پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-اینتر(هفته یازدهم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
152 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منتظر درخشش كيليني باشيد من اعتقاد عجيبي به اين موضوع دارم

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
شايد ازتعصبي كه اين بازيكن در بازيش داره اين حس در تو بوجود اومده چون اين بازي بازيكنان فوق متعصب رو ميپذيره

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نه اتفاقا ً سر جنجالي كه اول فصل كرد همچين ازش خوشم نمياد ولي من معمولا ً بين دوستام پيش بينيم درمورد ستاره بازي هاي بزرگ درست از آب در مياد اميدوارم اين دفعه هم درست از آب در بياد درست مثل اولين باري كه جلوي انتر به ميدان رفت ويران كرد انتر رو توي اون بازي

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
فیگو هم دیگه حرف هایی به سبک علیرضا منصوریان میزنه!!!! دیروز به Italia 1 گفته این بازی مهمه و مثل یک دربی میمونه اما در نهایت مثل همه بازی ها سه امتیاز داره. ::)
درضمن فردا تولد 35 سالگی فیگو هست و به شدت دوست دارم اینقدر گل بخورن که این روز رو هیچ وقت یادش نره ;D

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من فكر ميكنم كه اين بازي در نهايت فشاري كه بر يوو داره يه حسن در كنارش هست اين هم اينه كه خيلي از بازيكن هاي كه از دوران اين دو قهرماني بودند فقط مياند تا با اين پيروزي يه جورايي نشون بدهند قهرماني ها رو بي زحمت و با كمك داورها بدست نياوردند كه بازيكن هاي پر انگيزه تو اين بازي الكس از همه بيشتر عمو پاول كامو و بوفون كيليني ترزگه و خيلي هاي ديگه هستند حس انتقام جويي يوو بزرذگترين حسن يوو به تيم انتر هاست

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
خدا كنه كادر پزشكي اينتر قوي باشه چون هيجان اين بازي براي پيرمردها بيش از حد تحمله و ميترسم خداي نكرده براي قلب فيگو ،خطرناك باشه ديگه اينكه اميدوارم اتوبوسهاي!!!! خط ميلان -تورين خراب بشن !!!!چون تحمل ديدن مردمي كه هم شرمنده هستند هم عصباني رو ندارم ،آخه بيچاره طرفداراي اينتر بخاطر فقط يك اشتباه كه نبايد اينهمه شرمنده توريني هاي بشن(اشتباهشون طرفداري اينتره و بس) ديگه اينكه اميدوارم سيستم بانكي ايتاليا دچار مشكل نشه تا داورهاي عزيز بتونن به موقع حق چايشون!!! رو از موراتي شرافتمند بگيرند!!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
داور بازی هم Rocchi شد کسی ازش شناخت خاصی داره ؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من از همین الان خیلی جوگیر و هیجان زده شده ام !!!!! البته احتمال شکست یووه هم به همون اندازه توی ذهنم هست و از باخت یووه تعجب نخواهم کرد،ولی نزدیک به 1 سال و نیم منتظر این باز ی هستیم. 1 سال و نیمه که جدال لفظی این بازی شروع شده، من یکی اینور دنیا احساس فشار میکنم !!! تصورش رو بکنید چه استرسی و فشاری روی بازیکنا هست.مخصوصا چیزی که بابک گفت روی جوون ترا. اتفاقا من حدس میزنم ندود و الکس خیلی نتونند کاری کنند.چون انتظارات خیلی ازشون بالاست،و اینتری ها هم می دونند طرفشون کیه. فکر میکنم این وسط یه جوون یا یه کسی که اصلا انتظارش رو نداریم می درخشه ! یه ضربه سر از کیه لینی یا نیکولا خیلی محتمل تر از گل زنی کسانی که همه ازشون انتظار دارند و حواسشون هست به نظر میاد.

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
تو سایت انترمیلان از یووه بد نوشتند واقعا که طرفدارای بیخودی دارن .

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
نه به یاکوئینتا که آیه یاس میخونه و میگه اینتر میبره! نه به شیر تورین،عمو پاول بزرگ که میگه اینتر رو به زانو در میاریم. رانیری هم که واسه موراتی دستمال پهن کرده!!!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یک خبر بد : پاول ندود هافبک قدرتمند و جنگنده بیانکونری ها بعد از سپری کردن دوره محرومیت و از دست دادن دو بازی به بازی اینتر می اندیشد اما گفته می شود در صورت اماده نبودن مهره دوست داشتنی چک تبار یووه ، پالادینو جانشین وی خواهد شد . احتمال غیبت پاول وجود دارد و هافبک جوان یوونتوس می تواند در مسابقه ای حساس به میدان رود

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یک خبر خوب : تولدو 100 مصدمه،خولیو سزار مشکل کمر داره و اصلاه مشخص نیست که به بازی فردا برسه یا نه.و پیش بینی میشه اینتر با دروازه بان سوم خودش به زمین بیاد.به احتمال خیلی زیاد پائولو اورلاندو در دروازه اینتر خواهد بود. =-=-= از نظر سایت گل خطرناک ترین بازیکن یووه دلپیرو و برای اینتر زلاتان خواهد بود.همچنین سایت گل بازی رو 2-1 به نفع یوونتوس پیش بینی کرده، نکته که من رو امیدوار میکنه سابقه خوب رانیریه ! باز حساس با رم در المپیک رم رانیری خیلی شجاعانه با 3 مهاجم بازی کرد،یعنی بر خلاف تصوری که میشد محتاطانه عمل نکرد.من فکر میکنم بهتره رانیری توی این بازی هم با شجاعت بازی کنه. =-=-=-=-= موجی هم گفته : همه قدرت اینتر و همه پیروزی های اینتر به خاطر ایبرا است و از وقتی این بازیکن به اینتر رفته اینتر داره پیروز میشه.من اگر مدیر یووه باقی می مونم هرگز اون رو به اینتر نمی فروختم.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان

داور بازی هم Rocchi شد
کسی ازش شناخت خاصی داره ؟؟؟

من میشناسمش همون توماسو روکی بازیکن لازیو هستش ;D

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
ای بابا. موجی کجاست که ما دوباره بتونیم سر بلند کنیم تو ایتالیا؟ این بچه سوسولا کین اومدن مدیر شدن؟ ;D حالا هرچی به احتمال زیاد بازی مساوی میشه. ولی بد شد ندود نیست. از اون گل باحالا بزنه ... فصلی که یوونتوس نایب قهرمان اروپا شد رو یادتونه؟ اوسال چطوری یوونتوس اینتر رو خرد کرد؟ 3-0 ... (یا 3-1 یادم نیست) ندود عجب گلی زد ... خدا کنه امسالم یه سه تایی برای اینتر بره

esfandyar_alex

esfandyar_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 347 ارسال
Ajab baziye! Agha man ke az diruz stres daram.juve harcheghadr ghavi bashe oon eghtedar ghablesho nadare.az nazare ghodrate teami dar moghabele teamaye ghavi kam miare.ino mishod az bazi ba roma fahmid va dark kard.arezuye ghalbi hamamun leh kardane inter hast.shayad inturi marhami harchand zayif baraye ranjayi bashe ke tu sale gozashte be delamun neshaste.hame ba ham az samime ghalb bara bord 2A mikonim VIVA JUVENTUS عجب بازی ! اقا من که از دیروز استرس دارم . یووه هرچقدر قوی باشه اون اقتدار قبلیش رو نداره . از نظر قدرت تیمی در مقابل تیم قوی کم میاره . اینو میشد از بازی با رم فهمید و درک کرد . اروزی قلبی هممون له کردن اینتر هست . شاید اینطوری مرحمی هرچند ضعیف برای رنجایی باشه که تو سال گذشته به دلمون نشست . همه با هم از صمیم قلب برای برد دعا میکنیم . VIVA JUVENTUS

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
جدول سری ا قبل از شروع هفته یازدهم INTER 24 7 3 0 21 6 ROMA 21 6 3 1 23 14 JUVENTUS 20 6 2 2 21 10 FIORENTINA 20 5 5 0 17 7 UDINESE 18 5 3 2 12 12 ATALANTA 15 3 6 1 13 12 NAPOLI 14 4 2 4 17 12 CATANIA 14 3 5 2 9 8 PALERMO 14 3 5 2 12 12 MILAN 13 3 4 3 18 9 GENOA 13 3 4 3 9 12 TORINO 11 2 5 3 12 13 SAMPDORIA 11 3 2 5 8 14 LAZIO 10 2 4 4 11 15 PARMA 10 2 4 4 11 17 CAGLIARI 9 2 3 5 10 15 SIENA 8 1 5 4 8 13 EMPOLI 8 2 2 6 5 14 LIVORNO 5 1 2 7 11 22 REGGINA 5 0 5 5 6 17 جدول گلزنان سری آ 10 Trezeguet Juventus 7 Ibrahimovic Inter Kaka Milan Totti Roma

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ولي من دوست دارم تمام بازيكن هاي خوبشون باشند تا بعد باخت هيچگونه بهانه اي نداشته باشند به اميد رسيدن تمام بازيكن هاي انتر به اين بازي تا با تمام موجودي جلوي يوو له بشوند

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
ناتزوری ها رو باید له کنیم .

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
اندکی صبر،نابودی اینتر نزدیک است .

nafisfigo

nafisfigo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 513 ارسال
چه کنیم تو این بازی شرمنده اخلاق ورزشی لوییسم :(
ولی ایشاا... اینتر به استثناء فیگو تو بازی له شه به حدی که مجبور بشن اخر بازی با کاردک از رو زمین جمعشون کنن ;D

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی