پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنتونیو نوچرینو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
172 پاسخ برای این موضوع

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
منم با اقا امین موافقم خوب بازی نکرد ولی اشتباه هم نداشت کلا نمیدونم چش شده بود فکر کنم چون سر پست غیر تخصصیش بازی کرد اینطوری شد منم امیدوارم به روز های اوجش برگرده نوکر هر چی یوونتوسیه**==--

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
[img width=480 height=392]http://irapic.com/uploads/1190720034.jpg[/img]

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
شاید نکته مثبت بازی این بازیکن این باشه که فوتبال رو ساده بازی می کنه و اهل نمایش نیست نمی دونم توی بازی با رم بهش رانیری گفته بود که به وسط بزن یا خودش میومد چون به نظرم کار چندان جالبی نبود

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
آنتونیو , منو خیلی یاد دی لی ویو میندازه . خیلی بازیش جنگنده و سرعتی و البته با چاشنی تکنیک هستش و از هوش زیادی برخورداره . به نظر تو غیاب کامو مشکلی نخواهیم داشت .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خيلي بازيش رو بخاطر اينكه اصلا اهل اينكه قر و قميش بياد نيست دوست دارم.كلا ساده ترين راه ممكن رو براي بازي انتخاب مي كنه و سوسول بازي در نمياره.خيلي خوشم مياد از اين موردش.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
مطمئنا با این بازیهای خوب با بازگشت ژرمن هم باز رانیری البته در نقش جدیدی بهش بازی میده . واقعا بازیکن خوب و پرتلاشی هستش و من که کیف میکنم از بازیش . دمت گرم آنتونیو ...

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
بابا این کجا و دی لی ویو کجا زمین تا اسمون با هم فرق دارن انتونیو در بهتریم شرایط با بدترین حالت دی لی ویو نمیشه مقایسش کرد البته حالا حالاها جای پسشرفت داره اما بعید میدونم به اون برسه

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
متاسفم ... شما برو بازی های دی لی ویو رو ببین و بازیهای نوسرینو رو هم مقایسه کن باهاش ... من نگفتم که خود دی لی ویو هستش اما خیلی سبک بازی و استیل بازیشون شبیه . در ضمن نوسرینو تازه اول راه هستش .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
استايلشون شبيه هم هستش.نمي شه كتمان كرد.ولي نوچرينو خيلي كار داره تا به دي ليويو برسه.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اميدوارم از دي ليويو بهتر بشه چون اصلا ً از دي ليويو خوشم نميومد

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
عمرا به به پای دی لی ویو نمیرسه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
دی لی ویو یک چیزه دیگه بود. اووووووووووووه ! کووووووووووووو تا به اون برسه!

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
آقا از نخ دی لی ویو بیاین بیرون حالا ما یه چیزی گفتیم . اصلا مقایسه خوب نیست من منظورم این بود که سبک بازیش خیلی شبیه هستش . کلا خیلی بازیکن با شعوری هستش نوسرینو و از امیدهای یووه در آینده هستش ...

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ازش نمیاییم بیرون! ;D چرا مارو بردی تو نخش!!! راه برگشتی هم نداری ;D به نظر میاد بازیکن آرومی باشه.من به شخصه به شخصیت بازیکنا خیلی توجه دارم.امیدوارم از لحاظ تکنیکی هم عالی بشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21165 ارسال
در چند صحنه نشون داد که تکنیک خیلی خوبی هم داره . فکر کنم اگر با وظایفی تعریف شده بازی کنه عملکرد بهتری خواهد داشت .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خيلي بهتر از بازي هاي قبل نشون داد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بذاريد وقتي بيش از اين ها جا بفته هرروزش بهتر از بازي قبل مي شه.واقعا كه محشر مي شه وقتي يكم تجربه بيشتر بشه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
امروز تو مصاحبه ای گفته که یووه بدون الکس وجود نداره و غیر قابل تصور هست.در ادامه هم آرزو کرده که الکس هر چه زودتر به تفاهم برسه با باشگاه. این جمله لیپی رو هم تکرار کرده : Del Piero Is Juventus

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
مطمئنا الکس رو الگوی خودش قرار داده تو یوونتوس پس مدیرای یووه باید برخوردی رو با بزرگ و اسطوره تیم داشته باشن که جوونایی مثه نوچرینو میل و رغبت داشته باشن واسه توپ زدن برای یووه

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
تو ترکیب ثابته احتمالا مقابل افرقا

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی