پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فدریکو برناردسکی - Brunelleschi

* * * * - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
545 پاسخ برای این موضوع

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

می پرزنت جان فکر کن کارمند یه شرکت مهمی و گفتن تا سر ماه قراره یه سریا رو اخراج کنن، تلاشتو بیشتر نمی کنی؟
بنظرم قطعا مسئله تمدیدش روی کیفیت فعلیش تاثیرگذاره وگرنه همه میدونیم که برنا بازیکن متوسط رو به خوبیه که حواشی زندگیش زیاده و به قصد تمدید بالاخره یه کم چسبیده به بازیش به جای حواشی

احتمالش هست ولی نمیشه قطعاً گفت به این دلیل بوده، چون برنا امسال زن گرفته شاید یه زنش یه تاثیری روش گذاشته وبه راه راست اومده!

• Orphée, eⁿzº, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

چون وقت وجود داره این مطلبم بگم. این بحث ازدواج یا آخر قرداد به نظر من حق مطلب نیست. حق مطلب اینه که ما کار خاصی برای رشد بازیکنامون نکردیم و در نتیجه ضرر دادیم. برنادسکی یکی از بهترین بازی ساز وینگرای نسل جدید ایتالیا بود. من اون موقع دیگه خیلی سری آ رو دنبال می کردم. الان شاید بازیکنا رو نشناسم. اما اون موقع این بازیکن معرکه بود. همون قدر که کیزا شلخته بازی می کرد برنادسکی تر و تمیز بازی می کرد. کنار هم یه ترکیب خوب ساخته بودن. اومدنش به یووه هم فکر درستی بود. یووه دو تا وینگر خرید که خوبم بودن. و تو دو سبک مختلف. برنادسکی اصلا متوسط نبود. من نمی دونم یادتون هست یا نه واقعا آمار خوبی داشت. بیشترین ضعفش کی پاس بود ولی در هر حال پاس گلش رو هم می داد.

فصل اولشم 1.200 دقیقه بازی کرد رو 12 گل اثر داشت. کم بازی کرد ولی تاثیر گذار بود. گل کاشته به فیوره نزد؟ مشکل از کجا شروع شد. ما شیرازه تیمی که از بازیکن متوسطم کارایی می کشید ریختیم بهم برای کی؟ کریستین رونالدو! پلاتین قلبش برای این باشگاه می زد. زیدان عاشق یووه بود. ما برداشتیم یه از خود راضی اوردیم تو یه تیمی که تیمی بازی می کرد بعد جالبه. کاپیتان تیمم فرستادیم بره ! تنها کسی که احتمالا کریس ازش حساب می برد. تیم بهم ریخت. نشونش اینکه سوپر استعداد تیم پائولو دیبالا داغون شد (آلگری نمی تونست بازی بگیره از دیبالا کریس با هم). فصل افتضاح شد. یووه گفت برای سود مالی زیبا بازی کنیم. بعد رفتن کی آوردن؟ ساری! که کپا هیچ چیزی تو کارنامش نداره بهش گفته "خفه شو من نمی یام بیرون" اینو گذاشتیم بالا سر کریس رونالدو (طنز قضیه) کدوم بازیکن درست حسابی زیر نظر این آدم رشد کرده. می گیم تو گذشتش یه کارایی کرده. ولی از چلسی به بعد که دیگه هیچی نداشته. الان از لوییز آلبرتو بازی نمی گیره. از ساویچ بازی نمی گیره. بعد این طرف قراره کی رو  رشد بده؟ غیر از اینکه بدن دیبالا تو دوره ی ایشون داغون شد. چه چیزی ساری به تیم اضافه کرد؟ یه تیم فوق شلخته که زوری دیبالا کریس با هم بازی می کردن. آمارشون خوب می شد و کلی امتیازم به فنا دادیم (البته بهترین فصلا دیبالا زیر نظر آلگری بوده نه ساری و آلگری اثبات کرد دیبالا بازیکن 433 مد نظر ساری نیست). و من یادم نمی یاد ساری تو تیم ما کسی رشد داده باشه. بعد کی رو آوردیم؟ پیرلو! انقدر این ادم بی برنامه و بی تفکر بوده که حتی رو حرفاشم وای نمی ساد. حتی به 442 دست نزد. یه سوال دارم، برنا رفت دفاع چپ بازی کرد. بدتر از ساندرو بود؟ الان دفاع چپای دنیا اصن کار دفاعی اون شکلی می کنن؟ یا کارشون تهاجیه؟چرا بازیش نداد؟

فقط من می گم ما کی رو آوردیم که اینا رشد کنن که بعد می گیم بهشون بازیکن متوسط. همین این هم اون بنتاکور که استعدادی بود که رئال می خواست. همین دیبالا که می گیم اسطوره جزو 40 تا بازیکن برتر اروپا هم نیست (استعدادش کمتر از ام باپه نیست) ! همین دلیخت. دلیخت رشد کرده واقعا نسبت به استعدادش؟

وقتی بازیکن مدیریت نشه و درست هدایت نشه می شه وضع یووه 

• Orphée, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

^^ 

من موافق این پست نیستم، پوگبا توز... بازیکنایی بودن که بیشترین کارایی رو تو یووه و زیر نظر آلگری داشتن، دیگه هم نتونستن تکرار کنن عملکردشون رو بعد خروج از تیم، بازیکنایی که اسم بردی همش مصدوم میشدن، همین برنا خیلی مصدوم شد، دیبالا هم همچنین، به مربی و تیم خیلی ربط نداره، همین رونالدو تو کل 3 فصل شاید 4 تا بازی هم مصدوم نبود، پس ربطی نداره که بگیم ما چیکار کردیم که بازیکن رشد کنه

برعکس یووه همیشه طوری بوده که بازیکنا توش استعدادشون شکوفا میشد، اگر نتونن تو یووه بدرخشن تو جای دیگه هم نمیتونن، موارد استثنا شاید باشه ولی درصدش خیلی کمه

• Orphée, tecra و Escanor از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

بحث از تاریخ اومدن رونالدو بود. قبلش که دوران موفقیت ما بوده. از وقتی آلگری رفت رو حساب کردم. که تو دو سال ما کی رو آوردیم برای رشد این تیم. 

اصن همین نکته عالی که گفتی. از لحاظ بدنی کی یووه انقدر ضعیف بوده؟؟ ما یادمون دیبالا اومد دو ماه بازی نکرد بعد شروع شد فیکس شدنش. می گفتن چقدر ماهیچه آورده. چقدر دیبالا بازی کرد؟ یه بدشانسی آورد بازی بایرن نرسید. یا خیلی موارد دیگه. 

تعدد مصدومیت ما به این شکل عجیب و غریب که بازیکن عملا ناکارآمد می شه از تغییراتمون شروع شد. والا مصدوم می دادیم. کیلینی دائما درد داشت ولی نه اینکه از خط حمله 5 تا نباشن

به نظر من اگر بازیکن خفن می شه. پزشک تاثیر داره. مدیر تاثیر داره (فابیو پارتیچی به تعدد نشون داد مدیریت تیم بلد نبوده). تغذیه تاثیر داره. روانشانس تاثیر داره (مگه آلگری رواشناس نیاورد و نتیجه گرفت) و غیره

تمام اینا می شه رشد یه بازیکن و به کیفیت رسیدنش. مدیریت خود بازیکن. زمان ماروتا کی جسارت پارتی گرفتن به این اندازه رو داشت. تو دوران کرونا اونم. مگه ویدال سریع نفروختیم؟

وقتی عوامل همش می لنگه بازیکنم از بین می ره. 

به خدا دیبالا تو سالای 2015 - 2016 یا سال بعدش یا حتی سال بعدش خیلی بدن خوبی داشت نسبت به خودش ! مصدوم می شد ولی نه این وضع الان که تو نمی دونی چند تا بازی هست. خیلی هم دیبالا رو می زدن. اگر خاطرتون باشه تو یه بازی با جفت پاش زدن اما باز به خدیرا پاس گل داد. 

من مثلا الان مصدومیت کیزا تو کتم نمی ره. یه جوون سر حال یهو دو ماه رفت !

یووه همیشه به بدنسازی معروف بوده تو ایتالیا

ویرایش: البته قبول دارم تاثیر کرونا بر بدن بازیکنامون هم ممکنه وجود داشته باشه ! به هر حال دو سال کرونا بوده. یعنی همه مشکل دیبالا فقط کرونا بوده و بدنش نابود کرده ولی در کل ما شرایط آنچنانی برای رشد بازیکنا فراهم نکردیم مثل قبل. خوب مدیریت نکردیم.

• Orphée, tecra و Escanor از این پست تشکر کرده است

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

با dazn مصاحبه کرده که :

در سال ۲۰۲۱ دو تا جام با یووه گرفتم ، یورو رو فتح کردم ، دخترم به دنیا اومد، ازدواج کردم و خونه خریدم پس نمیتونم هیچ شکایتی داشته باشم .

احساس میکنم بالاخره بالانسم رو در این سال پیدا کردم .

یکم دیر بالانس چرخاشو پیدا کرده ولی باز کاچی بهتر از هیچی ، البته اگه قراردادش تمدید بشه .

• حامد, Orphée, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

می تونن دو ساله باهاش ببندن

یا حتی اگه زیر بار بره یه ساله!

• Orphée, eⁿzº, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

کالچو مرکاتو گفته : تمدید قرارداد برنارسکی اولویت اصلی یوونتوسه ولی یووه میخواد قرارداد برنارسدکی رو با کاهش دستمزد تمدید کنه .

برناردسکی در مقطع فعلی 4.5 میلیون میگیره ولی یووه پیشنهادش 2.5 تا 3 میلیونه .

• حامد, Orphée, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

@mee present

شرمنده خیلی دیر دارم جواب میدم.
انسان رو انگیزه هاش شکل میدن و البته هر انسانی ممکنه در بخورد با یک موقعیت، رفتار متفاوتی نشون بده. اینطور نیست که کلی مورد مشابه بتونم نام ببرم چون شرایط هر بازیکن متفاوته. برناردسکی با توجه به سابقش داره قصاوت میشه.
اما برای موارد مشابه، دمبله ی بارسا عملکردش به مراتب بهتر از فصلای قبل بوده. یا امره چان لیورپول. به نظرم تا حدی دوناروما میلان هم بود که بعد تحت فشار هوادارا کمی تمرکزش به هم ریخت. در مقابل کسیه میلان و موراتا خودمون رو داریم که تمرکزشون به هم ریخته و افت کردن. من فوتبال دنیا رو خیلی پیگیری نمیکنم که همه ی مواردو بدونم و البته مواردی هم هستن احتمالا که میدونم ولی یادم نیست هر چند این تمدید نکردن و به فصل آخر رسیدن بازیکنایی که خواهان دارن چند ساله خیلی مد شده. در کل قطعا موارد بیشتری هم هست.
من قبول دارم که علت بهبود عملکرد برناردسکی صرفا اثبات شایستگی برای تمدید یا پیوستن به باشگاه دیگه ای نیست. دلایل دیگه ای هم هست. اومدن آلگری حس میکنم جدا از مسائل فنی، به لحاظ روحی کمک کرده وضعیت بهتری داشته باشه. فتح یورو، ازدواجش و مجددا بچه دار شدنش هم دلایل دیگه ی بهبود روحیشه. منتهی برداشت شخصیم اینه که اون قرارداد جدید براش خیلی مهمتر از چیزای دیگس و بهش انگیزه زیادی داده. همین الان یووه میخواد با کاهش دستمزد نگهش داره و اگر عملکردش رو بهتر نمیکرد وضعیت براش خیلی بد میشد.
در مورد افت برناردسکی قبلا صحبت کردم. هنوزم بهش اعتقاد دارم. افت فده از فصل آخر آلگری شروع شد. برنا تو کارای دفاعی شلخته و از نظر فیزیکی خیلی ضعیف بود. با تقویت این بخش ها ظرافتش تا حد زیادی کاهش پیدا کرد. مورد بعدی بازی دادنش تو نقاط مختلف زمین و همینطور دور کردنش از دروازه بود. ساری و پیرلو هم بیشتر هیزم ریختن تو این آتیش و البته محور تیم شدن رونالدو هم موثر بود تو افت خیلیا از جمله برناردسکی.
اینکه ما بازیکن سوزوندیم تو فصل ساری موافق نیستم. ما فقط فصل قبل وضعیتمون تو این زمینه بد بود با این حال مک کنی و کیزا هم تو اون فصل پیشرفت خوبی داشتن. توی این دو فصل ارتور، رمزی و دیبالا مدام مصدوم بودن البته دیبالا زیر نظر ساری خیلی خوب بود. ربیو و بنتانکور زیر نظر ساری به ویژه اواخر فصل خیلی خوب کار میکردن. مشکل تیم ساری عملکرد فردی نبود. چیزی که بشه بهش گفت تیم نداشتیم. شاید فقط بشه کولوسفسکی، برناردسکی و روگانی رو تو این سالا نام برد که شکوفا نشدن. کولوسفکی اسیر شرایط بد فصل قبل و تغییر پست های مداوم شد. هنوز جا داره ولی بعید میدونم به خاطر شکل بازیش تو یووه به جایی میرسید. دلیخت هم خوب بوده واقعا. پیشرفت داشته اما با شیب کند. در مورد بدنسازی هم تیم آلگری همیشه کلی مصدوم داشت و همه هم اینو میگفتن ولی خب پیرلو جلوی آلگری غول مرحله آخر بود.

• Orphée, eⁿzº, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

فدای تو

در مورد قرداد سال آخر. به نظرم این بحث کیفیه. بر اساس آمار ارقام نیست و اصن بدون عدد به هیچ جایی نمی رسیم. باید بریم چک کنیم اعداد تمام بازیکنا تو فصل آخر قردادشون چی بوده تا بتونیم بگیم واقعیت دقیقا چیه. من قضیه ی پایان قرداد رو قبول ندارم چون اصن متر خوبی نسیت (حتی اگر درست باشه) و دید عددی نداره. ولی اگر قبولم کنیم باید اینو بپذیریم تو سخت ترین دوران این فصل برنادسکی تیمو درآورد. وقتی دیبالا کولو و کیزا نبودن و دمش گرم. امیدوارم ادامه فصل خوب باشه. نبودم که به هر حال یه وزنه ای رو یه جا برداشته و به تیم کمک کرده. تمدید یا عدم تمدیدشم نمی دونم چی بشه ولی امیدوارم برای همه اتفاق خوبی بیافته چه دیبالا چه برنا

در مورد بقیه حرف ها قطعا اشتباهات زیادی داشتیم در مدیریت بازیکن. بالاخره ما می تونستیم الان دارنده ی توپ طلا رو داشته باشیم تو تیم اما دیبالا الان حتی جزو 40 تا بازیکن بزرگ اروپا هم شاید حساب نشه. مارکتی یه حرف خیلی جالب زد و گفت هوادارای دیبالا تو پنج سال پیش موندن. به هر حال اگر دیبالا اونی نشد که ما می خواستیم، اشکال ما هم بوده.

اما بحث تغییر پست که قطعا مهم بوده

و از همه مهم تر به نظرم تنش درون تیم با اومدن رونالدو بوده. (چقدر مدیرامون درگیر شدن؟)

به نظرم فعلا باید رو به جلو نگاه کنیم (کاری که آریوابنه با رفتارش بهمون نشون داد)

ببینیم می خوام چه فرمتی بازی کنیم و بعد در مورد دیبالا  و برنا تصمیم بگیریم

مطمئنا با توجه به اخبار برنا با سالی 3 میلوین تمدید خواهد کرد. شکی در این نیست که کوتاه می یاد ولی اگر نیاز داریم، تمدید کنیم

• Orphée, Pinturicchio, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

:53:

دقیقا به نتیجه ای نمیرسیم چون توی آمار هم کیفیت گمه. به طور کلی از دید من آمار و ارقام به لحاظ نشون دادن کیفیت بازیکن، چیزی شبیه به ویدیو هایلایت توانایی بازیکنه. الان مثلا تیم ما تعداد پاسای کلیدیش خوب بوده نسبتا ولی کیفیت ندارن. این رو با اعداد نمیشه اثبات کرد و برای درکش باید بازی رو دید. فکر نمیکنم برناردسکی جدا از گل و پاس گل عملکردش روی کاغذ تفاوت زیادی کرده باشه. ولی خب تاثیر گذار بوده و نسبتا خوب عمل کرده این چند وقت و فکر میکنم اینجا حداقل باهم هم نظر باشیم.

فکر میکنم برناردسکی و دیبالا هر دو باید تمدید بشن. دیبالا رو میشه بعدا رد کرد. رایگان بره واقعا فاجعست.

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3438 ارسال
در حال حاضر مذاکرات بین یووه و برنا به دلیل تقاضاهای بالا به کندی پیش می رود. فدریکو خواهان یک قرارداد 5 ساله است، باشگاه پیشنهاد 3 ساله با 2.5 میلیون یورو + پاداش ارائه کرده است

پول مفت به این بی خاصیت مزه کرده بازم قرارداد 5 ساله میخاد

بندازید بیرون اینو. میخایم چیکار کنیمش اخه!!
  • Orphée, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

برنا واسه تمدید 4 میل و قرارداد 4 ساله میخواد، یووه 3 میل و 3 ساله پیشنهاد کرده، این مدیر جدید خوب بلده چونه بزنه، برنا خیلی مصدوم شده، حقش زیاد نیست از حقوق

• saeed-nedved, eⁿzº, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3438 ارسال
خوشبختانه هر روز احتمال رفتنش داره بیشتر میشه....
  • Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

اسکای الان گفت که یووه نیتی برای تمدید با حضرت نداره. منم ترجیح میدم شانسمون رو با راسپادوری یا فراتزی امتحان کنیم...

احتمالاً زیر دست کنته سرنوشت بهتری پیدا میکرد ولی یکی از اشتباهات بزرگ ماروتا همین برنا بود! درست تو همون تابستون ، لیورپول صلاح رو با همون قیمت خرید! :fp:

• saeed-nedved, حامد, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS
واقعا از خروح بازیکن های متوسط و حقوق بگیر ب شدت استقبال میشه. هم جا برا جونا باز میشه هم اینقدر حقوق گزاف به این همه بازیکن متوسط نمیدیم
بعد برنا . دیشیلیو ساندرو رمزی رابیوت ملو کین نیز باید فروخته بشن
  • saeed-nedved, حامد, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
یه جوون با انگیزه مث راسپادوری، فاجولی، زانیولو و ... خیلی بهتر از ایشون بی انگیزن

+ فراز تازگیا حرفایی میزنی که دود از کله آدم بلند میشه! کنته چوب جادو داره از بازیکنی که با ۳ مربی هیچی نشده و پر از بی انگیزگیه لیونل مسی در میاره؟
تو رو خدا جای تعصب روی یه اسم، یکم منطقی باش!
  • حامد, El rey leon, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

^^^

من نگفتم ازش مسی درمیاورد ، گفتم : "احتمالاً سرنوشت بهتری پیدا میکرد" ... در ضمن شاهد از غیب رسید ، کولوسفسکی تحت هدایت دو مربی مختلف در یووه هیچی نشد لُرد و سردرگم بود و همه از رفتنش جشن گرفتن و الان زیر درست کنته شده بهترین خرید فصل لیگ برتر (تازه از ژانویه رفت) ...

میتونید بگی تو اروپا خوب نیست یا نمک نشناسه و شوآفش زیاده ولی دیگه سر نقاط قوتش واقعاً بحث کردن بی فایده ست...

• حامد, eⁿzº, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

"بهترین خرید فصل لیگ برتر (تازه از ژانویه رفت)"

تیتر روزنامه SUN بوده اینکه چندین بار گفتید ؟ چون جلوی برایتون که من دیدم ضعیف ترین بازیکن زمین بود و تعویض هم شد. 

• حامد, El rey leon, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

^^^

آمار whoscored بوده رفیق ، میتونی خودت چکش کنی. ضمناً هیچ بازیکنی در سال ۲۰۲۲ در لیگ برتر ، پاس گلهای بیشتری از کولوسفسکی (۶) نداده! فکر نمیکنم یه بازی تاثیر چندانی در اصل موضوع داشته باشه...

کولوسفسکی در تاتنهام : هر ۱۰۰.۶ دقیقه یه گل/پاس گل (کلاً ۳ گل + ۶ پاس گل)

کولوسفسکی در یوونتوس : هر ۱۹۵.۲۶ دقیقه یه گل/پاس کل (کلاً ۹ گل + ۱۰ پاس گل) *

کولوفسکی در پارما : هر ۱۶۶.۶۳ دقیقه یه گل/پاس گل (کلاً ۱۰ گل + ۹ پاس گل)

* در ۱.۵ فصل ...

• حامد, eⁿzº, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

شما خودتون هم بهتر از من میدونید همیشه به آمار نمیشه استناد کرد تو فوتبال و خیلی راحت میشه با چند تا مثال عکس قضیه رو اثبات کرد. واقعیت اینه کولوسفسکی تو یک تیم درجه ۲ اروپایی داره بازی میکنه که تلاشش کسب سهمیه اون لیگه که فعلا هم ناموفق بودند. نظر شخصی من اینه این بازیکن و امثالش تو یووه و تیم های بزرگ حرفی برای گفتن ندارند و صرفا در حد نیمکت نشینی بدرد میخورند و خیلی بابت رفتنشون نباید نگران باشیم. 

• حامد, Orphée, Pinturicchio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی