پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-اودنیزه(هفته سوم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
135 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
گزارش هایی که سایت ها نوشتند همه گفتند یووه بد شانس بود. یاهو نوشته بود 3 بار تیره و 2 پنالتی نگرفته باعث شد تک گله دی ناتاله یوونتوس رو شکست بده !

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

یاهو نوشته بود 3 بار تیره و 2 پنالتی نگرفته!

دقیقا همون چیزی که من گفتم! 2 پنالتی رو نگرفت.

------------------**********------------------------===========--------------------********-------------------------
در ضمن یک انتقادی از حسین و یا کسانی که گزارش بازی رو می نویسن دارم.نمیدونم اینجا باید بگم یا تو تاپیکه انتقادات!

گزارشی که نوشته شده هیچ اشاره ای به اصابت توپ به پست دروازه حریف نشده!!!!!!

حتی تو مطلب بعدی هم به این موضوع اشاره نشد.

نه تنها ننوشته که هر چی زدن به در بسته خورده بلکه بارها قید شده که یووه بازی ضعیفی از خودش نشون داده.

شاید ضعیف بوده باشه ولی نه در این حد که این همه تاکید بشه روی این مسئله!!!!!

جالب اینجاست که نوشته میشه: " الکس هم تقریبا فرصتی نداشت "

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
منم همون دیشب خواستم بگم گفتم شاید استنباط بشه من دارم طرفداری الکس رو میکنم و تیفوسی بازی در میارم و میخوام گیر بدم.اما امیدوارم بیشتر توجه بشه.ممنون

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حال می کنم با این انتقاداتتون واقعا مررسی دقیقا درست اشاره کردید و چشم سعی می کنیم از دفعه بعد حواسمون رو بیشتر جمع کنیم واقعا من عاشق اینجور انتقادات هستم که به نفع فوروم و سایت باشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم صحبت های پدر اون تماشاگری که دیروز دستگیر شد
خیلی جالبه

تصویر

تا کنون نتواستم با پسر صحبت کنم. او يک طرفدار واقعي يوونتوس است او سال هاست که به ورزشگاه مي رود او هم يک طرفدار مانند ديگران است که يک کار عادي و نرمال انجام مي دهد . او با سختي بليت بازي را تهيه کرد و با سختي خود را به بازي رساند گفته ميشود که نيکولا مواد اتش زا پرتاب کرده اما او تنها نبوده و تنها کسي نيست که اين کار را انجام داده مطمئن هستم که پسرم از کاري که ناراحت است و من او را در حال گريه کردن و پشيماني ديدم اميدوارم که به زودي بتوانم او را ببينم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
خواهش میکنم حسین جان. منم به همون دلیلی که خودت گفتی انتقاد کردم . تیممون بهترینه! خودمون سایتمون و فوروممون هم باید همینجور باشه. ------------------------ ولی چه استیل تمام بیانکونری داشت این یارو تیفوسیه! خیلی خوشم اومد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
منم یک انتقاد داشتم حسین جان وقتی شما میگی این یوونتوس همان یوونتوس هست یا جمله هایی امثال اینا منی که میخونم باید چی فکر کنم ؟ به نظر من باید گزارشی تر بشه و نباید موارد ریز و بی ارزش بازی ذکر بشه . البته باید تشکر هم کنم که حسین کار تازه ای رو شروع کرده و خیلی خوبه و امیدوارم در آینده با امکانات بیشتری هم ادامه بده . ======================================================================== اره استیلش باحاله ! کاشکی ما بجاش بودیم !!!

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
بازی قشنگی بود من که از نتیجه ناراحت نیستم چون بیشتر از این از این تیم انتظار نمیرفت کلا الکس هم قشنگ بازی کرد و من هیچ جای دعوایی تو این نتیجه نمیدیدم که بخوایم اینجوری جو رو به هم بزنیم این یوونتوس هر چند نشونی از نام و بزرگی یوونتوس واقعی رو تا یه حدی نداره (اگه الکس و بوفون وندود ) رو کنار بزراریم ولی ما هنوز هم چشم امید داریم به مدیران محترم و ا یه حدی بی تجربه که بتونن در زمستان بازیکنانی در حد ونام یووه جذب کنند ممنون.....

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نيکولا هوادار بيانکونري که در جريان بازي يووه برابر اودينزه با پرتاب مواد اتش زا دستگير شده بود طبق راي صادر شده يک سال از حضور در کليه ورزشگاه هاي کشور محروم شد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
چجوري شناسايي مي كنن كه نره توي ورزشگاه؟؟؟(هرچند اونجا مملكت ساحاب داره.مثه...)(سانسور شد)

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اونجا و كلا ً تو ياروپا مردم كيلويي هل نمي خورن توي ورزشگاه چندين ورودي با موانع مخصوص داره كه بعد از ارائه بليط و كارت شناسايي باز ميشن يعني نفر به نفر وارد ورزشگاه ميشن ملت واسه همينه كه آمار تمشاگرا رو به ريزترين رقم ممكن ميدن واقعا ً واسه ما ها باورش بايد سخت باشه وقتي مقايسه مي كنيم با ورود 100 هزار نفر به آزادي

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من وقتی شبکه سه با تاخیر گذاشت ، مشتاق شدم که ببینم چطوری بازی کردیم که باختیم واقعا اودنیزه فقط یک دونه موقعیت داشت که اونم روی اشتباه بوفون گل کرد وگرنه کل بازی دست یووه بود اگر کسی این بازی رو میدید و نتیجه رو نمیدونست ، شکست پر گل اودنیزه رو پیش بینی میکرد واقعا یووه قشنگ بازی میکنه ، به همه تبریک میگم با تشکر

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
تیم منتخب هفته سوم سری آ ایتالیا ELEFTHEROPOULOS (Siena) JUAN NESTA (Roma) (Milan) DELLAFIORE ZAPATA (Torino) (Udinese) DONI HAMSIK CESAR (Atalanta) (Napoli) (Inter) LAVEZZI ZALAYETA (Napoli) (Napoli) VIERI (Fiorentina)

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
این زاپاتا فکر کنم از بس خیابانی اسمشو گفت گزاشتنش تو تیم منتخب!!!

dalton

dalton

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
من وقت نکردم نگاه کنم.ولی خیلی بد بود.

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

بد بودیم یا نبودیم دیگه مهم نیست . پوستر بازی آماده شده و این پوستر رو به عنوان حسن ختام بحث در مورد این بازی اینجا قرارش میدم ؛ از این به بعد هم پوستر آخرین پست تاپیکهای مسابقاتمون خواهد بود ;) .

[img width=480 height=340]http://i1.tinypic.com/4l8nknl.jpg[/img]

Full Size : http://i1.tinypic.com/4l8nknl.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی