکرش رو نمیکرد که یدفعه کلیدی ترین مهره های تیم در ابتدای فصل مصدوم بشند ، درسته زانتی مهره خوبی بود ولی به هرحال هر تیم میتونه در لیستش 25 بازیکن بزرگسال و 10 بازیکن از جوانان داشته باشه و خب باید توازن رعایت میشد . شاید در مقطعی ملو و کامو هم مصدوم شدن و به مارکیزیو پیوستند ، نمیشه توقع خاصی از باشگاه داشت که مثلاً باید زانتی رو حفظ میکردن یا دو-سه هافبک دیگه میخریدن برای روز مبادا ! ولی کاملاً مخالف انتقاد از تیاگو و پولسن هستم ، بنظرم این مسئله اپیدمی شده که خیلی از اعضای فروم دارن بهش می پردازن ! پولسن و تیاگو در حد ملو و کامو نیستند ولی مگه منینگر که در حد بوفون نیست رو کسی میتونه بگه دروازه بان خوبی نیست ؟! الآن پولسن و تیاگو خوب هم بازی میکنن باز میان میگن در حد یووه نیستند ! چیزی که من در طی مدت اخیر دیدم پیشرفت بسیار خوب در بازی تیاگو و پولسن بوده ضمن اینکه جووینکو و دچلیه هم میتونن خیلی کارهای بزرگ بکنن و حتی صالی حمیدزیچ . در این بین اصلاً لوکا مارونه رو از یاد نبرید .

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
من اصلا نمی گم در حد یووه نیستن ولی تو بازی های بزرگ اگه قرار باشه بازی کنن دیگه نمیشه خیلی انتظار داشت

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
به نظر من سيسوكو بر خلاف ملو بدون نوسان وعالي كار مي كنه اما ملو هنوز تو تيم جا نيفتاده و در بعضي مواقع خيلي پر اشتباه كار مي كنه.كامو و ديگو و هم در بيشتره بازي ها خوب كار كردند.پولسن هم اين فصل بهتر شده :ultra:

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
دیه گو با دیه گو اول فصل فرق کرده.ملو جا نیوفتاده.کامو عالی بود که متاسفانه مصدوم شد. سبا هم هنوز خیلی جا داره.در کل هافبک هامون در حد متوسط ظاهر شدند. :Juveflag:

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
به نظر من باید فرصت های بیشتری به سبا داده میشد , چون به نظر من سبا واقعا استعداد خوبی داره ... .

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
به نظر من اگه يكي مثل همسيك رو بخريم خط مياني مون خيلي بهتر ميشه.چون الان سيسوكو و ملو جنگنده اند و بازي ساز نيستند.سيسوكو كه عاليه ولي اگه همسيك رو داشتيم جاي ملو ميتونست بهتر بازي كنه.البته ملو اول فصل توانايي هاشو نشون داد و فكر كنم علت بد بازي كردنش خواسته هاي چيرو هستش كه از ملو ساخته نيست :no:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
فقط یه چیزی بگم ، ملو جلوی سیسوکو حکم نوچرینو جلوی ندود رو داره !

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال

به خدا وقتی داشتم بازیو میدیدم همش تو این فکر بودم,الهی مالی حذف بشه.

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
به نظر من مشکل یووه تو خط هافبک علی رغم داشتن بازیکنای خوب اینه که خط هافبک رهبر نداره! ببین رهبر از لحاظ روحی می گم نه بازی الان اگه دقت کنیم واقعا دیه گو حتی اگه موقعیت سازی هم کنه اون روحیه اون شور . .نمی دونم نظورمو سومند یا نه! آره اون خواست رو که تیمن رو ببره جلو نداره! مارکیزیو هم بی تجربس و این قدرتو نداره ، ملو نداره و سیسوکو هم وظیفش این نیست . . . جای یکی مث ندود یا مثلا کاموی اماده خیلی خایلیه . . .

AmiR-juve85

AmiR-juve85

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
به نظر من یووه به ده روسی و اکوئلانی نیاز داره نه به ملو خرید های 2009-2010 به نظر من خوب نبودن به غیر از دیگو

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
در حال حاضر با این مصدومیت هایی که مثل ویروس به جون یووه و خط میانی افتاده خط میانی ای وجود نداره که ادم بخواد تحلیلش کنه. تنها تحلیل اینکه سیسوکو میرسه مارکیزیو میره مارکیزیو میرسه پولسن میره و...

alex-delpiero

alex-delpiero

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 6 ارسال
به نظر من خط میانی یووه برنامه خوبی نداره و سردرگمه ما یه بازی ساز خوب که بتونه در مرکز زمین بازی رو به گردش بیاره و بتونه توپ رو از دفاع به حمله منتقل کنه لازم داریم که الان نداریم صد البته شاید با یه برنامه ریزی بهتر و یک تاکتیک بهتر بشه از همین بازیکنانی که داریم از جمله سیسوکو و ملو و دیه گو و ... یه خط میانی خوب تشکیل داد

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال

باید بگم بیشتر هافبکامون تو این فصل افتضاح بودن کامورانزی که همیشه مصدومه تا میاد به فرم ایده ال برسه دوباره مصدوم میشه ملو اصلا خوب بازی نمیکنه مارکیزیو کاملا یک بازیکنه متوسط به حساب میاد من به شخصه پولسن رو بهش ترجیح میدم ما باید سمت راست و چپ خط هافبکمونو تقویت کنیم من مالودا ریبری و نانی رو تو لیگ ایتالیا مناسب میبینم البته یه هافبک وسط جنگنده مثل یحیی توره یا لاس دیارا هم لازم داریم.برام جای سواله که مدیرایه بی لیاقته یووه چرا مارکیونی و زانتی رو که خیلی تاثیر گذار بودن به فیوره دادن مارکیونی خیلی خوب جای کامورانزیه همیشه مصدومو پر میکرد.به نظر من ده سله تو هافبک چپ خیلی مفید تر از دفاع چپه چون کاراییه هجومیش نسبت به دفاییش چربش داره.نمیدونم چرا به جووینکو بازی نمیدن اگه با ده سله نوبتی فیکس بازی کنن نیازی به خرید هافبک چپ نداریم به نظر من جووینکو میتونه مثل ریبری یا روبن مفید باشه اگه تو تیم فیکس بازی کنه و بهش اعتماد بشه.من فقط دیگو و سیسوکو رو نسبتا تو این فصل خوب دیدم.ملو تیاگو و کامورانزی باید فروخته شن.

منم باهات موافقم البته خرید کاسرس هم بد نبود اگه ی

به نظر من یووه به ده روسی و اکوئلانی نیاز داره نه به ملو خرید های 2009-2010 به نظر من خوب نبودن به غیر از دیگو

منم باهات موافقم البته خرید کاسرس هم بد نبود اگه یکی مثله ده روسی یا همسیک رو میخدیدیم الان مدعی قهرمانی بودیم

دوست عزیز ، پست پشت سرهم تو یک فاصله زمانی کم در یک تاپیک نده ! پست قبلت رو ویرایش کن . مرسی ;)

ali.mokhtari

ali.mokhtari

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 4 ارسال
به نظرم ديگو تنهاست.اخه ملو سيسوكو ماركيزيو مكمل ديگو اند؟مثلا تو بارسا اگه ژاوي نباشه اينيستا مي تونه خوب بازي كنه

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
با این همه هافبک دفاعی که یکی از یکی بدترن با حضور ده روسی دیگه شیرتوشیر میشد ! من نمیدونم چه چیز فوق العاده ای از ده روسی دیدین که هی میگین ده روسی؟!! سقف فوتبال ده روسی هم بیش از این نبود و نباید انتظار درخشش و پیشرفت بیشتر از این بازیکن بود .

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من ضعیف بودن خط میانی رو بیشتر از ارنج مربی میبینم تا بد بودن بازیکنای این پست ملو توی فیوره و برزیل عالی بازی میکرد.پولسن هم هافبک جنگنده خوبیه. البته با خداحافظی ندود یه هافبک چپ خوب کم داریم کامو با توجه به سنش هم که همیشه مسدومه و اماده نیست دیگه باید غزل رفتنو بخونه. همچنین یه هافبک دفاعی بازیساز خوب مثل همسیک یا گورکف که بتونه به دیگو کمک کنه کم داریم.درسته امسال لیگ اروپا نیستیم و جذب بازیکنای اسم و رسم دار سخت شده اما با اوردن یه مربی صاحب سبک این مشکل حل شدنیه(با توجه به علاقه برخی بازیکنا با کار کردن با اونا).البته همسیک و گورکف جوونن و نسبت به بازیکنای دیگه به لیگ قهرمانان حساسیتشون کمتره و میشه راحت جذب شون کرد.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال

باید بگم بیشتر هافبکامون تو این فصل افتضاح بودن کامورانزی که همیشه مصدومه تا میاد به فرم ایده ال برسه دوباره مصدوم میشه ملو اصلا خوب بازی نمیکنه مارکیزیو کاملا یک بازیکنه متوسط به حساب میاد من به شخصه پولسن رو بهش ترجیح میدم ما باید سمت راست و چپ خط هافبکمونو تقویت کنیم من مالودا ریبری و نانی رو تو لیگ ایتالیا مناسب میبینم البته یه هافبک وسط جنگنده مثل یحیی توره یا لاس دیارا هم لازم داریم.برام جای سواله که مدیرایه بی لیاقته یووه چرا مارکیونی و زانتی رو که خیلی تاثیر گذار بودن به فیوره دادن مارکیونی خیلی خوب جای کامورانزیه همیشه مصدومو پر میکرد.به نظر من ده سله تو هافبک چپ خیلی مفید تر از دفاع چپه چون کاراییه هجومیش نسبت به دفاییش چربش داره.نمیدونم چرا به جووینکو بازی نمیدن اگه با ده سله نوبتی فیکس بازی کنن نیازی به خرید هافبک چپ نداریم به نظر من جووینکو میتونه مثل ریبری یا روبن مفید باشه اگه تو تیم فیکس بازی کنه و بهش اعتماد بشه.من فقط دیگو و سیسوکو رو نسبتا تو این فصل خوب دیدم.ملو تیاگو و کامورانزی باید فروخته شن.

منم باهات موافقم البته خرید کاسرس هم بد نبود اگه یمنم باهات موافقم البته خرید کاسرس هم بد نبود اگه یکی مثله ده روسی یا همسیک رو میخدیدیم الان مدعی قهرمانی بودیم

دوست عزیز ، پست پشت سرهم تو یک فاصله زمانی کم در یک تاپیک نده ! پست قبلت رو ویرایش کن . مرسی ;)

من ضعیف بودن خط میانی رو بیشتر از ارنج مربی میبینم تا بد بودن بازیکنای این پست ملو توی فیوره و برزیل عالی بازی میکرد.پولسن هم هافبک جنگنده خوبیه. البته با خداحافظی ندود یه هافبک چپ خوب کم داریم کامو با توجه به سنش هم که همیشه مسدومه و اماده نیست دیگه باید غزل رفتنو بخونه. همچنین یه هافبک دفاعی بازیساز خوب مثل همسیک یا گورکف که بتونه به دیگو کمک کنه کم داریم.درسته امسال لیگ اروپا نیستیم و جذب بازیکنای اسم و رسم دار سخت شده اما با اوردن یه مربی صاحب سبک این مشکل حل شدنیه(با توجه به علاقه برخی بازیکنا با کار کردن با اونا).البته همسیک و گورکف جوونن و نسبت به بازیکنای دیگه به لیگ قهرمانان حساسیتشون کمتره و میشه راحت جذب شون کرد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یه نگاهی به لیست هافبک های یووه بندازید برای فصل !!!! به نظرتون می شه امیدوار بود ؟ بازیکنانی که داریم دارای کیفیت لازم برای قهرمانی هستند مارتینز - لانزافامه - په په - اکدال - تیاگو - کامورانزی - ملو - دیه گو - سبا - مارکیزیو - مارونه - پولسن - حسن - سیسوکو - یاگو هنوز مشخص نیست که از این لیست چه کسی حذف خواهد شد ! ایا فرد دیگری اضافه خواهد شد ؟؟؟ من که به شخصه توی این لیست فقط و فقط 4 تا بازیکن رو می بینم که بتونند برای قهرمانی ما رو امیدوار کنند ملو - دیه گو - سیسوکو - مارکیزیو

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اتفاقا به نظر من خیلی هم خوبه :دی: تو دو دفاع مرکزی که مشکلی نداریم ! مومو و ملو و مارکیسیو و پولسن میتونن اونجا بازی کنن ! تو کناره ها مشکل داریم یه مقدار , که نمیخوام کراسیچ رو فرشته ی نجات جلوه بدم , اما با اومدنش به سمت راست یه سری بازیکن دیگه به جز کامورا , تو دوسمت آلترناتیو میشن ! په په و مارتیتز مثلا وضعیت خط میانی به دفعات از مهاجمین بهتره !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی