پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-رجینا(هفته پنجم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
96 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
و این هم ترکیب احتمالی یوونتوس تورین Buffon, Grygera, Criscito, Chiellini, Molinaro, Nocerino, Almiron, Zanetti, Nedved, Del Piero, Trezeguet جای یاکی احساس خواهد شد

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
بعید میدونم در این بازی لگروتالیه در ترکیب ثابت نباشد . حق یاکوئینتا هم بازی در ترکیب اصلی است .

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
مسلما حق دلپیرو بیشتر از بقیه مهاجمان است دلیلشم اینه که در بازی قبلی یوونتوس برابر اودینزه او به تنهایی تیم رو هدایت کرد و در بازی رم هم روی گل اول نقشی 70% داشت

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
واقعا از حرفت خندم گرفت مجتبی ... الکس بهتره تو این بازی رو نیمکت باشه تا یاکوئینتا و پالادینو بازی کنن . این به نفع یوونتوس و الکس هستش .

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
الکس باید بازی کنه الکس همیشه و در هر حالتی واسه تیم موثره

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
مسلما حق دلپیرو بیشتر از بقیه مهاجمان است دلیلشم اینه که در بازی قبلی یوونتوس برابر اودینزه او به تنهایی تیم رو هدایت کرد و در بازی رم هم روی گل اول نقشی 70% داشت نظرم تغییر نمیکنه !!!!!

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان

بازم دارید حرف از روی احساس میزنید ... الکس بی انگیزه داره هم به خودش و مهمتر داره به یووه ضربه میزنه .

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
مولینارو پست اصلیش چیه؟

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
مدافع چپ .

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

بازم دارید حرف از روی احساس میزنید ... الکس بی انگیزه داره هم به خودش و مهمتر داره به یووه ضربه میزنه .

تو از روی چی حرف میزنی بابک ؟؟؟؟؟؟؟

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من از روی منطق حرف میزنم . برای من یوونتوس مهمه نه الکس . برام فرقی نداره که الکس بازی کنه یا نه . وقتی یاکی و پالا بهترن باید به جای الکس بازی کنن . مگه قراره تو یووه برای دلخوشی طرفدارای الکس به دل پیرو بازی بدن ؟ فقط یووه مهمه و اصلا اینکه الکس باشه یا نه مهم نیست . فقط یوونتوس و پیروزی مهمه . در ضمن بعضی ها میتونن به تیمهای دیگه هم دلخوش باشن .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اتفاقا اینکه الکس باشه یا نه خیلی مهمه.اگه یاکوئینتا و ترزگه بازی کنن کی میخواد این دو تا رو ساپورت کنه؟ کاش این حرف رو پارسال میزدی یا سالهای قبلش.اینا چیزی نیست که با یکی دو بازی فراموش بشه. نیمکت نشینی الکس به ضرر تیمه اونم با این شرایط بهم ریخته تیم تو این روزها.الکس اگه تمام بازی رو هم بد باشه.در یک لحظه همه چیز رو تغییر میده.البته برای این بازی من خودم زوج الکس و پالادینو رو عالی میدونم. برای منم هیچ چیز از الکس مهمتر نیست.فراموش نکنین ماهم یوونتوسی هستیم و موفقیت یوونتوس برامون خیلی مهمه.ماهم تیفوسی یوونتوس هستیم.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
من تیفوسی الکس هستم نه چیزی دیگه و اون کسایی هم که پیش خودشون طرفدار واقعی یوونتوس هستند نباید دیگه طرفدار تیمی دیگه باشن اینو باید یادش باشه

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
داداش پیاده شو با هم بریم ... من توی تمام دنیا فقط طرفدار 2 تا تیم هستم . توی تیمهای ملی ایتالیا و باشگاهی یووه . دیگه تو عین واحد طرفدار 3 تا تیم باشگاهی که نیستم !!! جالبه . جالبه احسان ... تو میگی تره زگه آقای گل سری آ ذخیره باشه و یاکی که تو بهترین فرمش هستش رو نیمکت بشینه و الکس نا آماده بازی کنه !!! جالبه .

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
مهمه این که رانیری به الکس اطمینان داره و از این اعتمادشم ضرر نمیکنه

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ولی تا حالا که ضرر کرده ... البته امیدوارم الکس از فردا تبدیل به همون ستاره سابق بشه ولی هیچ وقت حاضر نیستم به خاطر بازی الکس , یووه ضعیف بشه .

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
فکر کنم امشب معلوم میشه کی درست میگه کی اشتباه همیشه اماده ها باید بازی کنن درست و امشب هم مشخص میشه بازیکن اماده کیه { هر کسی که تو تیم ثابت بود} دوستان میتونن شرط هم ببندن سر اینکه هر کی اشتباه گفت..... اونو بعد از اینکه شرط بندی کردیم میگم حالا هر کی باشه البته فکر نکنم کسی قبول کنه چون مشخصه که من درست میگم

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
جالبه ... شما ها دارین حرفهای خودتون رو هم مسخره میکنید ... میگی هر کس که تو ترکیب ثابت هست پس معلومه که آمادست دیگه ؟ پس قبول دارین که الکس زمان کاپلو آماده نبوده و به این ترتیب دل پیرو هیچ وقت تو تیم ملی آماده نبوده . پس دیگه به کاپلو حرفی نزنین ...

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
منظورم این بازی و شرط بندی برای این بازی بود که متاسفانه قبول نکردی حیف شد میخواستم نشونت بدم الکس کیه یه شرطی هم بستم که هر کدوممنون باخت ....... نمیگم قبول کردی شرطم رو پیغام بده اما اگه تو درست گفتی من.....بازم نمیگم خیلی دوست دارم یه طرفدار الکس با یه طرفدار یوونتوس شرط ببنده منتظر یه ظرفدار یوونتوس میمونم..... میخوام نشون بدم الکس بهتر از یوونتوسه البته اینم بگم من ارزوی موفقیت یوونتوس رو هم دارم

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان

جالبه ... شما ها دارین حرفهای خودتون رو هم مسخره میکنید ...
میگی هر کس که تو ترکیب ثابت هست پس معلومه که آمادست دیگه ؟ پس قبول دارین که الکس زمان کاپلو آماده نبوده و به این ترتیب دل پیرو هیچ وقت تو تیم ملی آماده نبوده . پس دیگه به کاپلو حرفی نزنین ...

بابک جان اون زمان مشکل از کاپلو بود نه الکس
الکس هر وقت میومد به بازی گل میزد ولی کاپلو خنگ بود نمیفهمید الس امادست

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی