پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-اینتر(هفته یازدهم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
152 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یکشنبه 13 آبان 1386 (ساعت 23 به وقت تهران)
هفته یازدهم سری آ ایتالیا
یوونتوس-اینتر(ورزشگاه المپیک تورین)
تصویر
سایر مسابقات سری آ ایتالیا
شنبه 12 ابان (تمام ساعت ها به وقت تهران هست)
لاتزیو-فیورنتینا (ساعت 20:30)
میلان-تورینو (ساعت 23)
یکشنبه 13 آبان
کالیاری-سمپدریا (ساعت 17:30)
کاتانیا-اتالانتا
امپولی-رم
جنوا-پالرمو
لیورنو-اودنیزه
ناپولی-رجینا
پارما-سیه نا
یوونتوس-اینتر (ساعت 23)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب سر انجام مسابقه ای که مدت ها منتظرش بودیم فرا رسید و می خواهیم توی تورین انتقام سختی از اینتر بگیریم خداییش بازی سختی هست و هر دو تیم انگیره بالایی واسه این بازی دارند واقعا اینتر هم اماده هست و نتایج اخیرش به خوبی نشون می ده اما یوونتوس عزیز هم می خواهد انتقام بگیره به سبک بیانکونری

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
این یعنی اوج نفس تو سینه حبس شدن! اونا میان بگن که بیخودی و دزدی اسکودتو رو نبردیم. یووه هم میاد میگه که من پادشاه فوتبال ایتالیا هستم!تو یک لاشخوری بیش نیستی. به شخصه اگه سکته نزنم تو این بازی شانس اوردم. وااای!یک گل ضربه ایستگاهی از الکسی! (این یکی که رو شاخشه) گل دوم رو هم یا عمو پاول با اون شوت هاش میزنه و یا اینکه دیوید با ضربه سر فاتحه نراتزوری رو میخونه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
واقعا بهترین حالت گلزنی الکس و ندود که فکر کنم آرزوی هر یوونتویسه !!!! بیشتر از یک سال منتظر این بازی بودیم.از اول فصل کل کل بین مدیران دو تیم توی روزنامه ها بوده! الان دیگه واقعا حساسیت وحشتناک شده. امیدوارم ازون بازی های سرد 0-0 نشه. یووه باید بیاد انتقام بگیره ! از نظر من رانیری باید با ترکیبی از جوون ها و باتجربه ها باید بره توی زمین.اگر همچین کاری کنه بهش ایمان میارم. چون تنها راه شکست اینتر همینه. انگیزه+تجربه.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
نراتزوری آماده باش اربابت از راه رسید ... یکشنبه موراتی میفهمه که نام یوونتوس کبیر برای دهن گشادش زیادیه چه اینکه بخواد پشت سر یووه جبهه بگیره . سرداران بیانکونری این بازی رو 2-0 میبرن اونم با گلهای کاپیتان الکس و اسطوره موی طلای چک پاول ندود ... اینتر آماده باش لعنتی که بانوی پیر از راه رسید ...

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
عشق است یوونتوس . من همیشه منتظر این بازی هستم . چون دوستم طرفدار اینتره و با هم خیلی کلکل داریم . من که باهاش شرط 20 تومان بستم . خدایا یووه برنده بشه .

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
خدا کنه مثل بازی استقلال-پرسپولیس نباشه که دو تیم با ترس از باخت ب بازی دفاعی رو بیارن.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

خدا کنه مثل بازی استقلال-پرسپولیس نباشه که دو تیم با ترس از باخت ب بازی دفاعی رو بیارن.

نه بابا مطمئن باش این بازی اینجوری نیست و خیلی فرق می کنه
دو تیم انگیره فوق العاده داره که می تونه تاثیر فراوانی روی بازی بزاره
خدا کنه رانیری یک ترکیب فوق العاده بفرسته و هوس نکنه که یک چیز جدید رو کنه

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
دودورودودو یوونتوس یوونتوس با انفجار اومده برین کنار الکس میمونه موندگار تا هسته طالب کار

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان

یوونتوس با انفجار اومده برین کنار الکس میمونه موندگار تا هسته طالب کار

به به ;D

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
یوونتوس چیکارش میکنه سوراخ سوراخش میکنه یوونتوس هورا اینتر سوراخ فریاد قدرت یوونتوس در تورین زلزله در تورین من از حالا تو جو بازی یکشنبم.طاقتم تموم شده.از همین حالا به حالت تشنج در اومدم. یوونتوس قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه به لطف یزدان و "داورا" یوونتوس قهرمان میشه،یوونتوس قهرمان میشه.(اینو دو سال پیش وقتی تازه اخبار کالچو پولی شنیده میشد با دوستای یوونتوسیم برای دراوردن حرص میلانی ها میخوندیم)

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
بر عکس حسین که اعتقاد داره رانیری چیز جدیدی رو رو نکنه من اعتقاد دارم که این کارو بکنه بهتره ! هر چند بعید به نظر میرسه چون دیگه تقریبا ترکیب اصلی یوونتوس مشخص شده ولی اون چیزی که مسلم هست اینه که رانیری و یوونتوس برای برد به میدان میرن . اونم با یک سیستم هجومی . رانیری به عقیده من نشون داده تفکرات هجومی فوق العاده ای داره و همیشه به فکر برده .

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
به مناسبت له کردن اینتر :

تصویر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
-اينترم و جام مي برم(عمرا) -الكس دارم نمي ذارم(اينه) -پولهاي من بيشتره(مي تونم هر كاري با پولام بكنم.حتي داورو؟؟؟) -نيش كامو نيش تره(پاس گل مي ده توپ) -من داورا رو مي خرم(اينتري هاي كثافتن ديگه) -تهش من تو رو مي برم(يعني ديگه زور نزن بهر حال مي بازي)

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
روبرتو مانچيني" سرمربي تيم فوتبال اينترميلان ايتاليا در آستانه ديدار روز يكشنبه با يوونتوس ، به توان دفاعي تيمش دل خوش كرده است. میخوان از همون اول دفاع کنند .

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
سخت ترین و حساس ترین بازی تا اینجای فصل بدون شک این بازی هست فقط میتونم بگم از تگ موقیتها باید استفاده کنم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
ایبرا در آستانه این بازی حرف های جالبی زده.کاملا برعکس موراتی !! گفته: ما دو قهرمانی سال های 2005 و 2006 با یووه رو کاملا جوانمردانه و سالم بردیم در ادامه هم گفته با توجه به تلاشی که کردیم و نیرویی که گذاشتیم و احساساتی که به خرج دادیم من در اون دو فصل کاملا حس میکردم قهرمان ایتالیا هستم

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
فقط یه مساله داره این بازی اونم جنجال و حاشیه بالایی هستش که اینتری ها درست میکنن که این برای جوونهایی مثل نوسرینو یا مولینارو و البته بیشتر از همه کیلینی که زود از کوره در میره مثل سم میمونه . اصلا نباید اسیر حاشیه بشیم و فقط باید به فکر بازی باشیم ...

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
از لاشخورها کسی دست از پا خطا کرد ندود رو می فرستیم سراغش تا حسابش رو کف دستش بذاره ;D حس من میگه گل اول رو ما میخوریم! ولی در ادامه ییوه جبران میکنه :-*

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
شايد دوستان دلخور بشن اما من زياد به اين بازي اميدوار نيستم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی