پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنتونیو نوچرینو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
172 پاسخ برای این موضوع

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
نه تو ترکیب ثابت که نبود ؛ ولی بالاخره به عنوان صد و بیستمین یوونتوسی تاریخ ، پیرهن تیم ملی ایتالیا رو پوشید :-* :-* :-* .

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
اولین بازی ملیش رو با پیراهن آتزوری برگزار کرد . برای اندک دقایقی که بازی کرد خوب بودش . باید بیشتر تلاش کنه تا این حضور ادامه داشته باشه .

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
توی بازی با اودینزه که به جای کامورانزی اومد تو چندان خوب نبود. سوتی نداد ولی اصلا در حد بازیکنان یووه نبود. اما حالا خوشبختانه پیشرفت کرده. انشالله بهتر بشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به هر حال بازیکنی که به تیم ملی دعوت می شه حتی توسط دونادونی نشون می ده که پتانسیل خوبی داره دیگه و نامردی هست بخواهیم الکی بهش گیر بدهیم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اينم مي شه بعنوان كشف يووه و يووه اي ها براي تيم ملي ايتاليا دونست.من كه اين همه عشق ايتاليا و تيم ملي شو داشتم تا قبل از حضورش توي يووه نمي شناختمش اما حالا اون بازيكن تيم ملي هستش...

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
واقعا خوشحالم که ما نوسرینو رو داریم . بازیکنی که سالها میتونه تو یووه بازی کنه و تبدیل به یکی از ستاره های تیم بشه . به جرات میگم بازیکنی بوده که تو این فصل از بهترینهای سری آ بوده و حالا هم دو بازیکنی رو که همه میگفتن ثابت یووه خواهند بود یعنی آلمیرون و تیاگو رو نیمکت نشین کرده که این مساله به ضعف این دو برنمیگرده بلکه به هوش و توانایی های آنتونیو برمیگرده . من لقب گلادیاتور جنگجوی یووه رو برازندش میدونم و امیدوارم همینجور ادامه بده ... Forza Antonio

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
نمیدونم بازی میکنه با نه ولی این فصل پدیده یووه بوده بدون شک خیلی دوست دارم در مقابل انتر بازی کنه و کولاک هم کنه منتظر درخشش آنتونیو هستم !

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
در مورد نوچرينو اين حرف خيلي جالب بود:(از روزنامه) بازيكني كه تا دو ماه پيش حتي يوونتوسي ها هم به خوبي نمي شناختندش اكنون در تركيب اصلي يووه و تركيب ايتالياي دونادوني مقابل افرقا جاي دارد.كشف بيانكونري در اين فصل بسياري از چشم ها را به سوي خود متمركز كرد.او كه كسي جز آنتونيو نوسرينو(اي بي سوادا) نبوده است در حين مدت مصدوميت كامورانسي و ماركيووني(بازم مي گم بي سوادا) جانشين مطمئن و كارساز ايشان در تيم رانيري بوده است...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من اعتقاد دارم ديشب ضعيف ترين بازيكن يوونتوس بود خيلي پاس هاي اشتباه مي داد اونم وسط زمين كه خيلي منطقه حساسيه چند بار پاس هاي اشتباهش نزديك بود كار دست يوونتوس بده

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
دیشب اینقدر بازی تو مرکز زمین درگیرانه و متمرکز بود که همه بازیکن ها اشتباه میکردن.مطمئنا دیدید که کامبیاسو هم کم توپ خراب نکرد. ولی کلا بازیکن هایی مثل نوچرینو برای این جور بازی ها فقط یه نیمه یا حداکثر 70 دقیقه کارایی دارن.اونم به این خاطر که بیان و با نیروی جوونی و جنگندگی وسط زمین رو در اختیار بگیرن.بهتر بود دیشب جاش رو به تیاگو میداد حداقل برای دقایقی

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

من اعتقاد دارم ديشب ضعيف ترين بازيكن يوونتوس بود
خيلي پاس هاي اشتباه مي داد
اونم وسط زمين كه خيلي منطقه حساسيه
چند بار پاس هاي اشتباهش نزديك بود كار دست يوونتوس بده

ضعیف بود ولی خوب با توجه به سن و سال و تجربش بد هم نبود
بازی یوونتوس مقابل اینتر بود دیگه و نباید خیلی از این بازیکن انتظار داشت دیگه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
پاس های اشتباهی میداد ولی فهمیدید چرا تعویض نشد ؟ چون دیگه زانتی تنها میشد برای جنگیدن ! نوچرینو حداقل خوبیش اینه که بازیکن توپ خراب کنی هست .

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من خیلی سبک بازیه نوسرینو رو میپسندم چون واقعا جنگنده و پرتلاش هستش و آزادی عمل رو برای بازیکنانی نظیر کامورانزی بیشتر میکنه و اصلا در فوتبال امروز دنیا هر تیمی باید یه بازیکن تخریبی و جنگنده داشته باشه مثل گتوزو - آمبروزینی - دروسی - کریک - دیارا - ماکله له و ویرا و ... در کل به موفقیت بیشتر آنتونیو هم امیدوارم .

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
تو بازی با میلان فقط میشه گفت که خدا رو شکر خشن کار نکرد و با اخراج احتمالیش یووه رو بیچاره نکرد

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ولي نميتونه زياد تو كارهاي تهاجمي تيم خوب كا ركنه بيشتر شبيه زانتي بازي ميكنه يا بايد بيشتر در كار هاي تهاجمي شركت كنه يا به جاش از يه هافبك خلاق استفاده كنيم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
تو بازی با میلان به نظر من بهترین بازیکن یووه بود بعد بوفون . واقعا عالی بود . خیلی خوب هافبک های میلان رو درگیر کرده بود . یکی دو بار هم خیلی استادانه توپ رو از کاکا گرفت .

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
نوسرینو از اون دسته بازیکناست که خیلی زود پیشرفت میکنه و مطمئن باشید گتوزوی دوم ایتالیا در راهه . جلوی میلان که مثل همیشه محشر بود .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
با این بازی هایی که داره انجام می ده واقعا اگه هم قرار باشه کسی نیمکت نشین باشه تو خط میانی 100% نوچرینو نیست و نامردی هست اصلا کسی فکر نمی کرد این جوون اینجوری باشه کنه و باعث باشه بازیکنانی مثل المیرون و تیاگو ذخیره بشند

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
واقعا همینطوره ، هیچکس فکرش رو هم نمیکرد که نوسرینو ستاره هایی مثل تیاگو و آلمیرون رو نیمکت نشین کنه . واقعا دمش گرم ...

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
این نوچرینو واقعا محشره و بدون شک از مسافران یورو 2008 خواهد بود . این بازیکن استثنایی هستش و چیزی فراتر از گتوزو هم میشه چون در کنار جنگندگی و بازی درگیرانه از تکنیک و هوش مناسبی هم سود میبره و واقعا من یکی رو خیلی تحت تاثیر قرار داده و خیلی خوشحالم که یووه همچین بازیکنی رو داره . من باز هم میگم که نوچرینو من رو خیلی یاد آنجلو دی لی ویو میندازه ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی