پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-اینتر(هفته یازدهم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
152 پاسخ برای این موضوع

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
دربی ایتالیانو یک برنده داشت به نام اینتر.تیمی که بازنده نشد و این برای انان یک برد محسوب می شود.یووه اگر در همان نیمه اول خط هافبک خود را تقویت می کرد راه توپ رسانی سزار را می بست و ترزگه را بیشتر و بهتر می دید چه بسا اینتری ها با امتیاز به میلانو بر نمی گشتند.اینتر یعنی همان تیمی که برابر یووه مساوی می خواست و ان را برای خود یک برد می دانست نشان داد که در همه حال حتی اگر به لحاظ مهره نیز از یووه سرتر باشد باز هم از بانوی پیر می ترسد.نراتزوری یک تیم احتیاط کار بود که اصلا جرات ریسک کردن را نداشت و هیچ گاه به حالت هجومی تغییر وضعیت نداد. همانطور که از قبل نیز پیش بینی می شد هر دو تیم از سیستم پایه ۲-۴-۴ استفاده کردند که به تناوب در طول بازی این سیستم بالاخص در بازی اینتر متغیر بود.دو تیم با اغییراتی نسبت به ان چه که قبل از بازی گفته می شد به زمین امدند.که البته عمده این تغییرات به هافبک های کناری مربوط می شد.جایی که رانیری پالا را به کامو ترجیح داده بود و مانچو هم با نیمکت نشین کردن داکور از سزار در سمت چپ سود می برد.بازیکنی که از خواص گوناگونی چون شوت زدن و حرکات اریب برخوردار بود و در اکثر دقایق بازی به عمق زده و از همان جا به بار هجومی تیمش اضافه می کرد. در دقایق ابتدایی بازی دو تیم تحت تاثر جو بازی شتابزده و عجولانه به توث ضربه زدند به همین لحاظ در دقایق ابتدایی فعل و انفعال خاصی جز فضاسازی خوب دل پیرو برای زانتی که با شوت این بازیکن همراه بود ایجاد نکردند.رفته رفته اینتری ها میانه زمین را از ان خود کردند و با استفاده از کامبیاسو که به خوبی به بازی تیمشان نظم می داد و نقش انتقال بازی از دفاع به حمله را بر عهده داشت صاحب موقعیت های کج دار و مریزی شدند اما رانیری که می دید مهاجمان اینتر از سرعت بالایی برخوردارند با اتخاذ افساید گیری سعی در خنثی کردن ان ها و نیز پوشاندن ضعف های خط دفاعیش داشت.هر چه زمان بازی به جلو می رفت دو اشکال عمده در بازی بیانکونری قابل رویت بود نخست سمت راست خط دفاعی جایی که گریگرا قرار گرفته بود و دیگری هافبک های مرکزی.تمایل زیاد گریگرا بهبازی در مرکز دفاع باعث شد تا غالبا او را در پست اصلیش نبینیم و در نیمه اول بارها و بارها سمت راست خط دفاع یووه خالی بود و دیگری مشکل همیشگی یعنی فقدان یک بازیگردان یک طراح یک کارگردان که بتواند حلقه اتصال خط دفاع به حمله باشد.دقیقه ۳۲ بازیست اینتری ها به عمق خط دفاع یووه می زنند و ناگهان ۷ بازیکن یووه با احتساب یوفون ۸ نفر می شوند در یک سوم دفاعی به سمت او هجوم می اورند و با این حساب در یک سوم میانی تنها یک بازیکن ایستاده و دل پیرو و ترزگه هم که جایشان مشخص است.صحنه ای که چندین و چند بار در طول نیمه اول تکرار شد.به واقع بیانکونری در نیمه اول چیزی به نام خط هافبک نداشت و نوچه رینو و زانتی تنها به ساپورت کردن مدافعان پرداختند و کار به جایی رسید که مدافعان کناری هم که در بالا اشاره شد اقدام به لایه های ضخیمی در عمق نمودند.با این که لحظه به لحظه امار افسایدهای اینتر بالا می رفت ناگهان کروز با یک استپ سینه خط دفاع یووه را شکافت و با یک ضربه زمینی گل اول بازی را به ثمر رساند.با این که کروز و ایبرا بارها در افسایدگیری گرفتار شدند اما در این بازی سوییچ های فوق العاده ای داشتند.ایبرا مسئول ضرب اهنگ بازی نراتزوری بود او بود که تصمیم می گرفت چه زمانی به بازی سرعت بدهد و چه زمانی سرعت بازی را بگیرد. با شروع نیمه دوم مشخص گردید که هر دو تیم بدون تغییری به میدان امده اند. رانیری با علم به این موضوع که تیمش به لحاظ فیزیکی قابل مقایسه با حریف نیست دستور بازی را عوض کرد و برخلاف تصور تیمش را عقب راند تا بلکه با ضد حمله به گل برسد اما فقدان بازیکن سرعتی باعث شد تا تیم او در این راه توفیقی نداشته باشد . دل پیرو در نیمه اول تحرک زیادی داشت و در نیمه دوم اثار خستگی در ساق هایش دیده می شد از طرفی ندود نیز از امادگی به دور بود پس با اوردن کامورانزی و یاکویئنتا در واقع سرعت را به تیمش تزریق کرد.اینتر چهار دفاعه بازی می کرد و یک نفر هم جلوی ان ها قرار داشت این فشرده سازی باعث شده بود که یووه به سختی به محوطه خطر برسد به همین خاطر تیم رانیری زمانی به پادزهر این مسئله روی اورد که به گل رسید.می گویند در چنین شرایطی کارهای ترکیبی و زدن ضربات از راه دور توصیه می شود و همین مسئله باعث به گل رسیده یووه از روی ضربه هوشمندانه کامو گردید که به نوعی خاطره گل ۲ سال قبل در کارلو کاستلانی مقابل امپولی را برایمان تداعی کرد.حالا سوال این جاست چرا نظیر این صحنه دیگر تکرار نشد.چرا تصتحب فضای پشت سر مایکون در دستور کار پالا قرار نگرفت و چرا سانتر کردن پالا از سمت راست توسط چرخه هجومی یووه دیگر تکرار نشد.بدن تعارف بازی امشب یووه را نپسندیدیم چرا که روح اینتر روح ترس و احتیاط و محافظه کاری بود و این را در چهره تک تک بازیکنان در دقایق ابتدایی مشاهده می کردیم اما ان ها وقتی یووه را بی برنامه و ناهماهنگ دیدند به خود جرات نزدیک شدن به دروازه را دادند. یوونتوس۱.....اینتر۱ گلها : کروز دقیقه ۴۱ برای اینتر.کامورانزی ۷۲ برای یوونتوس. تماشاگر : ۲۲۷۲۲ نفر یوونتوس : بوفون - گریگرا (زبینا ۷۸) - لگروتالیه - کیلینی - مولینارو - پالادینو زانتی - نوچه رینو - ندود (یاکوئینتا ۶۱) ترزگه - دل پیرو (کامورانزی ۷۰) ذخیره ها : بلاردی - بیریندلی - تیاگو - براتزو مربی : کلودیو رانیری اینتر : سزار - مایکون - کوردوبا - ساموئل - چیوو - فیگو (بوردیسو ۶۲) کامبیاسو سزار - زانتی (داکور ۸۶) کروز (سوازو ۶۵) ایبراهیمویچ ذخیره ها : اورلاندینی - ماکسول - سولاری - کرسپو مربی : روبرتو مانچینی

vahidnedved

vahidnedved

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 30 ارسال

من فقط از این خوشحال شدم که ابرا نتونست هیچ غلطی بکنه .

من هم همیطور چون واقعا ادم نامردیه نمک خورده نمکدون میشکنه یووه ادمش کرد حالا خوبه
گفته بود گل بزنم خوشحالیه خودم رو میکنم
اینم سوئدیه هنریک لارسن هم سوئدیه قبلنا که به سلتیک گل زده بود وقتی تو بارسا بود گفته بود واقعا ناراحتم داشت گریه میکرد
خدای بازیکن وفادار اگه علی دائی هم باشه خوبه(مثلا گفتما)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

این جور عکسی که تو میخوای رو باید از juventusmember.com بگیریم که بعید میدونم کسی تو این فوروم عضو باشه.یه یکی دو روز صبر کن تا بچه های فوروم های دیگه عکس ها رو بذارن بعد ما هم کش میریم از اون ها ;D

مگه حسین صالحی مرده که منتظر عکس های بقیه سایت ها باشید داداش

بفرمایید این هم عکس های بازی توی www.bianconeri.ir

در ضمن اتوبوس حامل بازيکنان ومسولين اينتر توسط هواداران بيانکونري شديدا محاصره شده بود و به همين دليل بازيکنان اين تيم با تاخير به ورزشگاه المپيکو رسيدندو به همين دليل بازي با 15 دقيقه تاخير اغاز شد

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
عکس ها چرا کیفیتشون پایینه؟ ولی در هر حال دستت درد نکنه که زودی عکس ها رو گذاشتی. --- امیدوارم لت و پار هم به میلان برگردن :دی

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
اینتر فوتبال بازی نمی کنه. قمابازه ولی یه طرفه. یه آن شانس میاره و تمام...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
بزرگ ترين ايراد كار يووه از نظر من اين بود كه هيچ ارتباط منطقي بين خطوط مختلفش وجود نداشت واسه همين ديديم كه توي نيمه دوم متاسفانه ارتباط خط هافبك با الكس و ترزگه كاملا ً قطع شد الكس نيمه اول عالي بود اگه وسط زمين يه بازيگردان و پاسور خوب داشتيم نتيجه چيزي ديگه اي بود نوچرينو و زانتي بيش از اندازه ديشب ضعيف كار كردن مخصوصا ً نوچرينو كه ضعيف ترين بازيكن يوونتوس بود خوشبختانه همونطور كه پيش بيني كرده بودم كيليني يكي از بهترين ها بود و حداقل از نظر روحي چيزي واسه زلاتان باقي نذاشت مخصوصا ً اون آرنجي كه به پوزه زلاتان زد من از مولينارو هم راضي بودم كلا ً خط دفاع تمام توپ هاي برگشتي رو به نوچرينو مي رسوند ولي نوچرينو توي حفظ توپ و رسوندش به ديگران خيلي ضعيف بود فكر مي كنم بيشتر از 10 پاس حتي كوتاه اشتباه داد اي كاش به جاي زبينا يه هافبكي مثل آلميرون رو به جاي نوچرينو به زمين مي فرستاد من اصلا ً با كساني كه ميگن ترزگه بايد تعويض مي شد موافق نيستم چون ديويد رو هميشه بايد تا لحظه آخر نگهداشت پالادينو هم بعد از به ثمر رسيدن گل يوونتوس خيلي بهتر شد تنها نكته تاريك بازي ديشب حضور تعجب برانگيز زبينا بود كه شانس آورديم بعد از اومدنش انتر قصد هجوم نداشت حتي يه جا تصميم گرفت يه خطا از پشت سر توي محوطه انجام بده كه خوشبختانه مغزش زودتر از هميشه دستور لغو حركت رو داد داور هم در دو مورد اشتباه داشت كه به ضرر يوونتوس تمام شد يكي خطاي پنالتي كه نيمه اول انجام شد يكي هم آفسايدي كه به اشتباه توي نيمه دوم گرفته شد من حتي فكر مي كنم اگه آفسايد گرفته نميشد مي تونست خطاي پنالتي هم باشه در كل ديشب نتيجه مي تونست چيز ديگه اي باشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خط هافبک و با خط حمله اینتر خیلی خیلی با هم هماهنگ بودند و خیلی توپ به مهاجمانشون می رسید.بر هر دوشون.بازی سازی خوبی داشتند ولی یووه داشت به جلو اومدن مدافع ها فضا رو تنگ میکرد برای خلاقیت هافبک و وقتی هافبک ها مجبور میشدند پاس های عمقی و بلند بفرستند برای مهاجمانشون یووه افساید گیری میکرد که انصافا خیلی خیلی خیلی عالی عمل کرد.ولی فکر میکنم اخر نیمه اول یکم سر شدند و شل گرفتند و 2 موقعیت گیر اینتر افتاد که یکیش گل شد.
اما توی تصویر آهسته های آفساید ها یک صحنه یکی از مداغ های یووه آفساید رو پر کرده بود ولی نگاهش به پاسور بود،تا طرف تصمیم گرفت پس بده رفت جلو و مهاجم اینتر توی افساید گیر کرد.خیلیییی حال کردم.معلوم بود خیلی روی آفساید گیری کار کرده اند.

من اصلا ً با كساني كه ميگن ترزگه بايد تعويض مي شد موافق نيستم چون ديويد رو هميشه بايد تا لحظه آخر نگهداشت
پالادينو هم بعد از به ثمر رسيدن گل يوونتوس خيلي بهتر شد

100 دصدر موافقم.ترزگه مرد یک لحظه است.در یک آن کارش رو تمام میکنه.به قول مزدک هم وقتی یووه حمله میکرد تاثیر ترزگه مشخص شد،ولی وقتی یووه حمله نمیکرد نمیشه گفت که ترزگه بد بود.در جریان بازی تیمش نبود.چون شرح وظایقش و قابلیت هاش چیز دیگست.
اما پالادینو حتی اگر هم بهتر شد چیزی که من فهمیدم اینه که " پالا هافبک نیست".پالا باید یه چیزی مثل زلاتان باشه.مهاجم باشه ولی برگرده وسط زمین توپ بگیره و با اون یکی مهاجم یا پاسکاری کنه یا با تکنیکش جلو بره.دقیقا چیزی شبیه زلاتان دیشب.اگر کیه لینی آماده جلوی زلاتان نبود به این سادگی ها نمیشد ایبرا را کنترل کرد.

ندود آماده نبود.قبل از بازی هم گفته بودند که خسته است.و مشخص بود.از همون 3-4 شوت افتضاحی که کرد مشخص بود روی فرم نیست.
بهرحال سن ندود بالاست و نمیشه انتظار داشت همیشه خوب باشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21204 ارسال
من دیشب فقط داشتم داد میزدم و میگفتم ویجنزو ! روانیم کرده بود ! نمیدونم رانیری چه گناهی کرده که هر کاری میکنه بازم بعضی از دوستان میگن بده ؟! تعویض های رانیری رو دقت کنید . یاکوئینتا گل ساخت و کامو زد . شاید بگید چرا دیر انجام داد ولی مطمئنا منطق خوبی داره . وقتی این تعویض ها رو انجام داد که اینتر به دفاع رفته بود و این بهترین فرصت برای یوونتوس بود که حمله کنه . تعویض دل پیرو و ندود به نظر من درست بود . بخصوص الکس ... چون یک مهره سوخته بود . همینطوری تره زگه . اگر دقت کنید هر موقع این 2 . 2 بازیکن توپ رو میگرفتند چند بازیکن اینتر میریختند سرشون . الکس بین 4 نفر نمیتونه کاری کنه . تعویض زبینا هم جالب بود به نظر من . بر عکس همه که معتقدن زبینا در کارهای تهاجمی ضعیفه من معتقدم کارهای نهاجمیش خیلی هم قویه ! سال اول حضور کاپلو رو به خاطر بیارید . یادتون چند تا پاس گل داد تا قبل از مصدومتش ؟ واقعا سانترهای خوبی داره . تعویض خوبی بود . یک کار جالب دیگه هم کرد رانیری تیاگو و المیرون رو به بازی نیورد . کاملا درست بود کارش . چون اصلا بازیکنای جنگنده ای نیستند . واقعا دیدید بازی زانتی رو ؟ 100 تای ویرا و امثال ویرا بازی کرد . جدا دمش گرم . مشکل رانیری اینه که خیلی بی حاضیه و بی ادعا هست . اگرمثل دیگر مربیان برای هر بازی و برد و یا یک کار خوب 1000 باز حرف میزد الان دیگه کسی باهاش این طوری حرف نمیزد . خیلی آروم کنار زمین ایستاده بود و میدونست که باید چیکار کنه . بوفون هم کولاک بود . ================================== دید صحنه اخر رو که زلاتان ، کیه لینی رو زد ؟ دم کیه لینی گرم . زده بود تو حال این زرافه !

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
دوست دارم هر چي زودتر عكس العمل روزنامه هاي ايتاليا در قبال شاهكار ديشب كيليني ببينم مطمئنا ً ضايع ترين بازيكن ديشب توي زمين ابرام زلاتي بود ;D

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
پالا تو اين بازي خيلي خوب بود تنها عيبي كه داشت اين بود كه تجربه به اندازه كافي نداشت و ميشد اينو تو چند صحنه ديد تعويض ها همه فوق العاده بود فق تنها كاري كه ميتونست بهتر باشه بيرون بردن نوچيرينو به جاي الكس بود حتي من معتقدم پالا هم ميتونست بيرون بره تا اين دقيقه از بازي ولي بعد تعويض پالا هم راه افتاد و خوش حال شدم اين اتفاق نيوفتاد و پالا موند كامو واقعا اماده بود ولي ندود روز خوبي نداشت . ترزگه هم سبك بازيش همينه نبايد توقع داشت توپ سازي كنه فقط بايد به اون توپ رسوند تا گلش كنه همين پس من هم با بودنش موافق بودم دفاع هم كلا بي نقص بود درسته دو بار در افسايد گيري اشتباه كرد ولي در كل عالي بود

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
در خوب بودن دفاع که شکی نیست.اما مسئله اصلی که دیشب در بازی یووه به چشم میخورد ضعف شدید خط هافبک یووه بود که در حد خیلی ضعیف بازیسازی میکردن و اصلا توپهای خوبی رو برای مهاجم ها آماده نمیکردن.به وضوح دیده میشد که یووه توان حمله کردن به دروازه اینتر رو نداشت.که این مشکل باورود کامورانزی تا حدودی بهتر شد. قدرت انتقال از دفاع به حمله یووه دیشب خیلی کم بود وبه خاطر همین بود که الکس و ترزگه نتونستن در بازی کار خاصی بکنن و هر بار هم که الکس توپی رو بدست می اورد یا در بد حالتی بود یا 3،4 نفر میریختن سرش .باز حالا الکس تکنیکی بود و میتونست بین اونها یه کاری کنه ولی ترزگه که تکنیکی نبود عملا از کار افتاده بود.برای موفقیت یووه وجود یه هافبک پرسرعت و بازیساز خیلی خیلی ضروریه.شاید این مشکل با اومدن کامورانزی تا حدودی بهتر بشه اما اگر خدای نکرده دوباره مصدوم بشه تکلیف چیه؟ دیشب از بازی کیلینی کیف کردم.دهن اون شتر رو صاف کرده بود.به کل هیکل شتریش گند زده بود.هیچ غلطی نتونست بکنه.ولی واقعا اگر کامو از اول بود نتیجه شاید به سود یوونتوس بود و ما الان پیروز مسابقه بودیم.کاملا معلوم بود که اینتری ها با ترس اومده بودن به زمین و اگر گل اول رو ما در دقایق ابتدایی میزدیم.تا آخر بازی دهنشون آسفالت میشد

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
يوونتوس ديشب تو خط هافبك و دفاع چپ ضعف داشت مولينارو نميتونه جاي چيليني رو بگيره و چيليني هماهنگي لازم رو با لگروتاليه نداره و جاي بومسونگ خالي بود . پالادينو خيلي از نظر بدني ضعيف هست بايد خودش رو تقويت كنه ديشب سريع توپ رو از دست ميداد اين يوونتوس بايــــــــــــــــــــــــــــد تو خط هافبك و دفاع تقويت بشه هر چه سريع تر بهتر

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
اشتباه بزرگ اخبار ورزشی کانال 3 در مورد این بازی رو چه کسی دید ؟

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
يه دو روز هست كه هر كانالي كه ميزني و ميخواد در باره بازي بگه همش ميگند بازي در دل آلپي است بگو شما يه نگاه به نام ورزشگاه نميكنيد

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
ایول همین بود اخبار کانال 3 گفت دو تیم در ورزشگاه دل آلپی به تساوی رسیدند.ساعت18:45

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
بوفون 7
گریگرا 6
کیلینی 6
مولینارو 6
پالادینو 6.5
زانتی5.5
نوچه نیرو 6
ندود 5
دلپیرو 5.5
تره زگه 6.5
یاکویینتا 6.5
کامورانزی6.5
مربی : رانیری 6.5

تیم منتخب هفته :

بوفون بهترین بازیکن یوونتوس

بوفون(یوونتوس)

کونکو(جنوا) کیلینی(یوونتوس) کوردوبا(اینترمیلان) گالانته(لیورنو)

مانسینی(رم) لانگلا(آتالانتا) کامورانزی(یوونتوس)

لاویزی(ناپولی) لئون(جنوا) کروز(اینترمیلان)

نفراتی که شایستگی حضور در این ترکیب را داشتند :

متئو سرنی(تورینو) ـ مگیو(سامپدوریا)ـ سزار (اینتر) ـ هالفردسون(رجینا) ـ لیورانی(فیورنتینا) ـ پالادینو(یوونتوس) ـ پازینی(فیورنتینا)

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3446 ارسال
درمورد بازی آينتر فقط ميگم حيف شد حيف

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
از ديدن همچين بازي از يوونتوس واقعا نوميد شدم.كوش اون يوونتوسي كه وقتي اسمش به زبون ميومد همه حريفا ميلرزيدن.يوونتوس ضعف هاي زيادي داشت كه اين ضعف ها فقط با پول خرج كردن و خريدن بازيكن بزرگ حل ميشه نه خريد بازيكن جوان و بي تجربه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
مخالفم... اون شب بهترين هاي يوونتوس دو جوان و دو با تجربه بودن:كيه‌ل و پالاي جوان بوفون و كاموي باتجربه.پس بازيكن جوان به درد تيم مي خوره. بعدشم ما كه رئال سه سال پيش نيستيم كه بخوايم بشيم قبرستون بازيكناي نيمكت نشين... من از نتيجه ناراضيم چون ما بايد مي برديم...ولي از بازيكنا راضيم چون خوب فوتبال كردن...

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3446 ارسال
والا ما هرچی به خودمون فشار مياريم کار مثبتی از پالادينو به ياد نميياريم اگه به اون چند تا کار باشه که من فکر کنم عمه کتی هم ميتونست دو تا پاس سالم بده

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی