پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارکو مارکیونی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
236 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
رانیری معلوم هست که اطمینان چندانی به مارکو نداره چون می تونست بعد از مصدومیت کامو اون رو به بازی بیاره ولی به حسن فرصت داد که خوب همگان بازی حسن رو دیدند !!!! مصدومیت بززگترین دلیل عقب بودن مارکو هست

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
به نظر من مارکو عالیه ......

در بازی با زنیت هم به دلیل تجربه بیشتر حسن و اینکه در دفاع کردن از مارکو بهتره اون رو اورد ولی فکر کنم با کالیاری فیکس باشه ..........I HOPE.......

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
امشب خیلی عالی بازی کرد و شده بود همون مارکویی که تو پارما خوش میدرخشید . سرعت و تکنیکش خیلی خوب بود و نشون داد که اگر همیشه همینطور آماده باشه حتی میتونه به بازگشت به تیم ملی هم فکر کنه چون مطمئناً لیپی قدر مارکیونی رو میدونه و با توجه به کمبود بازیکنان سرعتی در تیم ملی میتونه خیلی کمک کنه ولی همه اینها مستلزم این مسئله هستش که همیشه همینطور آماده باشه و حتی بهتر هم بازی کنه چون پتانسیلش رو داره . تنها مشکلی که هستش اینه که با بازگشت کامورانزی کار برای مارکیونی سخت میشه و فقط امیدوارم رانیری با اتخاذ یک تاکتیک مناسب نذاره که مارکو دوباره نیمکت نشین بشه . با توجه به اینکه مارکو قابلیت بازی در چند پست متفاوت رو داره و میتونه در مرکز و سمت چپ هم بازی کنه امیدوارم خیلی زیاد بازی کنه و همیشه هم همینطور آماده باشه .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من از وقتی که اومدنش به یووه قطعی شد و توی پارما بازی میکرد بازیشو زیر نظر داشتم ، واقعا بازیکن فوق العاده ایه توی بازی با رم و رئال هم ثابت کرد که واقعا لیاقت ثابت بودن رو داره و حتی میتونه به تیم ملی ایتالیا هم کمک کنه با تشکر

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اسم بزرگی نداره اما قدرت و شایستگی بزرگی رو داره...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بابا کی گفته مارکیونی اسم و رسم دار نیست و یا بازیکن گمنامی هستش !!! مارکیونی اگر تو دو فصل گذشته اینقدر مصدوم نمیشد بدون شک همین الان بازیکنی بود که در تیم ملی مرز 10 بازی ملی رو گذرونده بود . مارکو جزو بازیکنانی بود که شانس زیادی برای رفتن به جام جهانی 2006 رو داشت و حتی جزو 3 رزرو تیم هم بود . تو پارما هم به عنوان یه ستاره جوان معرفی شد و همیشه عصای دست پارما بود . وقتی هم که به یووه اومد به عنوان یکی از بازیکنان خوب سری آ به تورین اومد و پیشنهادات چند تیم دیگه رو رد کرد . 3 بازی ملی داره که در برابر لهستان ، رومانی و لیتوانی هستش که در برابر لیتوانی در مقدماتی یورو 2008 بود . کلاً بازیکنی هستش که احتمال داره اگر همین آمادگی رو حفظ کنه و در ترکیب اصلی باقی بمونه به تیم ملی دوباره برگرده .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
نگفتم گمنامه... گفتم اسم بزرگی نداره... یعنی درحد ستاره های دیگه معروف نیست... بودن شک ایتالیایی ها همه میشناسنش،اما در خارج از ایتالیا به غیر از یوونتوسیها کمتر شناخته شدست ... اما بدون شک تواناییهاش از اینی که هست بیشتره و حقش بوده بیشتر از این تو چشم باشه و مشهور بشه...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
واقعا توانایی هاش زیاد ! واقعا ازون بازیکن هایی که تا الان به حق خودش نرسیده. یکی از خصوصیات باحالش قدرت توپ گیری و تبدیلش به ضدحمله است ! تو ذهنتون مرور کنید،چند بار با تکل های بلند توپ رو قاپیده،چند بار پاس قطع کرده،چند بار لب خط توپ گیری کرده و رفته موقعیت ساخته ! اصلا چرا راه دور میریم،گل اول الکس به رئال،پاس رو مارکیونی قطع کرد و داد به دلپیرو.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توپ دزدی های مارکو همچنان ادامه دارد !!! من عاشق سبک بازی مارکو هستم ! جدا انگار کمین می کنه،یدفه استارت می زنه و میاد وسط بازی حریف و با توپ میره !! خیلی باش حال می کنم ! امیدوارم مصدوم نشه چون خیلی بازیکن با ارزشیه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
مارکو خیلی بازیکن خوبیه و استعداد فراوانی هم داره جنگنده و عالی و کاملا در خدمت تیم بازی میکنه.و جایگزین خیلی عالی برای کامو هستش.

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
کسی سن دقیق مارکو رو میدونه؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

کسی سن دقیق مارکو رو میدونه؟

متولد 22 جولای 1980 هستش و الآن 28 سالشه .

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
به نظر من اونقدرا هم که می گید بد بازی نکرد قبول دارم جووینکو از ابتدا بهتر بود اما این بیچاره هم کلی دوید کلی جون کند و توی حرکت گل هم از گوشه حرکت کرد متوسط بود به نظر من

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من بازی خیلی بهتر ازین از مارکو دیدم،به نسبت تواناییاش افتضاحه، این مارکو هیچی کم نداره،تکنیک داره،سرعت داره،باهوشه. ولی نمی دونم چرا 6-7 هفته است گیجه ! اصلا درست تصمیم نمیگیره. نمی دونه می خواد چیکار کنه انگار. مثل این بازیکن تکنیکی های ایرانی دیدی که توپ رو می گیرند 1 تیم رو دریبل می کنند ولی بی فایده، حالا قضیه ی مارکو شده...همراه تیم نیست....برای خودش بازی می کنه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دیشب خیلی افتضاح بود یک تک به تک که خراب کرد هیچی افتضاح هم بود.

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال

متولد 22 جولای 1980 هستش و الآن 28 سالشه .

جدا 28 ساشه؟؟؟؟!!!!
من فکر میکردم خیلی جوونتره

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خیلی از عمرش رو سر مصدومیت از دست داد !!! البته توی پست مارکو هم خیلی بازیکن بزرگ بودند

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خوب دیشب مارکو بد بازی کرد ولی خوب باپنالتی که گل کرد بازی بد خودش و جبران کرد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوشحالی بعد از گلش رو من خیلی دوست دارم !! دقت کردید تا حالا ؟

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
مرسی خودم ! این مصاحبه ی سایت یوونتوس با منه !!! ;D

Marco Marchionni was visibly disappointed by the result but his gentleman character was reflected in his words: «We cannot not speak of the referee’s mistakes but Genoa played a good match even due to our demerit. We must remember we are JUVENTUS and should dictate the game but unfortunately this has not been the case. The most worrying thing is that when a team like Juve manages to equalise the team should be able to at least maintain the draw but this did not happen».

The result however was very much characterised by the referee’s controversial decisions: «The referee just like the players should admit a mistake and tonight when he whistled he should have admitted the mistake».

حوصله ی ترجمه ندارم ، ولی ببینید چه حرف های قشنگی زدم !!! :juvefan: :juvefan: :juvefan:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی