پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسابقات دوستانه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
755 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21232 ارسال
  • LocationDeutschland
من بازی تره زگه . کریشیتو و زانتی رو تحسین میکنم همچین حمیدزیچ . ندود و نوچرینو خوب بازی کردن .

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
اقا رم رو تحقیر کردیم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
فوق العاده بود نیمه دوم.خیلی شادم!!! چه کرد الکس.یه تنه رم رو برد زیر سوال.نمی فهمم که این رانیری حالیش نیست یا خودشو میزنه به نفهمی.خوب الکس چرا نباید از اول بازی کنه؟! به هر حال عالی بود نوچرینو نسبت به نیمه اول بهتر شده بود اما هنوز خیلی جا برای پیشرفت داره.ندود بد نبود و به نظر یه مقدار عصبی میرسید.خسته هم بود به همین خاطر چند بار با مکسس درگیر شد یاکوئینتا همچنان شوت بود!!بوفون یه عکس العمل عالی داشت.کریشیتو هم بهتر شده بود و به نظر میرسید به اعتماد به نفس کافی رسیده بود.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ما دیگه از هر کی بخوریم از این رم منفور نمی خوریم نیمه اول رو ندیدم ولی تو نیمه دوم بازی روونی رو به اجرا گذاشتن بیانکونری ها الکس هم عالی بود امیدوارم نویدبخش فصلی خوبی برای الکسی باشه

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
خوب تو بازیکنا که بوفون یه عکس العمل عالی داشت به قول مزدک سوپر واکنش کریشیتو خیلی امید وار کننده بود میشه روش کلی حساب باز کرد مولینارو هم تو دفاع مستحکم بود تو حمله که خیلی شرکت نمیکرد ولی یه بازی هم که شرکت کرد باعت گل سوم یووه شد. اندراده وقعا عالی بود و به خوبی تونست خط دفاعی رو رهبری کنه . حمیدزیچ هم تو دفاع خوب بود ولی تو حمله زیاد به چشم نمی یومد. تو خط هافبک هم که ندود حرف نداشت تازه اخرش هم حال مکسس رو گرفت.نوچرینو تو روان بود خوب فکر میکرد ولی توانایی اجرای تفکراتش رو نداشت در کل مثبت و جنگنده بازی کرد.المیرون هم تا 15 دقیقه اخر چیزی ازش ندیدم و کمی هم بهش توهین کردم ولی تو 15 دقیقه اخر واقعا عالی کار کرد.زانتی هم که خیلی خوب توپ می گرفت ترزگه که احتیاج به تعریف نداره.به یاکینتا هم میشه امیدوار بود از کناره ها خوب حرکت میکرد.زالایتا هم که مثل همیشه مفید واقعا بازیکن خوبی اگه تو یه تیم دیگه بود که بهش بازی می رسید حتما یه چیزی میشد.الکس هم به جز گل چیز دیگه ای ازش دیده نشد الیته تو یه صحنه اکیولانی رو ادب کرد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21232 ارسال
  • LocationDeutschland
سلام بچه ها اول از همه تبریک میگم این برد مهم رو . البته نباید دلمون بهش خوش باشه ولی چون مقابل رم بود برد و باخت حتی در یک دیدار 5 دقیقه ای هم مهم بود . من گزارش بازی رو براتون می نویسم . فقط قبلش بگم اول میخواستم به مکسس گیر بدم ولی الان میبینم که تیمش همین جوری نابود شد دیگه خودش رو بی خیال ! ============================== یوونتوس 5 2 رم گل ها : تره زگه ( 2 گل ) . یاکوئینتا . الکس . زالایتا بخش عمده ای از نیمه اول دست رم بود . البته عادی هم بود . اگر دقت کرده باشید میبینید که رم همون قالب سال پیش رو داره فقط یکی دو بازیکن بهش اضافه شد و در واقع تقویت شده . هماهنگی رمی ها دفاع یوونتوس رو گیج کرده بود و بخصوص آندراده که اصلا خوب بازی نکرد . دقیقه 11 : توپ لای پای آندراده گیر میکنه و توتی توپش رو میقاپه و به ووچینیچ می رسونه و این بازیکن نیز با یک شوت خوب دروازه یوونتوس رو باز میکنه ( 0 - 1 ) دقیقه 15 : حمیدزیچ که در این بازی پاس های خوبی رو میداد یک پای عالی رو به یاکوئینتا میده و یاکوئینتا هم به ندود ولی توپ روی پای ندود نمی چسبه و با اختلاف زیاد به بیرون میره . تنها ثانیه هایی بعد حمیدزیچ یک پاس دیگه رو به یاکوئینتا میده که ویچنزو توپ رو با بی دقتی از دست داد . دقیقه 17 : آندراده چندید خطای پشت سر هم میکنه و کارت میگیره . اندراده بخاطر اینکه خودش رو مقصر میدونست کمی سرخورده بازی رو ادامه داد ولی کم کم خوب شد . دقیقه 21 : ندود باز هم شوت میزنه و باز هم با بی دقتی تمام به بیرون میره . دقیقه 24 : روی سانتر توتی و جا موندن دفاع یوونتوس مکسس با یک ضربه سر مهار نشدنی گل دوم بازی و رم رو به ثمر می رسونه . دقیقه 26 : بیریندلی که اصلا بازی خوبی رو به نمایش نذاشت تعویض میشه و بجاش زانتی به بازی میاد . اینجا بود که جان لوئیجی بوفون کاپیتان تیم قهرمان یوونتوس میشه ! دقیقه 28 : زانتی نیومده خودش رو نشون داد و با یک پاس بی نظیر برای ندود یک حمله رو شروع میکنه و ندود هم توپ رو به دیوید می رسونه و مثل همیشه باید بگیم گــــــــل ! دقیقه 35 : حرکت خوب نوچرینو که بعد از تعویض بیریندلی به گوش اومده بود توپ رو برای تره زگه می فرسته و باز هم گـــــــل ! دقیقه 36 : خطای بیریگی روی ندود مستحق یک کارت زرد بود که گرفت ! دقیقه 41 : خطای مکسس روی ندود در محوطه جریمه که یک پنالتی محسوب میشد ولی داور چنین اعتقادی نداشت . دقیقه 43 : خطای ندود روی مکسس باعث شد این بازیکن کمی به خصلت رمی ها روی بیاره و کارت زرد رو بگیره ! در نیمه اول رم تیم برتر زمین بود البته بعد از اینکه یوونتوس گل اول رو زد کمی ترسید در واقع یوونتوس جلو کشید و کلا دیگه حرفی برای زدن نداشت . حالا نیمه دوم : دقیقه 15 : الکس بجای تره زگه به میدان میاد . یک تعویض هوشمندانه به عقیده من . دقیقه 21 : یوونتوس حمله میکنه . مولینارو از گوشه محوطه جریمه شوت میزنه که کرچی برگشت میده و توپ به الکس می رسه , الکس هم برای یاکوئینتا یک فرصت عالی رو مهیا میکنه و گل سوم ! دقیقه 24 : اکولانی که در این بازی هر چی میزشت بیشتر مثل رمی های اصلی میشد بخاطر خطا روی زانتی کارت زرد میگیره . دقیقه 25 : خطای واضح مکسس روی الکس و بی توجه ای داور باعث میشه ندود اعتراض کنه و کارت زرد رو بگیره . در همین حول و حوش بود که زالایتا به جای یاکوئینتا به بازی میاد دقیقه 28 : ندود روی پانوچی خطا میکنه و پانوچی با کف پا به دست ندود میزنه . البته خیلی ریز نشدن روی این صحنه ولی من توجه کردم و فکر نمیکنم عادی بوده باشه . دقیقه 32 : حرکت زالایتا و پاس او برای المیرون با یک سانتر زییا از سوی این بازیکن برای الکس همراه میشه و الکس هم با یک ضربه سر شیرجه ای دروازه رم رو برای چهارمین بار باز میکنه . دقیقه 45 : الکس با زیرکی یک خطا میگیره در پشت محوطه جریمه که به بیرون زد . چند ثانیه بعد آلمیرون توپ رو از آکولانی میقاپه که با خطای این بازیکن مواجه میشه و باز هم الکس میزنه که به بازیکن حریف میخوره و به زالایتا میرسه و مارچلو زالایتا هم با یک شوت خیلی زیبا به کنج دروازه گل پنجم و نهایی بازی رو به ثمر میرسونه . البته بازم یوونتوس قدرتمند تر از این حرفاست . چون کامورانزی . مارکیونی . تیاگو . بومسونگ و پالادینو بازی نکردن و عیار اونا به دست نیومد .

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
مطمئنی اندراده خوب بازی نکرد تازه نمیه اول یوونتوس غیر از دقایق اول بقیه دقایق رو بهتر از رم بود

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
چی گفتم.نگفتم یووه همه رو میترکونه.فقط باید به قدرتمون ایمان داشته باشیم بابا اینا کین که بخوان جلوی یوونتوس کبیر دم دربیارن.لهشون میکنیم.این زهر چشم بود برای بازی چهارشنبه. حساب کنین این تیم اگه جا بیفته و هماهنگ بشه چی میشه. سری آ ما اومدیم دوباره بترکونیمت.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21232 ارسال
  • LocationDeutschland

مطمئنی اندراده خوب بازی نکرد
تازه نمیه اول یوونتوس غیر از دقایق اول بقیه دقایق رو بهتر از رم بود

من پستم رو کامل ندادن
یعنی درباره بازیکنان در پایان نیمه دوم هیچی ننوشتم .
اندراده منو خیلی امیدوار کرد و واقعا هم عالی بود بازیش .
حمیدزیچ در دفاع ( همون جوری که از قبل گفته بودم ) خوب بود و خیلی به درد میخوره .
کریشیتو که دیگه جیگرشو بخورم ! حرف نداشت .
زانتی که تاثیر خودش رو در بازی گذاشت و توپ گیری های خوبی هم میکرد .
نوچیرینو فقط در ضربات آخرش باید دقت کنه . در گوشه خیلی خوب بازی کرد و اون سمت یوونتوس رو فعال نگه داشته بود .
ندود که دمش گرم هم برای بازی هم برای دعواها !
تره زگه از الان زنگ خظر رو برای تیم های سری آ به صدا در اورد .
الکس حتی 5 دقیقه هم براش بسه . توی سری آ خیلی بهتر هم بازی خواهد کرد .
یاکوئینتا باید هماهنگ بشه . من بهش امید دارم هنوز .
آلمیرون کمی سر به هوا بازی میکرد . بی دقت ولی دوندگی و جنگندگی بسیار خوبی داشت و کلی حال داد .
زالایتا دو تا توپ رو لو داد ولی 2 تا حرکت هم کرد که یکیش باعث گل شد و دیگریش هم خودش گل کرد !
مولینارو خوب بود ولی کمی نقص داره .
بیریندلی هیچی نگیم بهتره !
بوفون روی گل هایی که خورد مقصر نبود و در کل خوب بود .

faryansaba

faryansaba

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 103 ارسال
من از همه بیشتر از زالایتا خوشم اومد.دمش گرم.اصلا مثل اینکه یکی دیگه شده,حفظ توپ عالی پاسهای بهتر و اون شوتش که ...بابا شرمنده کردی حسابی! آلمیرون هم من واقعا فکر نمیکردم اینقدر خوب باشه.ولی نباید همونطور که خود رانیری گفت با تیاگو با هم تو زمین باشن چون هیچکدوم توپگیر نیستن.امشب هم زیاد فشار رو دفاع نبود و آفساید گیری عالی بود. حسن به عنوان دفاع راست هم تاکتیک فوقالعاده ای بود که امیدوارم ثابت بمونه تا با کامو هماهنگ بشه بعدا. من که بعد از 6 7 سال دیدم یوونتوس داره قشنگ بازی میکنه واقعا.نظر شما چیه؟تازه هنوز فصل شروع نشده!اینتر هم که 4-2 به آلکمار باخت!!!! میلان که هنوز رو باد قهرمانی فصل قبل خوابیده و خیلی ضعیف شده.رم هم..... ....... ............ و در آخر زنده باد ترزززززززززززززززززه گل که از اتهام دومنک به فوتبال ایتالیا نهایت استفاده رو برد....

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
يووه 5-  رم 2 اصلا باورم نميشه. اينه يوونتوس جديد.

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
اینم از Highlight بازی یووه با رم :

گل های زده شده رو نشون میده ... خوش باشین ،

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
واقعا جای خوشحالی داره تموم بچه ها بازی رو دیدن و نظرهای جالبی دادند مخصوصا گزارش بهمن به نظر من دلپیرو بهترین بازیکن زمین بود چرا چون روی 3 گل تاثیر گذار بود و یکی هم زد با اینکه 35 دقیقه بازی کرد

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
سلام بچه ها خوبین؟ میشه بگین شما این بازیارو از کدوم کانال میبینین؟ فقط ترو خدا کانالش کارتی نباشه و آزاد باشه لطفاً اگه ممکنه فرکانسش هم بدین ممنون می شم!!!!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ايول به اين بروبچ.يووه رم رو تركوند.خيلي خوشحال شدم.هر چهار مهاجم يووه گلزني كردند كه يه آمار فوق العاده محسوب مي شه.زير ذره بين اين بازي رو بخونيد.بزودي ميذارمش.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
عجب يوونتوسي يه نكته اميدوار كننده توي تيم تكنيكي بودن كل تيمه بازيكناي تكنيكي مواقعي كه بازي گره مي خوره خيلي به درد مي خورن ديشب پاس گل اول ندود (حركتش فوق العاده بود) ، همينطور پاس عمقي زانتي پاس گل دوم نوچرينو پاس گل چهارمي كه شماره 4 كه منجر به گل الكس شد واقعا ً عالي بود

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
چه شبی بود دیشب هر گلی که یوو میزد منو بیشتر به فضا میبرد 5 گل به رم زدن کلی کاره تازه این اولشه تو. لیگ از بهتر هم میشه کی میتونه جلوی یوو رو تو تیم کاپ بگیره.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

سلام بچه ها خوبین؟
میشه بگین شما این بازیارو از کدوم کانال میبینین؟
فقط ترو خدا کانالش کارتی نباشه و آزاد باشه
لطفاً اگه ممکنه فرکانسش هم بدین ممنون می شم!!!!

رای 1 بازه تو هاتبرد دیروزم بازی رو نشون داد فرکانسش یادم نیست

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آره.به قول بهمن هنوز کامورانزی و خیلی های دیگه هم نبودند.ولی ماشین گل زنی یووه : ترزگه-دلپیرو بودند.هافبک ها ه خوب تغذیشون کردند و دافع هم نسبتا بد نبود.بهتر از قبل بود. در ضن بقیه بازیکن ها هم مثل زالایتا و یاکونتا اینقدر تلاش کردند که همه یبچه ها تحسینشون میکنند !

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
خوب يواش يواش تيم داره با هدايت رانيري بهتر و بهتر ميشه و به نظر من ميتونيم اميدوار باشيم كه يوه در كورس قهرماني قرار بگيره. با توجه به اينكه توي اين بازي تعدادي از بازيكنان خوب يووه هم به ميدان نيومدن ميشه اميدوار بود كه قدرت يووه واقعي بيش از اين حرفا باشه. تيمهاي سري آ (به خصوص اينتر) بايد فصل قبل رو فراموش كنن، چون يووه فصل سختي رو براشون رقم خواهد زد.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی