پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-اینتر(هفته یازدهم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
152 پاسخ برای این موضوع

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
مارکو پس چرا نیسته اون که دیگه مصدوم نیست

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21198 ارسال
آخه مارکو هم هنوز کاملا بدنش آماده نیست . اینم مثل کامو هست دیگه ، تازه برگشته ولی بازم فکر کنم تو این بازی رانیری با تعویض های خودش کولاک کنه

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
امشب شب باشکوه بیانکونری هاست ; شبی که انتری ها میفهمن که اربابشون تو سری آ کیه و تمام اروپا از بازگشت با شکوه یووه خواب بر چشمشون حروم میشه ... وای وای وای ... ای یوونتوس حمله حمله حمله ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اینتر تا حالا 10 بازی توی لیگ کرده که توی 7 بازی یک گل قبل از دقیقه 20 زده.یعنی تیمی با شروع تهاجمی و طوفانی! یوونتوس و اینتر هردو در 10 بازی 21 گل زده اند که آمار بسیار خوبیه،ولی اینتر 6 گل خورده و یووه 10 گل. اینتر در 10 بازی خودش در 5 بازی گل خورده :1 گل از اودینزه، 2 گل از لیورنو،1 گل از رم،1 گل از ناپولی و یکی از جنوا. زلاتان خطرناک ترین مهاجم تیم در 10 بازی فقط در 6 بازی اول گل زده و در 4 بازی آخر این تیم گلی نزده که در بعضی از بازی ها هم نبوده اصلا فکر کنم. توی سایت های شرط بندی با اختلاف خیلی ناچیز (25 صدم درصد) شانس اینتر بیشتر و شانس برد یووه هم 25 صدم درصد از مساوی بیشتره. نتیجه های که بیشترین رای را آورده اند به ترتیب : 1-0 به نفع اینتر، 0-0 1-0 به نفع یووه. شانس های گل زنی جالبه !! بیشترین شانس گلزنی : ترزگه. بعد از ترزگه این افراد به یک اندازه شانس دارند : یاکوینتا،ابراهیمویچ،کرسپو،سوازو،دلپیرو.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
وای وای بیانکونری دیدی چیکار کرد تیم اینتر رو سوراخ سوراخ کرد.سرود یوونتوسی های حاضر در المپیکو در بازی امشب. اما زیاد هم نباید گورخرهای آبی رو دست کم گرفت.احتمال باخت هم هست.شاید حتی بیشتر از برد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به هر حال اینتر هم تیم ضعیفی نیست در حال حاضر اما این یوونتوسی که من می شناسم براش این چیزها مهم نیست ترکیب هم اگه همین بازی خیلی خوب هست و اگه کامورانزی هم اضافه بشه دیگه خیلی خیلی خوب می شه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بدجوری استرس دارم.از دیروز نافرم رفتم تو جو بازی.ایشالله که میبریم.یعنی تحقیرشون میکنیم.مخصوصا اون زلاتان رو ترکیب شاید مثل 2-3 سال پیش نیاشه اما به هر حال تو بهترین حالت این فصل قرار داریم از بابت داشتن بازیکنان کلیدی.تیم ما امسال اینه و انصافا تیم خوبی هم هست و توان مقابله با اینتر رو داره.تو این بازی نقش هوادارها خیلییییییییی زیاده.بازی یووه-رئال 2002/2003 که یادتونه؟! یادتونه چی کار کردن مردم تو استادیم؟!! اگه امشب هم بازیکن ها خوب تشویق بشن و از همون اول بازی رو دز دست بگیریم شک نکنید که میبریم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
نبرد گلادياتور ها در شب نبرد ترزگه و ابراهيموويچ بر سر طوفان گلزني در ايتاليا كداميك پيروز خواهد شد؟؟؟ من كه مي گم ترزگه امشب قشنگ ترين بازي توي دو سال اخيرشو مي كنه و پدر اينتر انتر رو مياره جلوي چشم مانچيني...

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
برادران و خواهران عزیز تو جه داشته باشید  اسم این ورزش فوتباله و فوتبال کار با ثانیه هاست و احتمالات زیادی هیشمه هست واسه یه بازی میدونم هممون قلبا اطمینان داریم که یووه بازی رو میبره ولی اون طرف قضیه رو هم نگاه کنید ممکنه خدایی نکرده  نتیجه دلخواهمون بر عکس بشه اینو قبل بازی گفتم که اگر خدایی نکرده اتفاقی رخ داد که باب میلمون نبود احترام بازیکنان و  اسم مقذس یووه رو نگه داشته . و از رویه احساسات حرف نزنیم به امید پیروزیه الکس و یووه ممنون

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
سایت گازتا هم نظر سنجی کرده و این هم نتایجش Vinceranno i bianconeri42.2% = پیروزی یوونتوس 42% Vinceranno i nerazzurri39.5% = پیروزی اینتر 39% Finirà in pareggio18.4% = تساوی دو تیم 18 Numero votanti: 63153 = مجموع رای ها : 63153

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
رم رد حالی که نیمه اول دو بر صفر از امپولی جلو بود تا دقیقه نود باز را 2 بر 2 مساوی کرده نتایج پایانی سری آ LAZIO-FIORENTINA 0-1 MILAN-TORINO 0-0 CAGLIARI-SAMPDORIA 0-3 CATANIA-ATALANTA 1-2 EMPOLI-ROMA 2-2 GENOA-PALERMO 3-3 LIVORNO-UDINESE 0-0 NAPOLI-REGGINA 1-1 PARMA-SIENA 2-2 JUVENTUS-INTER ore 20.30 جدول سری آ INTER 24 7 3 0 21 6 FIORENTINA 23 6 5 0 18 7 ROMA 22 6 4 1 25 16 JUVENTUS 20 6 2 2 21 10 UDINESE 19 5 4 2 12 12 ATALANTA 18 4 6 1 15 13 NAPOLI 15 4 3 4 18 13 PALERMO 15 3 6 2 15 15 MILAN 14 3 5 3 18 9 CATANIA 14 3 5 3 10 10 GENOA 14 3 5 3 12 15 SAMPDORIA 14 4 2 5 11 14 TORINO 12 2 6 3 12 13 PARMA 11 2 5 4 13 19 LAZIO 10 2 4 5 11 16 SIENA 9 1 6 4 10 15 CAGLIARI 9 2 3 6 10 18 EMPOLI 9 2 3 6 7 16 LIVORNO 6 1 3 7 11 22 REGGINA 6 0 6 5 7 18

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21198 ارسال
حال عجیبی دارم ! انگار قراره خودم برم بازی کنم و دارم اون فضای سنگین قبل از بازی رو حس میکنم ! انگار همه چشم ها به منه ! واقعا خودم رو جای بازیکنای یووه میزارم روانی میشم ! به امید برد یوونتوس ...

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

کروز بی حیثیت هم حرف زده : نقطه ضعف يوونتوس دفاع اين تيم است و ما از همين نقطه ضربه نهايي را وارد خواهيم کرد تا با پيروزي در اين ديدار، حاشيه امنيت مناسبي نسبت به ساير حريفان پيدا کنيم

تصحیح می کنم: بی ناموس ???

ایبرا گفته اگر گل بزنم جشن گل میگیرم(خوشحالی میکنم.)

ایبرا همونیه که عمه اش سبزی فروشی داشت؟ (اگر یادتون باشه من قبلها در موردش حرف زدم) واقعا زخم روی صورت سوئدی ها هست ...

من دوست می دارم که یاکوینتای عزیزم گل بزنه. ...البته گلزنی دل پیرو در بازی های میلان و اینتر یک فاز خاصی داره ... مخصوصا اگر ایستگاهی بزنه

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
البته ایبرا فقط تابعیت سوئدی داره.مادرش صرب و پدرش هم بوسنیایی هست.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یاهو هم عکس صفحه اول اخبار فوتبال رو عوض کرد و در مورد بازی یووه نوشت.ناراحت بودم که چرا به بازی به این مهمی اهمیت نمی دهند که بالاخره اهمیت دادند:
http://sports.yahoo.com/sow

نوشته ندود به اولین بازی یووه-اینتر بعد از اتافاقات کاچیوپولی میرسه/این جمله ی زیر عکسه.
-=-=-=-=-=-=

ترکیب پیش بینی شده توسط یورو اسپورت :

بوفون

مولینارو کیه لینی لگروتالیه گریگرا

ندود زانتی نوچرینو پالادینو

ترزگه دلپیرو

لینک:
http://uk.eurosport....ter-203991.html

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
روحم شاد شد. این نکبت سوئدی نیست ...

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
فقط امیدوارم داور به صعود اینتر نباشه

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
فقط 20 دقیقه تا بازی مونده . فروم اصلا خبری نیست و همه رفتن واسه بازی آماده بشن ... حمله کن ای یوونتوس قهرمان ...

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
ما که رفتیم اماده بشیم انشالاه خوشحال میایم هممون پایه سیستمامون به امید پیروزیه سروره اروپا

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دفاع آخری نیمه یکم شل گرفت،چند فرصت داد به اینتر،باید 100 درصد هشیار باشند مدافع های یووه. خیلی بد شد گل خوردیم.یووه به خلاقیت بیشتری توی حمله نیاز داره،پالادینو زیاد خوب نبود.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی