پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه سرمربی ؟

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
875 پاسخ برای این موضوع

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
کونته تو ی گفت و گوی تلویزیونی گفته فصل بعد ب دنیای سرمربیگری برمیگرده! دلم براش تنگ شده ! با برگشتن زیدان ب رئال و دست نیافتنی بودن گواردیولا دیگه یووه گزینه خاصی براش نمیمونه جز کونته! البته پوچتینو هم هست ولی اونم ریسکه! ب هر حال هرطور شده باید آلگری رو اخراج کنیم! هر کسی بیاد بدتر از این نتیجه نمیگیره! آلگری ن تنها تو این فصل نتایج بدی گرفت بلکه باعث ناراحتی اکثر ستاره های تیم هم شده!

کاش این فصل هر چه زودتر تموم بشه... این فصل دیگه چیزی نداره
  • saeed-nedved, eⁿzº, GG.B1 و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
هزاران درود بر کنته. منی که به شدت مخالف کنته بودم ولی الان با این وضع ریدمانی که مستر ایجاد کرده امیدوارم هرچه زودتر مربی تیم شه و یکم شخصیت و جسارت به این بازیکنا بده.
  • saeed-nedved, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

الگری به گرد پای کنته نمیرسه.

کنته برگرده دوباره جنگندگی و روحیه پیروزی به این تیم بر می گرده.تیمی که کنته درست کرده بود اصلا پا پس نمی کشید تا دقیقه نود می جنگید 

ما فقط و فقط به مربی آشغالمون باختیم 

• Aminvo, tecra, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

من حاضرم لوئیجی دلنری برگرده ولی دیگه الگری رو ، روی نیمکت یووه نبینم

• saeed-nedved, GG.B1, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

حسی که عملکرد تیم جلوی آژاکس بهم میداد، مشابه بود با حسی که بازی برگشت جلوی بایرن هاینکس با کونته تجربه کردم. استیصال، فشار روانی بالا و عدم شایستگی برای صعود.  فقط تفاوت بزرگ بین این دو، کیفیت حریف بود -که به جرات میشه اون بایرن رو با اقتدارترین تیم چند سال اخیر اروپا دونست- به علاوه نتیجه ای که بازی رفت گرفتیم (2-0 ای که یکی از گلا کمونه استاد بونوچی بود و دیگریش افساید مانژو در برابر 1-1)

منم تقریبا با همه دوستان هم نظرم. اولویت اولم "رفتن" الگری هست و تقریبا مطمئنم که هر سرمربی نسبتا خوبی هم میتونه نتایجی بهتر از این فصل رو برامون به ارمغان بیاره. چه بهتر که اون فرد کونته باشه که یکبار مارو از میانه جدول سری آ رسوند به صدر، این بار هم بیاد و ما رو از شرایط کنونی به تیم مدعی لیگ قهرمانان تبدیل کنه.

• eⁿzº, GG.B1, Aminvo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

نظر شخصی : گاسپرینی

• Aminvo, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
اقا من هنوز ب اومدن گواردیولا ایمان دارم و احتمال میدم فصل بعد یوونتوسی بشه که ارزوی منه
اما خارج از هرچیز خدای سه سال کنته واقعا بازی های یوو دلمدیر و تماشایی بود با این که ستاره نداشت با این ک 352بازی میکرد ولی بخدا شرف داشت به این علگری ک هیچی از مربیگری حالیش نمیشه
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

گاسپرینی روی پرس و هجوم خیلی خوب کار میکنه ولی خیلی احساسیه اما گزینه انصافا خوبیه ولی پپ دشان و کنته گزینه های یووه هستن ....

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

حتی به لوپتگی هم راضیم 

• Aminvo, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 715 ارسال
  • Locationzahedan
امیدوارم فصل اخر الگری باشه تو یووه واقعا برا پروژه یووه انتخاب عالی ای بود روزی ک انتخاب شد حدس میزدم ک موفق میشه ولی واقعا خیلی خوب نتیجه گرفت چهارتا دوگانه و دو تا فینال اروپا واقعا دستاورد کمی نبود ،ولی دیگه چیزی برای اضافه کردن به یووه نداره تنها چیزی ک الان یووه نیاز داره قهرمانی سی اله ،ی سوالی ک زهنم رو مشغول کرده اینه ک چ کسی رو جاش بیاریم،حالا بدور از بعضی حرفای احساسی ک هر کی باشه غیر الگری،گزینه خاصی غیر از کونته نیست ک در دسترس باشه خودمم واقعا نمیدونم چ مربی ای جاش بیاریم ک پسرفت نکنیم
  • Aminvo, tecra, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

کونته هم مثل الگری و ساری خواهد بود و هیچ پیشرفتی نخواهیم داشت 

فقط باید بدوند تا خون بالا بیارن و بالاخره یه جایی باخت و حذف 

مثل هر ایتالیایی دیگه ژنشون رو ملخ خورده 

من عاشق ایتالیا و یووه و ژن یووه بودم 

ولی نمیتونم دوباره یه ریسک جدید ایتالیایی ببینم

ایتالیایی ها اینقدر با تاکتیکها بازی میکنن که خودشون هم سر خط رو گم میکنن و دچار یه جور وسواس میشن و نهایت بدترین تصمیم رواتخاذ میکنن :fp: 

بقولی اور انالیز میکنن 

نه من دیگه حوصله باخت یه ایتالیایی رو ندارم (هر چند حرفام ایده آلیسته و نهایتا یه ایتالیایی رو نیمکت یووه خواهد بود !!!) 

حوصله فوتبال کسالت اور و ملال اور ندارم

• mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

تنها مربی هجومی که دوست دارم مربیگری یووه رو بهش بدن کلوپه  :worship: 

اگه کلوپ نشد که نمیشه  :1:  به ترتیب

کنته - سیمئونه - سیمونه اینزاگی - پراندلی 

• Orphée, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 715 ارسال
  • Locationzahedan
نظر خودمم همینه ی ایتالیایی مربی بعدیمونه اخرین باری ک مربی غیر ایتالیایی داشتیم اصلا یادم نمیاد دوستان اگه حضور ذهن دارن کمک کنن
  • mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1381 ارسال
  • Locationقزوین

نظر خودمم همینه ی ایتالیایی مربی بعدیمونه اخرین باری ک مربی غیر ایتالیایی داشتیم اصلا یادم نمیاد دوستان اگه حضور ذهن دارن کمک کنن

دشان بود دیگه.

البته دشان هم از مکتب یووه است و یه جورایی می شه ایتالیایی حسابش کرد  :1:

• mory, Aminvo, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3747 ارسال

حداقل همین مربی آژاکس رو  بردارید بیارید و بهش اختیار بدید و اعتماد کنید ...بد نمی بینید .

• Aminvo, ace of glass, D E L P I E R O و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

فلسفه مربی برای ما خیلی مهمه ولی این جوونای ایاکس همشون برچسب میلیونی میخورند شک نکنین .....ب هیچ وجه با تیم معمولی بازی نکردیم 

فلسفه سیمئونه و کنته مشخصه و فلسفه الگری هم همین اما تن هاگ مربی ایاکس تنها مربی بود که درسته یووه تیم کاملش نبود اما انصافا تنها مربی بود که الگری رو ضربه فنی کرد . نا ب پپ نباختیم در دوبازی و 90 دقیقه به سیمئونه هم همین  به انجلوتی هم همین اما تن هاگ واقعا زیبا و روون بازی میکنه و اگگر در نظفه تیمش رو خفه نکنید یعنی با تمام مهره ها یکسره حمله نکنین نمیتونین ببریدشون . ب نظر من مربی ایاکس رو هر طوری هست باید گرفت و این فکر کنم یا با پول زیاد و یا در دو یا  سه سال اینده امکان پذیر خواهد بود .

• Orphée, Aminvo, Donnie و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 715 ارسال
  • Locationzahedan
بعضی از دوستان همسنگر دوست دارن سبک بازی تیم ب کلی عوض بشه ک واقعا کار سخت و نشدنیه بخصوص تو تیمهای با ریشه مثل یووه بطور مثال مورینیو تو منچستر سعی در عوض کردن سبک منچستر داشت ک بشدت نا موفق بود اخرشم به بدترین شکل ممکن کنار گذاشته شد ی تیم حجومی رو تبدیل ب ی تیم دفاعی میخواست بکنه بر عکسش قضیه ساری تو چلسی ک ی تیم دفاعی و ضد حمله ک نزدیک ب فلسفه تیم خودمون فوتبال بازی میکنن رو اومد تبدیل ب ی تیم هجومی کنه ک اونم نا موفق بود بنظرم نباید تو فکر تغیر سبک باشیم بلکه باید تفکرات دفاعی و ضد حمله ای رو بروز کنیم بخوام دقیق تر مثال بزنم میشه دفاع تیمی و حمله همه جانبه و زهر دار سرعت انتقال توپ از دفاع ب حمله کاری ک تو این مدتی ک فوتبال میبینم فقط بایرن هاینکس ب نحو احسنت انجام میداد من بیشتر چنین فوتباای رو دوست دارم و میپسندم تا بازی ملال اور پپ یا توتال فوتبال بارسا یا ایاکس فوتبالی ک اون بایرن بازی میکرد رو واقعا زیبا بود و بسیار نزدیک به فلسفه یوونتوس ما مهره های لازم برا اجرای اون سبک رو داریم ولی مربیش رو نداریم .خلاصه حرفم با تغییر سبک مخالفم باید سبک خودمون رو مدرن کنیم نه عوض کنیم
  • حامد, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
دوستان اشتباه نکنید الان عمریه با فرمت و اسکلت تدافعی داریم بازی میکنیم یعنی خوب دفاع کردن و بلدیم اما تصور کنید گواردیولا بیاد یوو با مقداری تغییرات تو تاکتیک ها و خط هافبک انچنان تیمی میشم که از دفاع تا حمله تیمی یک دست و خفنی میشیم
مشکل گواردیولا تو سیتی مشکلی بود که نزدیک 300 ملیون پوند براش هزینه شد اما باز انچنان ترمیم نشد اونم خط دفاعش بود
گواردیولا ی کلینی یا فن دایک کم داشت تا دوباره س گانه بگیره
ارزومه گواردیولا کلوپ پوچیتنو بیان بعدش کنته و یا بخدا حاطرم مارکو ماتراتزی سرمربیمون بشه اما این اقا قهوه ای سرمربی نمونه
  • Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1381 ارسال
  • Locationقزوین

بعضی از دوستان همسنگر دوست دارن سبک بازی تیم ب کلی عوض بشه ک واقعا کار سخت و نشدنیه بخصوص تو تیمهای با ریشه مثل یووه بطور مثال مورینیو تو منچستر سعی در عوض کردن سبک منچستر داشت ک بشدت نا موفق بود اخرشم به بدترین شکل ممکن کنار گذاشته شد ی تیم حجومی رو تبدیل ب ی تیم دفاعی میخواست بکنه بر عکسش قضیه ساری تو چلسی ک ی تیم دفاعی و ضد حمله ک نزدیک ب فلسفه تیم خودمون فوتبال بازی میکنن رو اومد تبدیل ب ی تیم هجومی کنه ک اونم نا موفق بود بنظرم نباید تو فکر تغیر سبک باشیم بلکه باید تفکرات دفاعی و ضد حمله ای رو بروز کنیم بخوام دقیق تر مثال بزنم میشه دفاع تیمی و حمله همه جانبه و زهر دار سرعت انتقال توپ از دفاع ب حمله کاری ک تو این مدتی ک فوتبال میبینم فقط بایرن هاینکس ب نحو احسنت انجام میداد من بیشتر چنین فوتباای رو دوست دارم و میپسندم تا بازی ملال اور پپ یا توتال فوتبال بارسا یا ایاکس فوتبالی ک اون بایرن بازی میکرد رو واقعا زیبا بود و بسیار نزدیک به فلسفه یوونتوس ما مهره های لازم برا اجرای اون سبک رو داریم ولی مربیش رو نداریم .خلاصه حرفم با تغییر سبک مخالفم باید سبک خودمون رو مدرن کنیم نه عوض کنیم

گفتی یوپ هاینکس داغ دلمون تازه شد.

بزرگوار تخصص خاصی توی قهرمان کردن تیم هایی که صد ساله لیگ قهرمانان نبردن داشت.

از قضا همیشه به یووه هم برخورد می کرد  :22:

نمی شه خداحافظیش رو پس بگیره بیاد سرمربی یووه بشه؟ پیرلو رو هم بذاریم کمکش؟

• Orphée, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

علیرغم اینکه ما همیشه تیمی بودیم که خوب دفاع کردیم 

اما به یه نکته خوب توجه کنیم که هیچوقت (لااقل در دوران لیپی به بعد) مدافعینمون توی چشم نبودن(یعنی سوژه اول اول  رسانه ها نبودن )

ازشون تمجید میشده و از کاردفاعی یووه تمجید میشده

ولی همیشه سیوری بونیپرتی راوانلی ویالی پلاتینی ، باجو ، اله، ندود، ترزگل، اینزاگی ، زیدانی بوده  و تمجیدهای بیشتر نصیب اونا بوده 

من میبینم بعضی از دوستان طوری بیان میکنن که انگار یووه در گذشته 11 نفره دفاع میکرده و مثلا با یه گل بخودی برنده میشدیم 

خیر یووه مهد تاکتیک بوده 

این بلایی که مدتیه سر تیممون اومده و صرفا مدافعین و دروازه مون مورد توجه بوده از غفلته مدیریته تیمه که امیدوارم حل بشه

• mory, tecra, L'Avvocato و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی