پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسابقات دوستانه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
755 پاسخ برای این موضوع

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
گويا اون مدافع به آمائوري فحش داده و گويا چندد تا تعويض اساسي داره انجام بشه : منينگر آريادو زانتي حسن و حتي پولسن
اينا رو تو يوونتوز خوندم

گل براي يوونتوس و ديويد مي زنه :clap:

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
گل ترزگه گل مساوی رو از روی ضربه پنالتی زد که ا خطا بر روی حسن بوجود امده بود

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
من دقت نكردم كسي فابيو رو "هو" كرد؟ در ضمن اون جوري كه الكس بازو بندو پرت كرد اشكال نداشت ؟ :blush: اين پولسن پيشرفت كرده ها . . . :party: ------------------------------------------- بازي همون 1-1 تموم شد

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
نیمه دوم روش بازی یوونتوس به کلی عوض شد! منینگر آریائودو کلینی کاناوارو حسن زانتی پولسن مارکیزیو دل پیرو ترزگه که در ادامه کاناوار و مارکیزیو و الکس هم در از بازی بیرون رفتن. ایموبیله به هیچ وجه نتونست نقش الکس رو ایفا کنه (البته قرار هم نبود که نقش الکس رو داشته باشه چون رفت و کنار ترزگه توک خط حمله قرار گرفت) به همین خاطر حملات یوونتوس به کناره ها و مخصوص سمت چپ که صالی آمیجیچ حضور داشت منتقل شد. ایموبیله واقعا بد بازی کرد.الا نمی تونست توپ رو جلو ببره و با ترزگه هم هماهنگی نداشت. حسن خیلی انرژیک و سرعتی بازی می کرد و پنالتی هم روی حرکت خودش از سمت چپ به دست اومد.قبل از بیرون رفتن الکس هم خوب به همراه کاپیتان توپ رو به محوطه ویچنزا نزدیک می کردن. با توجه به اینکه کامورانزی و الکس در بازی نبودن ترزگه هم نتوسنت موقعیت خاصی به دست بیاره هر چند یک گل هم زد که به خاطر آفساید بودن مردود اعلام شد. این یوونتوس با فصل پیش خیلی فرق داره!دیگه اصراری به پاس های بلند از میانه زمین برای مهاجم ها نیست.هافبک ها خیلی خوب همدیگه رو توی زمین پیدا می کنن و فاصله بین هافبک ها و مهاجمین زیاد نیست. (البته دقایق آخر که تعداد بازیکن های اصلی توی زمین کم شده بود بازی جالبی نبود و یوونتوس موقعیت آنچنانی هم نداشت.) اگر آمائوری اخراج نمی شد و یوونتوس می تونست 2-1-3-4 بازی کنه مسلما گل های بیشتری هم می دیدیم ضمن اینکه فشار کمتری هم به هافبک ها و مهاجمین میومد. یکی از جالب ترین نکات بازی کاپیتان شدن کلینی بعد از الکس بود در حالی که ترزگه هم توی زمین بود!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
صفحه من قطع شد :cray:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

در ضمن اون جوري كه الكس بازو بندو پرت كرد اشكال نداشت ؟ :blush:

همیشه پرت می کنه!
یعنی الان که فکر می کنم یادم نمیاد یک بار بازوبند برده باشه و تحویل یه بازیکن بده ;D

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
جالب ترین صحنه ی بازی موقعی بود که امایوری رفت یارو رو بزنه خیلی حال کردم فکر کنم وقتی داشت میرفت بیرون به یارو گفت بیا بیرون تا نشونت بدم حرکتش که اینو میگفت

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

همیشه پرت می کنه!
یعنی الان که فکر می کنم یادم نمیاد یک بار بازوبند برده باشه و تحویل یه بازیکن بده ;D

از كاپيتان بعيده :yes:

آقا من نيمه اولو نديدم كانا خيلي بد بازي كرد ؟ :confused2:

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey

جالب ترین صحنه ی بازی موقعی بود که امایوری رفت یارو رو بزنه
خیلی حال کردم
فکر کنم وقتی داشت میرفت بیرون به یارو گفت بیا بیرون تا نشونت بدم حرکتش که اینو میگفت

پس یه بلایی سرش حتما میاره دیگه ;D

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

از كاپيتان بعيده :yes:

آقا من نيمه اولو نديدم كانا خيلي بد بازي كرد ؟ :confused2:

نه!
کلا دفاع یوونتوس اصلا تحت فشار نبود.
اکثر توپ ها توسط مارکیزیو یا تیاگو پس گرفته می شدن.

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
من قبل از بازی فکر می کردم با اختلاف دو گل بازی رو می بریم با این که احتمال داده بودم حده اقل 4 بازی کن اصلی در ترکیب قرار می گیرند فکر نکنم 10 نفر شدن تیم باعث شد که تیم گل نزنه ! البته اون سمت دنیا رقیب مون اینتر هم نتایج خوبی نمی گیره یک شکست و تساوی دو دو برای آقای کاملا معمولی!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خب دوستانی که ندیدند میتونند فردا هایلات بازی را ازاخبار ورزشیItalia 1 ساعت 15:35 دقیقه ببیند. عکسهای بازی چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
گل ویچنزا :

http://juve.ahdafkoo...-1_Vicenza.divx

گل یوونتوس :

http://juve.ahdafkoo...-1_Vicenza.divx

احراج امائوری :دی:

http://juve.ahdafkoo..._Vicenza_1.divx

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ديروز بازي رو ديدم كه يه نكته جالب برام داشت ، شراب هرچي كهنه تر بشه قيمتش بيشتر ميشه و طرفدار بيشتر پيدا ميكنه ، دل پيرو با 34 سال سن و در صورتي كه چهار ماه ديگه 35 ساله ميشه چنان ميدويد و با طراوت بازي ميكرد انگار همين ديروز صبح از پادووا به يووه اومده ! الكس هنوز شور و شوق 10-12 سال پيش رو داره اما جنتلمن تر بازي و رفتار ميكنه . كاپيتان غرور انگيزه ... تو بازي ديروز آمادگي كامو هم ديدني بود كه بارها با تكنيك نابش به بازي طراوت ميداد . من هميشه دوست داشتم جاي الكس و كامو در تركيب كنار هم باشه و يجورايي بازيشون به هم لينك بشه چون مكمل هاي خوبي هستند براي هم . ديروز تو چندين صحنه مجدداً بازيكناي ويچنزا رو تحقير كرد و يبار هم ضربه چيپش رو از روي خط دروازه بيرون كشيدن . اوج هنر مائورو روي خطايي بود كه پشت محوطه گرفت و الكس به تيرك زد و واقعاً به شكل قشنگي 2-3 نفر رو سر كار گذاشته بود ! كلاً بازي انگيزه لازم رو براي بازيكنا نداشت و از روي گلي كه جيجي خورد ميشد كاملاً اين مسئله رو حس كرد اما قطعاً با شروع تورنمنت اسپانيا شرايط متفاوتي خواهيم داشت و وضعيت بهتر ميشه . چيزي كه فعلاً از دو بازي اخير متوجه شدم اين بوده كه يووه چيرو ديگه يووه كنسل كننده رانيري نيست ...

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خسته شدم!!! پس کی دیگو بازی میکنه!!! کاش تو جام صلح بتونیم ملو و دیگو را با هم ببینیم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی