پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارکو مارکیونی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
236 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
امروز همه جا شایعه شده حتما یووه رو ترک می کنه اون هم نه اینکه خودش بخواهد بلکه رانیری خیلی ازش راضی نیست تیم های جنوا و پالرمو شدیدا خواهان مارکو هستند

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
خوشحالم که مدتیه خبری از رفتن مارکو نیست ... مارکو نباس فروخته شه.....

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
خب خدا رو شکر که فروخته نشد... من فکر می کنم خیلی توانایی های بالایی داره مارکو! خبری از فروختنش که به گوش نمی رسه، نه؟؟ یعنی ما این فصل داریم مارکیونی 100 %؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

خبری از فروختنش که به گوش نمی رسه، نه؟؟ یعنی ما این فصل داریم مارکیونی 100 %؟؟

تا دو هفته پیش صحبت هایی بود ولی توی لیست فروش فعلی یوونتوس نیست و بعید به نظر می رسه فروخته بشه
من که فروختنش رو اشتباه محض می دونم و مطمئن هستم مدیران این کار رو نمی کنند

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
به نظر من مارکیونی بازیکن خیلی خوبیه و مقابل اگه اشتب نکنم پالرمو خودشو نشون داده به یوونتوسی ها و اگه مصدومیتش نبود شاید العا یکی از بازیکنی بئد که ما خیلی بهش وابسته میشدیم ولی گند بزنه به این بیماری که فقط یقه مارو گفته امیدوارم تو فصل جدید بازیکنان یوونتوس مصدوم نشن یا اه بشن سرپایی حل شه به امید خدا **

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی تمرینات امروز که تا حدودی هم سنگین بود مصدوم شد و از ناحیه عضله پا دچار اسیب دیدگی و کشیدگی شد و الان تحت درمان هست امیدوارم چیز خاصی نباشه - این هم شده یکی مثل اندارده

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این یکی خدا کنه جدی نباشه. خیلی بدرد یووه میخوره. همون چند بازی هم که پارسال برای یووه کار کرد خوب بود. بهش نیاز داریم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب خدا رو شکر مثل اینکه جدی نبوده و دوباره تمرینات رو شروع کرده البته به صورت سبک

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
تولد این جوون اینده دار بر همه یوونتوسی های جهان مبارک باشه ×××!!! من که واقعا بازیشو دوست دارم و باحاش حال می کنم اما فکر کنم اینم اینقدر بهش بازی نرسه از یووه بره !! مگر اینکه در 1 فرصت کوتاه خودشو ثابت کنه یا به تیم های بزرگ گل حیاتی بزنه!!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من از مانی که در پارما بود علاقه خاصی بهش پیدا کردم من سطح مارکو را بالاتر از کامو ندونم پایین تر نمیبینم

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
من هم تولد مارکو رو به همه ی بیانکونری ها تبریک میگم.....اگه بهش فرصت بدند مطمئنا می درخشه...

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
تولد من چند ماه ديگه ستا !!! ;D

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
منم تولد مارکیونی رو تبریک میگم،به نظر من بازیکن خیلی خوبیه و جای پیشرفتش خیلی زیاده!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال

تولد این جوون اینده دار بر همه یوونتوسی های جهان مبارک باشه ×××!!!

من که واقعا بازیشو دوست دارم و باحاش حال می کنم اما فکر کنم اینم اینقدر بهش بازی

نرسه از یووه بره !! مگر اینکه در 1 فرصت کوتاه خودشو ثابت کنه یا به تیم های بزرگ گل حیاتی بزنه!!

سلام عرفان جان
مارکو خیلی هم جوون نیست
فکر کنم 27 یا 28 سال داشته باشه
با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
فکر می کردم امروز وقتی بیام تاپیک مارکیونی از استقبال ترکیده فوق العاده بود این بشر انگار روی ابرها پرواز می کرد یه خورده کارهای اضافی می کنه بعضی مواقع ولی این شادابی امیدوار کننده ست من احساس می کنم از بازی کردن لذت می بره و امیدوارم مصدوم نشه چون خیلی تاثیر گذار و فعال بازی می کنه

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
مارکو عزیز تولدت مبارک

تصویر

تصویر

تصویر

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
واقعا حیف این بازیکن که همش مصدوم میشه خیلی خداست خیلی قشنگ بازی میکنه امیدوارم این فصل مصدومیت نیاد سراغش

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اره خیلی بازیکن با استعدایه. حیف اینهمه مصدومیت

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من واقعا تو بازی با میلان نشون داد چقدر بازیکن فوق العاده ایه با دادن یک پاس گل و زدن یک گل همه چیز رو ثابت کرد واقعا حیف که انقدر مصدوم میشه با تشکر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
توي بازي اخير با اودينزه نشون داد كه هنوز تشنه‌ي بازي كردن و البته خوب بازي كردن براي يووه است و دوست داره با بازي خوبش ثابت بشه.فقط من از كار رانيري تعجب كردم كه بجاي يه مهاجم آوردش و باعث شد دستش يه مقدار بسته باشه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی