پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارکو مارکیونی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
236 پاسخ برای این موضوع

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
اگر برگرده میتونه با سرعت عالی خودش از کناره خیلی مثمر ثمر باشه

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

دقیقاً ، من هم موافقم ، اگه we07 رو بازی کرده باشید هیچکس مثل مارکو نمیتونه با سرعت از کناره ها نفوذ کنه، اگه بازهم بدشانسی نیاره تو یووه آتیه ی خوبی داره.

ندوید و کامو هم مثل ماکیونی می تونن این کار رو بکنن ولی ماکیونی یه 3% سرعتش بیشتره!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
منم اولا به آینده ی مارکو خوشبین بودم! ولی فراز بهم گفت 27 سالشه ! همچین آینده ای هم نداره ! ولی مهره ی مفیدیه.خیلی بهتر از تیاگو و حسن در اون پست بازی می کنه. یه ذخیره ی خوب برای کامورانزی.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

منم اولا به آینده ی مارکو خوشبین بودم!
ولی فراز بهم گفت 27 سالشه !

همچین آینده ای هم نداره !
ولی مهره ی مفیدیه.خیلی بهتر از تیاگو و حسن در اون پست بازی می کنه.
یه ذخیره ی خوب برای کامورانزی.

ببخش ولي از 27 تا سن الان ندود 8 سال فاصله‌ست و ماركو مي تونه 8 سال آينده‌ي خوبي داشته باشه.به نظر من ماركو بايد بدنشو براي اين 8 سال آينده آماده كه تا ديگه مصدوميت هي گريبانشو نگيره .و اعصاب همه رو داغون نكنه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ریاضی که نیست !! یه بازیکن سن رشد داره ! و به یه بلوغی می رسه.وقتی به بلوغ بازی خودش رسید یه روند ثابت رو ادامه خواهد داد ! 27 سالگی سنیه که سبک بازی یه بازیکن شکل گرفته و باید با تجربش باید در نقطه ی اوج فوتبالش باشه !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فکر میکنم مصدومیت مارکو هم تموم شده باشه. دیشب روی نیمکت بود،احتمال داره برای بازی با میلان آماده باشه. خبر ندارم.ولی اگر باشه خیلی خوب میشه. میشه با ترکیب : سیسوکو،مارکو،کامورانزی،ندود بازی کرد. که یه خط هافبک کاملا خلاق خواهد بود.

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال

فکر میکنم مصدومیت مارکو هم تموم شده باشه.
دیشب روی نیمکت بود،احتمال داره برای بازی با میلان آماده باشه.
خبر ندارم.ولی اگر باشه خیلی خوب میشه.
میشه با ترکیب : سیسوکو،مارکو،کامورانزی،ندود بازی کرد.

که یه خط هافبک کاملا خلاق خواهد بود.

این ترکیب عالی میشه

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
اره منم از این ترکیب خوشم میاد البته اگه مارکو تو شرایط خوبی باشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21226 ارسال
  • LocationDeutschland
سلام دوستان من مارکو امسال خیلی کم بازی کرد ، مسلما فصل موفقی رو نداشت ، اما در همون دقایق کوتاهی که بازی کرده خیلی خوب بوده . از روز اولی که مارکو اومده یوونتوس ، همش شایعه بوده که یا مارکو میره یا کامو ! با نزدیک شدن به پایان فصل دوباره این شایعات پر رنگ تر شدند . به نظر من با توجه به اینکه فصل بعد ، بازی های سختی رو خواهیم داشت ، حضور مارکو ضروریه . بازیکنیه که میتونه یک ذخیره عالی برای کامو به حساب بیاد . حتی میتونه در پست ندود هم بازی کنه . یکی دو بار در پست ندود بازی کرده که واقعا بازی خوبی رو انجام داد . امیدوارم از یوونتوس نره .... باتشکر

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
ار تو یووه باشه خوبه حداقل از سمت راست خیالمون راحته که نیمکت نشین خوب برای کامو هست

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
مارکیونی اگه بمونه ( که به احتمال 99% میمونه) میتونه به درد یووه بخوره.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من بطور كلي به ماركو بعنوان كسي نگاه مي كنم كه بعد از ندود در سمت چپ يوونتوس مي شه بهش اعتماد كرد پس رفتنش(كه عمرا نمي ره)احمقانه‌ست.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
چرا سمت چپ؟! مارکو یه بال کلاسیک راست پا هست که سرعت بالایی داره و سانتر های خوبی انجام میده اما به هیچ وجه جنگندگی و قدرت بدنی و خلاقیت ندود رو نداره.مارکو برای بازی توی ترکیب اصلی یووه فقط یک رقیب دار اما رقابت با اون یک بازیکن که کامورانزی باشه کار آسونی نیست.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

چرا سمت چپ؟!

سمت راست تا وقتي كامو هست براي ماركو خيلي محال بنظر مي رسه.اما ماركيوني در بازي كردن بعنوان مدافع راست و بال چپ هم امتحان خودشو پس داده توي چند سال اخير و بازي كردنش توي اين دو تا پست هم مي تونه به تيم كمك شاياني كنه و با توجه به دغدغه در مورد ررفتن ندود مي شه روي اون حساب كرد.

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
به نظر من مارکو بازیکنیه که هم در راست وهم درچپ خوب بازی می کنه و حتی در پست هافبک وسط هم میتونه بدرخشه...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
با توجه به مصدوميت هاي زياد و كارت هاي زرد زيادي كه كامورانزي مي گيره ماركيوني مي تونه اميدوار به بازي كردن به اندازه كافي باشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
بنده خدا یا مصدومه یا وقتی هم اماده می شه کامورانزی اینقدر خوب بازی می کنه که نمی تونه بازی کنه ولی انصافا خیلی اروم هست و اصلا صداش در نمیاد

alizap

alizap

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
سلام اول ببخشید که این تاپیک قدیمی رو جدید کردم دوم عضویتم رو تبریک میگم یه عکس بزرگ از روبروی مارکیونی لازم دارم داخل انجمن دانلود ها گشتم نبود گفتم شاید کسی داشته باشه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
تصویر

تصویر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال