پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-اینتر(هفته یازدهم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
152 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
سوراخ های دفاع رو هم یه بار دیگه دیدیم.دفاع واقعا فوق العاده بود تو کل بازی اما گفتم دیگه یه سوراخ هایی هنوز وجود داره که موقع گل اول و چند موقعیت اینتر تو نیه دوم کاملا خودشو نشون داد. راستی دیدید من گفتم کیلینی عصبی میشه!! یکی دو بار بدجور زلاتان رو زد که تحریک از طرف ایبرا بود اما من مطمئن بودم با توجه به پست و تقابلش با ایبرا این اتفاق میفته و انصافا خوب هم جلوی خودشو نگه داشت

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

سوراخ های دفاع رو هم یه بار دیگه دیدیم.دفاع واقعا فوق العاده بود تو کل بازی اما گفتم دیگه یه سوراخ هایی هنوز وجود داره که موقع گل اول و چند موقعیت اینتر تو نیه دوم کاملا خودشو نشون داد.
راستی دیدید من گفتم کیلینی عصبی میشه!! یکی دو بار بدجور زلاتان رو زد که تحریک از طرف ایبرا بود اما من مطمئن بودم با توجه به پست و تقابلش با ایبرا این اتفاق میفته و انصافا خوب هم جلوی خودشو نگه داشت

اره واقعا کیه لینی خیلی عصبی بود و ندود هم اگه توی بازی می موند حتما اخراج می شد
اما در کل راضی کننده بود البته از دید من
واقعا اگر کمی ترس رو یوونتوس کنار می گذاشت اینتر رو می زدیم حیف شد واقعا

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
وقتی اینتر گل اول رو زد من از تساوی مطمئن بودم و به فکر برد بودم ولی یه اشتباه کرد رانیری اونم این بود که من نفهمیدم که چرا الکسو تعویض کرد با این که اون همه نامزد تعویض وجود داشت

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
توپ و زمین رو به خوبی در اختیار داشتیم ولی اصلا نتونستیم خوب موقعیت سازی کنیم. با این میدون داری باید حداقل 2 گل میزدیم. موقعی که یاکوئینتا به زمین اومد نمیدونم چرا خیلی کم توپ روی دروازه میریختن!ناسلامتی دیوید و ویچنزو بلند قد هستن! پشت محوطه جریمه خیلی با توپ قر و فر میدادن یوونتوسی ها!به جای اینکه ارسال کنن روی دروازه. خدا رو شکر فوق ستاره مون یعنی کامو بازهم شایستگی هاش رو ثابت کرد.بازیکنی که تا همین چند وقت پیش مصدوم بود. ولی بازی پالا بدجوری تو مخ من بود!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بازی بد نبود ما در چند نقطه مشکل داشتیم ندود همان طور قبل از بازی اعلام شده بود اماده نبود پالادینو هم نشون داد مهاجم هست نه هافبک و اصلا سانتر های خوبی انجام نداد با این شرایط من از نتیجه راضی هستم

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
من فقط از این خوشحال شدم که ابرا نتونست هیچ غلطی بکنه .

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

من فقط از خوشحال شدم که ابرا نتونست هیچ غلطی بکنه .

واقعا بازیکن بی پدر مادری هست اصلا تربیت ندارد

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
Super-Sub Camoranesi Rescues Juve

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
در دقاقی اول خطای که روی دل پیرو شد و دارو نگرفت پنالتی بود اینو شبکه RAI2 اعلام کرد

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
کمک اینقدر خوب بود تا حمله یووه شد اون پاسه کامو داد به یاکی شانسه ما همونو اشتباه افساید گرفت

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
اصلا تصویری از تیفوسیهای تورین نشون نداد اگر کسی عکسی از تیفوسیها داره بزاره .

faryansaba

faryansaba

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 103 ارسال
برعکس همه من میگم ندود در حده خودش خوب بود و نباید انتظار ندود 3 سال پیشو داشت. پالا تنها بازیکنی بود که توپو میتونست نگه داره تا برتری عددی تو محوطه پیدا کنیم ولی تو دو سمت گریگرا و مولینارو برای جلوگیری از زد حمله اینتر جلو نمیومدن تا باهاش همکاری کنن و توقع هم نباید داشت 3 نفرو بتونه دریبل کنه و وارد محوطه جریمه بشه! و اما بدترین مورد در مورده تعویضهای رانیری بود.الکس که به جای پالا میتونست توپو نگه داره و کنار بازی کنه.....ندود که همیشه موثره حتی اگه آماده نباشه....تاخیر در آوردن کامو....تعویض زبینا که نفهمیدم اصلا واصه چی اومد فقط خوب شد سوتی نداد....و چیدن خط هافبک صرفا دفاعی و نه آلمیرون و نه تیاگو....خلاصه رانیری مربی بزرگی نیست و در حده همین مانچینیه!بازیکنها با غیرت خودشون تا اینجا بازی کردن.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
رانیری داره خوب امتیاز میگیره

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
اون وحشی آنگول زلاتان رو نمیگی ; دم کیلینی گرم که دهنشو صاف کرد و آخر بازی هم آپاچی زد تو سر جورجو . حالا محروم شد حالیش میشه ...

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

برعکس همه من میگم ندود در حده خودش خوب بود و نباید انتظار ندود 3 سال پیشو داشت.

من خودم به شخصه انتظار ندود سه سال پیش رو ندارم اما میتونم انتظار ندود سه هفته پیش رو داشته باشم که!!!منم میگم نسبت به خودش تو این فصل ضعیف تر بود و مطمئنا زمانی که نمره بازیکنان داده بشه میشه این رو فهمید

vahidnedved

vahidnedved

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 30 ارسال
تعویض ندود از نظر من اشتباه بود ندود و کامورانزی وقتی با هم تو زمین هستن طوفان به پا میکنن تا ساحل ÷یروزی غوغا به پا میکنن یعنی چی یعنی اینکه زوج هستن ولی کاش از اول کاموانزی بود ولی همین نتیجه هم خیلی خوب بود چون هنوز مونده تا یووه سال های قبل

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من با امین موافقم . ندود آماده نبود و تعویضش کاملا درست بود و اینکه پالادینو 90 دقیقه بازی کرد خیلی به تیم کمک کرد .

faryansaba

faryansaba

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 103 ارسال
ندود آماده نبود درسته.ولی از بازیکنهایی مثل ندود میشه توقع داشت که 90 دقیقه بازی کنن و بد هم باشن و تو یه دقیقه نتیجه رو تغیر بدن مثل فیگو که با اینکه خیلی بد بازی کرد ولی وقتی مصدوم شد من یه نفس راحت کشیدم.تعویض وقتی درسته که بازیکنی در حده ندود رو نیمکت باشه.

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
تصویر

خوشحالیه مائوری بعد از گل

کسی از تماشاگران عکس نداره .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
این جور عکسی که تو میخوای رو باید از juventusmember.com بگیریم که بعید میدونم کسی تو این فوروم عضو باشه.یه یکی دو روز صبر کن تا بچه های فوروم های دیگه عکس ها رو بذارن بعد ما هم کش میریم از اون ها ;D

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی