پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-اودنیزه(هفته سوم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
135 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
درسته.من هم انتظار 5 گل رو ندارم.چون اون ها بازی قبل 5-0 باختن و الان دیگه یه مقدار به خودشون اومدن.نمیگم محاله اما فکر نمیکنم اودینزه نمایشی بدی جلو یووه داشته باشه.با روجیه و انگیزه بالا بازی میکنن جتما

dalton

dalton

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
همیشه مراقب این تیم ها باید بود.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
يووه 2 - 1 اودنيزه

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
تيمی که از ناپولی 5 تا بخوره قطعا رقيب ما نيست

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
سلام به همگی. من فکر می کنم این بازی .بازی سختی برای (یووه) خواهد بود. به چند دلیل: 1- همه تیم ها در برابر (یووه) و به طور کلی تیم های بزرگ جور دیگری بازی می کنند و البته این فصل شرایط خاصی در همه ی بازی های (یووه) برقراره و همه چیز علیه (یووه) است. 2- تیمی که بازی قبل خودش را با چنین نتیجه ای باخته .حداقل تو بازی بعدی خودش شکست سنگینی نمی خوره و البته فراموش نکنیم که در سن سیرو با اینتر چه کرد. به امید پیروزی.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
2-0 یووه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
قابل توجه دوستاني كه اينجا نتيجه هاي مورد نظر خودشون رو مينويسن اگه قصد شركت در مسابقات پيش بيني رو دارن دقت داشته باشن نتيجه هاشون رو توي تاپيك پيش بيني بنويسن

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اودينزه مي خواد خوب بازي كنه و نشون بده باختش از ناپولي الكي و بدشانسي بوده.يووه مي خواد خوب بازي كنه و نشون بده شانسي دو بازي قبلي شو نبرده و بنظر من يووه يه كار سخت داره اما اودينزه نمي تونه كاري از پيش ببره.پس ما برنده ايم. ما بايد دو برد قبلي و باخت 5-0 اودينزه رو هم فراموش كنيم و بازي جديدي در پيش بگيريم تا ببريم .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
من که فقط منتظر گلزنی یاکوئینتا به اودینزه هستم . عجب حالی میده که کاپیتان سابق یک تیم بیاد به همون تیم گل بزنه .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
توي اين بازي نبرد اصلي زمين بين ياكوئينتا و بازيكنان اودينزه هستش.ياكي بايد خودشو بازم نشون بده و از طرفي با بازي خوبش كمي دونادوني رو هم به خودش بياره كه بجاي استفاده از اينزاگي پيرمرد و لوكارلي كه ديشب پاهاش به هم فحش مي دادن از ياكي استفاده كنه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حالا اول باید منتظر بود ببینیم یاکی فیکس بازی می کنه یا نه ؟ البته با توجه به بازی های ملی احتمال داره الکس رو بفرسته نیمکت و یاکی بازی کنه و البته انگیزه یاکی توی این بازی می تونه برگ برنده خط حمله یوونتوس باشه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بيشتر بستگي به بازي هاي چهار شنبه داره.اگه الكس و ترز بازي كنن خسته مي شن اگه خوب بازي كنن احتمالا بهشون يه مقدار بازي مي ده تا از روحيه شون استفاده كنه و اگه بد باشن بهشون بزي نمي ده و ميذاره ياكي و پالا و اليورا بازي كنن.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
این بازی از Rai Africa پخش نمیشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم ترکیب یوونتوس در بازی مقابل اودنیزه البته از نظر خودم Buffon; Birindelli, Andrade, Criscito, Chiellini; Camo, Almiron, Zanetti, Nedved; Trezeguet, Alexi

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
گریگرا مصدومه هنوز؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بله گریگرا اگه خیلی زود بخواهد اماده بشه بازی با رم هست

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
عجیبه بازی با رم ساعت 16:30 خواهد بود معمولا بازیهای مهم در شب برگزار میشه

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
بچه ها فکر کنم دیگه تو این یه ماه از فوتبال خبری نباشه حتی بازی یوونتوس و رم رو هم نشون نمیدن

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خواهشا در مورد بازی یوونتوس - رم صحبت نکند و حواسمون به این بازی اودینزه باشه تا بعدش خدا بزرگه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من حدس نمي زنم اونطور كه حسين فكر مي كنه بريدلي بازي كنه.به نظر من بازي به مدافعاي جوونتر مي ده.فكر كنم با توجه به خصوصيات مولينارو مي تونه ازش استفاده كنه.مثل وقتايي كه پسوتو اونور بازي مي كرد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی