پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنتونیو نوچرینو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
172 پاسخ برای این موضوع

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
صد هزار رحمت به تیاگو این بشر چقدر بد بازی کرد یه پاس درست هم نداد

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نمي دونم چرا وقتي مي خواد يه پاس ساده هم بده انقدر فيگو مي گيره من تا حالا نديده بودم توي يه تيم بزرگ بازيكنا از دست يه بازيكن عاصي بشن وقتي توپ هاي خيلي ساده رو هم نمي تونست پاس بده بقيه كلافه مي شدن چند بار اين صحنه رو ديدم اصلا ً واسه يوونتوس اتفاق جالبي نيست من تحت هيچ شرايطي حضورش رو در زمين به هيچ كدوم از بازيكنامون ترجيح نمي دم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
نوچرینو دیشت جوری بازی کرد که کاملا ازش قطع امید کردم!من حتی تیاگو رو برای پست هافبک دفاعی به نوچرینو ترجیح میدم! حرکات بی مورد و اضافش خیلی زیاده.همون مشکلی که از اول فصل داشت رو الان هم داره یعنی خیلی دیر تصمیم میگیره و آخر هم پاس اشتباه یا رو به عقب میده

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
اصلا چرا رانیری این قدر اصرار به استفاده از نوچرینو داره؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه صحنه بود که به سرعت به سمت دروازه میرفت،الکس سمت راستش و مولینارو سمت چپش بود ! بالاخره تصمیم گرفت پاس بده،ایستاد و توپ رو به جلو پاس داد،توپ مستقیم رفت بیرون جایی که نه الکس بود و نه مولینارو ! همینطور که توپ میرفت بیرون الکس و مولینارو نگاهش کردند.... باور کنید تیاگو با اون همه اشتباهاتش خیلی مفید تر از نوچرینو بود. حداقل تیاگو توی یک لحظه یه جرقه میزنه و ارسالی مثل ارسال پشت دفاع به مولینارو انجام میده... ولی نوچرینو نمی فهمم میاد توی زمین چکار کنه !

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
نمیدونم چرا کریشیتو رو فرستادن بره!!! خب اینو هم علی الحساب قرضی بدن بره تا یک ذره بازی کردن یاد بگیره. دیشب هم به گمونم تنها کار مثبتش رو که همون کارت زرد گرفتن بود رو انجام نداد!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
گذاشته بود واسه نيمه دوم كه خوشبختانه تعويض شد واقعا ً جالبه كه نوچرينو از تمام بازيكنايي كه اين فصل يوونتوس قرضي داده ضعيف تره

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
خداکنه امسال یه تیم بیاد اینو بخره که فکر نکنم هیچ تیمی این کار رو بکنه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من حدس مي زنم نوچرينو يا بصورت قرضي بره به يه تيم ديگر بازي كنه يا اينكه توي يووه بمونه چون يه جرقه هايي اول فصل داشت كه نشون مي داد پتانسيل بزرگ شدن رو داره.حالا چرا الان خاموشه نمي دونم ولي بايد بمونيم منتظر ببينيم چيكار مي كنن باهاش.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب امروز جشن تولدش بود و 23 ساله شد - امیدوارم توی این سال جدید که از فردا شروع می شه روندش رو عوض کنه و توی دیدارهایی که بازی می کنه روی اعصاب ما راه نره

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
من میگم صبر کنیم ایشالله خوب میشه...

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
بهترین کار اینه که با اولین پیش نهاد فروخته بشه چون یووه جای ازمایش کردن بازیکنان اینچنینی نیست

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
با مصدومیت زانتی و سیسوکو احتمال داره مقابل پارما بازی کنه، یکی از مدیرهای یونتوز یه پست باحال داده بود که ترجمش رو می نویسم : ازونجایی که نوچرینو روابط خوبی با NASA داره،به دلیل 132 توپی که از وقتی به یووه اومده به مریخ،مشتری و نپتون فرستاده،ناسا تصمیم گرفته که برای تولدش یک جایزه ویژه به او بده : قراردادی 3 ساله که باعث میشه نوچرینو بتونه توپایی رو که به اون سیاره ها می فرسته ببینه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من تو نیم فصل اول خیلی از پیشرفت نوچرینو خوشحال بودم اما از وقتی مومو اومده به این نتیجه رسیدم که نوچرینو توی بازی فقط میدوئه ! و اصلا از مخش استفاده نمیکنه ! خیلی دوست داره یک ستاره جنگنده مثل گتوزو باشه ، هرچند پتانسیلش رو داره ولی نمیدونه کی و کجا باید از انرژیش و کی و کجا از فکرش استفاده کنه ، چیزی که گتوزو به خوبی میدونه . ولی معتقدم نوچرینو اگر باهاش کار بشه و یه مربی بزرگ بالاسرش باشه و شعور فوتبالش رو بالا ببره میتونه یه بازیکن تاثیر گذار باشه که گاهی حتی عالی بازی کنه . به نظرم حفظ نوچرینو برای فصول آینده منطقی هستش چون گاهی خیلی بدرد میخوره مخصوصا در فصل آینده که باید تعداد بیشتری مسابقه برگزار کنیم .

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
باید صبر کرد ...امکان داره که بهتر بشه اما اگه فلامینی به یووه بیاد باید نوچرینو فروخته بشه.

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
امروز که افتضاح بود ...

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
خداکنه فلامینی بیاد این یارو هم بره.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
به نوشته سایت Goal ، نوچرینو موافقت خودش رو برای ترک تورین و پیوست به پالرمو اعلام کرده . باشگاه پالرمو در قبال بخشی از ترنسفر آمائوری به یووه خواهان یکی از بازیکنان یووه بود که نوچرینو نیز یکی از اون نفرات بود .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
از طرف کاسیراگی سرمربی تیم المپیک ایتالیا ، نوچرینو رسماً به عنوان کاپیتان تیم در مسابقات المپیک چین انتخاب شد . کاسیراگی در این مورد گفته که نوچرینو به علت تجربه خوب حضور در یووه و تیم ملی بزرگسالان ، میتونه کاپیتان شایسته ای برای تیم باشه .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
امروز خودش رسما اعلام کرده که به عنوان قسمتی از قرارداد پیوستن آمائوری به یووه به این تیم سیسیلی میره. همچنین گفته دوست داره در تیمی باشه که به طور مدام بهش بازی برسه برای اینکه می خواد تیم ملی در جام جهانی بعد رو همراهی کنه و فکر می کنه با پوشیدن لباس پالرمو شانسش برای رفتن به تیم ملی بیشتر میشه در آخر هه گفته از شهر و مردم سیسیل و رفتارشون و همچنین جو باشگاه و استادیوم خوشش میاد و بهترین تیم برای بازی در حال حاضر رو پالرمو میدونه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی