پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنتونیو نوچرینو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
172 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
آنتوينيو در ب اول سري آ خودشو مثل يه ستاره‌ي سطح يك دنيا مطرح كرد و چشمان همه منتقدران رو كور كرد(من جمله من رو) خيلي حال كردم.دمش گرم.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
بازي اين بازيكن در اولين ديدار زياد به چشم نيومد ولي خيلي موثر بازي كرد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بسيار عالي.درست مثل امرسون و پت ويرا بزرگ بود

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
یک پاس گل به تره زگه داده خیلی هم بی تاثیر نبوده من که خیلی قبولش دارم . بازیکن جوون و خوبیه .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به خدا وقتی بازی این بازیکن رو دیدم یادم به فرزاد اشوبی افتاد اصلا نمایشی بازی نکرد و فقط و فقط به فکر تیم بود واقعا این وقتی با تجربه بشه دیگه هیچ غمی نداریم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
توپ رو كه براي ترزگه انداخت انقدر بهش پيچ داد كه دروازه بان و مدافع چپول زدن و توپ رسيد به ترز تا اونم با يه پشت پا گل بزنه.خيلي خوب بازي كرد. اصلا انگار نمي خواست توپ را بيش تر از 6 ثانيه توي پاش نگه داره خيلي زود و قشنگ پاس مي داد.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
جلوی لیورنو عالی بودش و واقعا خیلی هماهنگ و منظم بازی کرد و نوید حضور یه ستاره جدید رو داد ... امیدوارم همینجوری پرقدرت و عالی بازی کنه تا چشمای دونادونی رو بگیره ...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
نوچرينو نشون داد كه غير از تخريب كار بازي سازي رو هم به خوبي بلده و اين دهن من و بقيه منتقدين رو بست!!! بنظر من كه يكم بيشتر روش كار بشه مي تونه تو تيم ملي ايتاليا جانشين گتوزو و حتي پيرلو بشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
اگر کسی بازی مقابل رم رو دیده باشه میفهمه که نوچرینو تکنیک خوبی هم داره . نوچرینو از وقتی اومد گوشه بازی کرد . حملات بسیار خوبی انجام میداد و گلی که الکس هم زد روی پاس واقعا زیبای نوچرینو بود . یادتونه چه حرکتی کرد ؟ واقعا زیبا بود و البته پاسش که بسیار زیبا تر . تو این بازی هم همین طور . واقعا پتانسیل بالایی داره . تکنیک خوب . قدرت بدنی و استیل مناسب . من از استیلش خوشم میاد . فقط کمی تجربه میخواد که به مرور زمان به کمک رانیری کسب میکنه و یک بازیکن قابل اطمینان برای یوونتوس میشه

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اگر اشتباه نکنم گل اخر یوو که ترزگه زد رو هم نوچرینو پاس داد در کل میشه در اینده لیگ بسشتر روی اون حساب کرد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خيلي از اين ريسك رانيري كه هافبك دفاعي خودشو در هافبك راست بازي داد خوشم اومد و خوش دارم كه داره نتيجه هم مي گيره.

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
مهم ترین نقطه عطف بازیش غیرتشه ... من این غیرتو فقط تو 3 بازیکن یووه میبینم ... نمیگم بقیه بی غیرتن اما این 3 تا از بقیه غیرتی تر بازی میکنن : 1- سلطان الکس دلپیرو 2- رافا پالادینو 3- نوچرینو

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بخاطر همين غيرتش معروف به گتوزوي تورين شده بود كه البته حالا داره كاري مي كنه كههمه مجبور شن و به گتوزو بگن "نوچرينوي ميلان"...

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
گاتوزو يك بازيكن بزرگ هست كه اصلا درست نيست نوچرينو رو باحاش مقايسه كرد نوچرينو فعلا معلوم نيست جرقه داره ميكنه يا نه توانش اينقدره بايد فعلا صبر كرد

سالومه

سالومه

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 116 ارسال
بالاخره این نوچربنو هستش یا نوکرینو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نوچرينو

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نوچرينو با مصدوميت که مواجه شد شايد بازي هاي اينده يووه را از دست بدهد و تا سه الي چهار هفته از ميادين دور خواهد بود

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
مصدوميت كامو فرصت بازي رو بهش داد. يه پنالتي مي تونست بگيره و روش شد اما فارينا با اشتباهي كه كرد... بهرحال كاش اون توي ضست هافبك دفاعي بازي كنه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
نوچرینو خوب بود یعنی سعی خودش رو کرد و اگر داور کمی چشم هاش رو باز کرده بود پنالتی صورت گرفته به روی نوچرینو رو دیده بود . ولی خب . نشد ! اما نوچرینو خوب بود .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خاک به سرم انتونیو هم تصادف کرده انتونيو نوچرينو عصر روز گذشته دچار سانحه رانندگي شد و راهي بيمارستان شد البته حال وي رضايت بخش است اما بايد استراحت کند تا در روز هاي اينده وضيعت کامل او مشخص شود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی