پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسابقات دوستانه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
755 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
البته هنوز به صورت رسمی تایید نشده ولی این سه تیم گزینه یوونتوس برای بازی دوستانه هستند اگه عملی بشه و این بازی های صورت بگیره خیلی خیلی سنگین می شه برنامه بازی های دوستانه

مجتبی

مجتبی

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
البته تمام بازیهای یوونتوس بیرون خونه هستند شایدم تو خونه خلاصه یووه میخواد بترکونه امیدوارم یووونتوووس رو نترکونن

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

اینجوری که من الان دیدم یوونتوس با تیم ملی قطر و پاری سن ژرمن هم بازی خواهد کرد بعد از بازی مقابل اینتر - ناپولی
و بعد از بازی مقابل رم به مصاف بارسلون خواهد رفت

امیدوارم که اشتباه نکنم

hاقا جونه من بازی با بارسلونا رو بگو اشتباه دیدی
فکر کنم اکثر بچه های فوروم مبدونند که خواهر من بارسایی هست
میریم جلو بارسا 2 3تا می خوریم بد تا عمر دارم این می خواد بزنه تو سرم
ایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی خدا اخه این رانیری هم شد مربی

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بارسا کیلویی چنده. عزیز سرت رو بالا بگیر!! :پی هرچند منم از این مربی خوشم نمیاد ولی چه میشه کرد فقط و فقط باید صبر کنی. آقا جان!مهره های جدید زیادی داریم.زمان میبره تا با هم مچ بشن

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نیمه اول یکی از ساندرلند هم خوردیم ! هرچی هم باشه این حجم گل خوردن در مقابل هر تیمی!! نشون دهنده ضعف خط دفاعیه. اگر بازی دوستانه برای پیدا کردن ضعف باید باشه فکر کنم الان مسئولان یووه بدونند که دفاع یووه به مهاجم های هیچ تیمی تاحالا نه نگفته !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب باز هم خدا این مولینارو رو حفظ کنه که لحظات اخر برامون گل زد البته نیمه دوم حاکم مطلق زمین بودیم و توی زیاد از دست دادیم هم ترزگه هم یاکوئینتا هم ندود و الکس اما در کل باز هم نتیجه جالبی نبود

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
میشه امیدوار بود به تیم یا نه؟؟؟

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
برای یوو ای که همیشه درز دفاع یه الگو بوده در فوتبال افت داره از هر تیمی گل بخوره .هیچگونه تلاشی هم که انجام نمیشه برای خرید مدافع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مدیران که پس از پایان بازی خفن عصبانی شدند اما من نمی دونم چرا خیلی به این تیم امید دارم بجه ها اینتر هم 3 تا از استون ویلا خورد رم هم 2 تا از وستهم و منچستر هم با تیم دسته سومی 1-1 کرد بازی دوستانه همینه دیگه هر چند ما همه رو بد نتیجه گرفتیم اما نیمه دوو واقعا خوب بودیم هم دفاع و هم هافبک هر چند حمله ناقص و افتضاح بود

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب اینتر از ویارئال بد باخت.بازی با آرسنال خوب بازی کرد ولی باخت.بعد یه بازی قشنگ منچستر رو برد ! یعنی بعد از یه سیر منطقی تیم به هماهنگی رسید. ولی یووه هنوز به اون هماهنگی نرسیده.و قبلا اگر یووه بد بازی میکرد میگفتیم حداقل دفاع خوبی داره.ولی الان هر تیمی حتی ساندرلند هم به این دفاع گل میزنه. من زیاد نا امید نیستم.ولی خوب....اون امیدواری قبلی ناشی از سر و صدا مربی و شعارهایی که میداد رو هم ندارم دیگه !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

میشه امیدوار بود به تیم یا نه؟؟؟

کاملا امیدوار باش.بازی فقط دست یووه بود و یاکی و ترزگه نشون دادن خیلی با اوج فاصله دارن.توپ های عجیبی رو گل نمی کردن.به هر حال بازی کاملا دست یووه بود و تیم داره روز به روز بهتر میشه.البته اون ها هم چند تا موقعیت خیلی خوب داشتن و حتی دقیقه 88 یه توپ به تیر دروازه یووه هم زدن اما در کل یووه سر بود.الکس هم با وجود اینکه یه موقعیت خیلی خوب رو از دست داد اما یه ضربه آزاد فوق العاده زد و پاس گل هم داد.ندود هم بازی نسبتب خوبی داشت اما خیلی به چشم نیومد تو این بازی.بوفون هم عکس العمل خاصی نداشت و یکی دوبار هم شانس آورد که گل نخورد.
از بازیکن های جدید هم یاکی و صالی حمیدزیچ و آلمیرون خوب دویدن و دارن با هم هماهنگ میشن.
امیدوارم روز به روز یووه بهتر بشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ایول چه عجب یکی از بچه ها بازی رو با دقت دیده و نظر داده 90% دوستات فقط به نتیجه بازی نگاه می کنند و شروع می کنند به انتقاد اگه ترزگه - یاکوئیتا و دل پیرو یکی از موقعیت های خودشون رو گل کرده بودند حالا نتیجه کاملا بر عکس شده بود اتفاقا من از رانیری خیلی خوشم اومد از وقتی شروع به تعویض کردم شیوه بازی تیم عالی شد و در نیمه دوم یوونتوس خوبی بودیم

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منم الآن هايلايت بازي رو ديدم حركات نيمه دوم خيلي با برنامه و خوب بود مخصوصا ً حركت از كناره ها فقط يه خورده ضربات آخر بد بود كه اونم مطمئنا ً به خاطر افت بدني ناشي از تمرينات بدنسازي مي تونه باشه كه به مرور بدنا باز ميشه امسال يه تيم سراسر هجومي خواهيم داشت

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
فكر مي كنم توي بازي مشكل عديده‌ي تيم اين بود كه مهاجما و هافبك ها هم ديگر رو گم مي كردن يا دلشون نمي خواست پاس كوتاه بدن.بلند تر پاس دادن رو دوست داشتن.از طرفي سانتر ها خوب بودن اما ياكي هم خيلي تكروي داشت.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال
نتایج ضعیف بوده . ولی تیم خوب بازی کرده . حتی مقابل هامبورگ هم یوونتوس حملات وحشتناکی رو داشت . توی بازی با ساندرلند هم که دیگه حرفی برای گفتم نذاشت توی نیمه دوم . کم کم . کلی از بازیکنان جدید هستند . حتی مربی هم جدید هست . پس باید منتظر بمونیم یه مدتی . ولی یوونتوس تهاجمی بازی خواهد کرد . رانیری بچه نیست . کاری نمیکنه که زرتی بهش انتقاد وارد کنند !

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
كلا اين كه ترز و ياكي جلو و الكس عقب تر بازي كرده خيلي تهاجمي و خوب بوده اما بنظرمم هماهنگي كمه و انشا الله توي بازي هاي دوستانه‌ي بعدي درست مي شه.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
فردا تیم کاپ برگزار میشه یووتوس و ناپولی و اینتر به مصاف هم میرند زمان هر بازی هم 45 دقیقه هست پنالتی ها هم به روش عجیبی زده میشه که هر بازیکن از وسط زمین حرکت میکنه و با دروازه بان تک به تک میشه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
چه بازی جالبیه.کاش شبکه 3 بذارش

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال
بله ! خیلی جالبه من یک بار دیدم . خدایی با اینکه فقط 45 دقیقه هست اخر هیجانه . تازه پنالتی که دیگه آخرشه . امیدوارم همه بازی ها رو یوونتوس ببره اونم تو پنالتی !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

فردا تیم کاپ برگزار میشه

فردا بیرا مورتی برگزار میشه.پنالتی هاش واقعا باحاله.هر بازیکن 5 ثانیه وقت داره.تو صوتی-تصویری پنالتی های پارسال یووه و ناپولی رو گذاشتم.بگردید پیداش میکنید
در ضمن چون اسپانسر و برگزارکننده این مسابقه شرکت مشروب سازیه محاله تو صدا و سیما پخش بشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی