پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-رجینا(هفته پنجم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
96 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
چهارشنبه 4 مهر 1386 (ساعت 22 به وقت تهران)
هفته پنجم سری آ ایتالیا
یوونتوس-رجینا(ورزشگاه المپیک تورین)
[img width=480 height=307]http://img.majidonline.com/pic/121690/juve-regina.jpg[/img]
داور
سایر مسابقات سری آ ایتالیا
چهارشنبه 4 مهر (ساعت 22 به وقت تهران)
کاتانیا-امپولی
فیرونتینا-رم
جنوا-اودنیزه
اینتر-سمپدریا
یوونتوس-رجینا
لاتزیو-کالیاری
ناپولی-لیورنو
پالرمو-میلان
پارما-تورینو
سیه نا-اتالانتا

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این تیم به نظر نمی رسه حریف چندان سختی باشه 4 تا بازی کرده و فقط 2 امتیاز و این بازی میتونه سر اغاز شروع قدرتمندانه یوونتوس تورین باشه

dalton

dalton

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
نه من برعکس احمد جان فکر می کنم. همیشه تیم های ضعیف بهتر در برابر حریفاشون بازی میکنن

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
احمد کیه !!!!!!!!! ========================== ولی من میگم یوونتوس باید ببره اونم چه بردی و شک ندارمم که میبره به امید خدا زنده باید یوونتوس و یوونتوسی**==--

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
يوونتوس 3-0 رجينا

dalton

dalton

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
یکی از دوستام که پیشم بود.اونم تازه عضو شد

احمد کیه !!!!!!!!!

==========================

ولی من میگم یوونتوس باید ببره اونم چه بردی و شک ندارمم که میبره به امید خدا

زنده باید یوونتوس و یوونتوسی**==--

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اين بازي رو مي شه بعنوان بهترين موقعيت براي اين كه ترز هت تريك كنه و توي جدول گلزنا از همه جلو بزنه قرار داد و فرصت رو براي بازگشت دل پيرو فراهم كرد تا اونم با گلزني برگرده به فرم ايده آل خودش.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نکته جالبی که من توی بررسی نتیجه های رجینا دیدم اینه که معمولا همیشه دقیقه 80 به بعد یک گل میخوره !!! و معمولا بیش از 2 گل توی هر بازی می خوره. از 4 بازی این فصل مقابل آتالنتا دقیقه 84 گل مساوری رو میخوره. مقابل تورینو دقیقه 90 گل مساوری رو می خوره. مقاب رم دقیقه 84 گل دوم رو میخوره. فقط مقابل اونینزه دقیقه 65 گل دومش رو میخوره.که باز هم نشون میده : اکثر گل های که این تیم میخوره نمیه دوم و در دقایق پایانی هستند.یعنی تیمی که نیمه اول می جنگه ولی نیمه دوم خسته میشه.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
این پست رضا رو بفرستیم واسه رانیری فکر کنم به دردش بخوره زنده باد یوونتوس**==--

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يعني اينكه ضعف بدنسازي داره.با توجه به اينكه يووه توي بازي هاي قبليش توي نيمه دوم آماده تر بوده و بدن هاي آماده‌ي بازيكنان رو مياد مي تونيم خيلي اميدوار باشيم. مثل ايتالياي جام جهاني كه دقايق آخر(مثلا دقيق 123 مقابل آلمان) آماده تر از هميشه بود.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
چرا علی اون موقع رو میگی همین سری ا خودمون بازی اول در دقایق پایانی یوونتوس 2 3 گل زد بازی دوم دقیقه 88 گل زد بازی سوم دقیقه 80 تا 90 تیر دروازه و کلا اودینزه رو پاره کرد ولی نتونست گلی بزنه بازی چهرم مقابل رم دقیقه 88 گل زد پس انگار یوونتوس در دقیقه 80 به بعد میتونه یه 2 تا به رجینا بزنه اونم چی در تورین و در مقابل چشم تیفوسی های یوونتوس چه بازی بشه اون بازی

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من فكر مي كنم با توجه به كيفيت رجينا بهترين فرصت واسه محك خوردن تركيب جديد خط دفاعي به وجود اومده چهار گزينه واسه تركيب دفاع مياني داريم يعني از بين لگروتاليه ، كريشيتو ، كيليني و گريگرا مي تونيم يك تركيب دو نفره انتخاب كنيم اگه واسه سمت راست گزينه مناسبي داشته باشيم مطمئنم گريگرا وسط جواب مي ده همينطور كيليني كه درصورت رفتن به دفاع مياني جانشين مناسبي در كنار به نام مولينارو داره ولي تجربه لگروتاليه هم توي وسط خيلي به دردمون مي خوره

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من احتمال می دهم گریگرا رو دوباره به وسط بیاره و بریندلی رو بفرسته کنار البته خوب ترکیبی هم که مانی می گه جالب هست اما این رانیری خیلی به بریندلی اعتقاد داره هر چند بازیکن 90 دقیقه ای نیست ولی 100% مطمئن هستم که توی این بازی به مشکل بر نخواهیم خورد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
درده دیدار انتهایی یوونتوس و رجینا ، سیاه وسفید پوشان تورین به 7 پیروزی ، 3 شکست ، 16 گل زده و 5 گل خورده دست یافتند. در این ده بازی یوونتوس در فصل 2003 توانست این تیم را با 5 گل مفلوب سازد . در دیدار اخر این دو تیم در فصل 2006 نیز یووه با دو گل به برتری رسیده است. در مجموع یوونتوس 14 بازی برابر این تیم انجام دادند که 12 دیدار در سری ا بوده و نتیجه کلی بازی ها 10 پیروزی ، یک تساوی و 3 شکست ،22 گل زده و 6 گل خورده برای یووه بوده است. در رقابت های سری ا نیز یوونتوس از 12 مسابقه خود به 9 پیروزی، یک تساوی ، دو شکست ، 20 گل زده و 5 گل خورده دست یافته

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
در بازی هاس سال های قبل یووه با رجینا تقریبا 90 درصد بازی ها رو یوونتوس 1-0 برده !! خیلی عجیب هرچی نگاه میکردم زده بود 1-0 !!! انگار با 1-0 قرارداد داره یوونتوس !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
آقا ما برای اودینزه هم یه همچین استدلالهایی میکردیم اما دیدیم که چی شد.پس بی خیال آنالیز بشید. این بازی رو هم به احتمال زیاد می بریم و و رجینا رو میذاریم در قوطی.رجینا تیم ضعیفی هست اما نباید دست کم گرفته بشه.اکثر تیمهای ضعیف جلو تیمهای بزرگ و بخصوص یوونتوس سعی میکنن هر چی دارن رو کنن و تا آخرین لحظه از جونشون مایه بذارن بخاطر همین نباید دست کم گرفتشون.باید یووه بازیهای محکم خودشو به نمایش بذاره.ما قدرت شکست هر تیمی رو داریم به شرط اینکه خودمون رو باور داشته باشیم و اسیر حواشی و جو ضد یوونتوسی سری آ نشیم و از همه مهمتر تیمهای مقابل رو دست کم نگیریم و مغرور نشیم .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21155 ارسال
چیز خاصی نمیشه گفت جز امیدواری به پیروزی یوونتوس . که صد در صد هم میبره .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البتهاین رجینا از رم و اودینزه 2-0 باخته.و جلوی یه تیم بزرگ و یه تیم متوسط هم حرفی نداشته بزنه ! با تورینو و آتالانتا هم مساوی کرد. حریف قوی نیست و یووه نباید با خیال خیلی آسوده بازی کنه چون یووه تیم عجیبی داره.یکدفه دیدیم رجینا اومد دفاع مطلق کرد و یووه نتونست گل بزنه. چون یک مساوی توی تورین برای رجینا نتیجه ی خوبیه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اگه اول بازي يه گل بزنيم و در پايان سه تا تازه نفس بفرستيم تو مي تونيم بازي رو با اختلاف ببريم.يادتون نره هر تيمي مقابل يووه يه چيز ديگه مي شه.

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
1-بوفون 2-بیریندلی 3-کیلینی 4-آلمیرون 6-زانتی 7-صالح حمیدزیچ 9-یاکوینتا 10-دلپیرو 11-ندود 12-بلاردی 17-ترزگه 19-کریشیتو 20-پالادینو 21-گریگرا 23-نوچرینو 24-الیورا 28-مولینارو 30-تیاگو 33-لگروتالیه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی