پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-اودنیزه(هفته سوم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
135 پاسخ برای این موضوع

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
بریندلی خوبه همچنین مولینارو اما به نظر من بریندلی یه چیز دیگست مخصوصا که یوونتوس دفاع راست میخواد

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
من با ترکیبی که حسین گفت موافقم . البته با یه تغییر ؛ فکر نمی کنم الکس بازی کنه ! احتمال میدم رانیری الکس رو واسه بازی با رم نگه داره ( الته مصدومیت اخیر اله هم میتونه مزید بر علت باشه ) و از یاکوینتا به صورت فیکس بهره ببره .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره دیشب نظرم عوض شد چون اله مصدوم شد البته هنوز هیچ چیزی در مورد مصدومیتش و مدت زمانش نمی دونم ولی خوب به نظر نمی رسه بازی کنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
ترکیب از نظر من : بوفون . حمیدزیچ . اندراده . کریشیتو . کیه لینی . کامورانزی . زانتی . آلمیرون . ندود . یاکوئینتا و دیوید

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
و اينم تركيب من: بوفون كيه‌ل كريشيتو خورخه مولينارو زانتي ندود كامو الميرون ياكي ترز سه تا تعويض: كامو و نوچرينو ، الميرون و تياگو ، پالا بجاي يكي از مهاجما يا ندود .

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
به نظر من این بازی از دو بازی قبل ما سخت تر هست حتی اگر بازی در المپیک تورین باشد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
قطعا.علتش هم بزرگ تر بودن اودينزه هست و هم زخم خورده بودنشون.اونا از ناپولي 5 تا خوردن و اين زخم رو بايد يجوري دوا كنن و امتياز رفتن از يووه اين مرهم براي اونا مي تونه باشه.پس بايد مواظب بود.

dalton

dalton

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
بله بازی دشواری ولی یووه برد نیاز داره نباید از حالا امتیاز از دست داد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به نظر من توی این بازی نتیجه پرگلی کسب نخواهیم کرد البته این بدین معنی نیست که نمی بریم نه اصلا چون مطمئن هستم بازی رو با پیروزی پشت سر خواهم گذاشت اما نباید منتظر درخشش بازیکنان باشیم فراموش نکنید اکثر بازیکنان از دیدارهای ملی بازگشتند و نمی تونند مثل گذشته باشه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ولی من دقیقاً برعکس شماها فکر میکنم. بازی ساده ای رو درپیش داره و با اختلاف 2 گل و شایدم بیشتر میبره این بازی رو. بازیکنای جوونمون کمک حال تیم میشن.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
همه چیز بستگی به رانیری داره واقعا نشون داده که مربی باهوش و زیرکی هست . خیلی زود میتونه با یک تغییر در تیم ؛ بازی رو به سود خودش به پایان ببره . و البته فکر همه جا رو میکنه . صد در صد به فکر بازی مقابل رم هست . برای همین شاید تغییراتی رو در روش بازی تیم بده .

dalton

dalton

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
البته پیروزی دور از انتظار نیست.یعنی اودنیز نمیاد راحت شکست بخوره.به این خاطر بازی سختی

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اودینزه خمیشه جلوی اینتر و میلان عالی بازی کرده ولی جلوی یوو همیشه بازنده بوده درسته بازی سخته ولی یوو حتما میبره

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
یادمه فصل 2003/2004 دقیقه ی 70 از ادینزه گل خوردیم ولی تا دقیقه 90 بازی رو 4-1 بردیم. کاش بازی یکشنبه پرگل باشه

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
منم با فریبرز موافقم دوست دارم بازی پر گل باشه تا دیگر تیم ها از یوونتوس بترسن

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
بازي راحتي نيست و از بازيهاي قبلي مشكلتره. اودينس رو نبايد دست كم گرفت حتي اگر 5 گل از ناپولي خورده باشه. با اين حال من فكر ميكنم 2-1 مي‌بريم.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اودينزه خيلي از دت رفته.نسبت به فصل پيش بزرگترين يارش رو از دست داده و دقيقا هم دادتش به يووه پ كار سختي تا جمع و جور شدن داره و بردنش توي اين حالت بد روحي راحت تره.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
داور این بازی اقای استفانو فارینا هست

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
الان تا حدوی ترکیب قطعی مشخص شده و فقط بین الکس و یاکوئینتا شک و تردید هست دیگه ولی من به شخصه معتقد هستم که یاکی بازی خواهد کرد این هم ترکیب نهایی و مورد نظر من بوفون - بریندلی - اندراده - کریشیتو - کیه لینی - کامو - زانتی - المیرون - ندود - یاکی - ترزگه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
ندود هم مصدوم شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! فکر کنم الکس یا پالا در نقش هافبک نهاجمی بازی خواهند کرد در احتمال پایین ترش هم تیاگو

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی