پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسابقات دوستانه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
755 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خب اون تبليغ بيرا مورتي كه توي 4 ، 5 سال اخير هميشه جاش گوشه زمين مسابقات مهم بوده پس چه مشكلي دارن ؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من میگم مشکلی نداره.اما صدا و سیما دنبال بهانه اس دیگه.خدا رو چه دیدید یه وقت هم دیدید بازی ها رو نشون داد. پارسال که یووه با اون شرایط روحی نتونست خوب کار کنه امیدوارم امسال به حقش برسه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
چه ساعتي برگزار ميشه ؟ RAI نشون ميده ؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بازی ساعت 10 به وقت ایران هست و Canale 5 از Mediaset مثل هرسال بازی رو نشون میده

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من اشتباهی گفتم تیم کاپ همون بیرا مورتی من هم بعید میدونم صدا سیما نشون بده نمیتونن بگن که جام ابجو مورتی ولی فکر کنم بتونم از ایتالیا 5 نگاه کنم

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خب بگن جام ماسيمو موراتي ما كه راضييم d: هرچند كه اصلا ً بعيد نيست

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال
شبکه 3 که عمرا نشون بده . ولی منم ساعت 10 کار دارم و اصلا نمیتونم خونه باشم . امین جان شما یه لطفی بکن بعدا فیلم هاشو با حجم کمتر بزار برای دانلود !!! ( خوبه امین رو داریم ها ! )

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من مي تونم بازي رو ببينم.كانال 5 مدياس از 5 روز پيش تا بحال صد بار تبليغ كرده كه اين بازي رو نشون مي ده.

مجتبی

مجتبی

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
من بازی رو براتون میگیرم و با حجم خیلی خیلی پایین واسطون میذارمش یک خبر خوش دیگه اینکه فردا جوانان یوونتوس در مقابل قطر بازی دارن که من بازی رو کامل واسطون میذارم اما الجزیره اسپورت وبازی رو نشون میده

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
همین الان تا بازی شروع شد کانال فقل شد ای خدا چه زد حالی بود اخه این دیگه

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
یووه با ترکیب:بلاردی,آندراده,بریندلی,کریشیتیو,مولینارو,آلمیرون,تیاگو,نوچرینو,یاکویینتا,ترزگه,دلپیرو به زمین رفته.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال
الکس دل پیرو گل اول یوونتوس رو در دقیقه 30 به ثمر رسوند . کریشیتو و تیاگو هم کارت زرد گرفتند . فقط 15 دقیقه دیگه تا اولین برد !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
قربون الکس برم.بازهم خودشو نشون داد .با وجود همه بی مهری ها به الکس بازهم با جون ودل بازی میکنه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال
تصویر
یوونتوس 1 0 ناپولی
گل : دل پیرو
ترکیب یوونتوس : بلاردی . بیریندلی . اندراده . کریشیتو . مولینارو . تیاگو . المیرون . نوچرینو . یاکوئینتا . تره زگه . الکس
اخطار : کریشیتو . تیاگو
======================================
منتظر بازی با اینتر میشینیم ;)

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
ترکیب سه مهاجمه باز هم با الکس و دیوید و وینچنزو جواب داد.واقعا جای خوشحالی داره.مثل اینکه قراره بعد از چند سال یه یووه کاملا تهاجمی رو ببینیم.کی فکر میکرد رانیری با این تفکرات دفاعی خودش حاضر به بازی با سه مهاجم بشه؟!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اما الان بازی مقابل اینتر 1-0 عقب هستیم. امیدوارم به این اینتری ها نبازیم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال
ترکیب یوونتوس خنده داره مقابل اینتر . اصلا هیچ رقمه نمیشه حتی به حمله هم امید داشت . باید یک رهبر باشه توی خطوط تهاجمی . یوونتوس توی بازی با اینتر کسی رو بازی نداده . ولی با امین موافقم . سیستم رانیری جواب داده .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
1-0 باختیم ولی اصلا مهم نیست.چون یووه با تیم دومش یا بهتره بگم با جووناش رفت جلو اینتر که ترسشون از سری آ و این حرفا بریزه.انتظاری هم ازین تیم نمیرفت.به هر حال جدول مسابقات بیرا مورتی مثل پارسال شد: 1-اینتر 6 امتیاز 2-یووه 3 امتیاز 3-ناپولی 0 امتیاز واقعا ازین که یووه قراره با سه مهاجم بازی کنه و واقعا تهاجمی هم بازی کنه خوشحالم.وای چه شود سری آ امسال!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یه کم بازی ها رو تحلیل کنید بعد نظر بدید.آخه ترکیب یووه مقابل ناپولی رو میشه با ترکیب جلوی اینتر مقایسه کرد؟!؟!؟! در ضمن کم هم بدشانسی نیاوردیم.با یه مشت جوون مثل نوچرینو و پالا فکر نکنم 1-0 نتیجه بدی باشه که بخوای به خاطرش هر چی دوست داری بگی

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال
مهاجم های اینتر آدریانو و کروز بودن ولی مهاجم های یوونتوس پالادینو و زالایتا نمیگم پالادینو بده . ولی هنوز خیلی جا داره . یوونتوس واقعا خوب بازی میکنه . من نمیدونم چرا اینجوری قضاوت میکنید .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی