پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-رجینا(هفته پنجم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
96 پاسخ برای این موضوع

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ما داریم بحث الان رو میکنیم و برای من دیگه بحث تموم شده هستش چون دیدید که یسری طرفدار الکسن نه یووه و حتی الکس رو بهتر میدونن ... جالبه نه ...

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
مجتبی عزیز و دوست داشتنی. من خودم از کشته مرده های الکسی هستم. چقدر موقع هایی که به افتخاراتی میرسه و یا گل های مهمی که میزنه اشک میریزم. واسه علاقه و محبت افراد به یکی یگه نمیشه اندازه ای رو قائل شد. هر کس به نظره خودش مثلا الکس رو خیلی بیشتر از همه دوست داره. کاریم به این جور حرفا نیست فقط خواستم بگم که منم دیوانه الکس هستم ولی ولی نمیشه یووه و الکس رو باهم مقایسه کرد و بگه که تفاوت هاشون چیه و کدوم از اون یکی بهتره. الکس یک انسان هستش و یوونتوس یک تیم،یک تاریخ،یک گروه و یا هرچیزی که میشه اسمش رو گذاشت. من خودم به شخصه نمیدونم اگه الکس اون اوایل مثلا به رم میرفت آیا هواداره این تیم میشدم یا نه! پس یوونتوس و الکس دو چیزی هستن که با هم مچ شدن و جدا نشدنی یعنی اینکه روح هر دو شون یکیه. اینا رو هچ وقت نمیشه از هم جدا کرد و قیاس کرد

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بیخیاله این حرفا! به نظر من یووه الان به خودش اومده و میدونه که تو شرایط جالبی نیست پس برای بازی با رجینا همه تیم تلاش میکنن که روحیه تیم رو با یک برد خوب بالا ببرن. به نظر من فردا رجینا یک قربانیه به تمام معناست

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
راستی اینم بگم دوستان خیال نکنن من با بابک دشمنم ;D با اینکه دوست دارم سر به تنش نباشه ;D ولی خداییش خیل باحاش حال میکنم ;D فقط میخواستم بگم درسته ما بهترین ذوج تو فرومیم ;D ولی یه موقع سگ و گربه میشیم ;D حالا همه میدونن من حاضر نیستم بدون بابک هم تو فروم باشم ;D ولی میخوام بگنم هیچی نیستی بابک ;D ;D ولی رفیق فابریک منی :o ;D به امید موفقیت الکس و یوونتوس هر دو با هم نه تنهایی ;D

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
منم عاشق الکسم و امیدوارم امشب یوونتوس با الکس برنده بشه . البته یه سوپر الکس ...

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
چند نکته ی جالب ========== 1- وینچنزو یاکوئینتا در سال 2007-2006 سابقه ی گل زنی به این تیم رو داره 2- دلپیرو در دو بازی اخر این دو تیم با هم دیگه گل پیروزی تیمش رو زده {قابل توجه ی تیفوسی های دلپیرو 3- ترزگه ی نشون داده که به راحتی میتونه به این تیم گل بزنه و در اخر دیدار این دو تیم هم یه گل زده اینم 18 نفری که برای بازی در تورین مقابل یوونتوس انتخاب شدند Novakovic, Stadsgaard, Lanzaro, Aronica, Cherubin, Modesto, Barreto, Hallfredsson, Cascione, Tognozzi, Vigiani, Missiroli, Cozza, Amoruso, Joelson, Ceravolo, Montiel.

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
خب . داور این بازی آقای دومنیکو چِلی ( Domenico Celi ) هستن . این داور جوون تو 2 دسامبر سال گذشته ، تو چارچوب رقابتهای سری ب واسه ما بازی با آرتزو رو سوت زدن که خب ، 2 - 2 به تساوی رسیدیم . در این بازی آقایان جوزپه دی سانتیس و فابریتزیو لانچیانی به عنوان کمک انجام وظیفه خواهند کرد . اینم سایر مسابقات : ( جالب اینجاست که داور چندان مطرحی این هفته سوت نمی زنه ! ) Catania-Empoli: Marelli Fiorentina-Roma: Bergonzi Genoa-Udinese: Ciampi Inter-Sampdoria: Tagliavento Lazio-Cagliari: Dondarini Napoli-Livorno: Orsato Palermo-Milan: Farina Parma-Torino: Romeo Siena-Atalanta: Palanca

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
[move]حمله حمله تیم یووه , گل بزن گل میخوایم یالا قهرمان [/move]

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
[move]سبک گفتنت خیلی جالب بود بابک[/move]

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
عجب ترکیبی!!! الکس,پاول,گریگرا,آلمیرون,کیلینی بیرون نشستند.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
یووه 2 موقیعت 100% گلزنی رو از دست داده از دقیقه 5 تا 15 توپ و زمین در دست رجیناست واقعا افتضاحه!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
لطفا اگر گذارش میدید توی یک پست ! پشت سر هم پست دادن ممنوعه ! گفتم که کسی انجام نده.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
گزارش لحظه به لحظه بازی رو هم می تونید توی سایت بخونید عزیزان

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
گل درست یوونتوس افساید گرفته شد

دلیلم اینه ببینید

[img width=480 height=392]http://irapic.com/uploads/1190880452.jpg[/img]

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
داوری افتضاح و بازی یووه از اون بدتر خیلی بد بازی میکنیم خیلی بد

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
من باحات موافقم ترزگه چندین موقیعت عالی رو هدر داد که خیلی زشته واسه بازیکنی مثل اون

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
ایول 2-0 بردیم تا الان

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بر خلاف بازی با اودنیزه نیمه دوم را خیلی خوب شروع کردیم یوونتوس2-0رجینا

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
من چقدر گیجم ;D به جای اینجا رفتم تو تاپیک یوونتوس تورینو گل ها رو دادم خبرش رو ;D :D 2-0 لگروتالیه حمید زیچ در 3 دقیقه

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
مجتبی جان تازه فهمیدی ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D :D ایول یووه ما الکس میخوایم یالا ما الکسی میخوایم یالا

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی