پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فدریکو برناردسکی - Brunelleschi

* * * * - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
545 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21217 ارسال

احتمالا آلگری ازش بهتر از ساری و پیرلو بازی خواهد گرفت.
تا وقتی آلگری بود خیلی بهتر بود برناردسکی. فصل آخر آلگری تو بازی برگشت با اتلتیکو فکر کنم دو تا پاس گل داد.

- از معدود بازی های خوب برناردسکی بود اون بازی، وگرنه زیر نظر آلگری هم بازیکن تاثیرگذاری نبود آنچنان.

در اینکه بازیکن توانایی هست شکی نیست،

ولی درعمل، زیر نظر 3 سرمربی اخیر، در یوونتوس عملکرد مناسبی نداشته.

ولی منم تنها در شرایطی موافق فروشش هستم که با مبلغ درستی به فروش بره، وگرنه 20، 30 میلیون یورو عملا ضرر محسوب میشه.

• Orphée, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6056 ارسال
  • LocationKhorram Abad
حتی اگه بگیم تنها حرکات مثبتش تو یورو همون 2 پنالتی بود ک مقابل اسپانیا و انگلیس زد بازم کار مهمی بود! بلوتی و جورجینیو تو باشگاهشون پنالتی زن اول هستن اما هر کدوم از 2 تا یکی رو گل کردن این طرف برناردسکی و بونوچی گل کاشتن... از برنا با این روحیه لطیف انتظار نمیرفت!
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, GG.B1 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

تابستان جادوئی برناردسکی دلها ادامه داره ؛ بعد از قهرمانی در یورو و ازدواج با ورونیکا چاردی ، او حالا نشان لیاقت از شهردار زادگاهش یعنی کارارا دریافت کرده! :nish:

photo_2021_07_23_21_09_38.jpg

برنا : « واقعاً از اینجا بودن خوشحالم و از دریافت این نشان احساس غرور میکنم. این تابستون عالی بود. لحظات سخت بخشی از زندگی هستن ولی مهمترین نکته اینه که آستینها رو بالا بزنی و لحظات سخت رو به لحظات خارق العاده بدل کنی! این لحظه برای من یک شروع دوباره ست و خوشحالم... »

شهردار ده پاسکوآله : « ما نه تنها این نشان رو به یک ورزشکار ، بلکه به یک مرد اهداء میکنیم. فدریکو اینجا بزرگ شد ، اینجا ازدواج کرد و بهمراه خانواده ش به اینجا برمیگرده و تعلق خاطرش به این شهر بسیار قویه. او کارارا رو به جهان معرفی کرد و طبیعتاً این مایۀ غرور ماست! مرسی بخاطر کارهایی که کردی و بخاطر شخصیتی که داره... »

=> بوفون هم اهل کاراراست ...

• tecra, Sayyed Amir, L'Avvocato و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1391 ارسال
  • Locationقزوین

برناردسکی کاررا رو به جهان معرفی کرد.  :22:

حالا دوتا پنالتی زد دیگه. شهردار نباید اینو بگه که. صد رحمت به بنرهای تبریک داخل کشور خودمون.

حتی با وجود اینکه کاررا محل تولد بوفونه ولی کماکان کاررا برای من یک مدل از پورشه 911 است و منو یاد کودکی و Need for Speed بازی کردن می اندازه.

• Orphée, AliReZaZa, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6056 ارسال
  • LocationKhorram Abad
شمارشو عوض کرد از 33 ب 20 ! شاید بخاطر یورو 2020!

بعد از کوادرادو و دنیلو حالا برناردسکی سومین بازیکن یووه هست ک شمارشو تغییر میده!

پادوین، پیاتسا و کانسلو 3 نفر آخری بودن ک شماره 20 داشتن!
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
هیچ حرفی ندارم
همون مانچینی میدونست چجوری ازش بازی بگیره
در حد دو دقیقه
  • eⁿzº, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21217 ارسال

- انصافا فاصله برناردسکی توی آتزوری و یووه خیلی فضایی ـه.

نمیدونم بحث روحی و روانی ـه یا هر چی، ولی با پیراهن آبی خیلی بهتره.

شاید بهتره بره اینتر :nish:

• Orphée, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

من نمی دونم چطوری این مدلی می بینید سریع بیاین سراغ پست برنا بعد به بقیه بازیکنا ایراد نمی گیرید. به خصوص مورتا که از یه لایه محافظتی بر خورداره اینجا! من نمی فهمم ! 

به نظرم کواد و برنا تو یه سطح تفریحی بازی کردن. از نظر فرم نمی شه گفت الان وضعشون چیه. ولی بده ی تیم نبودن. 

از لحاظ تاکتیکی اصن توپ نمی چرخید.

من فکر می کنم باید هر جور شده پیانیچ قرض گرفت و رمزی رو هوا کرد. البته که قبول دارم رمزی می تونه در نهایت رجیستا بازی کنه ولی مسئله اینه چقدر قرار طول بکشه.

من فکر می کنم در بدترین حالت برنا این فصل یه بازی قابل قبول به عنوان ذخیره ارائه می ده و آزاد جدا می شه اما از طرفی هم به نظرم می تونه سوار تیم بشه با توجه به تنبلی شدید کولو مخصوصا

قطعا شرایط عادی بودیم برای خودش و تیم خوب بود فضا عوض کنه اما الان شرایط بحرانیه

• tecra و Escanor از این پست تشکر کرده است

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

رمزی که همش مصدومه، بنتانکورم که شوته، باز پیانیچ یه چیزایی به تیم اضافه میکنه؛ یه 4 تا پاس عمقی سانت میتونه کنه، برنا هم حداقل یه زمانی عالی بود ولی افت کرد الان ، حداقل میشه بهش امید داشت

• Escanor و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

یه گله ریوالدویی از برنار . دوستانه با اتالانتا

همیشه نقدش میکنیم بذار یه بارم از خوبیاش ثبت کنیم

• eⁿzº, El rey leon, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

گفتم این یک گذشته ایی داشت، ایتالیاییم هست میشه روش حساب کرد

• tecra, Escanor و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

امیدوارم برگرده به اوج . گرچه دیره اما خودشو نشون بده تا تیم بتونه با قیمت مناسبی بفروشتش .

• tecra, L'Avvocato, Escanor و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6056 ارسال
  • LocationKhorram Abad
امسال برای برناردسکی سال مهمی هست!

این جمله رو اول هر فصل داریم میگیم اما جدی جدی این فصل تکلیفش مشخص میشه چون سال آخر قراردادش هست و زیر نظر آلگری باید بازی کنه. برنا اگه 2 تا بازی خوبم داشته تو تیم آلگری بوده... خودشم بعد از قهرمانی تو یورو متحول شده از ازدواج و تغییر شماره لباسش مشخصه!

ببینیم از فرصت جدیدش چطور استفاده میکنه اصلا کسی انتظار نداره ستاره بشه همین ک بازیکن کارآمدی باشه کفایت میکنه در این صورت میتونه ب تمدید با یووه و حضور در جام جهانی امیدوار باشه...
  • حامد, eⁿzº, Pinturicchio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

علاوه بر شزنی یه فاجعه دیگه هم ایشون بودن، تو تمام وب سایتای یوونتوسی بحثش هست

برناردسکی در تمام نیمه اول 16 تماس توپ داشت و کیلینی هم 16 تماس توپ داشت در 5 دقیقه حضورش در انتهای نیمه دوم  :fp:

• Orphée, eⁿzº, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

برناردسكي ظرفيت ارتقاء دارد. او مي‌تواند نمايش‌هايي به مراتب بهتر و اميدواركننده‌تر نسبت به دو فصل گذشته از خود ارائه كند.

به نظر مي‌رسد رابطه بسيار قوي‌اي ميان او الگري وجود دارد، از قضا او دقيقاً بازيكني است كه اگر احساس كند مربي‌اش به او اعتقاد و باور دارد مي‌تواند از لحاظ ذهني تمركزش را پيدا كند. نظير مسيري كه توسط مانچيني در تيم ملي ايتاليا تجربه شد.

استنباطم اين است كه الگري در اين فصل به همه بازيكنان (خصوصاً هافبك‌ها) به يك چشم نگاه خواهد كرد و توانمندي‌هايشان در آداپته شدن با سيستم‌هاي مدنظرش را بررسي و تحليل خواهد كرد.

كسي چه مي‌داند، شايد در دنيايِ رابيوها و مك‌كني‌ها، اين برناردسكي‌ و فجولي باشند كه اقناع‌كننده‌تر جلوه كنند. آينده همه چيز را عيان خواهد كرد.

• Orphée, Sayyed Amir, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1488 ارسال

پاسِ گل داد دمش گرم؛ موقعیتِ گل خراب کرد فدای سرش، خُب برای بهترین بازیکنانِ دنیا هم پیش اومده؛ با این‌حال به طرزِ غیرقابلِ‌تصوری در تخمینِ فاصله دچار اشتباه می‌شه. چقدر از دیدن این صحنه متنفرم که توپ رو با ضربِ بیش از حد بندازه جلو و وقتی بهش نرسه خودش رو به حریف بکوبونه و سعی کنه خطا بگیره؛ صحنه‌ای که بارها و بارها تکرارش کرده.

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

مصدومیتش جدی نیست ظاهرا

• eⁿzº, Signora Omicidi, AliReZaZa و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6056 ارسال
  • LocationKhorram Abad
بازم ی پاس گل ب کیه زا داد! نمیدونم چرا گلی ک روی همکاری برناردسکی و کیه زا ب ثمر میرسه برام خیلی لذتبخش تره! البته همیشه برنا ب کیه زا پاس میده! در واقع از زمان ورود کیه زا، برناردسکی موفق ب گلزنی نشده! :fp:
  • حامد, GioVanni Agnelli, eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1488 ارسال

^^

این اصطلاحِ پاسِ گل هم خیلی گول‌زننده است. آرش جان! شما در این گل عدد 100 رو بین کیه‌زا و برناردسکی چطور تقسیم می‌کنید؟

فکر کنم چند بار گفتم و دیگه داره لوث می‌شه و خودم رو سبک می‌کنم :fp: سعی می‌کنم برای آخرین بار بگم؛ هرچند هر بار این حرکت رو می‌بینم و اتفاقاً بسیار هم می‌بینم واقعاً عصبی می‌شم :14: و احساس وظیفه می‌کنم که این موضوع رو به گوش عالم و آدم برسونم شاید به گوش خود برنا هم رسید: برناردسکی عزیز! چرا همه‌اش با توپ تشریف می‌بری توی پر و پای حریف؟ :fp: دیشب هم چند بار همین کار رو کردی.

+ اگه دوستان تعریف واضحی از یک مرجع معتبر در مورد پاسِ گل دارند ممنون خواهم شد به استحضار برسانند :53:  :53:  :53:  

• حامد, GioVanni Agnelli, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6056 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
کاملا موافقم امیرخان :53: اتفاقا خواستم اشاره کنم ک گل تماما ب کیه زا تعلق داره و برناردسکی فقط ی پاس معمولی داد اما از اونجایی ک ب بهانه ای برای پست دادن تو تاپیک برنا لازم داشتم خودمو زدم ب اون راه..!

احساس میکنم دستپاچگی خاصی تو بازیش هست ک نمیتونه کنترلش کنه و این حرکتش هم ناشی از همینه!
  • eⁿzº, Pinturicchio, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی