پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-اودنیزه(هفته سوم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
135 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یکشنبه 25 شهریور 1386 (ساعت 16:30 به وقت تهران)
هفته سوم سری آ ایتالیا
یوونتوس-اودنیزه (ورزشگاه المپیک تورین)
[img width=480 height=221]http://img.majidonline.com/pic/114551/juve.udinese.jpg[/img]
داور:
سایر مسابقات هفته سوم سری آ ایتالیا
شنبه 24 شهریور (تمامی ساعت ها به وقت تهران هست)
سیه نا-میلان 19:30
لاتزیو-امپولی 22:30
یکشنبه 25 شهریور
فیورنتینا-اتالانتا ساعت 16:30
جنوا-لیورنو
اینتر-کاتانیا
یوونتوس-اودنیزه
ناپولی-سامپدوریا
پالرمو-تورینو
رجینا-رم
پارما-کالیاری 22:30

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اودینزه که این هفته 5 تا از ناپولی خورد پس نشون می ده تیم ضعیفی هست و اگر یاکوئینتا هم توی بازی باشه می تونه به دلیل انگیره بالایی که داره بترکونه یک برد پر گل دیگه به امید خدا

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
اره انگار ناپولي داره خوب نتيجه ميگيره من كه خوشحالم تو اين شرايط افتاديم با اودينزه و ميتونيم با برد پر گل صدر رو براي خودمون حفظ كنيم

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بعد بازی با اودنیزه بازی سختی با رم در هفته چهارم داریم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوبی همین بازی با اودینزه می تونه بازیکنان رو به خود باوری برسونه و رم رو هم نابود کنیم الان به نظر من جدی ترین رقیب همین رم هست

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من بیشتر دوست دارم 1-0 ببریم این بردهایی که با گل خورده به دست میده حال نمیده یعنی به یوونتوس نمی خوره

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
گلهايي كه ناپولي به اودينزه زد رو خواهشا هم دانلود كنن يا از هرجايي كه ميتونن تهيه كنن . ببنند چه گلهاي نفدي اين تين خورد تو خونش من يكي گفتم يوونتوس هم 5-0 ميبره تو كليپ هم گفتم

دانلود گلهاي ناپولي و اودينزه
http://www.zshare.ne...3442247e79f9ab/

واقعا يوونتوس اگه به اين تيم 5 تا نزنه خيلي بده من يكي كه گفتم يوونتوس 5-0 ميبره 2 گل بازي رو هم زالايتا زد

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
چون تو خونه یووه هس ... مطمئنا پر گل میشه ... اما اودینزه خط حمله قوی داره بر خلاف دفاعش ... فک کنم 2 تا از حمله هاش تو تیم ملی ایتالیا هم هستن ... این خط حملشه : Antonio Di Natale Asamoah Gyan Fabio Quagliarella خیلی شاخن ... از اون طرف Antonio Chimenti دروازه بان سابق یووه هم که توشه ...

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
همين چيمنتي نقطه ي قوت يوونتوس ميتونه باشه چون اصلا دروازبان خوبي نيست هنوز بازي ميلان يوونتوس دوسال پيش يادتون هست چه گلهايي ميخورد مخصوصا اون گلش كه از روي ضربه ي ايستگاهي از پيرلو خوردش

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ممکنه رانیری زیاد به بازیکن ها فشار نیاره تا برای بازی بعد که مهمتره استراحت کنند ! ولی فکر مینکن با توجه به اینکه یووه واقعا تیم گلزنی نشون داده حداقل 2-3 گلی بزنیم

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

ممکنه رانیری زیاد به بازیکن ها فشار نیاره تا برای بازی بعد که مهمتره استراحت کنند !
ولی فکر مینکن با توجه به اینکه یووه واقعا تیم گلزنی نشون داده حداقل 2-3 گلی بزنیم

و اگه ميشه بگيد حداكثر چندتا ميتونيم بزنيم؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
همه گفتن 5 تا ! من گفتم حداقل 2-3 بزنیم دیگه ! خوبه که ! ;D

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
مهم اينه كه بگي حداكثر چندتا ميزنه اوميدم خدا خواست بازي رو هر چي كه تو بگي همون رو واسه يوونتوس بزنه ميگي چندتا؟ جون من بگو حداكثر چندتا ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
5 تا خوبه !؟! پیش بینی خودم رو تو تاپیک پیشبینی میزنم هر وقت درست شد !!! الان درباره بازی حرف بزنیم !

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
توی اودینزه دی ناتاله و کوآگلیارلا بازیکنان خطرناکی هستن ...

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
خودم سوال پرسيدم خودم جواب دادم نتيجه بازيه اي يوونتوس و اودينزه در 8 سال گذشته در ليگ 2 سال پيش چند چند شد يوونتوس 1 اودينزه0 يوونتوس1 اودينزه0 3 سال پيش چند چند شد يوونتوس 1 اودينزه0 يوونتوس 2 اودينزه1 4 سال پيش چند چند شد يوونتوس 4 اودينزه1 يوونتوس0 اودينزه0 5 سال پبش چند چند شد يوونتوس1 اودينزه0 يوونتوس 1 اودينزه0 6 سل پيش چند چند شد يوونتوس 3 اودينزه0 يوونتوس 2 اودينزه0 7 سال پيش چند چند شد يوونتوس 1 اودينزه2 يوونتوس 2 اودينزه0 8 سال پيش چند چند شد يوونتوس4 اودينزه1 يوونتوس 1 اودينزه1

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
ببینید این تیما جلوی تیم هایی مثل یووه خیلی با روحیه بازی میکنن چون بیشتر بازیکنا از همین بازی ها به تیمای قوی می پیوندند پس باید مراقب مهاجم های خوب این تیم باشیم و مثل بازی های گذشته کارو به نیمه ی دوم نگزاریم همون نیمه اول بازی رو تموم کنیم

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
دروازبان ديروزشون خيلي ضعيف بود به هيچ توپي نه نمي گفت خدا كنه باز همين توي دروازه باشه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
به احتمال زیاد الکس این بازی نیست. چون هم از بازیهای ملی برگشته و هم استراحت میکنه تا بتونه بازهم رم رو له کنه.بجاش یاکوئینتا که بازی قبل نبود و استراحت کرد به همراه ترزگه بازی میکنه. که با یه جمع سر انگشتی میشه گفت اگه کامو هم باشه یه 4 تا 5 تا یی میزنیم. اگه کمه تا بیشترش کنم؟!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
به نظر من نباید خیلی هم دست کم گرفت اودینره رو . چون اول اینکه دفاع خودمون ضعیفه و از اون طرف خط حمله حریف قوی . دوم اینکه امکان داره همین دست کم گرفتن ها کار دست تیم بده . بالاخره فوتباله دیگه . یوونتوس با یک ترکیب متوسط بازی کنه بسه . من همیشه اودینزه رو بخاطر یاکوئینتا و ده سانتیس دوست داشتم . ولی الان هیچ کدومشون نیستند !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی