پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6916 پاسخ برای این موضوع

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
فراز خبرایی که نوشتی همشون عالین
مخصوصا بخش ساندروش و معاوضش با سائول که هافبک تیم رو تقویت می کنه
منتها نمی دونم با رفتن ساندرو کی باید چپ بازی کنه؟
  • Orphée, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

فراز خبرایی که نوشتی همشون عالین
مخصوصا بخش ساندروش و معاوضش با سائول که هافبک تیم رو تقویت می کنه
منتها نمی دونم با رفتن ساندرو کی باید چپ بازی کنه؟

سائول دیگه راه رفتنم یادش نمی یاد. چه معاضه ی خوبی؟

یکی از خراب ترین بازیکنای ممکنه.

البته که اگر یووه برای ایکاردی جدیه عمرا دنبال هافبک باشه ! 

یووه با دیبالا ایکاردی 433 بازی نخواهد کرد که اگر بکنه به نظرم امتیازای کمتری می گیره. این دو نفر همراه با کیزا کمترین پرس ممکنه به تیم می یارن. حالا کیزا بازیکن فیزیکیه. ایکاردی دیبالا که واقعا بازیکن پرس نیستن

تعجبم اینه کی بهشون گفته ایکاردی بگیرن ! همین پسر سیمئونه رو قرضی بگیرین ! 

درسته که وضع مالی خرابه ولی نباید بذاریم ازمون سوء استفاده کنن اصن چرا باید مورتا بدیم بره وسط فصل ! تازه تیم بهتر شده

• Orphée, tecra و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6422 ارسال
  • LocationRasht

^^^

سیمئونه تا یه جایی که من دنبال میکردم ، اگر پنالتیها رو فاکتور میگرفتیم ، در سری آی این فصل ، بهترین متوسط گل در بین تمام 5 لیگ معتبر اروپایی رو داشت!

روزنامه ها همچنین نوشته بودن که دلیخت تا 2023 میمونه ، امیدوارم به معنی فراموشی ولاهوویچ یا پوگبا نباشه... :fp:

@AliReZaZa نونمولو کُلی فک زده بود ، این خلاصۀ خلاصۀ حرفاشه... اتفاقاً صحبت از دفاع چپ هم کرد و از اوون ویندال (کاپیتان آلکمار) نام بُرد که ایجنتش رایولاست ولی تهاجمیه و میتونه پیستون چپ هم وایسه ؛ فکر نکنم آلگری خوشش بیاد ازش!

• Aminvo, AliReZaZa, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6422 ارسال
  • LocationRasht

سالواتوره پاپاسیدرو ، مشاور تبلیغاتی و منتقد سینما :

« دیشب بابام فوت شد. ساعت 21 دیشب با صدایی ضعیف ازم پرسید که آیا میتونه یووه (بازی با ناپولی) رو برای آخرین بار برای چند ثانیه در گوشیش ببینه. "فقط برای چند ثانیه... " ... خداحافظ بابا. از امروز یوونتوس بیشتر از چیزی که بود به من تعلق داره. عاشقتم ... »

• saeed-nedved, حامد, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

نه! مستي هم به ما نيامده؛ وقتي با كم‌ترين پِك به سكر مي‌رسيم (سرخوشيِ پس از فرو ريختن شهر بي دفاعِ رم) و آنقدر بدمست و بي‌جنبه‌ هست بخت‌مان كه شب شراب، هوشيار و بامداد خمار، به حضيض تقدير فرو مي‌غلتيم (خبر تلخ پارگي رباط صليبي كيه‌زاي دوست‌داشتني و محبوب).

اين كنتراستِ مضمحل كننده و فوق‌العاده بالا اگر تار و مارمان نكند، دواخوري‌هاي آتي را برايمان زهرناك و روياپردازي‌هايمان را سايكوتيك مي‌كند.

از كجا و كِي قهرماني از ما رنجيـــد؟ كدام ديو پليد ما را اسير طلسم و جادو جنبل كرد؟ كدام قلب را ناآگاهانه شكستيم كه امروز چيني دل‌مان را هيچ بندزني نيست؟ مگر قرار است هر دهه مشق صبر كنيم و بكاريم بلكه روزي براي لختي هم كه شده برداشتكي كنيم؟ پس كي قرار است رستاخيزِ  بي ‌حد و حصر ما فرا برسد؟

با طلوع كرونا اگرچه از كوويد گريختيم اما به ويروس بَده‌ي يووه دچار و آلوده گشتيم؛ آنقدر باخت ديديم كه حسرت پرواز شعار سال‌مان شد.

نه! خوشي به ما نيامده؛ با سياه بايد بسوزيم و با سپيد آرزو قرباني كنيم. خداحافظ روزهاي زيبا و سلام روزهاي زهرآگين. الوداع عصر لذت بردن از فوتبال.

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6422 ارسال
  • LocationRasht

- در اکتبر ۲۰۲۱ ، دیبالا با یوونتوس بر سر حقوق ۱۰ میلیونی (شامل بونوسها) به توافق رسیده بود و تأخیر در امضاء قرارداد مربوط میشد به مشکل کمیسیونها...

- دیبالا با دستمزد جدید ، با احتساب مالیات ، سالی ۱۴.۸ میلیون برا یووه خرج خواهد داشت ، این یعنی ۵۷ میلیون طی ۴ سال بعلاوۀ ۱۴ میلیون ناخالص بعنوان پاداش که کلاً میشه ۷۰ میلیون!

- با این جملۀ دیبالا که میگه چیزی برای اثبات کردن ندارم موافق نیستم. رونالدو در ۳۷ سالگی هنوز باید خودشو اثبات کنه ، مسی هم همینطور بخصوص در تیم ملی! دل پیرو ۳۹ ساله وقتی از روی نیمکت به بازی میومد ، هنوز "میخواست" که خودشو اثبات کنه و تعیین کننده باشه!

- رفتن دیبالا به اینتر بعیده! چطور باشگاهی که تازه با بروزوویچ و لائوتارو با حقوق ۶ میلیونی تمدید کرده ، میتونه ۸ + ۲ به بازیکن دیگه ای بده؟ اونم درحالیکه با گرفتم وام ۴۲۰ میلیونی ، بدهی ۳۰۰ میلیونیش رو صاف کرده؟ *

- یکی از دلایل اصلی تأخیر تمدید قراردادها اینه که در جلسۀ هیئت مدیرۀ یوونتوس در فوریه ، اضافه شدن جووانی سارتوری (مدیر فنی آتالانتا) که قراردادش داره تموم میشه ، به کروبینی بررسی خواهد شد و ممکنه حتی جانشین ندود بشه...

- آرسنال به ایجنت ولاهوویچ ۱۵ میلیون کمیسیون پیشنهاد داده ولی این مبلغ با احتساب مالیاته و یووه دوست داره باهاش برابری کنه و بخشیش رو الان بده و بخشیش رو قسطی مثه مورد آرون رمزی. یووه تسلیم نشده...

- آرتتا شخصاً درخواست خرید آرتور رو کرده و اگه بهشون بپیونده ، خریدش در پایان فصل اجباری خواهد بود! و در ازاش آرسنال بازیکنی به یووه نمیده...

- چیزی در مورد برونو گیمارائش نمیدونم ؛ فقط اطلاعاتی در مورد سائول و رناتو سانچز داشتم ...

* کومیسو هم گفته بود یوونتوس ۲۰۰ میلیون و اینتر ۱۵۰ میلیون بدهی دارن!

#پائولو_نونمولو

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

سارتوری هم بد نیست ، بخصوص اگه چند تا از استعدادیابهاش رو هم با خودش به یووه بیاره. در رومرویی که کل یوونتوس تموم شده میدونستش یه جواهر دید و کشید بیرون...

• saeed-nedved, حامد, Pinturicchio و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6422 ارسال
  • LocationRasht

لوکاتلی و ولاهوویچ انتخاب کردن که در بدترین یووۀ یک دهۀ اخیر بازی کنن بجای رفتن به لیگ برتر انگلیس و بازی در سطح بالاتر و گرفتن حقوق نجومی...

Etb21S_WYAcKXD31.jpg

#بهترین_باشگاه_دنیا 49.gif

• saeed-nedved, Pinturicchio, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6422 ارسال
  • LocationRasht

پائولو نونمولو : « یووه دنبال یه هافبک قویه که حالت سرمایه گذاری داشته باشه ؛ گراونبرخ! حتی من اطلاعاتی در مورد جزئیات این انتقال و مبالغش دارم ولی نمیخوام قصه گویی کنم.

دیونگ هم در درجۀ اول میوۀ عزم بارسلونا برای کاهش سقف حقوقشه تا بتونه بازیکن بخره و در صدرشون موراتا قرار داره. اما همه چی به پسایند فروش بنتانکور بستگی داره (که هنوز به توافق نرسیدن) و همچنین حق خریدِ آرتور. و البته ناندز پلن ب یووه ست... »

=> عالی میشه گراونبرخ رو بگیرن ، ~۲۰ سال سن داره و قراردادش ۲۰۲۳ تموم میشه و با مبلغ مناسب میشه جذبش کرد... پاسای کلیدی خوبی میده که کمبود داریم درش و همچنین در نبردهای هواییم خوبه! :hang:

• saeed-nedved, Pinturicchio, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^^

بحث تبادل  دی یونگ دلیختم ممکنه باز بشه برای تابستون. ولی آگریستی می گفت یووه خرید هافبک انجام می ده حتما

با اینکه آگریستی و بقیه می گن دیبالا تمدید می شه اما از نوع حرف زدنشون حس خوبی نگرفتم. انگار به عدم تمدید با دیبالا هم فکر می کنن

البته آگریستی مثه هفته پیش مطمئن نیست از تمدید

در این زمستون در نهایت ناندز بیاد و یکی بره

• Orphée, El rey leon, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6422 ارسال
  • LocationRasht

احتمال رفتن کولوسفسکی به میلان بالا رفته. اختلاف با میلان بیشتر بر سر اینه که حق خرید داشته باشن یا اجبار در خرید!

استدلال یووه هم اینه که با قوی کردن میلان نذاره اینتر قهرمان بشه و اینکه مثن تو 3 سال اخیر ، هر سه قدرت ایتالیا قهرمان شده باشن...

حالا نه اینکه کولو تحفۀ خاصی باشه ولی بنظر من راه حل سومی هم هست ؛ تیم خودتون رو قوی تر کنید و شما قهرمان بشید... 258.gif

• saeed-nedved, Pinturicchio, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^^^

الان نمی دن. من فکر می کنم تابستون ممکنه بدن اما الان رو بعید می دونم. در هر صورت میلان می خواد ببینه برنادسکی هم تمدید می کنه یا نه. به نظر می رسه اولویت برنا موندن با کاهش دستمزده ولی میلان منتظرشه. کولو هم می تونه شات خوبی براشون باشه

منچستر سیتی شاید دیبالا رو بخواد. اینتر قطعا دیبالا رو می خواد. اتلتیک برای دیبالا اقدام می کنه. تاتنهام وارد کورس دیبالا خواهد شد. تقریبا دیبالا رایگان مشتری هاش رو داره.

یکی از فرضیه های جدید برای تابستون تعویض دلیخت و دی یونگه که هر لحظه ممکنه جدی تر بشه. مخصوصا آگریستی از دی یونگ به عنوان هدف یووه نام برده

یووه قصد داره رجیستا بخره تو خط هافبک

گاتزتا گفت یووه به جورجینهو و دیونگ فکر می کنه. مشخصه آلگری لوکاتلی رو متزلا یا باکس تو باکس می دونه و همینطر مککنی 

و حس می کنم می خواد رابیوت نگه داره.

چون مطمئنم برای 433 دارن آماده می شن و گه گاهی 4231 احتمالا خبر گاتزتا درست باشه و دنبال رجیستا هستن

اگر دیبالا بره فوری یه وینگر اضافه می کنن تابستون. 

تقریبا می شه گفت آلگری فجولی و روولا رو هم نگه خواهد داشت اگر مصدوم اون مدلی نشن. 

من فکر می کنم اگر به این نتیجه رسیده باشن که تیم باید 433 بازی کنه تمدید دیبالا رو در خطر می بینم. اگر به این ایده برسن راه پارتیچی می رن.

البته که فکر نکنید ایده فروش دیبالا فقط ماله فابیو بوده. کروبینی و ندود هم کنارش بودن

و کمترین حق رای مال آلگریه. طبق معمول 

من نمی گم بدون دیبالا نمی شه تیم خوب بست. من بحثم اینه دیبالا بره و کیزا هم مشخص نیست وضعش تو باید یه وینگر خوب اضافه کنی حداقل. کی رو می خوای بخری؟ زانیلو؟ اون با دو تا رباط پا!

ویرایش: حس می کنم تغییرات مدیریتی در راهه

• Orphée, El rey leon, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

رمزی ، بنتانکور و کولو از تیم جداشدند و کیزا هم که فصل را کامل از دست داد.  فعلا فقط دنیس زکریا و ولاهوییچ جذب شدن. 

به نظرم در خط خافبک نیاز به یک بازیکن دیگه هست، با ویژگی هایی متفاوت. هافبکی با خصوصیاتی مثل همشیک ناپولی، عوار دو سال پیش لیون، یا اریکسن قبل از حمله قلبی. فقدان این سبک هافبک برای نوع بازی که نیاز داره خیلی جالب نیست، به نظرم هدف از ناندز هم جذب بازیکنی با این ویژگی ها بود. البته به احتمال زیاد این وظایف به موراتا و رابیوت سپرده خواهد شد. ولی اگر کالیاری رضایت به انتقال با حق خرید اختیاری می داد بسیار برای یووه عالی می شد و امتیاز کامل را از نقل و انتقلات زمستانی می گرفتند. هر چند که الان هم چیزی کم نذاشتن و در ظاهر فوق العاده عمل کردند. باید دید زکریا می تونه کیفیت قبل از مصدویتش را دوباره به نشان بده یا نه.

با این تغییرات میشه گفت دفاع خط راست برای دنیلو و دیشیلیو هست و دفاع سمت چپ برای ساندرو و پلگرینی.  کوادرادو هم به احتمال زیاد دوباره در نقش بال راست خواهد بود تا نبود کیزا و فروش کولو خیلی احساس نشه. 

قطعا تیم پیشرفت کرده با این تغییرات و انتظار نتایج بهتری هست. با خرید ولاهوویچ میشه گفت هر نتیجه ای به غیر از رتبه های دوم و سوم شکست محسوب میشه برای آلگری و کادر مدیریت. صعود نکردن به لیگ قهرمانان هم که دیگه اصلا فرضیه هم نباید باشه، ولی فاجعه ای عجیب خواهد بود. 

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
  • Locationتهران

چرا چند روزه برای دیدن بازی یووه بی تابی میکنم!؟

خیلی وقته بطور جدی دنبالش نمیکنم و همچین حال و هوایی هم نداشتم...

قراره اتفاقی بیافته!؟

یووه داره صدام میزنه!؟

امیدوارم توهم نباشه

یه چیز دیگه...

چه زود فراموشش کردم!!

• Orphée, eⁿzº, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

از همین تریبون اعلام کنم که الکی روده نخیسونید  :21:  تغییر محسوسی بعیده اتفاق بیفته  :nish:  اگر شما واسه بچت که تنها علاقش ساخت قلعه با رخت خوابه بری لگوی ۱۰۰۰ یورویی بخری ، نهایت امر اینه که از جعبه لگو تو دیوار قلعه استفاده میکنه :nish: :1:.

خواستم بگم که آماده باشید که فردا نخوره تو ذوقتون :1:

• Orphée, Principino, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

عجببب تشبیه خفنی! :21: 

ولی آدمی به امید زنده ست! اینکه اون جلو این 3 تا غوغا می کنن، دیبالا دو ماهی حداقل مصدوم نمیشه و فوتبال بازی کردن یادش میاد، زکریا میشه پوگبا، لوکاتلیم کنارش میشه پیرلو. بالاخره تاپ فایو لیگ رو میبریم و بالاخره جلوی سالرنیتانا از دقیقه 60 نمیریم تو لاک دفاعی :2:  :2: 

• Orphée, El rey leon, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6422 ارسال
  • LocationRasht

بچه ها حاضرید از لیگ قهرمانان حذف شیم ولی مثه 5 می 2002 [ 1 + 2 ] ، اسکودتو رو ببریم؟ :nish:

لیگ قهرمانان جذاب و سگزی هست ولی به اون شکل دراماتیک درآوردن قهرمانی از چنگ اینتر و روجوع به DNA باشگاه هم خیلی وسوسه انگیزه. اگه اینتر دومین بار قهرمان بشه ، سال بعدش خیلی جربزه میخواد پایین کشیدنش...

• El rey leon, Aminvo, AliReZaZa و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
نه راستش فراز جون!😁
لیگ قهرمانان حسرت قدیمی هممونه
شما رو نمی دونم اما من به شخصه حاضرم دهم شیم تو لیگ ولی قهرمان اون جام لعنتی بشیم!
برای برگشتن به ریتم قهرمانی لیگ، همیشه وقت هست
امسال، سال قهرمانیه که تو بزرگان اروپا، بارسا و منچستر اوتن، psg در حد قهرمانی نیست و درگیر حواشی داخلیه، رئال سوپراستار نداره، چلسی و لیورپول مثل سالهای قبلشون نیستن و بایرن ناگلزمن اقتدار بایرن فلیک رو نداره و فقط سیتیه که سرپاست
سال دیگه رئال امباپه رو میگیره، بارسا قطعا یه سوپراستار میگیره و بنظر با ژاوی به ثبات برسن، ناگلزمن جا میفته تو بایرن، منچستر بالاخره یه سرمربی خوب میگیره تو تابستون و...
مشخصا قهرمان شدن تو لیگ قهرمان از سال دیگه سختتر میشه و امسال شاید آخرین شانس یووه برای قهرمانی تا حداقل ۵،۶ سال آینده باشه
  • Orphée, El rey leon, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال
شدنی نیست قهرمانی تو این فصل. بر اساس چیزی که تو فصلای قبل دیدم، برای قهرمانی حداقل یه 85 امتیازی میخوایم (اگر اینتر درصد پیروزیش همین بمونه نزدیک 90 امتیاز جمع میکنه). این یعنی تقریبا باید تمام بازیا تا آخر فصل رو ببریم که شدنی نیست. متاسفانه امتیازات بدی از دست دادیم. برای قهرمانی نیاز به یه معجزه داریم. در کل فکر میکنم جنگ ما بیشتر سر سهمیه باشه. ما هنوز آتالانتا رو کامل پشت سر نذاشتیم.
  • Orphée, eⁿzº, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

هر دو گزینه نداره ؟؟ :1: :1:

موفقیت توی اون جام لعنتی که ۹ تا نایب قهرمانی توش داریم رو رو مهم تر از لیگی میدونم که ۳۸ بار فتحش کردیم .

بعضی اوقات تعداد اسکودتو ها رو اصلا یادم میره اینقدر زیاده .

یه تیم مثل عنتر که اسکودتو ندیدند واسشون قهرمانی تو لیگ مهمتره  :1:  :1:  :1: 

• saeed-nedved, Orphée, Pinturicchio و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6422 ارسال
  • LocationRasht

من حس میکنم دقت نکردید... من خودمم سال ۲۰۰۲ طرفدار یووه نبودم ولی در موردش خوندم و کلیپ دیدم که چقدر قهرمانیمون غافگیرکننده بوده و به همۀ ملتِ یوونتوس چسبیده. قهرمانی هفتۀ آخری وقتی آندرداگی ، یه طعم دیگه ای داره و منظور من یه قهرمانی معمولی در لیگ نبود. 26.gif

=-=-=-=-=-=-=

یووه پریروز ۹ اُمین کلین شیتش در ۱۳ اُمین بازی اخیر در سری آ رو کسب کرد. این بیشترین تعداد کلین شیت در بین پنج لیگ معتبر اروپایی این فصل از ماه نوامبر به این سو هست... گفته میشه که حتی خود آلگری هم سورپرایز شده در ابتدای امر!

• El rey leon, Aminvo, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی