پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

12- الكس ساندرو

* - - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
540 پاسخ برای این موضوع

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

7gey3ivpfmlru35110md_thumb.jpg

الکس ساندرو ، وینگ بک برزیلی یوونتوس دومین گل خود در سری آ را با پیراهن این تیم جشن گرفت و موفقیتش در پیراهن این تیم را مدیون حمایت فوق العاده از جانب خانواده یوونتوس دانست.

"من بسیار خوشحالم . ما تیمی فوق العاده داریم و من به خوبی با آن ها هماهنگ شده ام.اعتماد به نفس من بیشتر از گذشته شده است و این به دلیل حمایت فوق العاده هم تیمی هایم است."

بازی های فشرده یوونتوس از راه رسیده و آن ها باید چهارشنبه به مصاف جنوا بروند .

"ما امروز عملکرد بسیار خوبی داشتیم ، ولی همچنان باید پیشرفت کنیم . بازی روز چهارشنبه اصلا ساده نیست ، چرا که ما به مصاف تیمی با سازماندهی عالی به نام جنوا می رویم."

• Bianconero Amore, mory, Delle Alpi و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

واقعا با این بازی های ساندرو معمایی است انتخاب اورا یا ساندرو در بازی با یایر خصوصا بازی در تورین.

• Bianconero Amore, Delle Alpi, Signora Omicidi و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

دوستانی که میگن ساندرو تو کارای دفاعی ضعیفه  دیگه یکم بزرگ نمایی میکنن همین لیخت هم تو سمت راست زیاد توپ لو میده

طبیعی تا جابیفته پرفکت پرفکت میشه و هنوز جا داره

دوست دارم یه روز یوو ساندرو رو به عنوان هافبک هجومی چپ بازی بده به این شکل

بوفون

اورا    بنوچی    کلینی       لیخت

پوگبا          مارکیزیو

ساندرو                     کوادرادو

موراتا     مانزوگیج(زازا)

با این ترکیب میشه از چپ و راست هی توپ ارسال کرد واسه لاشخور ها(موراد و مانزو) :1:

• Bianconero Amore, mory, Delle Alpi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

من از اون اولی که ساندرو اومد دارم ساندرو ساندرو میکنم :1:
ولی باید واقعیت فوتبال یوونتوس رو دید ، فوتبال واقعی خیلی با فیفا و پس فرق میکنه .
من خودم فکر میکردم که ساندرو تو فاز دفاعی هم قابل قبوله ولی یه ضعف های کوچیکی داره که مطمئنم توی چند سال بعد رفع میشه و تبدیل به بهترین دفاع چپ دنیا میشه .

یکی از دلایلی که مسی تو فینال محو بود همین ثبات دفاعی سمت چپمون بود . تیمی که قراره ضد حمله بزنه و دفاعی بازی کنه اول باید تو فاز دفاعی قوی باشه بعد تو سرعت و انتقال توپ .
شما گل ما رو به رم ببینید !! همه چی با قطع توپ اورا شروع شد .
اصلا وقتی اورا سمت چپ بازی میکنه شما خیلی کم میبینید که از اون ور اشتباهی تو فاز دفاعی رخ بده .

تقریبا مطمئنم که اورا فیکس بازی با بایرنه مگر این که زبونم لال مصدومیتی چیزی پیش بیاد . و به نظرم تصمیم بسیار درستیه .

• Bianconero Amore, mory, Delle Alpi و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

اورا هم اوایل حضورش اشتباه کم نداشت. کم کم جا افتاد و با سیستم بازی یووه آشنا شد. ساندرو هم زمان میخواد. یاد گرفتن زبان و فرهنگ جدید و جا افتادن در یه ترکیب جدید (3-5-2) تو مدت کم و در حالیکه خیلی هم بهش بازی نرسیده آسون نیست.

ساندرو از اون بازیکناییه که سمت خودش رو اتوبان میکنه. سگ نفسه لامصب  :1:  . مثل کارلوس هی در رفت و آمده؛ و ترکیب 3-5-2 بهش آزادی میده که بدون دغدغه نفوذ داشته باشه. روی همین فرارها، امروز سه تا موقعیت گل داخل هیجده قدم داشت که نشون میده چقد دوندگی داره. کار دفاعیش شاید به خوبی اورا نباشه ولی اصلن ضعیف نیست.

تقریبا مطمئنم که اورا فیکس بازی با بایرنه مگر این که زبونم لال مصدومیتی چیزی پیش بیاد . و به نظرم تصمیم بسیار درستیه .

بنظر منم تا وقتی یووه هدفش گل نخوردن باشه اورا بازی میکنه. اگه گل بخواد ساندرو مفید تره. این قضیه از اون طرف برای کوادرادو هم صادقه

• Bianconero Amore, Delle Alpi, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

یکی اون اول گفت تو دفاع ضعیفه حالا همه رو همون حساب دارن می گن ضعیفه یا کارشناسی شده  :1: می گن من که به شخصه ضعفه آنچنانی نمی بینم :1: البته من کارشناس نیستم :1: بقیه باید بگن :1: این چیزی که می بینم اینو نشون نمیده :1:

• Bianconero Amore, Delle Alpi, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

تو زمین خودمون اورا تو بایرن ساندرو (با اینکه احتمالا هر دو اورا خواهد بود )

حضور همرمان کوادرادو و ساندرو جلوی یه تیم هجومی مثل بایرن مساوی است با نابودی

• Bianconero Amore, mory, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 ارسال

ساندرو تو دفاع هم خیلی خوبه اما اشتباهاتی داره 

قدرت بدنی بی نظیری داره ،، فکر کنم با پورتو هم جلو بایرن بازی کرده و تجربه خوبی داره جلو این تیم

قدرت بدنی ساندرو و سرزنی و حتی سرعت ساندرو هم بهتر از اورا است 

تنها تجربه اورا بهتره

• Bianconero Amore, El rey leon, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

- ساندرو رو به اورا ترجيح ميدم در كل ولي اين واقعيتي هست كه بايد پذيرفت كه ساندرو "نسبت" به اورا در كارهاي دفاعي ضعيف تره ولي اين به معني ضعف ساندرو در كارهاي دفاعي نيست.

ولي به نسبت ضريب اطمينان اورا در كارهاي دفاعي بالاتره.

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

مساله اصلی اینه که ما در تورین گل میخایم

حال اگر اورا بذاریم این هدف قابل حصول نیست

اما اگر ساندرو باشه امکان خطرسازی از جناح چپ خیلی بیش تر میشه

در ضمن توجه کنید بایر تو خارج خونه اون چنان قوی نیست که در خونه است.

از سوی دیگه اینم باید لحاظ کرد که روبن در روبروی اورا یا ساندرو است..

• eⁿzº, Soheil Bianconeri, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

به نظرم آلگری داره کار خوبی در مورد ساندرو انجام میده .. همونطوری که دیبالا رو کم کم بهش بازی داد تا به شرایط عالی برسه در مورد ساندرو هم داره همین کار رو می کنه ..

تصور کنید اگه ساندرو از اول فصل بازی کرده بود ، با اون نتایجی که یووه اول فصل گرفت فشار زیادی به ساندرو وارد میشد .. شاید خیلی ها چشمهاشون رو میبستن و بدون اینکه وضعیت یووه رو بررسی کنن میگفتن که عملکرد ضعیف ساندرو باعث شده یووه نتیجه نگیره و گل بخوره .. چون بقیه بازیکن های دفاع که تقریبا همونای فصل قبل بودن ..

مثه اتفاقی که ممکن بود واسه دیبالا بیوفته ..

فکر می کنم که تا آخر فصل وضعیت بازی کردن اورا و ساندرو همینجوری باشه تقریبا ...

تو بازی بایرن هم احتمالا ساندرو فیکس بازی نمی کنه و به نظرم آلگری اگه این تصمیم رو بگیره کار درستی کرده ، مخصوصا بازی که تو آلمان انجام میدیم ..( با اینکه به نظرم ساندرو بهتر از اورا هست ) ... 

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

حمله هاش فوق العادست.. :yes1:

مثل یه روبات بازی میکنه..بدون نوسان و احساساتی شدن، فقط کار خودشو انجام میده..  :77:

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

کارهای عجیبی انجام میده

مدافعان عاجز از مهار او هستند..

استوارو باید با سر برای توپ ساندرو میرفت نه به پا.

• Bianconero Amore, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

الکس ساندرو ، ، دفاع کنار متولد ۱۹۹۱ یوونتوس که در تابستان به ازای ۲۶ میلیون یورو به یووه منتقل شده ، در مورد هم تیمی هایش دیبالا و اورا صحبت کرده است :
  •  من یک چیز رادر یوونتوس یاد گرفتم ، که برای همه ی بازی ها به یک صورت آماده شوم.فروزینونه ، ناپولی ، بایرن مونیخ ، هیچ فرقی ندارد ، ذهنیت یوونتوس ساده است : یک خط صاف که به پیروزی منتهی می شود.اگر بتوانیم ناپولی را ببریم به صدر جدول می رسیم و این به ما انگیزه ی مضاعفی می دهد. بایرن؟ همه ی تیم ها را می توان شکست داد ، به خصوص اگر یوونتوس باشید ، آنها یک تیم پر از ستاره هستند و ما هم همین طور. بهترین بازیکنانی که در طوب دوره ی ورزشی ام در کنارشان بوده ام اینجا در یوونتوس حضور داشتند. ما برای پیروزی بازی خواهیم کرد.

اورا؟
  • من همیشه او را به عنوان یک فوتبالیست ستایش می کردم ، چون برای مدت طولانی در سطحی بالا ماند ، من اینجا از نزدیک با او آشنا شدم ، او فردی استثنایی است.ما با هم دوست شده ایم ، او برای همه ی افراد در رختکن ایجاد انگیزه می کند و او کسی بود که من کمک کرد که بفهمم مربی از یک دفاع کنار چه می خواهد.

دیبالا؟ 
  • من فکر می کنم می توان او را با نیمار مقایسه کرد ، پائولو مثل او شوت می زند و می تواند مثل او بشود. البته هنوز باید پیشرفت کند ، اما او واقعا جال توجه بوده است.بله آنها در یک سطح هستند ، پائولو باهوش است و ذهنیت یک قهرمان را دارد.

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

الکس ساندرو - مدافع چپ ما - از وینگر تمام تیم های سری آ بهتره !! :nish: :nish:

نمی دونم دقت کردید یا نه اما حظورش توی زمین، به بقیه بازیکن های تیم فضا داد !! همین فضا هم مارو به گل رسوند. صحنه گل رو برید ببینید.  هیساج، کایه خون و آلبیول به جای حمله به سمت زازا برای گرفتن توپ و بلوکه کردن شوت، 90 درصد حواسشون به ساندرو و فرار احتمالیشِ !! از همین الان روزی رو می بینم که به عنوان بهترین مدافع چپ جهان شناخته میشه. واقعا فوق العادس و خدا رو هزار مرتبه شکر که داره بازی کردن تو سمت چپ دفاعی رو، از پاتریس اورا یاد می گیره  :worship:  

- وقتی می بینم از استیگاریبیا، دی چلیه ( :8:  ) و پلوزو رسیدیم به اورا و ساندرو، به این جمله که خدا داره همه ی اون سال های سیاه رو یکی یکی واسمون جبران می کنه بیشتر ایمان پیدا می کنم :77: :worship: :53: :nish:

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, eⁿzº و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

حالا اینا به کنار اگه از نظر دفاعی یخوای بگی اورا تا تونست فضا داد به بازیکنای ناپولی برای سانتر و حساس ترین موقعیت ناپولی هم از اون طرف سانتر شد حالا که تیم رو دور برد سخته به آلگری ایراد گرفت ولی قطعا بودن ساندرو بهتر از بودن اوراست در مجموع 

• MaMpIeRo, alexdelpiero, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

یا خدا این دیگه چرا مصدوم شد لعنت به این زندگی یعنی یکی از برنامه هایه الگری همین بازیکن بود زرتی مصدوم شد خدا کنه کلکی چیزی در کار باشه ولی اگه مصدومیتش واقعی باشه خیلی بده . 

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

http://www.football-...o-out-six-weeks

6 هفته!!!

• MaMpIeRo, alexdelpiero, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

یکی بگه قضیه چیه لعنتی رو اعصبم ریخته بهم !! 6 هفته دیگه چه کوفتیه

• alexdelpiero, Escanor, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Senmorta