پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-رجینا(هفته پنجم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
96 پاسخ برای این موضوع

meysam687

meysam687

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 96 ارسال
3-0 ایول

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
juventus 3-0 only delpiero!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
بهتر از این نمیشه رم تا اینجا مسوی کرده.میلان هم همینطور.اینجوری به یه قذمی صدر میرسیم

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
4-0 پالادینو

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
شعور مربی رو ببینید این بازیکنارو بازی نداد دلپیرو ندود المیرون یاکی واقعا مربی با شعوری هست این مربی میدونست به راحتی میتونه ببره و بازیکنان خودش رو خسته نکرد ایول رانیری

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
اره ایول رانیری نشون داد مربیه بزرگیه ایول رانیری واقعا بازیکن شناسه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بهتون گفتم که رجینا یک قربانی به تمام معناست این هفته!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
خب.بازی همون 4-0 تموم شد.یووه داره روز به روز هماهنگ تر میشه و من دارم واقعا به تیم امیدوار میشم.هنوز با اون یووه ای که اکثرا دوست داریم فاصله داره اما با همین بازیکن ها هم میشه به یه جاهایی رسید! 4 تا گل زدیم که دو تاش از روی ضربات کرنر به دست اومد و 2 تاش هم با پاس تو عمق.تو نیمه اول یووه خیلی اصرار داشت از کناره ها و مخصوصا سمت راست یعنی از طرف نوچرینو حمله کنه که طبق معمول نوچرینو یه مقدار سراسیمه و سر در گم بازی کرد و به جایی هم نرسیدیم.البته یه گل تو نیمه اول زدیم که به اشتباه مردود اعلام شد.اون گل هم با پاس از میانه به ثمر رسید.کلا هر وقت از وسط بازی سازی شد تیم موفق تر بود و موقعیت های بهتری خلق میشد.نیمه دوم هم که بازی کاملا دست یووه بود و رجینا عملا فلج شده بود و کاری نتونست بکنه. نکته نگران کننده مصدومیت بوفون بود که مجبور شد جاشو با بلاردی عوض کنه.مصدومیت جدی به نظر نمیرسید و فکر نکنم جای نگرانی باشه. موقغیت هامون نسبت به بتزی های دیگه بیشتر شده بود اما متاسفانه باز هم کلا 6-7 موقعیت جدی داشتیم که 4 تاش گل شد.یعنی باز هم با استفاده از ضعف حریف موفق به برد پرگل شدیم. الکس و ندود هم که بازی نکردند تا برای بازی با تورینو استراحت کرده باشند.اول نیمه دوم خودشون رو گرم کردند که با زیدن 3 گل دلیلی برای حضورشون وجود نداشت.همون موقع هم که داشتند گرم میکردند تماشاگرا با اون تشویق معروف Alessamdro Del Piero Ole کلی از الکس استقبال کردند در پایان بازی هم لگروتالیه به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد. یه نکته جالب دیگه تو بازی این بود که تورینو گل میخورد دوربین می رفت روی Scoreboard و بعد همه استادیوم شروع میکردند به تشویق. باشزی بعدی با تورینو از الان معلومه که بازی جالبی هست مثل همیشه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
راستی چجوریاست؟؟؟؟؟ حالا رانیری ایول ایول شد!!! تکلیف خودتون رو هم مشخص کنید :P

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ايول به پالا پاي اونم به گل باز شد تازه اين اولين بازي بدون گل خوردس ميلان هم دقيقه 90 خورد گل و باخت

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
رانیری ایول ایول بود از موقعی که ساز موافق زد با الکس

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تبریک می گم و فعلا با با اختلاف 1 امتیازی نسبت به رم و اینتر سوم هستیم رم 11 اینتر 11 یوونتوس 10 تفاضل ما هم از همه بهتر هست میلان هم که شکر خدا دوباره باخت و الان تیم 9 جدول هست با 6 تا

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
رفقا تبريك منو بپذيريد.انشاالله فردا مفصل در مورد بازي مي پستم.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
من 2 هفته پیش اعلاک کردم طرفدار تیفوسیه رانیریم ;D ثمرشم العا دیدم نیک جان ;D

faryansaba

faryansaba

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 103 ارسال
یووه برد و بسیار زیبا هم بازی کرد.هم نیمه اول و هم نیمه دوم.و در عین حال میکولی دقیقه 90 به میلان گل زد و بازی رو پالرمو برد و رم هم بافیورنتینا مساوی کرد. . اما چند تا چیز در مورد بازی که باید بگم. تیاگو واقعا آماده بود و همکاریه فوقالعاده ای با پالا داشت که من خیلی امیدوار به جفتشون شدم. توی حمله عملا دو بال راست و چپمون یعنی بریندلی و مولینارو به هافبک اضافه میشدن و حسن که به جای ندود بازی میکرد میومد پشت دو مهاجم که ترز معمولا تو فضا میرفت و پالا توپ گیری و فضا سازی میکرد. نکته دیگه حضور موفق مولینارو و آمادگی این بازیکن بود . البته نوچرینو که فکر کنم دو تا پاس تو در داد که گل شد و هر دوتاشون واقعا عالی بود و در کلاس یک جهانی! لگرو هم اگرچه رو دفاع زیاد فشار نبود ولی خوب بود. یووه باید بدونه که رجینا واقعا تیم ضعیفی بوده و مغرور نشه.و من برای اولین بار از رانیری با ترکیبش خوشم اومد .مخصوصا که نیمه مربیا رو با 4 گل برد. ترز هم همچنان آقای گله البته گل اولش آفساید نبود اصلا. ولی من نفهمیدم این بوفون سره کدوم برخورد مصدوم شد!!مثل اینکه تو هر بازی باید اعصابمونو یه جورایی باهاش ور برن!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این شد .برد پرگل اونم بدون خوردن گل.بعد از پنج هفته بالاخره یه بازی رو بدون گل خورده بردیم.اونم در حالی که با کمبود مدافع مواجه هستیم. آقا من عشق میکنم با این تفکرات حرفه ای رانیری.خیلی متفکره .بازیکنایی مثل ندود و الکس رو بازی نداد تا خسته نشن .با همین بازیکنا بازی رو با یه برد پرگل تموم کرد.درحالی که برای بازی بعد یه تیم پر رو حیه و تازه نفس رو داره.منم مثل مثل مجتبی و احسان از وقتی که رانیری از الکس حمایت کرده عاشقش شدم.زنده باد یووه.زنده باد رانیری.زنده باد دلپیروی افسانه ای.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
Goal.com تیتر جالبی زده: یووه با این بازی به همه این حس رو القا کرد که دو مقام قهرمانی در سال های 2005 و 2006 کاملا درست بوده و به وسیله بازیکنان در زمین به دست اومده

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
واقعاً برد دلچسبی بود.بعد از اون همه بدبیاری و مصدوم پشت مصدوم! چه بازیکن هایی هم گل زدن!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21197 ارسال
منم تبریک میگم خیلی خوشحالم که یوونتوس با چنین ترکیبی بازی کرده و تیاگو نیز به میدان اومده و به نظر آماده میرسیده . خدا رو شکر !

salim

salim

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 45 ارسال
میبینم که یووه ترکونده

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی