پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارکو مارکیونی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
236 پاسخ برای این موضوع

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
خیلی هافبکهامون درست و حسابی بودن یکی که توش خوب بود و بعد از کامو میتونست با ندوید هماهنگ باشه اونم از دست رفت!!!!

mashghe_sokoot

mashghe_sokoot

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
آره واقعا یه AMF تمام عیاره.حیف شد. تا کی قراره این معضل نداشتن بازیکن به تیم ضرر بزنه که تا یه بازیکن اصلیمون مصدوم میشه باید منتظر یه باخت احتمالی باشیم؟ هر کس هم تقصیر رو گردن کس دیگه میندازه واقعا کی قراره با این مدیرا تیم یووه بشه یووه هر سال قهرمان؟

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
ماركو تازه داشت خوب ميشد كه مصدوم شد. حيف! با اين وضع توي اون پست فعلا فقط حميدزيچ رو داريم. نميدونم كامو كي برمي‌گرده.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مارکیونی امروز تست پزشکی دومش رو انجام شد و مشخص شد شکستی در پاش وجود نداره،و حداکثر تا 25-30 روز دیگه به میادین بر میگرده. منبع:سایت رسمی یوونتوس.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
واقعاً حیف که به بازی با اینتر نمیرسه. در کمبود هافبک وجودش خیلی ارزشمنده واسه یووه. از این به بعد فکر کنم بیشتر بهش میدون داده بشه.از تیاگو هم خیلی سرتره!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
ماکیونی شاید بتونه در آینده جای ندوید عزیزمون رو بگیره چون سبک بازیش خیلی به ندوید عزیز دل بابا نزدیک هست همچنین قدرتهاش!!! همچیش به ندوید نزدیکه ولی با اختلاف (ندوید سر تر هست) ولی در سرعت و دویدن مارکو بهتر از ندوید بابا هست!!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من که هیچ شباهتی بین این دو بازیکن نمیبینم!!! ندود قدرت جندگی فوق العاده ای داره که مارکیونی همچین ویژگی نداره.در ضمن مارکو چون فقط راست پا هست نمیتونه سمت چپ بازی کنه ضمن اینکه یه وینگر محض به حساب میاد.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

من که هیچ شباهتی بین این دو بازیکن نمیبینم!!!
ندود قدرت جندگی فوق العاده ای داره که مارکیونی همچین ویژگی نداره.در ضمن مارکو چون فقط راست پا هست نمیتونه سمت چپ بازی کنه ضمن اینکه یه وینگر محض به حساب میاد.

ببینین اگه به سایتهای آماری برید میبینین که تمامی آمار های قدرتی مارکو با یه اختلاف تقریباً مساوی (ولی کمتر) با ندود هست اگه این بازیکن بتونه بازی با دوپاش رو خوب کنه (که بعید میدونم بازم مثل ندوید بشه چون ندوید هر دو پاش یه قدرت داره) میتونه در این پست هم به کار گرفته بشه اگر هم نتونست میتونه در مقابل ندوید اینکار رو بکنه واسه زمانهایی که ندوید توی زمین پخشه و سر جای اصلیش نیست(از این حالت ندوید خیلی خوشم میاد هرجای زمین توپه اسم اون هم اونجاست و گزارشگر اسمش رو میگه!!!)

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بابا کجای مارکیونی مثل ندوده...ندود کجا مارکیونی کجا.. .من اگه جای مدیرای یووتوس بودم یه گاوی جلوی در باشگاه میکستم تا شاید این مصدومیتها تموم بشه... حالا تازه داشت مارکیونی آماده میشد مصدوم شد

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

بابا کجای مارکیونی مثل ندوده...ندود کجا مارکیونی کجا..
.من اگه جای مدیرای یووتوس بودم یه گاوی جلوی در باشگاه میکستم تا شاید این مصدومیتها تموم بشه... حالا تازه داشت مارکیونی آماده میشد مصدوم شد

بابا بیخیال من دارم میگم میتونه یهجورایی تو پست ندود باشه (البته روبروش) شما هی بگید این کجا اون کجا یکمی متن ها رو بخونین خوب بعد ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
خدا رو شکر اعلام شد که زود تر از تاریخ اعلام شده به میادین باز خواهد گشت اما واقعا هر چی فکر می کنم می بینم تا یاد دارم این مارکو مصدوم بوده و نتونسته بازی کنه

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
اخر معلوم نشد مارکو کی میتونه بازی کنه؟ تازه داشت با تیم هماهنگ میشد که 2باره مصدوم شد

SalimViola

SalimViola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 281 ارسال
چه بازیکنی بود مارکو سال 2002 توی پارما البته فوتبال ایتالیا از این بازیکنا کم نداشته که مصدومیت تمام فوتبالشون رو تموم کرده ولی مارکو با این حال هم هر وقت که برای یووه بازی کرده عالی کار کرده. من خودم خیلی دوستش دارم. چه تیمی داشت پارما.

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
به نظرم اون استعداد عالی داره و کلا می تونه به درد یووه بخوره.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خیلی حیف شد که مارکو اینقدر مصدوم شد و تو این یک سال و نیمی که به یووه اومده اصلا نتونست اون قابلیت هاشو نشون بده و این برای یکی از بهترین گوش راست های سری آ در سالهای گذشته اصلا جالب نبود . مارکو بازیکنی بود که حتی جزو 3 رزرو ایتالیا به جام جهانی رفت و کلا بازیکن خوب و خوش فکری هستش ولی حیف که تو یووه مصدومیت بهش اجازه درخشش نداد ! امیدوارم برای سال آینده اگر تو یووه موند آماده باشه و شایستگی هاش رو ثابت کنه .

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
خوشحالم که حالا مارکو دوباره به تمرینات برگشته.

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
به نظر من واقعا بازیکن خوبیه

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
فکر کنم مارکو سریع ترین بازیکن یووه در کناره ها باشه از برگشتنش خوشحالم.

alex4ever

alex4ever

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 19 ارسال
دقیقاً ، من هم موافقم ، اگه we07 رو بازی کرده باشید هیچکس مثل مارکو نمیتونه با سرعت از کناره ها نفوذ کنه، اگه بازهم بدشانسی نیاره تو یووه آتیه ی خوبی داره.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
الان داشتم پيش بازي پالرمو يووه رو مي نوشتم كه رسيدم به گل بازي قبل ماركو...يادتونه...چيكار كرد...آخه چرا...چرا اين بازيكن انقدر بدشانسه كه نمي تونه مصدوم نشه و همه‌ي بازي ها رو بازي كنه... اه...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی