پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فدریکو برناردسکی - Brunelleschi

* * * * - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
545 پاسخ برای این موضوع

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^

بی انصافی یعنی همین. کسی که گل مساوی ساخت چرا باید فحش بخوره؟؟؟

دیگه چیکار باید می کرد تو ده دقیقه. سیمولیشنم طبیعیه. احساس کرد پاش می یاره طرف و می تونه پنالتی بگیره. مثه ساندرو می چسبید به دفاع خوب بود؟

مربی گند زده تمام/

اگر برنا چپ بود. کیزا راست تورینو رو به راحتی می زدیم

• حامد, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
فقط میشه یه لبخند زد به این دفاعیه .

جوری گفت گل دوم رو ساخت که یه لحظه به چشمام شک کردم و رفتم دوباره صحنه رو دیدم . چون اول فک کردم سه نفر رو یجا برداشته و نفوذ کرده داخل و پاس کات بک داده .
ولی دوباره که دیدم متوجه شدم که یک سانتر خیلی ساده و بدون مزاحم انجام داده . اونم نه سانتر خوب و کامل . سانتری که کیلینی رو مجبور کرد اونطور در شرایط نامتعادل ضربه بزنه .

ما در مورد بازیکن واترپلو که صحبت نمیکنیم دوست عزیز. که یک سانتر نصفه نیمه واسش به به چه چه راه بندازی . داریم در مورد یک فوتبالیست صبحت میکنیم که متاسفانه داره در یکی از چهار پنج تیم بزرگ دنیا بازی میکنه

دفاع از سیمولیشنش هم واقعا کمدی بود . به حدی کمدی که خودش هم بدون هیچ اعتراضی کارت زردش رو گرفت و رفت .

حالا نظرت چیه که بجای اینکار واقعا نفوذ میکرد و یک کات بک میداد و شاید شاید شاید میتونستیم گل سوم رو بزنیم و الان بجای چهارم جدول دوم جدول باشیم ؟ نظرت چیه ؟

احتمالا فکر میکنی اینکه در بازی که وار داره و با ده تا دوربین چک میشه اینکار عقلانی تر بود . حتما بود دیگه .

و یچیز دیگه در مورد اینکه گفتی تو ده دقیقه چکار کنه . ده دقیقه نیست دوست عزیز . حدود هزار و پونصد و ده دقیقست
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^^

اتفاقا این دفاعیه نیست واقعیته. سانتر نصف و نیمه رو لطفا کن برو از کولو بخواه برات انجام بده یا برو از بنتاکور تقاضا کن یا از آقای ساندرو با آمار درخشانش. یا چند نفر دیگه رو تو بازی مثال بزنم؟؟ کسی که بهتر از بقیه بوده یعنی بهتر بقیه بوده. کسی رو به جلو بازی می کنه برای من خیلی مهم تر از مسائل دیگست. حالا خواسته سیمولیشن کنه که البته دلیلش این بوده که فکر کرده احتمالا بتونه همزمان با زدن پاش خودش بندازه. چه بتونه چه نتونه مهم اینه رو به جلو بازی می کنه. آمار الکس ساندرو تو 80 دقیقه صفر کی پاس بوده. من نمی دونم دقیقا دنبا چی می گردین. طی 6 هفت بازی اخیر برنا هم برای یووه خوب بازی کرده تو دفاع چپ! هم برای تیم ملی که معمولا خوب بوده.

آمار 1450 دقیقه بازی آرتور ملو جایگزین پیانیچ که یه گل زده فقط و اینجا در مورد نباختن باهاش تئوری سازی می شد یا استاد بنتاکور حسابی مارو شاد کرده با 2240 دقیقه بازی و دو گل فکر کنم زده و یه پاس گل داده به حریف البته.

برنا 1340 دقیقه بازی کرده که 400 دقیقش دفاعی بوده نقشش و سه پاس گل داده که هر سه پاس گلم تو دوره ای بوده که جای بازیش عوض شده.

همون پاس نصف و نیمه که البته خوبم برای کیلینی ارسال شد نبود الان از تورینو هم باخته بودیم. و نکته مهم اینه جدیدا از 60 درصد تیم بیشتر کی پاس می ده 

بحث اینه می خوای یه گیری بدی خب یه موقع که بد بود بیا گیر بده. حتی به نمره اینا اهمیت بدین. نمرش از کولو که 70 دقیقه بازی کرده بیشتره. البته کولو بدی نیست آمارش اما امارش به نظر به عنوان مهاجم دوم خوب بوده. هر موقع هافبک راست بازی کرد پاس گل داده به حریف 

در مورد برنا من حرفمو زدم. قطعا ازش دفاع عالی در می یاد ولی اگه بازی کنه نه اینکه الکس ساندرو بازی کنه. احمقانه ترین کار یووه هم تو این وضع بازارش خرید دفاع چپه! یووه باید 120 میلیون حداقل تو هافبک و قطعا چندین میلیون تو دفاع وسط یا مهاجم خرج کنه. بعد 40 میلیون برای رابین گوسنسی بدی که پشتش اتوبانه و در اصل هافبک جلو زن سمت چپه؟ خب برنا و ساندرو هستن پشتشتون اتوبان! (به این می گن تیم بستن که موجی و ماروتا بلدن ولی آقای پارتیچی شو می ذاره فقط)

اینکه نمی تونیم از داشته هامون درست استفاده کنیم همین اشتباه مدیریتی و مربی گریه. حالا پارتیچی برای شواف می ره گوسنس می خره با لوکاتلی هافبک می بنده بعد دوباره اوضاع بهم می ریزه اونا می شن بدرد نخور. (البته که من مشکل سیستمه تو تیم بستن. یووه باید 433 ببنده والا برای 442 همین دوتا کافی هستن اما سیستم سیستم ضعیفیه)

نکته مهم: راستی دلیل اینکه رفتی فیلم گل دیدی به این خاطر بود نمی دونستی اون پاس برنا داده! رفتی دیدی،ای بابا آره داده بعد گفتی اینکه پاس نصف و نیمست برم جواب بدم. داداش بگو نمی دونستم چرا اذیت می کنی خودتو(قطعا نمی دونستی) :1:  :nish: 

• حامد و Escanor از این پست تشکر کرده است

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

آمار 1450 دقیقه بازی آرتور ملو جایگزین پیانیچ که یه گل زده فقط و اینجا در مورد نباختن باهاش تئوری سازی می شد یا استاد بنتاکور حسابی مارو شاد کرده با 2240 دقیقه بازی و دو گل فکر کنم زده و یه پاس گل داده به حریف البته.

حقیقتش من موندم چه رویکردی رو باید در مواجهه با شما اتخاذ کنم محمد جان! جواب نمیدم ، نیش و کنایه میزنی مثه الان و وقتیم جواب میدم خودم پشیمون میشم... اولاً اینکه آمارهای آرتور فقط حرف من نبود و اسکای هم در موردش متریال تلویزیونی تولید کرد... یا شایدم میگی اسکای هم مثه من مشکل داره. ثانیاً آرتور هنوزم آمار قابل دفاعی داره و فقط در یکی از 6 باخت یووه در این فصل حاضر بوده! با وجود اون همه بازیکن و تلنتهایی هم که برزیل داره ، فیکس تیم ملیشونه. در مورد حرفها و خود لوچانو موجی هم من از شما خواهش میکنم که گزینشی برخورد نکنی ، مگه موجی تو همون مصاحبه نگفت هافبکهای یووه بلحاظ انفرادی خیلی قوین ولی کمیستری خوبی ندارن؟

• حامد, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

حقیقتش من موندم چه رویکردی رو باید در مواجهه با شما اتخاذ کنم محمد جان! جواب نمیدم ، نیش و کنایه میزنی مثه الان و وقتیم جواب میدم خودم پشیمون میشم... اولاً اینکه آمارهای آرتور فقط حرف من نبود و اسکای هم در موردش متریال تلویزیونی تولید کرد... یا شایدم میگی اسکای هم مثه من مشکل داره. ثانیاً آرتور هنوزم آمار قابل دفاعی داره و فقط در یکی از 6 باخت یووه در این فصل حاضر بوده! با وجود اون همه بازیکن و تلنتهایی هم که برزیل داره ، فیکس تیم ملیشونه. در مورد حرفها و خود لوچانو موجی هم من از شما خواهش میکنم که گزینشی برخورد نکنی ، مگه موجی تو همون مصاحبه نگفت هافبکهای یووه بلحاظ انفرادی خیلی قوین ولی کمیستری خوبی ندارن؟

نه به خدا نیش کنایه به تو نمی زنم. همه می گفتن. من کنایه هم بزنم به همه بود. تو همون باکس چت همه می گفتن با آرتور کمتر می بازیم یا کانالای تلگرام.  کما اینکه کانتنت سازی اسکای و شما هیچ ایرادی نداره به هر حال محتواست همونا منجر به تحلیل می شه ولی وقتی پژمان می گه این چیکار کرد منم باید بگم اون چیکار کرد!

در پتانسیل بالا آرتورم شکی نیست و شاید سال بعد خیلی بهتر عمل کنه

حرف موجی هم قطعا درست بود و همون حرف منه که بازیکنا خوبن، کوچ بده. کوچ خوب باشه آرتورم آماراش بهتر می شه

اصن به هیچ عنوان قصد کنایه زدن ندارم اونم به این مخفیانگی. بخوام چیزی بگم رک می گم. هر جایی فکر کردین کنایه می زنم مطئن باشید کنایه نیست و مورد خاصی مد نظرم نیست. خیلی مسئله ای باشه رک می گم قطعا

در مورد آرتور یه نکته بگم اصن اول باید حضور داشته باشه که بعد بشه گفت خوبه یا بد. کلا 1400 دقیقه بازی کرده.چه تحلیلی می شه روش داشت واقعا 

فقط بحث کلی اینه وقتی بچه ها می گن فروم تخصصی. موردی بر خورد نکنیم و تبدیل بشه به مشکل شخصی. اگر فلانی بده باید تحلیل بشه چرا. اگر فلانی خوبی تحلیل بشه چرا. اگر فلانی متوسطه تحلیل بشه چرا! تحلیلیش زمانی نمی بره. ولی در مورد خط هافبک حرف شما کامل درسته پتانسیلشون زیاد مربی بد زمین گیرشون کرده

• حامد, Orphée, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

خب جا داره من از شما عذرخواهی کنم... :53: میگم لحنت یجوریه آدم عصبی میشه بعضی وقتا ، چند بار هم در مورد بچه های دیگه هم دیدم و حتی سعی کردم توجیهشون کنم که چیزی تو دلت نیست و پسر خوبی هستی.. کلاً آرتور زیاد گل و پاس گل نمیده ، مثلاً در دو فصل اخیر در بارسا ، رو هم رفته 10 گل/پاس گل داده... ایکاش پپ بود ، میتونست تیاگو آلکانتراش باشه در یووه! الان به نقطه ای رسیدیم که هر مربی پیشنهاد یووه رو قبول نمیکنه ، بخصوص در این فصل ؛ چون اگه اسکودتو میاورد ، همه میگفتن کاری نکرده و داره از حاصل دسترنج مربیای قبلی استفاده میکنه و اگرم اسکودتو نمیاورد ، همه میگفتن چقدر شاسکوله کما اینکه در مورد پیرلو هم میگن. خدا آخر و عاقبتمون رو به خیر کنه... :fp:

• حامد, Aminvo, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
اقا خدایی با تمام احترام ولی دفاع از عملکرد برناردسکی توهین محسوب میشه

در مورد گل ک واضحه اون پاس ی پاس درجه اول نبود ٫ حتی ضربه کیه لینی هم پاس گل محسوب نمیشه چون ی ضربه ب شدت ضعیف بود ک حتی نمیشه اسمشو پاس گذاشت

با دوست عزیرم @Orphée در مورد این قضیه چند مدت پیش همینجا ی بحث کوتاهی داشتیم
اینکه ی بازیکن رو بذاری فولبک چپ و انتظار گل و پاس گل هم نداشته باشی فقط ب این امید ک صرفا دفاع خوبی هستش اونم در سطح تیم یووه واقعا ناامید کنندس

برناردسکی ۳ فصل اخیر هیچگاه ٫ هیچگاه از حد ی بازیکن متوسط فراتر هم نرفت
هممون هم میدونیم تنها بازی قابل دفاعش همون بازی با اتلتیکو بوده
تیم ما از زمانی تو سراشیبی افتاد ک تیم پر از شد از بازیکنایی با کیفیت برناردسکی و بدتر از اون اصرار ب حفظشون
خیلی مضحکه
رئال بازیکنایی مثل بیل و هامس رو هر جور شده حتی رایگان هم فرستاد برن (حداقل مطمئنیم ب لحاظ فردی کم نیستن جفتشون ) ولی ما اصرار داریم بازیکنا نرن ٫ شده تو پست غیر تخصصی هم بازی کنن فقط باشن
دنیلو هافبک راست نمیتونه بازی کنه چون کواد فیکسه ٫ مستر ۴ تا هافبکو میذاره ذخیره و یکی دو تا رو هم با اعتماد ب نفس خط میزنن و در ی تصمیم تمام عیار جوک گونه دنیلو میره هافبک وسط
الکس ساندرو ک یکی از بی کیفیت تربن دفاع چپ های دهه اخیره ٫ هیچ ک بازوبند کاپیتانی میگیره وقتی تعویض میشه جاش برناردسکی میاد

جالبه برناردسکی ____دفاع چپ
ن استیلش ب دفاع چپ مبخوره ٫ ن اون هوش بازی رو واسه اون پست داره ن سریعه ن تکنیک داره

کی این تصمیم گیریای مضحک تموم میشه خدا مبدونه
  • حامد, Orphée, mory و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
^^^^

فکر میکردم اخرین چیزی که اینجا ببینم دفاع از عملکرد برناردسکی باشه . هر چند قبلا هم بهت گفتم فکر کنم رشته ی شما وکالته که دوست داری وکالت همه رو قبول کنی .

حقیقتش اره . نمیدونستم که پاس رو کی داده . چون اصلا برام یک پاس جالب و درست نبود که مثل شما ذوق زده بشم و بیام به به چه چه راه بندازم و در حد پاس گل به حساب بیارمش .
حالا چون من دوبار دیگه صحنه رو دیدم یبار برات مرور میکنم . چون فکر کنم تا همون لحظه پاس رو بیشتر ندیدی و حالا لازمه تو بری و دوباره ببینی

برناردسکی تک و تنها بدون مزاحم کنج محوطه وایساده بود که یدفه توپ میفته زیر پاش . توجه کن . بدون مزاحم . و توپ رو سانتر میکنه به پشت سر کیلینی . . بازم توجه کن . به پشت سر کیلینی . حتی بدون مزاحم هم نتونست توپ رو درست جلوی سرش بندازه . و کیلینی رو مجبور کرد که به اونصورت ضربه رو بزنه و شانسی برسه به رونالدو .
یعنی اگه کیلینی اینکار رو نمیکرد و یا یکم چپ و راست میشد مثل اب خوردن فرصت از دست رفته بود و تمام . نقش بیشتر رو کیلینی داشت نه این اقا که الان بخاطر این سانتر ازش مارادونا ساختی .

دوم . من در مورد بازیکنای دیگه صحبت نکردم که تا چیزی میشه میای میگی مگه این چکار کرد و اون چه کار کرد . اگر قرار باشه در مورد اونا صحبت کنم در تاپیک خودشون صحبت میکنم .
دل به امار هم خوش نمیکنم . اون امارات واسه خوش کردن دل خودته که بگی اره بابا ما مارادونا رو داریم و قدرش رو نمیدونیم .

من در مورد سیمولیشن در موقعیت حساس دارم صحبت میکنم و تو میای ربطش میدی به ساندرو و به شقیقه و به چه و چه .

بازیکنا دو نوع هستن . از نظر بدنی و از نظر فکری و عقلی . بدنی ناخود اگاه هست و فکری خود اگاه .
از نظر بدنی یکی مثل همین ساندرو که اسم بردی انتهاش همینه و انتظار بیشتری نمیشه داشت چون دست خودش نیست . اما ازنظر عقلی یکی بیاد وقتی که سیمولبشن دیگه منسوخ شده اینکار رو تعمدا انجام بده دیگه مشخصه تهش چیه .

حالا تو اگه چمیدونم مثلا بخاطر اینکه از مدل موش خوشت میای حاضری همه جوره ازش دفاع کنی و سیمولیشنش رو هم طبیعی جلوه بدیش و چمیدونم بازی ضعیفش رو پشت اون سانتر قایم کنی بحثش جداست .
بشین و از بازیش لذت ببر
  • حامد, Aminvo, miiiiiiiladcr7 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6066 ارسال
  • LocationKhorram Abad
اینقد از این بچه (!) انتقاد کردین تا کرونا گرفت! چیزیش بشه خونش گردن پژمانه :1:
  • حامد, mory, pezhman و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
خدایی راضی به مریضیش نیستم . انشالا که سریعتر خوب میشه و با قدرت روی نیمکت میشینه از این به بعد . D:
  • حامد, mory, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

معامله با میلان برسر رومانیولی و برناردسکی یه چیز ایده آله برای ما . کمبود یه مدافع مثل رومانیولی حس میشه و صد البته فصل بعد کیلینی نیست  و بونوچی هم یک سال پیرتر شده . امیدوارم که تابستون اتفاقای بزرگی بیوفته .

• mory, eⁿzº, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6066 ارسال
  • LocationKhorram Abad
‏^
معاوضه برناردسکی-رومانیولی معاوضه خوبیه شاید اینجوری هر 2 بازیکن احیا شدن هم سن و سال هستن و میشه امیدوار بود. ب نظرم برناردسکی همین الانشم از کاستیخو بهتره... اما سوال اینجاست رومانیولی ب چ درد ما میخوره؟! جانشین کیه لینی بشه؟ پس دراگوشین چی میشه؟

برناردسکی و رومانیولی رو تیمی با پول نقد نمیخره یا زیر قیمت میخرن پس معاوضشون کار درستیه میشه رومانیولی رو آورد و دمیرال رو ک مشتری داره فروخت!
  • حامد, eⁿzº, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
خب اتفاق جالبی ک میفته اینه ک بعد از بازی با سن‌مارینو ایشون ی مصاحبه میکنه که :
امیدوارم که بتونم لذت ببرم ، من از بازگشت او (آلگری) خوشحالم. او همیشه بازیکنان را به خوبی مدیریت کرده و نتایج مهمی کسب کرده است.

همسر پیرلو هم عصبانی میشه و ی استوری میذاره تو اینستاگرام
در واقع همسر پیرلو این استوری را گذاشته و به برناردسکی توپیده و رفتارش را با سایر بازیکنای یووه قیاس کرده و گفته :

IMG_20210601_150508_567.jpg

وقتی داخل زمین هستی، یک میلیونیوم کاری را که یه قهرمان واقعی انجام میده را انجام میدی ولی تصمیم میگیری بعد از گلزنی مقابل سن مارینو یک مصاحبه ریسکی بکنی...خیلی باهوشی!
  • mory, El rey leon, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4007 ارسال

پیرلو اگه میخواست میتونست بعد همون پست اول جلوی نامزدش رو بگیره و حتی پست رو پاک کنه ولی این که این حاشیه ها رو ادامه میده یعنی مورد تایید خود پیرلو هم هست .

• mory, Pinturicchio, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Buffon#1

Buffon#1

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 139 ارسال
برناردسکی بازیکن خوبیه به شرطی که نزدیک دروازه حریف و سمت راست بازی کنه هر چقدر بیاد عقب میشه در حد پلوزو و ایسلا
مانچینی خیلی خوب ازش بازی میگیره
فصل اولش (مصادف با فصل آخر آلگری) هم خوب بود
به نظرم تو یورو و بعد از اون توسط مانچو و آلگری احیا میشه
  • mory, Escanor, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

f1e8c3756b8df1046e6d7647cfc4a03f_169_l.J

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

انکار نمی‌کنم که از برناردسکی خوشم نمیاد؛ به خصوص بعد از این مصاحبه‌ی آخرش. اما به هر حال به خاطر تیمی که طرفدارشم، دوست دارم فصل خوبی در انتظار این بازیکن باشه. طبیعتا احتمالش هست، گرچه واقعا بعید می‌دونم؛ این دومین باریه که صحبت از امیدواری به برنا رو می‌شنوم. یکبار با اومدنِ پیرلو، و حالا هم با بازگشت آلگری.

پ.ن: استوریِ پارتنرِ پیرلو (که میلاد بالاتر گذاشته) برای من ناخوشایند نبود؛ برعکس؛ خوشایند بود  :1:

+

^^ (پستِ بالا):

فصل اولش مصادف بود با فصلِ یکی مونده به آخرِ آلگری

• eⁿzº, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
IMG_20210604_000304_554.jpg

توییت جالب یک طرفدار یوونتوس:

"ای کاش زندگی به اندازه فرصت هایی که یوونتوس به برناردسکی داده است به من هم فرصت می داد."
  • saeed-nedved, tecra, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

همیشه برای آتزوری خوب بازی کرده یا بهتره بگیم مانچینی ازش خوب بازی "گرفته" ! علاوه بر اون دو تا پنالتی ناب زد که غیرمنتظره بود... واقعاً ازش راضیم و بخصوص پنالتی هاش در این جام برای مدت ها قطعاً تو اذهان میممونه... :6:

• GioVanni Agnelli, El rey leon, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

در موندنش نباید شکی باشه به دو دلیل

یک. قیمت خوبی نمی ره

دو. هم ترازش نمی تونیم چیزی جذب کنیم با این بازاری که داریم

فقط نباید الان تمدید بشه. باید تحت مدیریت باشه ژانویه تمدید بشه اگر لازم شد. (چون ایتالیایی هست بعیده بازی دربیاره و خوب بود می مونه)

قطعا تو ترکیب 442 و 4231 کارایی بالایی داره و تو این دو ترکیب حتی می تونه تعداد بازی هاش رو بیشتر و بیشتر کنه

دیگه معلوم شد پیرلو و ساری چقدر بد عمل کردن

مشخصا باید منتظر تصمیم آلگری بود

• tecra, Escanor و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1241 ارسال
احتمالا آلگری ازش بهتر از ساری و پیرلو بازی خواهد گرفت.
تا وقتی آلگری بود خیلی بهتر بود برناردسکی. فصل آخر آلگری تو بازی برگشت با اتلتیکو فکر کنم دو تا پاس گل داد.
  • tecra, Escanor, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی