پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه سرمربی ؟

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
875 پاسخ برای این موضوع

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

brave? ناموسا؟ کوتاه بیا فرهاد :1:

این سال ها که یووه ی الگری رو دیدم چیز زیادی از حیث فنی ندیدم، بازیهای بزرگی که خوب بودیم هم حتی کیفیت فنی متفاوتی که متاثر از مربی بوده باشه ندیدم، چیزی که دیدم تلاش مضاعف بازیکنامون بوده که اونم حاصل شرایط و جو روانی ایجاد شده بوده وگرنه تقریبا همیشه همون سانتر از جناحین بوده و بعضا حصول نتیجه

:1: اون جمله که یه شوخی کوچولو بود، ولی وجدانی و وجدانا تو مربیگری الگری جسارت ندیدی؟ با پارسال و امسال کار ندارم، 3 سال اولش منظورمه. بابا این بشر فقط یکی دو بازی بزرگ اروپایی خوب نبود (3 سال اول) و جسورانه ترکیب و برنامه نچید. باقی بازیها واقعا بدون ترس میرفتیم تو زمین و بازیمونم به حریف دیکته میکردیم. حرف من اینه که نمیشه 3 سال نتایج درخشان و بازی خوب رو فقط صرفا به پای شانس و روحیه بازیکنان نوشت. به نظرم یه ذره بی انصافیه و ارزش کار الگری رو میاره پایین، همین! 

مگه تو علگری فنی ؟؟؟

فعلا که تو پست هات چیز فنی خاصی ندیدم که افتخار دیپلای کردن رو بهت بدم :nish:

شما آقایی :53:

• mory, Pinturicchio, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

خب من هنوز پپ رو انتخاب می کنم و برخلاف صحبت های رسانه ها هنوز بارقه ای از امید توی دلم هست برای اومدنش.

اگر پپ نشد گزینه دومم کنته هست. هیچ کسی بدون کنته نمی تونه دوباره انگیزه رو بین بازیکنا زنده نگه داره بعد از این N سال قهرمان شدن. مطمئنم با این بازیکنا هم تو اروپا حرفی برای گفتن خواهد داشت.

حقیقتاً بعد از اون بازی فینال یورو از دشان کمی سرخورده شدم، با اینکه بعدش تو ج ج جبران کرد. مربی بی نهایت محبوبی برام هست، مثل همه هواداران یووه.

• mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

من پپ رو زدم ب خاطر تغییر رویه یوونتوس ولی میشه رو دشام و بقیه گزینه ها ریسک کرد اما خوب پپ میتونه نظر خیلی از دوستان رو عوض کنه ...

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

مقطع مناسبی برای زدن این تاپیک نبود. درست در کوران رقابت‌ها و در حالی که در لیگ و اروپا وضعیت خوبی داریم، تاپیک مربی بعدی زده میشه! باعث تاسفه.

ای کاش اجازه میدادید لااقل فصل به پایان برسه، کارنامه مربی فعلی مشخص بشه، بعد با تحلیل و استدلال بحث می‌کردیم.

دوستان با قطعیت میگفتن زیدان مربی بعدی تیمه و خرید مارسلو و ایسکو و خامس برای فصل بعد، طبق لیستیه که ایشون به مدیرا ارائه داده!!!

آینده آلگری کاملا وابسته به نتایجش در اروپاست. امروز و در لحظه نگارش این پست، در اروپا قهرمان بشیم یا نشیم، دوست ندارم فصل بعد آلگری سرمربی تیم باشه. بررسی دقیق‌تر عملکرد آلگری هم بمونه برای آخر فصل.

• mory, Aminvo, AliReZaZa و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

در یه فروم ورزشی ایرانی نظرسنجی در مورد سرمربی فصل اینده ی تیم یوونتوس ایتالیا چه تاثیری میتونه داشته باشه که دوستان میگن الان زمان مناسبی نیست و ...؟؟؟

کااااام آآآآآن گاااایز

=============================================

در مورد اینده امیدوارم با هر نتیجه ای هر نتیجه ای ولو قهرمانی لیگ قهرمانان این دوست عزیزمون رو دیگه رو نیمکت یووه نبینم خسته شدم دیگه خدایی.از فوتبال خسته کننده ی تیم الگری خسته شدم

مربی که من میپسندم تو سبک کلوپ هست.گواردیولا رو هم میشه پسندید ولی خوب اوردنش به این راحتی ها نیس و نه سیتی نه خودش چرا باید پروژه سیتی رو ول کنن برن جای دیگه

اگرم کونته قراره برگرده دوس دارم اون لجبازی های مسخره اش تو قفلی زدن رو بعضی بازیکنایی که در حد سری سی هم نیستن رو کنار بذاره وگرنه ما برای تو مخی بودن همین الگری رو داریم

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

^

نظرسنجی درست اونیه که در زمان مناسب و با گزینه‌های مناسبی انجام بشه. نه در این مورد؛ در هر موردی که نظرسنجی انجام میشه، وضعیت فعلی کاملا مشخصه و گزینه‌ها هم قطعی و مشخص هستن. یا اینکه سوال اینجوری مطرح میشه که اگر اتفاق p بیفته/نیفته، به نظرتون کدام یک از گزینه‌های زیر قابل انتخابه.

الان وضعیت فعلی که مشخص نیست. با توجه به نتایج ممکنه مدیریت تصمیم بگیره با آلگری ادامه بده یا نده... فارغ از تصمیم مدیران، خود آلگری ممکنه تصمیم متفاوتی بگیره.

گزینه‌ها هم وضعیت‌های نامشخص دارن. پپ ممکنه با سیتی ادامه بده... ممکن هم هست نه در لیگ قهرمان بشه نه در اروپا و مدیران قراردادشو فسخ کنن.

کونته ممکنه همین روزا خبرش بیاد با فلان تیم قرارداد امضا کرده.

کلوپ ممکنه در پایان فصل با قهرمانی احتمالی در لیگ و اروپا بخواد در اوج از لیورپول جدا بشه و بره دنبال یه چالش جدید.

خب هدف از این نظرسنجی چیه که هم وضعیت فعلی نامشخصه و هم وضع گزینه‌ها؟؟؟

اگر این تاپیک در پایان فصل زده میشد، خیلی هم خوب بود. ولی زدنش در این مقطع، قبول کنیم که یه مقدار نادیده گرفتن زحماتیه که کادر فنی داره برای تیم میکشه. الان به نظرتون طرفداران سیتی یا لیورپول همچین نظرسنجی‌ای میزارن که به نظرتون مربی فصل بعدمون کی باشه؟

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

^

نظرسنجی درست اونیه که در زمان مناسب و با گزینه‌های مناسبی انجام بشه. نه در این مورد؛ در هر موردی که نظرسنجی انجام میشه، وضعیت فعلی کاملا مشخصه و گزینه‌ها هم قطعی و مشخص هستن. یا اینکه سوال اینجوری مطرح میشه که اگر اتفاق p بیفته/نیفته، به نظرتون کدام یک از گزینه‌های زیر قابل انتخابه.

الان وضعیت فعلی که مشخص نیست. با توجه به نتایج ممکنه مدیریت تصمیم بگیره با آلگری ادامه بده یا نده... فارغ از تصمیم مدیران، خود آلگری ممکنه تصمیم متفاوتی بگیره.

گزینه‌ها هم وضعیت‌های نامشخص دارن. پپ ممکنه با سیتی ادامه بده... ممکن هم هست نه در لیگ قهرمان بشه نه در اروپا و مدیران قراردادشو فسخ کنن.

کونته ممکنه همین روزا خبرش بیاد با فلان تیم قرارداد امضا کرده.

کلوپ ممکنه در پایان فصل با قهرمانی احتمالی در لیگ و اروپا بخواد در اوج از لیورپول جدا بشه و بره دنبال یه چالش جدید.

خب هدف از این نظرسنجی چیه که هم وضعیت فعلی نامشخصه و هم وضع گزینه‌ها؟؟؟

اگر این تاپیک در پایان فصل زده میشد، خیلی هم خوب بود. ولی زدنش در این مقطع، قبول کنیم که یه مقدار نادیده گرفتن زحماتیه که کادر فنی داره برای تیم میکشه. الان به نظرتون طرفداران سیتی یا لیورپول همچین نظرسنجی‌ای میزارن که به نظرتون مربی فصل بعدمون کی باشه؟

چیزی که من گفتم این بود که این جمع خودمونی بین نهایتا 100 تا یوونتوسی هست

صفحه رسمی اینستا یا توییتر باشگاه که نیست!!

نظرات 4 تا دوست یوونتوسی خودت رو میتونی ببینی نهایتا و تاثیری نه در مدیریت باشگاه  نه بر افکار عمومی یوونتوسی های جهان نداره :1:

مواردی رو هم که اشاره کردی

خوب میشه اصلا نظرسنجی نکرد و وایستاد تا مربی بعد مشخص بشه و بعد راجع بهش بحث کرد .چون با توجه به فرمایش شما هیچ وقت در هیچ شرایطی نمیشه راجع به گزینه ای نظرسنجی کرد چون از کجا معلوم فلان مربی که الان تو خونش نشسنه و داره دوغش رو مینوشه فردا سکته نکرد بیفته بمیره؟

اصلا روح نظرسنجی رو زیر سوال بردی تو دنیایی که طرف تو ج ج مربی یه تیم ملی هست و میره با یه باشگاه قرارداد امضا میکنه زیاد نباید منتظر سورپرایز شدن بود

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

دوست عزیز، راجع به روح نظرسنجی و اینکه چجوری زیر سوال بردمش، ممنون میشم بیشتر صحبت کنی. چون ما برای یه جای معتبر داریم هفته 15، 20 تا نظرسنجی در حوزه‌های مختلف انجام میدیم؛ مطالب جدیدی هم از شما یاد بگیریم.

بنده با نظرسنجی مخالفت نکردم. با زمان انجامش مخالفت کردم. نظرات دوستان که در تاپیک‌های مربوطه مدام در حال انتشاره؛ نزدن این تاپیک باعث از دست رفتن نظرات نمیشد. از طرفی هیچ کدوم از نظرسنجی‌های هواداری در دنیا روی نظر مدیریت تاثیرگذار نیست. شما چیزی رو به نظرسنجی گذاشتی و درباره جانشینش داری بحث میکنی که هنوز وضعیت موفقیت یا عدم موفقیتش مشخص نیست!

من صرفا نظرم رو گفتم. شما چه موافق باشی چه مخالف برای من محترمی. مشابه این حرف رو در نظرسنجی تاپیک کنته هم گفتم. گفتم نتیجه‌اش هرچی که باشه به صورت چندپهلو قابل تفسیره. الان شما نظرسنجی که حامد عزیز زحمت کشید گزارششو در تاپیک مویس کین گذاشت رو ببینید و مقایسه کنید. اونجا، سوال شفاف، گزینه‌ها شفاف، نتایج حاصله هم شفاف. فرض کنید منِ نوعی منتظرم ببینم آلگری آیا در اروپا قهرمان میشه یا نه؛ در صورت موفقیت بخوام قراردادش تمدید بشه و در صورت عدم‌موفقیت بخوام با لگد پرتش کنن بیرون. کدوم گزینه رو باید بزنم؟

• mory, GG.B1, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

دوست عزیز، راجع به روح نظرسنجی و اینکه چجوری زیر سوال بردمش، ممنون میشم بیشتر صحبت کنی. چون ما برای یه جای معتبر داریم هفته 15، 20 تا نظرسنجی در حوزه‌های مختلف انجام میدیم؛ مطالب جدیدی هم از شما یاد بگیریم.

بنده با نظرسنجی مخالفت نکردم. با زمان انجامش مخالفت کردم. نظرات دوستان که در تاپیک‌های مربوطه مدام در حال انتشاره؛ نزدن این تاپیک باعث از دست رفتن نظرات نمیشد. از طرفی هیچ کدوم از نظرسنجی‌های هواداری در دنیا روی نظر مدیریت تاثیرگذار نیست. شما چیزی رو به نظرسنجی گذاشتی و درباره جانشینش داری بحث میکنی که هنوز وضعیت موفقیت یا عدم موفقیتش مشخص نیست!

من صرفا نظرم رو گفتم. شما چه موافق باشی چه مخالف برای من محترمی. مشابه این حرف رو در نظرسنجی تاپیک کنته هم گفتم. گفتم نتیجه‌اش هرچی که باشه به صورت چندپهلو قابل تفسیره. الان شما نظرسنجی که حامد عزیز زحمت کشید گزارششو در تاپیک مویس کین گذاشت رو ببینید و مقایسه کنید. اونجا، سوال شفاف، گزینه‌ها شفاف، نتایج حاصله هم شفاف. فرض کنید منِ نوعی منتظرم ببینم آلگری آیا در اروپا قهرمان میشه یا نه؛ در صورت موفقیت بخوام قراردادش تمدید بشه و در صورت عدم‌موفقیت بخوام با لگد پرتش کنن بیرون. کدوم گزینه رو باید بزنم؟

یه توضیح در خصوص این مساله    شما گفتی باید وایسیم ببینیم پپ میخاد چی کار کنه و کلوپ چی کار میکنه و دشان چی کار میکنه و از همه مهمتر خود الگری چی کار میکنه

منم میگم خوب اون وقت که شما باید در مورد همه چیز صبر کنی و برداشتت از نتیجه رو بگی نه نظر خودت

سوای اختلاف سلیقه جزییمون پس نتیجه به نظر من این شد که این نظرسنجی یه گزینه کم داشته و اونم افرادی هستن که منم خودم تا نیم فصل اول تو اون دسته بودم که منتظر عملکرد الگری در اروپا هستن.

اما الان دیگه کاملا از اون دیدگاه فاصله گرفتم چون به نظرم میاد که مجموعه یوونتوس چندین برابر رقبای داخلیش هزینه نمیکنه تا هر بازی تحت سلطه تیم حریف باشه و دلخوش به استعداد ذاتی بازیکناش

چندین برابر مربی های دیگه  به الگری حقوق نمیده تا صرفا یه مربی واکنشگرا باشه اونم با این مجموعه از بازیکنان

یکی دیگه از مشکلاتمون تبدیل کردن مجموعه ای از بازیکنان با پتانسیل ستاره و فوق ستاره به یه مجموعه بازیکنان معمولی و حتی ناکارامد

این مسایل وقتی 5 سال حل نشده یعنی قرار نیست حل بشه یعنی فرقی نمیکنه ما با الگری قهرمان اروپا بشیم یا نه

مشکل مصدومیت های بازیکنان

مشکل بازی نگرفتن از بازیکنان تو 90 درصد بازی ها

تحت فشار همه رقبا بازی کردن و برتر نبودن تو 90 درصد بازی ها اینا قرار نیست حل بشه چون به نظر من از دید الگری اینا مشکل نیست که حل بشه فلسفه اش هست و من با این فلسفه موافق نیستم

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال

- یک توضیح کوچیک بدم از جانب خودم.

نظرسنجی وقتی انجام شد که تقریبا بیشتر رسانه های ایتالیایی درباره سرمربی فصل بعد یووه هم مشابه چنین کاری رو انجام داده بودند.

یعنی شایعات به اوج خودش رسیده بود و گزینه ها هم، طبق چیزی که در رسانه ها میومدند اینجا نوشته شدند.

حال اینکه شما این کار رو "کم لطفی" به کادر فنی میدونید نشان از عشق بیش از حد شما به آلگری ـه.

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
اقا اینم یکی دیگه از اکانت های مولتی فن معروف فرومه
یعنی محترمانه هم باش حرف بزنی شاکیه طرف
یعنی جوری رفتار میکنه اسم الگریو بیاری یعنی فحش دادی
اعتراض کردن ایشون به اینکه نباید گزینه های سرمربی فصل بعد رو مطرح کرد خیلی دیگه تابلو طرف برا کنتاک اینا رو میگه. ما تو این فصل به بازی جلو اتلتیک خوب بودیم اونم ب لطف رونالدو
کماکان الگری بدرد نخور ترین سرمربی برا یوونتوسه
  • Aminvo, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال

2091665-43828510-2560-1440.jpg?w=1050

گواردیولا گواردیولا که میگفتن
این بود ؟
  • حامد, Pinturicchio, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال

سید آمار و ارقام مکس الگری

• tecra, Senmorta, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

black&white

black&white

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 98 ارسال
  • Locationahvaz
خیلی جالبه که گواردیولا دقیقن همون اشتباهی رو کرد که تو بایرن مونیخ بازی رفت روبروی اتلتیکو انجام داد . گذاشتن چند مهره اصلی تیمش بیرون از جمله دی بروینه سیلوا سانه و بازی دادن به دلف کودن و تلاش برای گرفتن مساوی. واقعن اگه دوباره تو این مرحله حذف بشه بیش از پیش به مسی و ژاوی و اینیستا مدیونه که 2 تا سی ال واسش گرفتن... هیچ وقت نتونستم تاکتیک و قدرت انالیز پپ رو توی سی ال روبروی یه مربیه خوب ببینم غیر از زمان بارسای مخوف
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
گواردیولا برگشت تات رو با خاک یکسان می کنه
ما که یه علگری دادیم یه اشتباه رو هر هفته صدبرابر بدتر انجام میده
  • mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

هر انچه را عمومیت دارد، طبیعی میپنداریم؟

............................................................................

الگری برای هدفمون که قهرمانی لیگ هست مربیه خیلی خوبیه 

5.5.0 مطلق رو خوب اجرا میکنه 

نیازی به مربی جدید نیست 

............................................................................

دوستی میگفت در کودکی به یکی از کشورهای همسایه کوچ کردیم 

در همسایگی ما ،مردم میرفتند و از خونه ای شیر میخریدند

ما هم همینکار رو کردیم 

چند روزی میرفتم و از خونه همسایه شیر میخریدم

تا اینکه یه روزی رفتم و در زدم 

زن همسایه دم در اومد و بهش گفتم شیر بده 

زن همسایه گفت: (فارسی بلد نبود و با لهجه ایرانی خارجی گفت )

شیر نه    شیر نه  

خر مرد 

اون وقت فهمیدم که توی این مدت شیر خر میخریدیم  و میخوردیم و نمیدونستیم  :22: 

حالا داستان ما شده و الگری 

• GioVanni Agnelli, mory, GG.B1 و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
از اسم الگری دارم الرزی می گیرم
تنها امیدی ک دارم اینه انیلی رو حرفش نمونه و پایان فصل علگریو اخراج کنه و هر کسی جاش بیاد با جون دل میپذیرم حتی اگه مارکو ماتراتزی باشه بخدا قسم از صمیم قلبم میگم
کاش انیلی حماقت نکنه کاش دیگه بفهمه جای علگری ترسو بزدل تو یوو نیست

واقعا با علگری هیچ امیدی برا دیدن بازی های یوو نیست
خواهشا دست از کلاس بازی و ادعای تعصب در نیارین این یوو مریضه هزار بار کفتم الانم میگم مریضه
مدیرا هم اینقدر عاشق چشم ابروش شدن که هرکی ازش انتقاد کنه پستشو پاک می کنن خیالی نیست یه روز این باک3 از یوو میره
  • Aminvo, L'Avvocato, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال

معمولا بعد از حذف، مالک باشگاه نمیاد همه چی رو بگه..

به نظر میاد حضور الگری برای اینده الان مشخص نشه و اخر فصل بیفته

متاسفانه گزینه های خوبی برای دوره پساالگری وجود نداره

• Aminvo, Signora Omicidi, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

Juventus have held preliminary negotiations with Antonio Conte in case Max Allegri leaves this summer. [Sky]

اسکای : یوونتوس تماس های اولیه رو با کونته برقرار کرده تا در صورت جدایی الگری ، اون رو به یووه برگردونه

گاتزلا : یووه با الگری تا 2021 تمدید میکنه

ویرایش شده توسط Rouge et Bleu 17 April 2019 - 08:12 PM.

• L'Avvocato, ace of glass, Gin و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
سینا فارسی بلد نیستی حرف بزنی ؟ الان من از کجا اینو کپی کنم ببرم تو گوگل ترانزلیت ترجمش کنم؟
  • Aminvo, ace of glass, اِل کاپیتانو و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی