پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6914 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

بچه ها اعصاب خودتونو خرد نکنید... یووه فی الذاته جبران میکنه براتون ، حتی موراتوپولی هم فقط تونست 6 سال یوونتوس رو از سریر قدرت پایینتر نگه داره. نتیجه ای که من بهش رسیدم اینه انقدری که شکست و پیروزی یووه برای ما مهمه ، برای حتی خود ایتالیایی ها مهم نیست..

تاریخ یووه اونقدر غنی هست که در بدبختی هاش دشانی ، 5 تن آل وفایی ، کنته ای بیاد زیر بغلش رو بگیره ... تا وقتی امثال اینها هستن ، یووه هرگز نخواهد مُرد ...

حتی زیدان هم سال 2015 بعنوان تیم پیشکسوتان رئال اومد جلوی یووه بازی کنه ولی به درخواست خودش بخاطر بیانکونری یه نیمه هم با لباس یووه بازی کرد ، تازه این زیدانشه!

• saeed-nedved, eⁿzº, Pinturicchio و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

این تیم حاصل سال ها خریدهای اشتباست، ولی درست میشه به تدریج قطعاً و نباید ناامید بود 

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

متاسفانه  2 جور اشتباه داریم 

1- در انتخاب و خرید بازیکنا  و2-  در بکار گیری بازیکنا

بدبختانه در مورد برخی بازیکنا تواما هم خرید اشتباهه و هم استفاده از اونها :fp: 

مدافعین کناری لیور پول هم خوب انتخاب شدند و هم خوب استفاده میشن

مدافعین کناری ما نه خوب انتخاب شدند و نه خوب استفاده میشن

مدافعین کناری ما بخصوص دیشیلیو اگه با دروازه بان تک به تک هم بشه توانایی گلزنی نداره و اصلا خطری برای دروازه حریف نداره

توانایی سانترهای موفق رو نداره و برای همین ویارئال بهش اجازه ارسال میداد و انچنان تاکیدی بر بستنش نداشت

اما مدافعین کناری لیورپول علاوه بر بازیسازی و سانتر این توانایی رو دارن که ایستگاهی بزنن و حتی از راه دور شوت بزنن

ما بازیکنایی میخریم که بعد دو هفته مشخص میشن به درد نخورن 

نه استفامتشون رو میسنجیم نه سرعتشون رو 

الان باید بازیکنی خرید که بتونه خوب پرس کنه و خوب بدوه(لااقل توی زمین موثر باشه)

ولی ما به مفت بودن و قرارداد ازاد بودن توجه داریم

باید بازیکنی بخریم که چند سال نیازهای یه پستو تامین بکنه نه از روی اجبار بازیش بدیم

از نظر ذهنی هم هنوز برامون کلین شیت مهمه نه گلزنی !!!

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

i#L'invincibile

w34f892oj7o811_wvg2.jpg

تیم بدون شکست ... احترام بُگذارید ... :53:

همچنان نقل و قول مورد علاقۀ من از کنته : « پایین کشیدن میلان از تخت پادشاهی! »

• saeed-nedved, eⁿzº, Aminvo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3749 ارسال
با حضور آلگری و سبک مزخرف مورد نظرش حتی یکی از مسابقات یووه رو به شکل کامل نگاه نکردم ( و نخواهم کرد)...
وقتی خود این آقا تاکید به بازی کثیف و بی هدف و بی برنامه داره و همه ی ما از قبل به کیفیت بازی تیم زیر نظرش اشراف داشتیم ، چندان من یکی نمی تونم در بضاعت خودم تحلیل فنی داشته باشم از مسابقه ...
مطمئن هستم که حتی نمیشه یک نیمه ی خوب از این تیم پیدا کرد ...

این حرف جالب نیست اما حضور آلگری فقط باعث ریزش هر چه بیشتر هواداران و از بین برنده ی پتانسیل کسب هواداران جدید برای این باشگاه هست و خواهد بود ...

کم هم براش خرج نکردند ...
حتی در برابر پایین رتبه ترین تیمهای لیگ ، حرفی برای گفتن نداریم ...

با فضاحتی که در برابر ویارئال به بار آورد باید جناب تاکتیسین و اسطوره ی مربیگری را با تیپ پا پرت می کردند بیرون ...

این حرف خوب نیست اما آرزو می کنم به هر شکلی شده به همراه آنیلی هر چه سریعتر شرشون از سر این باشگاه کم بشه ...
  • saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

form is temporary, class is permanent

ما نسلی هستیم که  باخت 4-1 به پارما و اودینزه و تساوی با لخ پوزنان تو لیگ اروپا رو هنوز یادمون نرفته.

این نیز بگذرد...

• eⁿzº, Pinturicchio, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

اخيراً بر خلاف سير مطالعاتي‌ام مشغول خواندن كتابي با نام «وارونه‌كردن هرم؛ تاريخ تاكتيك در فوتبال» شدم؛ مكتوبه‌اي به قلم جاناتان ويلسون كه البته جانبدارانه (به نفعِ اثرگذاري فوتبال انگلستان در تاريخ فوتبال) است اما در عين‌حال براي علاقه‌مندان جدي فوتبال احتمالاً جالب و طبعاً ارزش خواندن دارد. با اينكه كتاب در بسياري از فرازهايش به دليلي كه گفتم (براي همه‌ ما) اعصاب‌خوردكن جلوه مي‌كند و كثرت اسامي و برخي از اطلاعات قديمي‌اش نيز تمركززدا است اما تا حدودي داشته‌هاي فني‌ام را دستخوش تغييرات كرده و باعث شده تا داده‌هايي در خصوص دگرديسي‌هاي تاكتيك‌ها در يك صد سال اخير كسب كنم.

غوطه‌ور شدن در دنياي غريبِ تاكتيك‌ها به راحتي اين قابليت را دارد كه  از منفورين، محبوب و از محبوبين، منفور بسازد. پس اگر ديديد روزي نگاه سراسر سياه من به الگري و امثالهم جاي خود را به طيفي خاكستري داد، علت را بايد در سرك كشيدن به علوم غريبه‌ي تاكتيك‌ها و بازي‌هاي آن مرتبط دانست.

يادم است سالها پيش از يكي از فعالين سياسي در دهه 40 و 50 شمسي تعريف مي‌كرد كه هرگاه دستگير و به زندان مي‌افتاد، در محبس، اصل را بر خودسازي و آمادگي براي روزهاي رهايي گذاشته بود. در روزهاي نه‌چندان خوش‌رنگ باشگاه محبوب‌مان و اساساً فوتبال ايتاليا بد نيست ما نيز با مطالعه و خودسازيِ فوتبالي اين پيچِ صعب را پشت سر بگذاريم.

اين روزها بيانكونري و آتزوري در حال نمايش اثري ديگر از نئوراليزمِ ايتاليايي براي ما هستند؛ همان اكسيري كه گردافشاني‌اش بسياري از ما را دانسته و نادانسته، سالهاست مسحور و مفتون خود كرده است. كالبدِ سراسر رئاليته‌ي فوتبال همان جلوه‌اي است كه اين روزها در سرزمين چكمه‌اي پرتوي از آن را نظاره‌گريم و كدام طرفدار و واله‌‌ي italia است كه شيداي اين ماجراي ديدني نباشد. اگر از من مي‌شنويد، اصلاً نگران و بددل نباشيد؛ روزهاي خوب دوباره ما را به آغوش خواهند كشيــــد...

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

یه تئوری که هر سال که میگذره دارم بیشتر بهش فکر میکنم اینه که کالچوپولی واسه این اتفاق اُفتاد یا حداقل نتایجش برای یووه واسه این اینقدر اسف بار بود که موجی داشت زیادی قدرتمند و محبوب میشد و الکانها در دادگاهها دفاعی نکردن تا تر و خشک با هم بسوزه و از شرش رها بشن...

شبیهش داره در مورد آندره آ آنیلی هم اتفاق میوفته. پروندۀ تراز مالی نشانه هایی حاکی از فروکش کردن نشون نمیده و همچنین شکست در سوپرلیگ رو هم به قضایا اضافه کنید.. نتایج ورزشی اخیر هم کمکی به کیس آنیلی نکرده...

تا این لحظه حمایتی از الکان دیده نشده و قبلاً هم گفتم که باند آندره آ با باندِ جان متفاوته ؛ موجی و جیرائودو تو باند آنیلی بودن ولی الکان همیشه بیشتر به افراد غیرفوتبالی و کونسیلیره های امپراطوری اکسور نزدیک بوده...

• saeed-nedved, حامد, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

تعداد بازی هایی که هر کدوم از این بازیکنها بدلیل مصدومیت از دست دادن ؛

دشیلیو :

۲۰۱۹-۲۰ = ۲۶ بازی

۲۰۲۰-۲۱ = ۰ ( در لیون بود)

۲۰۲۱-۲۲ = ۱۰ بازی

کلاً = ۳۶ بازی

دیبالا :

۲۰۱۹-۲۰ = ۲ بازی

۲۰۲۰-۲۱ = ۲۱ بازی

۲۰۲۱-۲۲ = ۱۵ بازی

کلاً = ۳۸ بازی

یووه دم به دقیقه دنبال اینه که با اولی تمدید کنه ولی دومی؟ :39:

• حامد, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

از اون مقایسه ها کردیا فراز!

واقعا دیشیلیو و دیبالا رو با هم مقایسه می کنی؟ 

دیشیلیو در تاریخ یوونتوس یکیه مث بریندلی اما دیبالا قرار بود یکی باشه مثل دل پیه رو!

به نظرت کدوم یکیشون تو ایفای نقششون موفق تر بوده؟

دیبالا الان باید نقش سمبل یوونتوس رو بازی کنه، کسی که تیم رو به جلو هدایت کنه و در عوض چی نصیب یووه شده؟ یه بازیکن همیشه مصدوم و کسی که همیشه تو بازیهای بزرگ گمه!

حالا به نظرت کدوم رو باید یووه نگه داره؟

وارث موفق بریندلی یا وارث شکسته خورده دل پیه رو؟

• حامد, Prince Claudio, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

بحث موفقیت نیست ، بحث استاندارد دو گانه ست! همین وارث بریندلی مگه چه تخم دو زرده ای کرده که باید ۰.۵ میلیون از نیکولو بارلا (۲.۵ میلیون) بیشتر بگیره؟ یا حقوقش چیزی در حدود نصف دیبالا باشه؟ بارلا تازه بعد تمدید حقوقش شد ۴.۵...

وارث موفق دونستن دشیلیو ، بیشتر شبیه فحش به بریندلی هست. اون بدبخت یک دهم این بنده خدا هم سوتی و بازی بد نداشت ، بازیکن ملی بود و در لیگ قهرمانان به داد یووه میرسید! دشیلیو تو کل کریرش همچین گلی زده؟ :39:

یکی از بچه ها خارج فروم حرف خوبی میزد ، میگفت حاضرم شرط ببندم اگه دیبالا تو تیم دیگه ای بود و بازیکن آزاد میشد ، یووه براش اقدام میکرد...

JB.png

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

@Orphée

فراز خدایی برای اثبات حرفات چیزایی میگی که میدونی درست نیستن. مثلا:

1- بارلا 2/5 میلیون حقوقش بود چون موقعی که با اینتر قرارداد می بست هنوز یه استعداد جوون بود نه بازیکن فعلی که بهترین هافبک ایتالیایی (از نظر من البته) هستش و تازه تو تمدید قرارداد جدیدش کیفیت فعلیش در نظر گرفته شد. تازه به نظرم با کیفیتی که الان داره این حقوقی که گفتی بازم کمشه و بازیکنای هم ردش توی تیم های دیگه حداقل 7 تا میگیرن که این باز زرنگی ماروتا رو میرسونه.

از اون طرف دیشیل هم موقعی که یووه اومد تیم ملی دعوت میشد و با کیفیت اون زمانش با 3 میلیون قرارداد بست که تو اون زمان باز بالا بود و خب الان با کیفیت فعلیش پیشنهاد تمدید قرارداد 2 میلیونی بهش دادن که بنظرم مناسبه

پس وقتی از مبلغ قرارداد حرف میزنی از کیفیت زمان بستن قرارداد هم بگو

نیمار با کیفیت فعلیش جزو 10 تا مهاجم برتر دنیا هم نیست اما از نظر حقوقی دومین یا سومین حقوق رو بین تمام بازیکن ها میگیره و پولی هم که برای خریدنش پرداخت شد هنوز با فاصله گرون ترین نقل و انتقال تاریخه. اون مبلغ خرید و این میزان حقوق برای کیفیتش تو سال 2017 بود که جزو سه بازیکن برتر دنیا قرار گرفت

2- به نظرت بریندلی با 6 بازی ملی بیشتر بازیکن ملیه یا دیشیل با 40 بازی؟

اگه به گل خفن زدنه پس فیلیپ مکسس با گلای خفنی که زده (به اینتر و اندرلشت تو لباس میلان) بهترین بازیکن تاریخه! تازه جفت گلاشم از گل بریندلی خفن تر بود! :nish: (یه سرچ بزن توی یوتیوب. بلد نیستم لینک کوتاه بذارم مثل تو :fp: )

یا اگر گل خفن زدن ملاک بازیکن خوب بودنه پس مثلا تورام، کیه لینی، نستا و یه دوجین مدافع و بازیکن های خفن تاریخ ایتالیا چون همچین سوپر گلی نزدن بازیکنای بدردنخورین؟

تو رو خدا برای اثبات حرفت به هر دستاویزی چنگ مزن  :1:  :1:  :1: 

میتونی حرفم رو نپذیری ولی اگر کل کریر هر دو رو در نظر بگیری به نظرم اگر دیشیل بالاتر نبوده حداقل هم رده بودن

جفتشونم وظیفشون یه چیز بوده: بشینن رو نیمکت نق نزنن هر موقع هر دقیقه از بازی تو هر منطقه زمین که مربی خواست برن و بازی کنن و خلا بازیکن اصلی رو پر کنن

+ باز جفت گلای مکسس رو دیدم. ینی به به!  :1:  :1: 

• حامد, El rey leon, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

یه پاراگراف در مورد گلی که من از بریندلی گذاشتم نوشتی و اصل قضیه رو ول کردی...

خودتم میدونی که حتی بارلا نوشکفته هم بازیکن بهتری از دشیلیوی در اوج هست و بستن قرارداد ۳ میلیونی با دشیلیو اشتباه. اینجا از حماقت ماروتا در دادن همچین حقوقی به دشیلیو نمیگی ولی بستن قرارداد ۴.۵ میلیونی با بارلا رو از روی زرنگی ماروتا میدونی...

اما غیرمنطقی ترین بخش حرفات... وضعیت فوتبال ایتالیا در زمان بریندلی رو با الان مقایسه میکنی واقعاً؟ اونموقع سری آ بهترین لیگ دنیا بود و انقدر ترافیک بازیکن خوب ایتالیایی (و البته غیرایتالیایی) بالا بود که گاهی باجو و ویری و مونتلا به تیم ملی "دعوت" هم نمیشدن!

رقبای بریندلی ، پانوچی و مالدینی و زامبروتا و گروسو بودن ، الان بنظرت سطح دی لورنتزو و امرسون و فلونرتزی و حتی اسپینا ، قابل قیاس با اونها هست؟ تازه دشیلیو تو این وضعیت هم فقط بعد مصدومیت دی لورنتزوی افسانه ای هست که دعوت میشه...

معلومه که تو این وضعیت تعداد بازی ملی بریندلی زیر ۱۰ تا میشه و دشیلیو ۸۰ تا بازی ملی داره...

JB.png

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
تو الان میگی بارلا بازیکن فوق العاده ایه در حالیکه ۳ سال پیش قطعا این نظر رو نداشتی چون از لحاظ اسم و رسم مثلا پایین تر از سال آخر برناردسکی تو فیوره بود
در مورد بریندلی هم اصلا من حرفمو پس میگیرم. موضوع راجع به مقایسه دیبالا و دیشیل بود که بحث به بیراهه رفت و تو هم که کلا حس نوستالژی شدیدی نسبت به یووه ۹۰-۲۰۰۰ داری و جای بحثی نداریم😁
کلا بریندلیو اسطوره سابق فوتبال ایتالیا و یکی از ده فولبک برتر تاریخ رو بیخیال😁
هرچند که من بحثم راجع به جایگاه بریندلی و دیشیل بود که هر دو ذخیره فولبکای اصلی بود نه مقایسه کیفیتشون تو بحثو رو کیفیت بردی

+برگردیم به بحث اصلی خودمون
همچنان میگم نگه داشتن دیشیل با حقوق ۲میلیونی و شوت کردن دیبالا به درهای خروجی باشگاه تصمیم درستیه
  • Aminvo, tecra, L'Avvocato و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

خلاصه‌اي از گفتگويِ Andrea Bosco با لوچانو موجي (+ اندكي تغييرات و اصلاحات)

29eea7be-d22b-4acc-903a-9da77ed92bc2_4wi

- اينتر دست بالا را در دربي دارد اما اگر يووه خوب دفاع كند، مي‌تواند با هوشياري در يك موقعيتِ شروع مجدد برنده بازي شود.

- باوري به فتح اسكودتو توسط يووه ندارم. براي قهرماني بايد ميلان، ناپولي و اينتر متوقف شوند؛ احتمالي كه به نظر من بعيد به نظر مي‌رسد.

- به نظر من، ميلان شانس اصلي قهرماني در اين فصل است.

- در اروپا هم منچسترسيتي بهتر نشان داده هرچند نبايد از ليورپول نيز غافل شد.

- قوي‌ترين تيم براي فتح جام‌جهاني قطر از ديد من همچنان فرانسه است.

- از آنجا كه احتمال پيوستن ديبالا به رقيب يووه وجود دارد، آزادسازي او خطرناك جلوه مي‌كند. اما از طرفي به يووه هم حق مي‌دهم؛ چاقوي ديبالا تيزي و دسته را با هم داشت. طبيعي بود كه نتوان به او رقمي همطراز يا كمتر از ربيو و رمزي پرداخت كرد.

- ربيو اگر كمي بازي‌اش را ارتقاء دهد و بيشتر در خدمت تاكتيك‌هاي الگري باشد، مي‌تواند هافبكي مفيد براي يووه باشد. در هر حال نبايد فراموش كرد كه مادر او نيز كميسيون قابل‌توجهي بابت حضور فرزند- موكلش در تورين دريافت كرده است.

- چندان چشم‌اندازي براي حضور رووِلا در يوونتوسِ فصل بعد نمي‌بينم اما فجولي مي‌تواند گزينه‌اي در دسترس باشد. با اين همه يوونتوس بيشتر از هر بازيكن ديگري به هافبكي همانندِ جورجينيو نيز دارد.

- رایان گراونبرخ نيز بازيكن آينده‌داري است اما يووه به مدافعاني حرفه‌اي تر نياز دارد. دليخت را ببينيد: او يك انتخاب عالي براي بيانكونري است. اساساً ‌هلندي‌ها به هر قيمتي كه شده پيشرفت مي‌كنند؛ شوق پيشرفت در خون آنهاست. دليخت مدافع بسيار خوبي است و من او را يكي از بهترين‌هاي جهان مي‌دانم.

- گابريله گراوينا (رئيس فدراسوين فوتبال ايتاليا) خيلي سياسي است. او بايد بيشتر به فوتبال ايتاليا و كمتر به سوپر ليگ فكر كند. از طرف من بنويسيد كه ايتاليا نه در بهشت بود و نه جايي در زمين داشت.

- 16 سال بعد از غائله كالچوپولي حقيقت بيشتر از هر زمان ديگري آشكار شده است. تحقيقات به وضوح نشان داده‌اند كه دامان يوونتوس حتي به يك تباني ساده نيز آلوده نبوده است. اگر جاني و اومبرتو آنيلي به همراه ويتوريو كيوسانو هنوز زنده بودند يوونتوس اينطور بي‌گناه و ساده نابود نمي‌شد.

- درخواست جديد يوونتوس به TAR نيز صرفاً نبردي از سوي آندره‌ا آنيلي است و بعيد است نتيجه‌اي در بر داشته باشد.

- سوال آخر: در ايران، 2 هزار زن علي‌رغم داشتن بليط به استاديوم راه داده نشدند، چون (...) در ايران بيشتر تمايل دارند زنان در خانه بمانند و جوراب‌هايشان را بدوزند! همه اينها در حالي‌است كه اينفانتينو با اين رويداد منفعلانه و با مدارا برخورد كرده است.

موجي: به هر حال اينفانتينو يك هوادار اينتر است ديگر ... (خنده)

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

کار به کجارسیده که تو هر مصاحبه فوتبالی رندم از داغون بودن ایرانیا صجت میکنن! شدیم تو کل جهان مضحکه عامو خاص :fp:

• mory, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

گاهي آدم باورش مي‌شود كه شيوه شوك‌درماني حتي در فوتبال اروپا هم مي‌تواند ولو مقطعي اثرگذار باشد.

كافيست شصت ديبالا خبردار شود كه تمايل بانوي‌پير به او كم شده؛ تبديل به مهره‌اي مي‌شود كه حتي اگر خوب نيز نناميمش، اطلاق واژه ضعيف نيز به او نارواست. يا مثلاً اگر موراتا از رازهاي مگوي مديران آگاه و دلش از ماندن در تورين قرص شود همان گلزني‌هاي گاه‌ و بيگاه‌اش را نيز به باد نسيان مي‌سپرد. فشارهاي هواداران و رسانه‌ها شزني را به همان فرم متوسطش باز مي‌گرداند، نشان دادن دروازه‌هاي خروجي باشگاه از ربيو، پوگبا مي‌سازد و تمجيدها از استعدادهاي دليخت او را تا سرحد يك مدافع معمولي تنزل مي‌دهد. اين رويه را از آرتو ملو و برناردسكي تا سايرين به وضوح مي‌توانيد رديابي كنيد.

شايد بايد باور كرد تا تركه نوازش و اهرم فشار بر فراز برخي نباشد در گردابِ ساكن و مضمحلِ رخوتِ خود باقي خواهند ماند.

تكمله:

بله؛ ظاهراً شوك‌درماني از دروازه‌هاي فوتبال علي‌اصغري، اخته و آغشته به فساد و حواشي ايران گذر كرده و به سرزمينِ روم باستان نيز سرايت كرده است! پس تا رسيدن به مرزهاي نتيجه موردنظر، شوك بدهيد كه شوك‌درماني، رتبه‌گير و سهميه‌زاســــت.

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

یه نگاه به عمق ترکیب بندازید. 

دروازبان :

شزنی: نامطمئن 

دفاع وسط:

کیلینی: در آستانه خروج 

بونوچی: سال های اخر فوتبالشه و هر فصل ممکنه بره توی افت و مصدومیت های زیاد

دلیخت: بهترین مدافعمون هرچند هنوز به ثبات لازم نرسیده و ممکنه تابستون حتی جدا بشه

روگانی: به واژه استاد بسنده میکنم.

دفاع راست:

دنیلو: یکی از بازیکن های به نسبت با کیفیت ترکیب بدون جانشین

دفاع چپ: 

ساندرو: سم خالص بشدت افتضاح 

دیشیلیو: بی ثبات مصدومیت های مداوم ضعیف در کارهای دفاعی 

پلگرینی: بی تجربه مناسب برای نیمکت

هافبک:

رابیو: بدون هوش فوتبالی فیزیک مناسب مصدویت کم

لوکاتلی: بدون هوش فوتبالی درصد پاس صحیح خوب بدون خلاقیت برای کنترل ریتم بازی

آرتور: نظری ندارم در موردش

مک کنی: در بهترین فرمش بدرد یووه میخوره اما در نهایت یه گزینه ثابت همیشگی نمی بینم

زکریا: مصدومیت زیاد اما سبک بازیش رو دوست دارم

حمله:

موراتا: ممکنه جدا بشه ، تو پست جدیدش بد نیست

کین: افتضاح تمام

دیبالا: جدا شده

ولاهوویچ: بهترین بازیکن ترکیب یووه

ایراد مربی به کنار، تیمی که بدون بزرگ نمایی 80 درصد ترکیبش ایراد داره برای فصل بعد تو رقابت با بهترین های اروپا چیکار میخواد بکنه؟

• saeed-nedved, حامد, Orphée و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3749 ارسال
شاید خوشایند دوستان نباشه اما امیدوارم یووه نتونه سهمیه بگیره ...
بلکه از این طریق یک تغییرات اساسی و بنیادی از طرف الکان ها در باشگاه اتفاق بیفته .
باشگاه یوونتوس نیاز به یک بازنگری جدی در سطح مدیران بالادستی و میانی خودش داره ...
این حجم از تصمیمات اشتباه و غیر منطقی در کنار خودخواهی ها و فرصت سوزی ها از جانب مدیران یک باشگاه کاملا دلسرد کننده و عجیب و ناراحت کننده ست ...
کدام عقل سلیم و حرفه ای مدیریتی با مدافعان مسن و پا به سن گذاشته و اغلب مصدوم یا بی هنر و ناتوان در پست خود ادامه داده یا تمدید می کند .

کدام مدیر با درایت خط میانی خود را بدون مشورت و تعمق پر از بازیکنان نا متوازن و ناهماهنگ و بی مصرف فقط به بهانه ی آزاد بودن می کند .

آیا اصلا در این باشگاه حسابرسی و حساب کشی از نقل و انتقالات و بررسی ارزشمندی آنها وجود دارد ؟ ...

آیا افرادی صاحب خرد و آشنا به علم و دانش فوتبال در این باشگاه برای رصد و بررسی فوتبال مدرن و بروز و موفق حال حاضر دنیا وجود دارد ؟...
  • saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

یه نگاه به عمق ترکیب بندازید. 

دروازبان :

شزنی: نامطمئن 

دفاع وسط:

کیلینی: در آستانه خروج 

بونوچی: سال های اخر فوتبالشه و هر فصل ممکنه بره توی افت و مصدومیت های زیاد

دلیخت: بهترین مدافعمون هرچند هنوز به ثبات لازم نرسیده و ممکنه تابستون حتی جدا بشه

روگانی: به واژه استاد بسنده میکنم.

دفاع راست:

دنیلو: یکی از بازیکن های به نسبت با کیفیت ترکیب بدون جانشین

دفاع چپ: 

ساندرو: سم خالص بشدت افتضاح 

دیشیلیو: بی ثبات مصدومیت های مداوم ضعیف در کارهای دفاعی 

پلگرینی: بی تجربه مناسب برای نیمکت

هافبک:

رابیو: بدون هوش فوتبالی فیزیک مناسب مصدویت کم

لوکاتلی: بدون هوش فوتبالی درصد پاس صحیح خوب بدون خلاقیت برای کنترل ریتم بازی

آرتور: نظری ندارم در موردش

مک کنی: در بهترین فرمش بدرد یووه میخوره اما در نهایت یه گزینه ثابت همیشگی نمی بینم

زکریا: مصدومیت زیاد اما سبک بازیش رو دوست دارم

حمله:

موراتا: ممکنه جدا بشه ، تو پست جدیدش بد نیست

کین: افتضاح تمام

دیبالا: جدا شده

ولاهوویچ: بهترین بازیکن ترکیب یووه

ایراد مربی به کنار، تیمی که بدون بزرگ نمایی 80 درصد ترکیبش ایراد داره برای فصل بعد تو رقابت با بهترین های اروپا چیکار میخواد بکنه؟

بنتانکور این سری تو تیم ماه لیگ برتر انگلیس قرار گرفت و کولوسفسکی هم در سال ۲۰۲۲ ، دو گل و پنچ پاس گل در ده بازی برای تاتنهام ثبت کرده! از تأثیر مربی هم غافل نشید ... :53:

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی