پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

12- الكس ساندرو

* - - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
540 پاسخ برای این موضوع

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال

دریبلهای جالبی داره

اما پاس های رو به عقبش جالب نیست و باید از لحاظ دفاعی رشد بکنه..

دیشب در یکی دو مورد باید زودتر سانتر می کرد اما طمع کرد و بیش تر با توپ جلو رفت که بی حاصل شد.

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Georgia و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

به نظر من آلگری باید به ساندرو بیشتر بازی بده تا بتونه خودش رو با مهاجما مچ کنه هر چند هنوز آلگری داره بازیکنانشو کشف میکنه!

• alexdelpiero, Pouya, Camel Blue و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

جز معدود بازیکنانی بود که دیشب داشت فوتبال خودش رو بازی می کرد و در این راه هم موفق بود...

ساندرو فوق العاده با استعداده و در صورتی که زیر دست یه مربی خوب و بازیکن ساز باشه، میتونه

حرف های زیادی برای گفتن داشته باشه...

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

ساندرو :‌

• حرف های بوفون و اورا و بازیکنان با تجربه تر مشوق همه ی ما بود.
  • آنها هم درون و هم بیرون زمین بسیار خیلی مهمند.
  • برایم مهم نیست که باشگاه چه مبلغی صرف من کرده است ، من تلاش می کنم هر روز بهتر از دیروز شوم ، هم در حمله و هم در دفاع. من هنوز در حال پیشرفتم.
  • یووه همیشه برای پیروزی می جنگد و همه ی ما سعی می کنیم که بازی به بازی بهتر شویم.
  • روبرتو کارلوس خودش را در من می بیند؟ این واقعا برای من افتخار است که او در مورد من با ستایش صحبت کرده است.
  • امیدوارم که حرف هایش را به عمل تبدیل کنم. من از وقتی که اورا در منچستر بازی می کرد طرفدارش بوده ام ، برای من افتخار است که با او تمرین کنم. :53:

• juve's fan, mory, Principino و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

پاس دقایق آخری که به کوادرادو داد نمونه پاسی بود که می تونست باشه که اگر از اول میومد میتونست بیشتر از این حرفا نفوذ کنه و گلسازی کنه

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

زامبی ( :31: ) ، در حاشیه ی اظهار نظات فاضلانه اش در مورد تیم محبوبش میلان :31:  و با توجه به بازی پیش روی این دو تیم ، پا تو کفش بازیکن تیم ما کرده ، کی آخه از تو نظر خواست اسکل :31: :

"الکس ساندرو؟ او یک بزیکن بسیار تکنیکی است ، سانترهای خوبی دارد و در حمله فعالانه شرکت می کند.احتمالا با توجه به مبلغی که برای او در تابستان خرج شده ، انتظارات از او بسیار بالا خواهد بود ، اما از نظر من او خوب بوده و باید برای تطبیق با شرایط به او وقت داده شود."

• juve's fan, Principino, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

حالا چی پیش بیاد اورا هر 10 بازی 1 گل یا پاس گل بده،
اینجوری اگر نتونیم موقعیت سازی کنیم به مشکل میخوریم

باید باید ساندرو بازی کنه، دومین خرج گرونمون داره تو نیمکت خاک میخوره اصلاً هیچ جوری تو کتم نمیره، کیفیتش کمه کمه 2 برابر اوراست تو تمام زمینه ها

• MaMpIeRo, alexdelpiero, Alex2003 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال
الکس ساندرو: " هدف بعدی صعود به مرحله ی بعدی لیگ قهرمانان است."

49328103290968128922.jpg

الکس ساندرو هنوز تسلط کامل به زبان ایتالیایی پیدا نکرده است :1:او در مصاحبه با خبرنگاران در مورد بازی دیشب به زبان پرتغالی :nish:صحبت کرد.

" برنده شدن احساس خوبی داشت. از این که پاس گل دیگری فراهم کردم بسیار راضی و خوشحال هستم."

"مناطقی از زمین هستند که باید از جنبه ی دفاعی و هجومی در آن ها خود را بهبود بخشیم تا مطمئن شویم می توانیم کنترل بازی را بهتر در دست گیریم. ما در هر بازی بهتر می شویم و از اعتماد و ایمان هوادرانمان برخورداریم. فصل طولانی پیش روی ماست و ما هنوز اشتیاق فراوانی برای ادامه ی فصل داریم."

خرید تابستانی یوونتوس که از پورتو به تورین منتقل شد در مورد بازی روز چهارشنبه نیز صحبت کرد:

" هدف بعدی ما صعود به مرحله ی بعدی لیگ قهرمانان و همچنین رسیدن به یک جایگاه خوب در لیگ قبل از رسیدن تعطیلات کریسمس است. البته می دانیم که در مقابل تیم قدرتمند و باتجربه ای به میدان می رویم."

ساندرو در بازی مقابل روسونری به عنوان جانشین اورای مصدوم وارد بازی شد و پاس گل زیبایی برای هم تیمی خود پائولو دیبالا فراهم کرد.

zs96_09331954287134591688.jpg

+ در مورد ساندرو. با بازی هایی که انجام داده به نظر می رسه که در مقوله ی حمله و کار با توپ خیلی موثرتر از مقوله ی دفاع کار می کنه. بچه ها هم توی تاپیک بازی اشاره کردن. یکی دو مرتبه که جلو اومده بود از چرچی جا موند. با این حال چند جا هم خیلی خوب مهارش کرد. با این که در توانایی های اورا شکی نیست ولی با توجه به سن اورا بهتره بازی های بیش تری به ساندرو هم برسه تا بتونه خودش رو بهتر با تیم وفق بده. هر چند که تا حال حاضر عملکرد خیلی خوبی داشته.  :53: 

به نظرتون مصدوم شدن اورا توی این بازی توفیق اجباری بود ؟  :nish: 

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

یه جوری توی زمین بازی می کنه که انگار یا خیلی خجالتی هست یا می ترسه ! من این احساس رو دارم بهش و واقعا مشخص هست که بازیکن خیلی انرژیک و چیز بلدی هست اما یکی از این دو عامل باعث می شه که اون نتونه همون چیزی باشه که هست ! ولی از اوناست که اگر راه بیفته دیگه چیزی جلودارش نیست واقعا

من از عملکردش راضی هستیم در مجموع با توجه به اینگه سال اول هم هست به تیم اضافه شده و زبان هم بلد نیست ولی چیزهایی که در موردش خوندم و دیدم، باعث می شه انتظارم ازش خیلی خیلی بالاتر باشه و به اینی که هست دل خوش نکنم

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال

اون حرکتی که با شوت پای راست تمومش کرد واقعا موقعیت گل جدی بود که نتونست استفاده کنه

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Georgia و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال
الکس ساندرو تفاوت بیانکونری و روسونری در بازی دیشب بود...

12889726966804301319.jpg

برگرفته از مقاله ی روزنامه گازتا دلو اسپرت نوشته ی آندریا اسکیانچی

در یک بازی فشرده و حساس، ورود الکس ساندرو و تعویض سیستم به 3-5-2  توسط آلگری یک تصمیم تعیین کننده برای یوونتوس در برد 1-0 دیشب مقابل میلان بود.

پائولو دیبالا در دقیقه ی 65 تک گل بازی را به ثمر رساند و سه امتیاز حیاتی را برای یوونتوس به ارمغان آورد تا بیانکونری با پشت سر گذاشتن روسونری به مکان ششم  جدول رقابت های سری آ صعود کند.

مطمئناً، شلیک مهاجم آرژانتینی به سمت دروازه میلان بسیار مهم بود، اما پاس زیبای الکس ساندرو و نمایش تأثیرگذار او نباید فراموش شود.

آنالیزهای زیادی از مربیان معمولاً به این جمله ی کلیشه ای رهنمون می شود: "  بازی های فوتبال توسط حوادث و لحظات تعیین می شوند." اگرچه این جمله ممکن است گاهی اوقات برقرار نباشد، اما در مورد دیدار دیشب، این جمله ی خاص معنی کاملاً مرتبطی پیدا می کند.

مصدومیت پاتریس اورا که منجر به تعویض الکس ساندرو به جای وی شد حادثه و لحظه ی مهم این دیدار بود. هرچند تأثیرات این تعویض در میدان به خاطر بازی کند و ایستای یوونتوس در نیمه ی اول، بلافاصله مشاهده نشد.

65024443511338886877.jpg

انتخاب ماسیمیلیانو آلگری در ابتدا استفاده از سیستم 4-3-1-2 با وجود هرنانس به عنوان ترکوارتیستا به نظر تصمیم کاملاً مناسبی نبود. اما سیستم مردان آلگری در نیمه دوم عوض شد و بازیساز برزیلی جای خود را به لئوناردو بونوچی داد تا آلگری به استفاده از سیستم 3-5-2 روی بیاورد.

این  تغییر تاکتیکی منجر به آزاد شدن ساندرو شد و او در ادامه به عنوان وینگر- مدافع عمل کرد و سرعت تیمی یووه را بالا برد، پارامتری که در نیمه ی اول یووه از آن بی بهره بود.

در حقیقت، حرکات الکس ساندرو در سمت چپ همراه با استفان لیختشتاینر در سمت راست به یووه اجازه داد تا نسبت به 45 دقیقه ی اول بازی خطرناک تر ظاهر شود. آمارها به خوبی گواه تأثیر این دو بازیکن در سیستم جدید در بازی دیشب بود و دو بازیکن سوییسی و برزیلی بانوی پیر به ترتیب 5 و 3 پاس بلند به سوی روی دروازه روسونری روانه کردند.

اما در مقایسه با لیختشتاینر، مدافع سابق پورتو به مراتب خطرناک تر ظاهر شد و چهار فرصت گلزنی برای هم تیمی هایش فراهم کرد. در حقیقت، تغییر سیستم به این بازیکن اجازه داد تا با استفاده از شرایط از جناحین نفوذ کرده و گاهی اوقات نقش الکس ساندرو با پل پوگبا نیز همپوشانی پیدا کرد. در واقع، همکاری پوگبا و ساندرو منجر به زمینه سازی برای گل دیبالا شد و پاس پوگبا به ساندرو و به تبع آن سانتر زیبای بازیکن برزیلی به محوطه ی جریمه باعث به گلزنی دیبالا شد.

28844561377242200307_thumb.jpg

[آمار بازی میلان و یوونتوس، برای نمایش تصویر در اندازه ی واقعی بر روی آن کلیک کنید، حجم تصویر 40 کیلوبایت]

آلگری  در ابتدا سعی می کرد تصاحب توپ و میدان (مالکیت توپ 54/9 درصد) برای جلوگیری از گل نخوردن تیمش تلاش کند، اما این رویکرد در جلوی میدان و در فاز تهاجمی ناکارآمد به نظر می رسید و در ادامه با تغییر ترکیب به سمت سیستم هجومی تر نشان داد که بهترین دفاع حمله کردن است.

در واقع نیمه ی دوم وینگرهای میلان از بازی محو شدند، به خصوص السیو چرچی به تنهایی در 45 دقیقه دوم 22 توپ از دست داد و 11 پاس از 19 پاس وی به مقصد نرسید. متوقف کردن وینگرهای میلان از طریق عملکرد موثر وینگرهای یوونتوس نیز با عدم تغذیه مناسب کارلوس باکا بود که کاملا از بازی محو شده بود.

33874578352519167120.jpg 53669983025314032845.jpg

از این بازی سه نتیجه ی خیلی مهم می توان گرفت:

اول اینکه آلگری باید ایده ی بازی کردن با ترکوارتیستا را تا زمانی که کاندیدای مناسب تری نسبت به هرنانس در این پست پیدا نکرده است را کنار بگذارد. دوم اینکه دیبالا یک بار دیگر توانایی ها و تأثیر مهم خود را برای یووه به نمایش گذاشت و نتیجه ی پایانی اینکه با بازی دیشب اخیر ساندرو، حضور اورا به عنوان مدافع ممکن است چندان انتخاب اطمینان بخشی نباشد.

zs96_09331954287134591688.jpg

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

این قضیه ساندرو هم داره شبیه قضیه دیبالا میشه، عالم و آدم دارن میگن ساندرو باید تو ترکیب باشه فقط آلگری که نظر دیگه ای داره، من خودم از طرفدارای پروپا قرصشم ولی این یکیو شک ندارم اشتباه میکنه، کما اینکه اگر سرمربی دیگه ای بود هم امکان داشت اینو بازی بده ولی مثلا یه جا دیگه اشتباه کنه در واقع همه یه ایرادی دارن ولی آلگری به نسبت بهتر از سرمربی های در دسترس دیگست، پس ما راضیم ! 

• alexdelpiero, Alex2003, Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال

از بعد تهاجمی بازیکن خوبیه اما شاید اون پختگی دفاعی رو نداره و البته بازیکنیه که کار با توپش عابیه

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Georgia و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

به نظرم عدم استفاده مداوم از  دیبالا و ساندرا  به خاطر اینکه این مهره ها 

1- اشتیاقشان برای بازی کردن بیشتر بشه

2- بدانند که نمیشه حضور  در ترکیب یووه را از همان اول ورود به راحتی بدست بیاورن

3-اگر  به خاطر اشنا نبودن با جو به خوبی خودشون نشون ندادند این کم بازی کردن ها فشار رسانه ای را ازشون کم کنه و ستاره جوان تیم زود نابود نشه...مثل دیگو 

موراتا هم پارسال با همین نوع رفتار در نیمه های فصل به ترکیب اضافه شد و درخشید

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
جا داره یک تقدیری هم بکنیم از سانترو!! واقعا سانتر هاش بی نظیره.. چند مدتی میشد ازین سانتر های رو به جلو رو از مدافعینمون اصلا ندیده بودیم و دیگه داشت یادمون می‌رفت این سبک بازی رو..

- بازیش با پوگبا خیلی خوبه همکاریشون عالیه ، 2 بازی پشت سر هم پوگبا با تکنیکش 2 3 نفر رو میفرسته قاطی باقالیا و به بهترین شکل ساندرو رو توی موقعیت قرار میده و سانترو هم کارشو یکسره میکنه
حرکتشون توی بازی با میلان و سیتی قشنگ تو ذهنم حک شده ..
2 بازی 2 پاس گل 6 امتیاز خیلی حیاتی .. باید فرمشو حفظ کنه و الگری هم خوب ازش بازی بگیره تا اینجا راضی کننده بوده ازین ببعد هم نیاز هست به نبوغش..

مناطق حضورش کاملا همه چیز رو نشون میده

e9ad_img_20151126_124713_thumb.jpg

ndjl_89584102781782722616_thumb.jpg
2 app
2 ass
6 pt
  • Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

یعنی وقتی سانتر های این ساندرو را می بینم می خواهم از دست این سانتر های لیخ تو این چند سال سرمو بکوبم به دیوار

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

فکر کنم آلگری به خاطر سن بالای اورا و احترامی که باید بهش گذاشته بشه ساندرو را فیکس دفاع نکرده.به هر حال درست نیست که یک بازیکن با افتخار و پر تجربه مثل اورا ذخیره ی یک بازیکن جوان بشه حالا هر چقدر که میخواد این بازیکن با استعداد باشه

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

فکر کنم آلگری به خاطر سن بالای اورا و احترامی که باید بهش گذاشته بشه ساندرو را فیکس دفاع نکرده.به هر حال درست نیست که یک بازیکن با افتخار و پر تجربه مثل اورا ذخیره ی یک بازیکن جوان بشه حالا هر چقدر که میخواد این بازیکن با استعداد باشه

پس چرا این کار رو در مورد پوگبا و هرنانس نمی کنه ؟ 

• mory, alexdelpiero, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

پس چرا این کار رو در مورد پوگبا و هرنانس نمی کنه ؟ 

اورا اسطوره منچستر و یکی از مدافعان تاپ لیگ قهرمانان بوده ولی هرنانس تازه اولین بارشه تو تیمی که در لیگ قهرمانانه بازی میکنه

به نظرم سیاست باشگاه به اینه که ستاره های جوانشو اندک اندک فیکس کنه تا بازدهی بیشتری داشته باشند و ستاره سوخته نشن...همین دیبالا تا چند وقت پیش 40 میلیون تو سرش میزدن اگه تو ترکیب بود و خوب بازی نمیکرد الان یکی مصل دیگو شده بود

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اورا اسطوره منچستر و یکی از مدافعان تاپ لیگ قهرمانان بوده ولی هرنانس تازه اولین بارشه تو تیمی که در لیگ قهرمانانه بازی میکنه

به نظرم سیاست باشگاه به اینه که ستاره های جوانشو اندک اندک فیکس کنه تا بازدهی بیشتری داشته باشند و ستاره سوخته نشن...همین دیبالا تا چند وقت پیش 40 میلیون تو سرش میزدن اگه تو ترکیب بود و خوب بازی نمیکرد الان یکی مصل دیگو شده بود

بازم نمی تونم قانع بشم به همچین مسئله ای . یعنی موفقیت باسگاه و دل میلیون ها هوادار و سود و زیان باشگاه همه فدای احترام ؟ نمیتونم قبول کنم

• mory, alexdelpiero, Gin و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی