پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6916 پاسخ برای این موضوع

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

من هنوزم فکر می‌کنم که آلگری احتمالا تیم رو می‌کشه بالا.

و اصلا چرا مدیران قید تغییر سبک* رو زدند؟ قاعدتا برای این بوده که تیم رو به سطح قهرمانی نزدیک کنند و این رو در نتایج ببینیم.  بنابراین گرفتنِ سهمیه در صورتی برام  رضایتبخشه که بهتر از فصل پیش نتیجه گرفته باشیم؛ یک عنوانِ سومی یا چهارمی با هفتاد و اَند امتیاز کافی نیست به نظرم.

*- تغییر سبک! هنوزم این هوسِ زودگذر و کودکانه‌ی آنیلی و اجرای نسنجیده‌اش متعجبم می‌کنه  :fp: حتما هم با جنس وطنی (ایتالیایی) می‌بود  :22:

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21223 ارسال

- آلگری 2 سال بیکار بود، اینکه پیشنهاد داشته یا نه رو من قضاوت نمیکنم ولی با توجه به شناختی که ازش دارم، اگر هم داشته قطعا شهامت و شجاعت پذیرش اون پیشنهاد رو نداشته.

الان هم بعد از 2 سال من هیچ پیشرفتی رو در تفکرات آلگری نمیبینم.

همون سبک و همون تفکرات، واقعا شما چیز جدیدی از آلگری دیدید ؟!

با توجه به نوع قراردادی هم که باهاش بستند به نظرم باید حالا حالا ها تحمل کنیم و لذت ببریم !

• saeed-nedved, حامد, Principino و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

همونی که هممون توی فروم نوشتیم دیروز از دهان آریوابنه خارج شد:

Arrivabene claimed coach Max Allegri is currently ‘working on the lack of taking responsibility’ in the current squad.

مسئولیت پذیری موراتا، مک کنی، رمزی، ملو، بنتانکور و ربیو به شدت زیر سواله
همه هم متوجه شدن اما به روی خودشون نمی اوردن تا آریوابنه بالاخره سکوت رو شکست

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال

- آلگری 2 سال بیکار بود، اینکه پیشنهاد داشته یا نه رو من قضاوت نمیکنم ولی با توجه به شناختی که ازش دارم، اگر هم داشته قطعا شهامت و شجاعت پذیرش اون پیشنهاد رو نداشته.
الان هم بعد از 2 سال من هیچ پیشرفتی رو در تفکرات آلگری نمیبینم.
همون سبک و همون تفکرات، واقعا شما چیز جدیدی از آلگری دیدید ؟!

با توجه به نوع قراردادی هم که باهاش بستند به نظرم باید حالا حالا ها تحمل کنیم و لذت ببریم !

تا اینجای کار پیشرفت که ندیدیم پسرفت هم دیدیم.
حداقل قبلا نیمه اولا با قدرت تیمو میفرستاد داخل نیمه دوم کم می اوردیم؛ الان از ثانیه 1 بازی تا دقیقه 90 تیم کم میاره، انگار پنج نفره تیمو فرستاده داخل ...
مصدومیت و ضعف بازیکنا تو این مورد بهانه خوبی نیست چون اتفاقا اون بازیایی که مصدوم بیشتر داشتیم بازی متعادل تر و حساب شده تری ارائه دادیم؛ مشکل دقیقا انتخاب های اشتباهیه که خود الگری داشته.
  • saeed-nedved, GioVanni Agnelli, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

یوونتوس بدون کیزا و لوکاتلی یه تیم نهایتش 7 8تم جدول سری آست

تو بازی های که قبل برگزاری بازی های تیم ملی انجام دادیم و بردیم همشو یا لوکا تاثیر گذاشته بودن یا کیزا، الان بازی با ورونا که باختیم ترکیب اولیه رو آلگری بد چید، خسته این دوتا هم بهتر از آماده جانشیناشن

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
کاستاکورتا
آلگری قطعا سزاوار انتقاده.ولی اینجا روی صحبت من با بازیکنان یوونتوس است،۳ سال پیش آلگری یه احمق بود. دو سال پیش ساری و سال قبل پیرلو؟؟؟؟؟

در این شرایط من مدیریت یووه رو بیشتر از همه سزاوار انتقاد میدونم.
  • حامد, Pinturicchio, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

شما مدبر ترین مدیر هم باشین یه جایی نیاز ب تغییر هست تغییر در افکار 

یوونتوس با ترکیب فعلی در تک بازی موفق اما در لیگ شما همیشه کوادرادو و ساندروی پیر و کیلینی پیر و موراتای بدون جانشین رو میذارین؟ 

اگر بحث تغییر بزرگ تو. دوران طلایی یووه هست باید پپ میومد جای تیم اماده الگری یا انجلوتی باخریدای خوب . الان واقعا مهاجم نوک نداریم ....رونالدو جور یووه رو 3 سال کشید . باید دست مربی هم باز باشه 

لیگ تمام شد  انیلی نمیخواد درک کنه خرج تیم چی شد؟ این 300 میلیونی ک باید خرج یووه میمشد تو نقل و انتقالات چی شد؟ 

شما منچستر ببین کلی بازیکن خرید مربی نمیاره و با مایی ک هی مربی میاریم و بازیکن نمیگیریم فرقی نیس 

یووه باید خرید کنه هالند رو باید بگیره یووه یک قدم فقط از بقیه عقبه نباید بی تفاوت باشه من مطمئن متیم امسال کارای بهتری میکنه اما نهایت یک ژراید مگه چقدره  توی پیست؟

• Aminvo, tecra, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

جالبه هر سری که بازیکنا میرن واسه بازی های ملی بعدش تیم دچار رکود شدید میشه، این یه مشکلیه که یه چند سالیه باهاش درگیریم

بازیکنایه یوونتوس عملکرد زیگ زاگی دارن، یه بازی خوب بازی میکنن یه بازی بد

راجب عملکرد دفاعی هم همیشه گفتم فقط باید دفاع ایتالیایی داشته باشیم، ده لیخت خوب عمل نمیکنه و عملکرد بونوچی رو هم خراب میکنه در مجموع، وگرنه همین کیلینی بونوچی تو همین چند ماه پیش تو ایتالیا بهترین تیم دفاعیه اروپا شدن 

آلگری فکر کنم فهمیده که لوکا کیزا و برنا باید باشن تو بازی ولی مشکل اینجاست که اینا خسته میشن؛ و مجبوره رندم بازیشون نده 

• Aminvo, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3450 ارسال
گرون ترین مربی سری آ رو داریم و انتظار میره که بتونه با همین ترکیب بهترین نتایج رو بگیره!!
فوتبال ملی با باشگاهی متفاوته. فوتبال ملی 6 تا بازی میکنی
تموم میشه اینجا باید درسال 60 تا بازی کنی
دفاع پیر ایتالیایی جوابگو این تعداد بازی نیست!!
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

چند روز پیشا که تولد 124 سالگیمون بود به این فکر می کردم از این همه سال تقریبا 20 تاش مال منه! نمی دونم یه ساعت طول بکشه نفس کشیدنم یا 100 سال... اما تا همون لحظه آخر عشقی با منه که حتی یه ثانیه قلبم از تپش براش نایستاده!

سال ها خواهد گذشت...من نخواهم بود و یوونتوس احتمالا خواهد بود. خیلیا به دنیا میان، از عشق یووه سهمی برمیدارنو میرن... تو جشن 1000 سالگی یوونتوس خیلیا هستن که الان نیستن!  من و شما هم نیستیم! اون موقع 1000 سال آدما اومدنو رفتن، یوونتوس شاید یه باشگاه محلی شده باشه و یا شایدم امپراطور فوتبال دنیا! شاید اون موقع بگن هوادارایی که 2006 پای این تیم تا مرز نابودی موندن چه هوادارای فوق العاده ای بودن! شاید هم کسی ما رو یادش نیاد! فقط یه چیز حتمیه! همه ما آدمای یوونتوسی تو این 1000 سال تو یه عشق بزرگ مشترکیم! و این مهم ترین چیزه!

خوشحالم که عشق یووه دنیامو قشنگ کرده!

+ من هر روز صبح با فکر یوونتوس از خواب بلند میشم و قبل خواب شب هم به یوونتوس فکر می کنم. بدون استثنا هر روز این روتین زندگیمه... بعضی وقتا فکر می کنم اگر آلزایمر بگیرم نکنه دنیا طوری بشه که دیگه یوونتوسو یاد نیارم :2:

++ من به دنیای عقبی اعتقاد دارم! :1:  همیشه از خدا می خوام که وقتی پیشش هستم اجازه بده به صورت اسپایدر کم بازیای یووه رو از بالا ببینم! :fp:

+++ذهن بیمار :fp:

• saeed-nedved, حامد, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1488 ارسال

حافظه‌ی من یاری نمی‌کنه و حوصله‌ی جست‌و‌جو هم ندارم :fp:  کسی یادش هست آخرین باری که با اختلاف بیشتر از 3 گل باختیم کِی و کدوم بازی بوده؟

ویرایش:  الان در طرفداری جوابم رو گرفتم: سال 2004 و شکست 4-0 مقابل آاس رم

• saeed-nedved, حامد, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
  • Locationتهران

پیش چَشمان خاک! با تیشه به جان ریشه اش افتاده اند ...

• saeed-nedved, حامد, GioVanni Agnelli و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

No comment ...

ju_079q.jpg

• حامد, eⁿzº, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
دقیقا ...وقتی شما گلزن لیگت هیگواین مانجوکیچ رونالدو بودن الان هیچ گلزنی تیمت نداره و در هافبکم ک نگم برات ....ما دوران پسا مچفقیتی داریم ک باید خرج کرد ...دفاع چپ و راس و وینگر های تازه .

مهم نیس شما چ پادشاه موفقی بودیم مهم اینه ک بعد از دوران پادشاهی طوری ججانشینتو انتخاب کنی ک هم مردم راضی باشن هم وزرا و خودت....راه یکیه ادما عوض میشن . یووه خیلی عقب میفته اگر امسال خرید نکنه و دیبالایی ک حیف میشه
  • tecra, D E L P I E R O, Jevdelffon و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1488 ارسال

دیگر تمام شد

باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم.

• saeed-nedved, حامد, GioVanni Agnelli و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

واي. واي از اين روزهاي تيره و تارِ يوونتوس. دريغ از سقوط آزاد تيم محبوب‌مان. واحسرتا از بي‌رَگ شدن تدريجي‌مان جلوي صفحات تلويزيون‌. وااَسفا از تماشاي (برخي از) بازيكنان نفرت‌انگيز تيمِ فعلي. نه مي‌دانستيم بايد دلواپس حاشيه‌هاي پيش آمده در مورد باشگاه باشيم يا دلخوشِ خيال‌هاي ژانويه. نفهميديم حد و اندازه‌مان واقعاً اين است يا بايد با سيلي و خودزنيِ سرمربي تيم كه به خلايق هرچه لايق حوالت‌مان مي‌دهد تسكين پيدا كنيم. چه شــــده؟ دقيقاً در حال گذراندن چه مقطعي از تاريخ يوونتوس هستيم؟ كم طاقت شده‌ايم يا چشم‌هاي فوتبالي‌مان بدبين شده؟ آخـــر چقدر شِكوه، چقدر گلايه، چقدر كلافه‌گي و چقدر بيزاري از رويه و روزهاي بَــــد فوتبال؟

از منظر تاكتيكي؛ محوري‌ترين بيماريِ رفتاري در تيم سترون بودن «فرماسيون‌هاي هجومي» است.

اگر نخواهيم خامدستانه تيم را فاقد برنامه‌ از پيش تعيين و تمرين شده در فاز هجومي بدانيم، اما نمي‌توانيم فقدان و خلأ دو فاكتورِ «خلاقيت فردي» و «تنوع استراتژي‌هاي هجومي» را دو عنصر عمده در ناكامي و اخته شدن رفتارهاي هجومي ندانيم.

تقريباً بيشتر ما متفق‌القول هستيم كه خط مياني يوونتوس دست‌كم به نسبت سالهاي نه‌چندان دور؛ شادابي، خلاقيت، اِلمان‌هاي فانتزي‌گونه و قدرت هجومي - كاربردي (نه صرفاً پيش‌رونده و قابل پيش‌بيني) در بيانكونريِ كنوني در فقر نسبي به سر مي‌برد. تلاش‌هاي جلوبرنده كوادرادو، پگيري و سماجت‌هاي مك‌كني حتي با مفروض دانستن كاتاليزوري به نام ديبالا نيز هرگز نتوانسته خط حمله را تغذيه و يا حتي در ايستارهاي طلايي قرار دهد. پس مشكل از كجاست؟

طبعاً الگري به عنوان تاكتيسينِ تيم با اين نقيصه آشناست اما احتمالاً همانطور كه در مصاحبه‌هايش همواره به آن مستمسك مي‌شود، بضاعت‌ها و توانمندي‌هاي فردي و تيمي، مانعي بزرگ در اجراي استراتژي‌هاي هجومي او در تيم است. موراتا عملاً به يك عنصر اَخته و ناكارآمد در خط هجومي مبدل شده و كين نيز هنوز آن ميزان از باور و اعتماد براي سپردن جايگاهي ثابت در خط حمله را (دست‌كم از ديد الگري) دارا نيست. ژرژ (خورخه) هم بعيد است در اين حضيض و فروافتادگي هجوميِ تيم بتواند نقش منجي را ايفا كند.

وقتي تيم ميلي به حركت رو به جلو ندارد، وقتي كمربند مياني و خط هجومي پيوسته و مجاور هم در زمين ايفاي نقش مي‌كنند، طبيعي است كه علي‌رغم عقب بودن يووه از آتالانتا نيز توان پيشروي نداشته باشيم و در خلق فرصت و چيدنِ برنامه مؤثر وامانده باشيم. البته تدابير الگري براي رهايي از اين مخمصه در نيمه دوم كمي جواب داد و تيم قدرت نفوذ بهتري پيدا كرد اما عدم بهره‌مندي از وينگرهاي متبحر، مصدوميت كيه‌زا و فرم فوق‌العاده نزولي موراتا، عملاً اجازه شكوفايي به لژ هجومي تيم را نمي‌داد.

(صد حيف و هزاران افسوس، كه) دلخيت در بازي مقابل آتالانتا غيرقابل اعتماد، پر اشتباه و بي‌كيفيت بود؛ ربيو آنقدر منفعل و متزلزل بود كه تاب‌آوري طرفداران براي تماشاي بازي را تحت‌الشعاع خود قرار داده بود. با اين دو گل پژمرده دلخوش‌كردن به شكوفه‌هاي خشكيده بنتانكور و امثالهم دلبستن به باغي سرسبز در دلِ هاموني تفت‌زده و بي‌آب است.

ديبالا هرچند پر تلاش و با انگيزه بود اما ناكام و حسرت بر دل بود. او اگرچه در مقابل آتالانتا يك بدشانس محض بود اما هنوز تا آن جواهري كه مي‌شناسيم و انتظارش را داريم يك گامِ «بزرگ» ديگر فاصله دارد.

اما عمده خشم من نه از آنچه تاكنون گفته‌ام كه از سريال مشمئزكننده و متعفني است كه پس از هر بازي در نشست‌هاي مطبوعاتي شاهدش هستيم. جايي كه تكيه‌گاه و رهبر تيم در بزنگاه محاكمه و عرصه پاسخگويي پشت‌ها را خالي مي‌كند و با يك فاصله‌گزاري بِــرشتي از داوري‌ها(به خيال خودش) مي‌گريزد. همانند پكِ سيگارِ نهايي پس از مِــي، مخمور و درهم‌شكسته‌مان مي‌كند اين ساقيِ بي‎مروت.

صحبت‌هاي الگري پس از بازي، مطابق افاضات توهين‌آميز اين فصلش در مورد يووه، نه‌تنها به مثابه عاملي برانگيزاننده (براي تيم) يا شيوه‌اي معكوس و سياست‌ورزانه براي عيان‌كردن حقايقِ تيم (در منظر هواداران و رسانه‌ها) نيست، بلكه هتك‌حرمتي آشكار و در ملأ عام است و يك خودزنــي آشكار با طعم برائت‌‌جويي و فرافكني براي پاسخگويي و مطالبه‌خواهي افكار عمومي است.

روده‌درازي كردم. عذر تقصير. براي رستن از بندِ تلخكامي اين شكست‌ها، درددل با اعضايِ خانه شايد به خروج پسماندهاي ناخوداگاهِ محزون كمك كند.

1236843683.0_5utt.jpg

• saeed-nedved, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

متأسفانه در وضعیت خوبی نیستیم. نتیجه ی اشتباهاتی است که سال های اخیر کردیم و الان داریم تاوانش رو میدیم. خرید و فروش ها عاقلانه نبود، هیگواین رو گرفتیم  و خط هافبک رو لخت کردیم. رونالدو رو گرفتیم و شخصی به اسم متوییدی رو پشتش گذاشتیم. مربی آوردیم که انتظار داشتیم مثلث برامون بسازه و در نهایت با کلی نقص تو ترکیب تیم تصمیم گرفتیم برگردیم به نوستالژی آلگری.

تیم مشکلات زیادی داره و مدیران چشمشون رو به این مشکلات بستن. بازیکنان چند تاشون در سطح تیم دوم یوونتوس هم نیستن و دارن با اقتدار بازی می کنن ( ساندرو و ربیو مثال های بارز این بازیکنان هستن). آلگری هم تصمیم گرفته مازوخیسم درونش رو بهش توجه کنه و تفکراتش گیر کرده. مقصر اصلی نمیدونمش ولی نقش مهمی رو در تشدید این وضعیت داره ایفا می کنه.

به نظرم راه حل این ماجرا میتونه دمیدن نفس جدید تو مدیریت باشگاه باشه. مدیریت کنونی داره راه بیراهه میره. یا اگر امکان پذیره به خودشون بیان و ببینن عمده مشکلات تیم از کجا نشأت می گیره.

• eⁿzº, El rey leon, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

همكار منچستري، رفيق هوادار چلسي، دوست بارسايي، يار غارِ رئالي، استاد دلداده ليورپول، كارگرِ معتكف بايرني و رفيقه‌ي ميلاني فرداي روزهايي كه

يوونتوس به زمين سفت مي‌خورد با لباني خندان و شوري زايدالوصف در آستانه درب‌هاي ورودي با نيش‌هاي تا بناگوش باز شده ايستاده‌اند و من را

با جمله‌اي كه محتوايش يادآوري نتيجه بازي شب گذشته تيم محبوبم است نوازش مي‌كنند.

با افول و حضيض تمام نشدني بانوي‌پير و سريالِ اعصاب خردكن‌شان، بيم آن دارم عنان اختيار از كف دهم و در صبحي دل‌انگيز و نه‌چندان سرد اما دودآلود، پاسخي سرخ‌فام به اين ژاژخايي‌ها بدهم.

• Orphée, eⁿzº, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21223 ارسال

- تا اینجای فصل، الگری 9 امتیاز کمتر از پیرلو و 14 امتیاز کمتر از ساری گرفته.

اونم در لیگی که رقیبی مثل کونته رو نداره.

• حامد, Orphée, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^^

و چه خوبه اشاره کنی کیریستین رونالدو و گل هاشو نداره

بالاترین گل زن یووه فکر کنم سه تا گل زده ! 

نفرت از افراد واقعیت رو عوض نمی کنه ! 

اجازه بدیم تیم روند خودش طی کنه 

ویرایش: ساری دو تا از ساسلو خورد و باخت فکر کنم با خط هافبکی که قطعا از خط هافبک ما بهتره

• Orphée, Pinturicchio, El rey leon و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی