پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنتونیو نوچرینو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
172 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
نوچرينو يه ميانگين خيلي قوي از دي ليويو و گتوزو و البته پت ويرا بوده و واقعا از بهترين هاست اما توجه كن كه خيلي جوونه و كم تجربه پس نبايد انتظار داشت تو تيم ملي يهو جاي گتوزوي بزرگ و يا پيرلو رو بگيره.مگر اينكه دونادوني ازش بجاي آمبروسيني بي خاصيت استفاده كنه كه اونم راندمان كار نوچرينو رو پايين مياره.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

تصویر

انتونیو نوچرینو در ناپل در تاریخ 9 اپریل 1985 است . پدرش چیرو و مادرش جووانا هستند و دو خواهر به نام های نونتزیا و پارتریتزیا دارد. جالب است بدانید نوچریونو با شوهر خواهرش به نام انزو رابطه خوبی ندارد ! با دختری بسیار خوش اخلاق و شیرین به نام فدریکا مدتها است که نامزد شده است. اشنایی انها به دوران مدرسه باز می گردد.

انتونیو زمانی که در خانه مشغول استراحت است دوست دارد موسیقی گوش کند ، موسیقی پاپ . تماشای فیلم نیز او را سرگرم می کند، راسل کرو را هنرپیشه مورد علاقه او بدانید. قهرمان او گلادیاتور است . برنامه های تلویزیون را دنبال می کند و علاقه دارد برنامه های فرهنگی را ببیند. بودن با دوستان و صرف شام را خیلی دوست دارد . با بازی های کامپیوتری میانه بسیار خوبی دارد و بازی زیاد می کند. به خواندن و مطالعه علاقه نشان نمی دهد.

انتونیو یک خوش خوراک واقعی است . او یک ناپلی واقعی است . پیتزا را از او نمی توان جدا کرد ! پیش غذا های ایتالیا را می پسند.

به چهره خود توجه می کند، لباس و پوشاک خوب و مناسبی را برمی گزند . بر تن او در اکثر روزها لباس ورزشی و اسپورت می بینید ، البسه ای شیک و راحتی و در عین حال رسمی را برای حضور در تمرین و پوشیدن لباس های کلاسیک و شیک را زمانی که همراه دوستان و نامزدش بیرون می رود را می پسندد. به جمع اوری کفش عادت ندارد اما مانند هر فوتبالیست در کمدش انواع و اقسام کفش را خواهید دید. هر وسیله و البسه را با دقت خاصی انتخاب می کند.

یک ورزشکار واقعی است و ورزش را کاملا حرفه ای دنبال می کند. تمام ورزش ها و رقابت های ایتالیا را دنبال می کند. بازی های تیم ملی والیبال ایتالیا یکی از مهمترین مسابقاتی است که نوچرینو به ان علاقه فراوان دارد. دوستان ورزشی زیادی دارد، دوستانی مانند رکو و دی کاستانتزو.

خیلی کوچک بود که زمین سبز را شناخت، 5 سال بیشتر نداشت که فوتبال را شروع کرد، اولین مربی او پدرش بود. بازیکن مورد علاقه اش فرناندو ردوندو است و بازی و تکنیک او را دوست داشت و می خواهد مانند ردوندو بازی کند.

انتونیو ارزو دارد پیروزی های زیادی را همراه رنگ سیاه وسفید یووه کسب نماید و ارزوی های زیبا و خوشبختی برای عزیزانش دارد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اتفاقا به ردوندو هم مياد.فقط تكنيك ردوندو رو اصلا نداره.اگه تكنيكش هم مثل ردوندو بشه ميشه مثل خودش.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان

نوچرينو يه ميانگين خيلي قوي از دي ليويو و گتوزو و البته پت ويرا بوده و واقعا از بهترين هاست اما توجه كن كه خيلي جوونه و كم تجربه پس نبايد انتظار داشت تو تيم ملي يهو جاي گتوزوي بزرگ و يا پيرلو رو بگيره.مگر اينكه دونادوني ازش بجاي آمبروسيني بي خاصيت استفاده كنه كه اونم راندمان كار نوچرينو رو پايين مياره.

ها !!!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

ها !!!

خودم هم خوندم چون چيزي نفهميدم الان توضيح مي دم:
منظورم اين بود كه يه بازيكن با تجربه‌ي كم نمي تونه خيلي زود جاي گتوزو و پيرلو رو بگيره پس بايد بياد جاي يكي مثل آمبروزيني بي مصرف و بد.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من موندم تو چه بدی از آمبروزینی دیدی که هی بهش گیر میدی؟!؟! مطمئنا یا اصلا بازی هاش رو ندیدی یا بحثی که باهاش داری به فوتبال بازی کردنش ربط نداره و کلا خوشت نمیاد ارش!! آمبروزینی در حال حاضر یکی از بهترین ها تو پست خودشه و یکی مثل نوچرینو باید خیلی تلاش کنه تا به رده این بازیکن برسه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
دقيقا اونيه كه گفتي.من فقط بدلايل تعصبي از آمبروزيني متنفرم.وگرنه منكر ارزش هاي اون نمي شم.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
نوچرینو از اون دست بازیکنانی هستش که سریع پیشرفت میکنه . نمونه بارزش هم در این فصل ؛ کی فکرش رو میکرد آنتونیو اینقدر سریع و زود به ترکیب اصلی بیاد ! پس این یعنی پتانسیل کافی برای تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ در فوتبال ایتالیا و اروپا رو داره . به نظرم نوچرینو حتی میتونه از گتوزو هم بهتر باشه ، چون تکنیک و هوش نوچرینو خیلی بهتر از امثال گتوزو هستش . هرچند به قول امین گتوزو و آمبروزینی هم محشرن ...

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
چه سیسوکو بیاد چه دیوید بکام و بکن بائر ! باید نوچرینو در ترکیب اصلی باشه و به خدا اگر بخواد رانیری ، آنتونیو رو نیمکت نشین کنه ، باید به آینده تیم تاسف خورد ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21225 ارسال
  • LocationDeutschland
هر کسی بهتر باشه بازی میکنه ... رانیری کاری به اسم ها نداره وگرنه الان تیاگو فیکس تیم بود و یاکوئینتا فقط 20 دقیقه بازی میکرد و پالا هم سکو نشین بود ! حالابهتر هم میشه .... برای برتر بودن و اماده بودن بیشتر و بهتر تمرین میکنه نوچرینو .

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
خط هافبک احتمالی یوونتوس برای بازی با کاتانیا نوچرینو زانتی تیاگو ندود

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

چه سیسوکو بیاد چه دیوید بکام و بکن بائر ! باید نوچرینو در ترکیب اصلی باشه و به خدا اگر بخواد رانیری ، آنتونیو رو نیمکت نشین کنه ، باید به آینده تیم تاسف خورد ...

بابک به نظر من اگر کسی مثل سیسوکو بیاد و جا رو برای نوچرینو تنگ کنه هیچ ضرری برای آینده تیم نداره!! اگر منظورت از بابت سن و سال و این حرفاست که سیسوکو 3-4 ماه هم کوچیک تره!!!!!!! :P
میدونم نسبت به نوچرینو تعصب داری اما من فقط نظرمو گفتم ;)

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من این چیزا سرم نمیشه >:( نوچرینو باید بازی کنه >:(

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
الکی که 13 - 15 میلیون خرج نکردیم که سیسوکو بیاد روی نیمکت بشینه! به هر حال جا واسه نوچرینو تنگ خواهد بشد!

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
غلط کرده با باباش هرکی نوچرینو رو نیمکت نشین کنه . از سیسوکو متنفرم . ولی مطمئن باشید که نوچرینو پوزش رو میزنه ...

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
به شخصه میگم نوچرینو نیمکت نشین سیسوکو نمیشه چون قرار نیست سیسوکو به یوونتوس بیاد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
حتي اگه سيسوكو بياد هم اين نوچرينويي كه من مي بينم عمرا نره روي نيمكت.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
سر و کله هم نزنید! با این مدیرایی که ما داریم هیچ بازیکنی از موقعیتش تو تیم احساس خطر نمیکنه! فیکسه فیکس هستن چون قرار نیست بازیکن جدیدی حالا حالاها اضافه بشه!!

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
بترکه چشم کسی که نمیتونه بازی قشنگ و مفید نوچرینو رو ببینه ...

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
مال من ترکید :o خوبه ;D ;D :D :D

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی