پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تحلیل خط میانی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
400 پاسخ برای این موضوع

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
دو هافبک دفاعی مرکز زمین خوبن ومشکل زیادی احساس نمیشه اما من معتقدم یه بازیکن کناری دیگه باید یووه بگیره تا مشکل خط هافبکمون هم حل بشه البته اگه مشکل مصدومیت واسه یووه پیش بیاد باید بگم بازیکن های کناری مون تعدادشون حتی اگه یه نفر دیگه هم به تیم اظافه شه کمه

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال

تاکتیک 4-4-2 الماسی

رضای عزیز!
کلمه ی Diamond دو تا معنی داره: 1. الماس (که شما می فرمایید) 2. لوزی (که اینجا منظور لوزی هست!)

4-4-2 Diamond رو بخوایم فارسی کنیم باید بگیم: 4-4-2 لوزی :Facepalm:
یه هافبک دفاعی
2 هافک متمایل به کنار
یه هافبک تهاجمی
یه لوزی می سازن!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب البته توی تقریبا تمام زبان های لاتین، لوزی و الماس یک کلمه براشون استفاده میشه. ولی فکر نمی کنم الماسی هم خیلی اشتباه باشه (مطمئن نیستم) چون ما 4-5-1 دایموند هم داریم که اصلا لوزی نیست !

اگر این شکل الماس باشه :
http://www.am-diamon...omy_diamond.gif

این هم شکل الماسه (و البته لوزی) :
https://dl.dropbox.c...4-2_diamond.gif
https://dl.dropbox.c...amond_first.jpg

و این 4-5-1 دایموند فقط الماس داره، لوزی نداره :
https://dl.dropbox.c...467/4-2-3-1.gif
https://dl.dropbox.c...5-1_diamond.png

من نمی دونم کدومه، ولی فکر نمی کنم فرق زیادی داشته باشه :دی

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
خب الان ما اگه فقط حسن و کامو :no: رو بفروشیم ، تو هر پست 2 تا بازکن داریم البته من دوست دارم هم آکویلانی بازی کنه هم مارکیزیو ! یعنی ترکیب اینجوری باشه : آکویلانی ( په په ، لانزافامه ) مارکیزیو ملو ( سیسوکو ) کراسیچ ( مارتینز :Facepalm: ) نمیشه مارتینزو بفروشیم ، کامو رو نگه داریم ؟ :دی: یا مثلا لانزافامه رو قرض بدیم یه جای دیگه ؟ :دی: آخه این مارتینز دیگه چی بود انداختن بهمون ؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
آکویلانی برای هافبک وسط خریداری شد،نه هافبک کنار. البته قابلیت بازی در دو سمت و حتی هافبک نفوذی را هم داره.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
اگه حسن گروسو یاکوئینتا و کامو رو بفروشن میشه گفت تو هر پست دو تا بازیکن داریم با توجه به دو خریدی که قراره تو خط دفاع داشته باشیم این رو گفتم. قضاوت در مورد مارتینز هنوز زوده ولی هرچی باشه واسه نیمکت میشه روش حساب کرد حداقل دوندگی که تو زمین داره.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
يوونتوس الان چهار هافبك مركزى داره كه از لحاظ سنى و تكنيكى فاصله ى زيادى با هم ندارن و جالبتر اينكه مطمئنا اگر هر يك از اينها دريك تيم ديگر بود هيچگاه رنگ نيمكت رو نميديد ، بنظر من در اين منطقه مديران عالى كار كردند الان حتى نسبت به دوره ى كاپلو كه تنها ويرا و امرسون رو داشتيم من نسبت به اين منطقه از اعتماد و اطمينان خاطر بيشترى بعنوان يك هوادار برخوردارم ...

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
منم با دوستمون موافقم یووه 4 تا هافبک وسط تاپ داره که نقطه قوت این تیم تو این فصل محسوب میشه امیدوارم دلنری بطور چرخشی ازشون استفاده کنه تا هیچکدوم افت نکنن.

princeofpersia_7

princeofpersia_7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 343 ارسال
شاید فروش دیه گو اشتباه بزرگی بوده باشه...ولی به نظرم یووه خط هافبک واقعا خوبی داره... سرعت و خلاقیت این خط از تیمتون واقعا بالاست..

به خصوص جلوی حریف هایی مثل میلان..فکر کنم خیلی به دردتون بخوره.. :دی:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من فکر میکنم فروش دیگو تا وقتی یووه تغییر سیستم نده و با همین سیستم بازی کنه هیچ اسیبی به خط هافبک یووه نخواهد زد. چون تو این سیستم بیشتر از کناره ها استفاده میشه و هافبک های وسط تیم هم بیشتر باید وظایف تدافعی خوبی داشته باشن تا هجومی هرچند اکولیانی و مارکیزیو هم تا حدودی خلاق هستند.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
دلنرى : ماركيزيو و آكويلانى ؟ " بزودى آنها را در كنار هم خواهيد ديد ، اين دو نظم و انسجام خاصى به خط ميانى خواهند داد البته ملو نيز گزينه ى مناسبى خواهد بود " مارتينز ؟ " وى بازيكن خوبيست و من در پستى وى را بازى ميدهم كه در تيم اروگوئه آنرا تجربه كرده بود "

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
سمت چپ دفاع ما 3 تا آلترناتیو داره , ترائوره , دچیلیه , گروسو هافبک چپ هم علاوه بر په په , ترائوره و مارکیزیو و کم و بیش کراسیچ هم میتونن بازی کنن ! و این یعنی کلا سمت چپ تعطیله ! حالاست دلمون برای مولیناروی ملی پوش تنگ میشه :دی:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
لانتازفامه رو جا انداختی ولی تا حدودی درست میگی چون هیچ کدوم از هافبک چپ هامون پست تخصصی شون این نیست. په په که هافبک راست و مهاجم مکمل پست اصلیشه. لانتازفامه هم بیشتر مهاجم مکمل یا هافبک هجومی بازی میکنه. ترائوره هم پست اصلیش تو این چند ساله دفاع چپ بوده هرچند خودش علاقه داره هافبک چپ بازی کنه و کم و بیش هم تو این پست بازی کرده. مارکیزیو هم که توی تمام پست های هافبک میتونه بازی کنه ولی پست اصلیش همون مرکز زمین هستش جایی که باید فواصل بین خطوط رو کم کنه و فضاهای خالی رو پوشش بده. من معتقدم علاوه بر یه مهاجم نک واسه فصل بعد یه هافبک چپ تخصصی باید خریداری بشه.البته باید یه جانشین خوب واسه موتا تو سمت راست هم بخریم.

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
نبود آکوییلانی در لیگ اروپا نباید باعث ضعیف تر ظاهر شدن خط هافبک در این مسابقات بشه؛ درسته که داره به بازی ساز اصلی تیم در سری آ تبدیل می شه؛ ولی مارکیزیو باید بتونه خودش رو به آکوییلانی برسونه؛ تیم می تونه در لیگ اروپا به گوش هاش تکییه ی بیشتری داشته باشه؛ ولی اگر قرار باشه در برخی از بازی ها به کراسیچ استراحت بدهند و مارتینز رو بازی بدهند؛ این نقطه هم ضعیف می شه؛ بدون کراسیچ بهتره خط هابک از په په و ملو و سیسوکو و مارکیزیو تشکیل بشه و کراسیچ هم می تونه به جای سیسوکو بیاد و مارکیزیو به مرکز بره تا وظایف بازی سازیش رو انجام بده؛ ملو و سیسوکو بیشتر خصوصیات دفاعی دارند و این کار مارکیزیو رو سخت می کنه؛ اگر آکوییلانی بود....!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

در حال حاضر یکی از بهترین خطوط میانی جهان رو داریم! فکر می کنم دلنری هم به این نتیجه رسیده باشه که بهترین خط هافبکی که میتونه داشته باشه این هست!

کراسیچ - ملو - آکوئیلانی - مارکیزیو

از اونجایی که په په توانایی بازی در هر دو پست رو داره میتونه یه ذخیره ی خوب و قابل اعتماد برای کراسیچ باشه و از اون طرف هم با خرید یه دفاع چپ تراز اول میتونیم از دچلیه به عنوان هافبک و ذخیره ی کلودیو استفاده کنیم!

واقعا خط هافبکمون فوق العادست!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
به هرحال اکولیانی تو اروپا میتونست به تیم کمک زیادی بکنه ولی به قول شما اگه قرار باشه به کراسیچ هم استراحت بدیم کناره های تیم هم بشدت افت میکنن ونتیجه چیزی میشه که توی بازی با تیم اتریشی اتفاق افتاد.

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
نبود کراسیچ در بازی مقابل میلان؛ یعنی فلج شدن رابطه ی بین هافبک ها و مهاجمین؛ به نظر من دل نری نباید به دنبال جانشینی برای کراسیچ در برابر میلان باشد؛ بلکه با عوض کردن تاکتیک بیشتر باید دغدغه ی مهار هافبک های حریف و جلو گیری از بازی سازی آنان را داشته باشد؛ بهتر است در این بازی سیسوکو و ملو و آکوئیلانی و مارکیزیو از اول در ترکیب قرار بگیرند تا سد محکمی جلوی هافبک های میلان قرار بگیرد؛ پاس های بلند آکوئیلانی تنها امید یووه برای خلق موقعیت می تواند باشد؛ اضافه شدن په په در نیمه ی دوم به خط میانی می تواند اندکی تمرکز بازیکنان حریف را بر هم بزند و با تغییر تاکتیک می توان قسمت هایی از بازی را تحت کنترل گرفت؛ فقط امیدوارم این دل نری مارتیز رو از اول بازی نده و نخواد مثلا جای میلوس رو پر کنه؛ ولی بعید می دونم.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من ترجیح میدم یووه با توجه به اینکه کراسیچ محرومه دیگه از کناره ها فشار نیاره و از سه تا هافبک دفاعی استفاده کنه و اکولیانی بیاد جلوی این سه هافبک و یووه تمام تمرکزش رو بذاره روی ضد حملات و از سرعت کوارلی بیشتر استفاده کنه و وقتی کوارلی خسته شد په په رو جایگزینش کنه تا په په همون نقش رو تکرار کنه دقیقا کاری که استقلال با برهانی جلوی پیروزی کرد و اخرین دقایق بازی زهر خودش رو ریخت من فکر میکنم با این تاکتیک میتونیم یه نتیجه خوب در میلان بگیریم. در مجموع هر زمان که تیم کراسیچ رو در اختیار نداشت من ترجیح میدم تاکتیک خط میانی یووه یووه همون تاکتیک بالایی که گفتم باشه.

F A R I 90

F A R I 90

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 331 ارسال
حقيقتا 4گانه ي كراسيچ ملو آكويلاني ماركيزيو يكي از قدرتمندترين خطوط هافبكيه... حفظ توپ و پاسكاري عالي , دفاع و توپ گيري عالي , بازي سازي و بازي گردوني عالي همراه با خلاقيت... از نظر من يووه با همين 4گانه ي خودش ميتونه دوباره به بهترين تبديل شه ديدن اين يووه با اين نفرات لذت بخش ترين خواهد بود

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
خط میانی یووه دیشب عالی بود و با حفظ توپ های خوبی که داشتند من رو به اینده خط هافبک یووه امیدوار کردند به هر حال نقطه قوت یووه این فصل خط هافبکشه و اگه این خط ضعیف عمل کنه باید بگم خط دفاع یووه هم بسیار ضعیف عمل خواهد کرد چون دفاع های کناری تیم که اصلا خوب نیستن و بونوچی هم نشون داده که نتونسته ضعف های خودش تو دریبل زنی زیاد و پاس های اشتباه و بی هدفی که میده پوشش بده.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی